Si ta shikoni Archer Online në vitin 2020: Lana, Lana, LAANAAA

Archer mund të jetë shfaqja më e çmendur e dekadave të fundit, duke shtrirë kufijtë e animacionit dhe shijes së mirë në masë të barabartë. Pavarësisht nga tregimi, shkrimtarët hedhin shaka të papërshtatshme, referenca jashtë kontekstit dhe situata absurde. Për tu siguruar që të merrni rregullimin tuaj, ne kemi bashkuar këtë udhëzues se si ta shikoni Archer në internet.

Për disa sezonet e para, Archer zhvillohet në ISIS, një agjenci private spiune, gjatë Luftës së Ftohtë. Periudha kohore është e paqartë sepse kompjuterët janë prirje të ndërlikuara, megjithatë agjentët dhe personeli mbështetës ecin me telefona celularë. Po ashtu, jemi të sigurt se Bashkimi Sovjetik nuk ka një program android vrasës (nëse androids vrasës janë gjëja juaj, lexoni udhëzuesin tonë për të shikuar Westworld).

Personazhi kryesor është njeriu-fëmijë Sterling Archer, agjenti kryesor i ISIS falë nënës së tij Mallory që drejton kompaninë. Ai është pjesë e barabartë e vrasësve me gjak të ftohtë, femër, alkoolike dhe djali i mamasë, por ai është gjithashtu një dyqan masiv i vogëlsirave të paqarta.

Ndihmuar atë, kundër gjykimit të tyre më të mirë, janë Lana, një luftëtar i Amazonës, si dhe stafi mbështetës i guximshëm i ISIS-it, nga llogaritari i varur mirë Cyril Figgis, kreu i burimeve njerëzore luftëtar të kafazit Pam dhe trashëgimia e shqetësuar, e zymtë e Cheryl.

Siç mund ta imagjinoni, grupi futet në situata të çmendura, dhe shkrimtarët janë të mirë në balancimin e thithjeve të personazheve, humorit vizual të ngathët dhe skenave nga thrillers spiunazhet e lirë të ushqyera përmes një pasqyre magjike. Ashtë një orë e shkëlqyer nëse jeni me humor të errët dhe shenanigans jashtë murit, kështu që le të kontrollojmë se ku mund të shikosh Archer në internet.

Si të shikoni Archer Online

Archer është nga stalla e rrjetit FX, dhe si motra e tij Shield, është në dispozicion të transmetohet në FX +, i cili kushton vetëm 6 dollarë në muaj dhe ju jep mundësinë për të hyrë në disa shfaqje të mira. ’Shtë në dispozicion vetëm në SH.B.A., sidoqoftë, kështu që do të keni nevojë për një adresë IP të SH.B.A. nëse jeni të interesuar. 

  Si ta shikoni zotin Robot Online në vitin 2020: shkatërroni sistemin

Thënë kjo, ekziston një mundësi tjetër për tifozët Archer me bazë në SH.B.A.: Hulu. Të shkosh për Hulu ka epërsinë që biblioteka e saj e shfaqjeve është masive, kështu që përveçse të shikosh zërin e Sterling dhe Lana, mund të shikosh edhe Bleach ose ndonjë nga qindra shfaqje dhe filma.

harku-Hulu

Dobësi e Hulu është se ajo ka një nga blloqet më të mira virtuale të rrjetit privat në biznes, kështu që nëse dëshironi ta përdorni atë nga jashtë SH.B.A.-së apo edhe thjesht përdorni një VPN për privatësi, do të shihni më shumë një ekran bosh të kohës. VPN-ja jonë më e mirë për zgjedhjet Hulu do të ndihmojë.

Nëse nuk jeni tifoz i Hulu ose FX + dhe nuk jeni në Evropë, ju jeni me fat, megjithatë. Të nëntë sezonet e Archer janë në dispozicion në vendet e BE-së, si dhe shumë jashtë mundësive të Brukselit. Nëse keni një abonim Netflix dhe nuk jeni në Evropë, mund të përdorni një nga VPN më të mirë për zgjedhjet e Netflix për të anashkaluar ndalimin e Netflix VPN dhe për të shikuar zbritjen e Cyril.

Archer-Netflix

Ne na pëlqen ExpressVPN më së miri për të arritur tek Netflix, dhe bën një punë të mirë për të arritur edhe Hulu. 

Si të shikoni Archer Online falas

Në këtë epokë të piraterisë dixhitale, shpenzimi i parave tuaja të fituara me vështirësi për argëtim është një vendim i vetëdijshëm. Për ata prej jush që nuk ndihen sikur rreshtojnë xhepat e drejtuesve me thembra të mirë, të cilët janë thyer ose që thjesht ndihen shumë nihilistë për të paguar asgjë, ka shumë mundësi të tjera për të shikuar Archer në internet.

  VPN më e mirë për Hulu në vitin 2020: Mundje me ndalesën e VPN

Së pari është transmetimi falas, i cili zakonisht bëhet në faqet e internetit të mashtruara, të tilla si Couchtuner dhe Putlocker, dhe nuk përfshin asgjë më shumë sesa të shfletoni atje, duke shmangur disa duzina pop-up dhe duke klikuar shfaqjen që dëshironi. Në kohën e shkrimit, Putlocker kishte të nëntë stinët e Archer, por Couchtuner jo.

Archer-putlocker

Ne nuk po bënim shaka kur thamë se ato që shfaqen janë çmimi që ju paguani, megjithatë, ne ju rekomandojmë të përdorni një shfletues të sigurt dhe të instaloni një nga bllokuesit më të mirë të shfaqur nëse nuk ju pëlqen ta keni kompjuterin tuaj të infektuar me më shumë viruse sesa një CDC laborator. 

Nëse kontraktoni diçka të keqe, përdorni një nga zgjidhjet më të mira antivirus për të hequr qafe atë. Ju madje mund të dëshironi të bëni një skanim pas një vizite të shkurtër. Ne e dimë se kemi bërë.

Si të shikoni Archer në Kodi

Një tjetër mundësi e transmetimit, dhe jo më pak e paligjshme se përdorimi i Putlocker, është Kodi. Kjo ju lejon të ekzekutoni dhe instaloni pothuajse në çdo pajisje, por është e ndërlikuar të përdorni nëse nuk jeni mësuar me të. Ne kemi një udhëzues të plotë Kodi për t’ju bërë më të lehtë, megjithëkëtë, kështu që kontrolloni nëse dëshironi të dini më shumë.

harku-kodi

Një vështrim i shpejtë rreth e rrotull tregon se shtesa Poseidon ka të gjitha sezonet e Archer. Ju mund ta gjeni atë nën një nga repos më të mirë Kodi atje, Kodil, dhe duhet të tregohet i thjeshtë për t’u instaluar. Kodi nuk është plotësisht i ligjshëm, megjithatë, prandaj ju rekomandojmë të përdorni një nga VPN më të mirë për zgjedh Kodi kur shikoni Archer ose ndonjë gjë tjetër.

  Si ta shikoni Shield Online në vitin 2020: Do të jetë një natë e gjatë

Torrentët e Archerit

Rruga e fundit që mund të marrësh është ndarja e skedarëve nga kolegët me një kolegë, ose përrua siç dihet më mirë. Sado që të jetë e njohur edhe Archer, ka shumë përralla për kënaqësinë tuaj të shikimit. Torrentimi është i paligjshëm, sidoqoftë, kështu që para se të shkonim dhe kontrolluam, angazhuam një nga VPN-të nga VPN-ja më e mirë për mbledhjen e torrenteve, në këtë rast NordVPN.  

Archer-torrents

Këto janë vetëm rezultatet kryesore, kështu që nuk ka mungesë opsionesh. Thënë kështu, një vështrim i shpejtë në disa komente poshtë disa prej atyre skedarëve tregon se ka keqkuptim të spërkatur mes skedarëve video, kështu që tregoni kujdes kur klikoni.

Mendimet përfundimtare

Archer është një shfaqje e shkëlqyeshme, dhe siç mund ta shihni, nuk ka asnjë mungesë opsionesh nëse dëshironi ta shikoni atë në internet, kështu që nëse ju pëlqen të shikoni të hutuar, spiunë të pasaktë politikisht, lotët e njëri-tjetrit për të copëtuar me disa nga repartee më të mirë që ju ‘ do ta degjosh ndonjehere.

Whatfarë mendoni për Archer? A është vapë apo jo? Whatfarë mendoni për opsionet tona të shikimit? A dini ndonjë nga ato që janë më të mira? Na tregoni në komentet më poshtë dhe, si gjithmonë, ju falënderojmë që lexuat.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me