Si ta shikoni Flash Online në vitin 2020, dhe shpejt

Flash është shfaqja e dytë në Arrowverse, dhe pothuajse aq e popullarizuar sa e para, Shigjeta. Pason një shkencëtar të ri të quajtur Barry Allen, i cili, pasi një eksperiment shkencor shkoi keq, merr shpejtësi mbinjerëzore dhe fillon të veshë elastik të kuq për të ndihmuar njerëzit jashtë pikave të ngushta. Nëse e shihni këtë premisë tërheqëse, ne kemi bashkuar këtë udhëzues se si të shikoni Flash në internet.

Flash është pak më e lehtë se sa shfaqja nga e cila përfundon (shikoni udhëzuesin tonë se si të shikojmë Arrow për të parë se çfarë duam të themi), megjithëse nganjëherë bëhet pak më serioz pasi Barry dhe ekipi i tij gjurmojnë dhe burgosin personat e tjerë të prekur nga i njëjti aksident që i ndodhi. Ndërsa disa prej tyre po përdorin fuqitë e tyre të reja të gjetura për mirë, shumë më tepër po i përdorin ato për të kryer mizori.

Ai ndjek shembullin e Arrow, megjithëse, në atë që casti i tij bëhet edhe më i madh ndërsa përparojnë sezonet, me gjithnjë e më shumë njerëz bashkohen me Barry dhe të tjerët për të ndaluar keqbërësit si natyrorë ashtu edhe mbinatyrorë. Thjesht hedhja brenda dhe fillimi për të parë sezonin e ardhshëm 6 nuk është një mundësi, kështu që ju mund të dëshironi të siguroheni që ju të shikojnë që nga fillimi.

Shtimi i konfuzionit është pjesa tjetër e Arrowverse, me karaktere dhe nënplote që hidhen brenda dhe jashtë jo vetëm nga Shigjeta, por edhe nga Legends of Tomorrow and Supergirl. Sidoqoftë, nëse uleni dhe keni kohë për të parë të gjitha, ju garantohen qindra orë argëtim cilësor. Duke pasur parasysh këtë, le të fillojmë me The Flash.

Si të shikoni Flash Online

Flash transmetohet në CW, si dhe pjesa tjetër e Arrowverse, dhe si i tillë mund të shikohet falas përmes faqes CW dhe aplikacionit CW. Ndërsa sqarojmë në udhëzuesin tonë se si të shikoni CW, ju mund të shikoni pesë episodet e fundit ose më shumë nga faqja, ndërsa aplikacioni ju lejon të shikoni të gjithë The Flash falas, por me reklama.

  Si ta shikoni Hulu në TV tuaj në vitin 2020

Flash në Aplikacionin CW

Në përgjithësi, një marrëveshje mjaft e mirë, megjithëse ka një kapëse: duhet të keni një adresë IP të Sh.B.A për të parë CW. Kushdo që telefonon nga jashtë, goditet nga një geoblock. Supozojmë se kjo është për të shmangur çështjet e licencimit midis CW dhe rrjeteve të tjera, por për ne shikuesit është një dhimbje e duhur.

Sidoqoftë, ekziston një mënyrë rreth çdo gjeodezie, dhe kjo është duke përdorur një rrjet virtual privat. Me pak fjalë, një VPN do t’ju lejojë të pretendoni se jeni diku tjetër dhe të siguroni lidhjen tuaj, të filloni, kështu që është një investim mjaft i mirë në sigurinë tuaj, si dhe një mënyrë për të hyrë në shumicën e argëtimit. Ofruesi ynë më i mirë VPN, ExpressVPN, duket se nuk ka asnjë problem për hyrjen në CW.

Shikoni Flash në Netflix

Sidoqoftë, një nga pikat e shitjes me të cilat CW ka të bëjë është Netflix, e cila i ka të gjitha Arrowverse, përfshirë Flashin, në ofertë në Evropë, dhe gjithashtu deri tani. Megjithëse nuk është falas si aplikacioni CW, ajo ka një përmbysje që ka një bibliotekë edhe më të madhe shfaqjesh për tu parë, pasi të keni rënë në sy të gjitha aventurat fantastike të superherojave tanë me interes. 

Flash Netflix

Nëse kjo tingëllon më tërheqëse për ju sepse tashmë keni një llogari Netflix, megjithatë nuk jeni në Evropë, mund të përdorni një VPN për të pretenduar sikur jeni. Megjithëse ndalimi i Netflix VPN është shumë më i ashpër se ai që CW punëson, zgjedhja jonë e VPN më të mirë për Netflix duhet të qëndrojë në vend të mirë.

  Si të gjeni rreth një gabimi të proxy Netflix në vitin 2020

Si ta shikoni Flash-in falas

Nëse të gjitha sa më sipër ju duken shumë telashe, sepse ose nuk jeni në Shtete ose sepse nuk ndjeheni si të shtypni Netflix ose koston e një VPN, ne ju kemi mbuluar. Megjithëse morali i tij është çështja juaj, ekzistojnë disa mënyra më pak sesa ligjore për kapjen e Flash në internet.

Së pari është transmetimi i paligjshëm, për të cilin ne zakonisht ju referohemi PutLocker, thjesht sepse është përvoja më pak e keqe në mesin e tij. Një vështrim i shpejtë tregon se të gjitha stinët e episodeve të The Flash janë atje.

Flash PutLocker

Sidoqoftë, problemi me shumicën e këtyre vendeve me streaming falas, PutLocker mes tyre, është sasia e çmendur e pop-ups dhe reklamave, shumë prej tyre që përmbajnë malware. Për përvojën më të mirë të shikimit, dhe me të vërtetë e vetmja që nuk ju heq flokët, është të përdorni një nga bllokuesit më të mirë të shfaqur ose thjesht të çmendeni me ndërprerjet e vazhdueshme.

Si të shikoni flashin në Kodi

Mundësia juaj tjetër është të kontrolloni Kodi, i cili është një alternativë e shkëlqyeshme për transmetimin. Shtë një platformë mediatike, e zhvilluar fillimisht për Xbox, por tani do të funksionojë me asgjë më shumë. Nëse doni të dini më shumë rreth saj para se të zhyteni, shikoni udhëzuesin tonë të plotë në Kodi.

Një kërkim i shpejtë gjeti të gjitha stinët e The Flash on Poseidon, një nga shtesat më të mira të Kodi, Poseidon, të cilat mund t’i gjeni nën një nga depot më të mira të Kodi, Kodil. Instalimi i të dyve është një copë tortë, kështu që nëse jeni të interesuar të shikoni shumë qindra shfaqje, ju e dini ku të shkoni.

  Si ta shikoni Dragon Ball Super Online në vitin 2020

Flash Torrentët

E fundit është një pirateri më e modës së vjetër në formën e përrallave. Një vështrim i shpejtë në pasqyrën tonë të preferuar të Pirate Bay tregon se çdo sezon i Flash është i disponueshëm, megjithëse ne nuk kemi kontrolluar cilësinë e secilit prej atyre skedarëve. Sidoqoftë, ka disa emra të njohur midis ngarkuesve, kështu që duhet të jeni mirë.

Përralla Flash

Sigurisht, përplasja e çdo gjëje është thjesht të kërkosh telashe, kështu që çfarëdo që të bësh, sigurohu që të kesh një VPN të aktivizuar kur ta bësh atë ose të presësh njoftime DMCA dhe të ngjashme me postën e regjistruar. Ne kemi bashkuar një listë të pesë VPN shumë më të mira për përrua, kështu që sigurohuni që të regjistroheni me njërën prej tyre përpara se të futeni në ujëra të errëta.

Mendimet përfundimtare

Flash është një shfaqje shumë tërheqëse dhe argëtuese që do t’ju ​​surprizojë si me emocion të mirëfilltë ashtu edhe me disa momente më të errëta. Anydo prej rrugëve të mësipërme do t’ju lejojë ta shikoni atë plotësisht dhe në kohën e lirë, kështu që ne ju sugjerojmë të shkrepni përpara menjëherë..

Whatfarë mendoni për Flash? Preferoni Shigjetën? Na tregoni në komentet më poshtë, ose të ndjehen të lirë të ndajmë ndonjë metodë për të parë ose shfaqje që mund të kemi humbur. Faleminderit që lexuat.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me