Si të shikojmë më mirë thirrjen e Saulit në vitin 2023: Allshtë gjithçka mirë, burrë

Thirrja më e mirë Saul është një parakusht për Breaking Bad, dhe ndjek Saul Goodman – një nga personazhet më të gjallë nga saga e Walter White – pasi ai evoluon duke qenë një avokat në luftë në ushqyesit e poshtëm që u rritëm në dashuri. Siç është një shfaqje masivisht e njohur, ne e kuptuam se do t’i ndihmojmë njerëzit duke ju treguar se si të shikoni më mirë Saul në internet.

Emri i vërtetë i Saul Goodman është Jimmy McGill, dhe ai dikur ishte shumë i ndryshëm nga gjysëm-krimineli i këndshëm, etnikisht fleksibël i portretizuar në Breaking Bad. Kur Better Call Saul hapet së pari, zyra e tij është në pjesën e prapme të një salloni gozhdë, ai praktikisht nuk ka klientë dhe ai i kalon shumicën e ditëve të tij duke u kujdesur për vëllain e tij të sëmurë, një partner në një firmë ligjore topflight.

Jimmy ka vendosur ta vendosë të kaluarën e tij si një njeri pas tij dhe të bëjë një zell të saj si një avokat që qëndron në këmbë për djalin e vogël, por rrethanat ndryshojnë kundër tij – siç bën edhe karakteri i tij – dhe ngadalë, por me siguri, ai është shndërruar në Saul Goodman.

Thirrja më e mirë Saul është po aq studim i personazheve sa ishte Breaking Bad, dhe ne patjetër që e rekomandojmë atë për këdo që i pëlqen drama e thellë. Sidoqoftë, çfarëdo që të bësh, mos e shiko para se të thuash Bad ose të prishësh atë shfaqje – seriozisht. Ne kemi një udhëzues se si të shikojmë Breaking Bad, kështu që kontrolloni që së pari para se të shikoni më mirë Thirrni Saul.

Si të shikoni më mirë thirrjen Saul në internet

Deri më tani, katër sezone të Better Call Saul kanë transmetuar në rrjetin e saj në shtëpi të AMC, me sezonin 5 Better Call Saul të planifikuar për vitin 2023. Meqenëse AMC nuk ka një rrjet transmetimi të vetin si, të themi, Showtime bën (kontrolloni tonë si të shikoni udhëzuesin e Miliardave për një shfaqje të shkëlqyer në atë rrjet), Saul më i mirë Thirrja mund të gjendet në tërësinë e tij në Netflix.

  A është Torrentimi i Paligjshëm në vitin 2023?

Better-Call-Saul-Netflix

Ashtu si një shfaqje tjetër e AMC, Mad Men, aq sa mund t’i themi Netflix të çdo vendi të vetëm i mbart të gjitha Saul më të mirë, do të thotë gjithçka që ju nevojitet është një abonim Netflix dhe ju jeni mirë të shkoni. 

Në varësi të vendndodhjes tuaj, Netflix mund të kushtojë aq pak sa 10 dollarë në muaj dhe hap një botë të madhe argëtimi; ne e rekomandojmë atë për këdo, veçanërisht pasi ju merrni 30 ditët e para falas.

Sidoqoftë, nëse jeni në një vend që ne nuk e kemi kontrolluar dhe nuk keni Better Thirrje Saul në bibliotekën tuaj, do të duhet të përdorni një rrjet virtual privat për të pretenduar sikur jeni diku tjetër që bën mbajnë aventurat e Jimmy McGill. Me pak fjalë, një VPN do të fshehë adresën tuaj IP dhe do t’ju lejojë të shfaqeni sikur të jeni diku tjetër, gjë që është mjaft e dobishme.

Sidoqoftë, nuk mund të përdorni thjesht çdo VPN për të hyrë në Netflix në një vend tjetër. Ne i tejkalojmë arsyet pse në pjesën tonë të thelluar në ndalimin e Netflix VPN, por rezultati kryesor është që vetëm një pjesë e vogël e shërbimeve VPN me siguri mund të hyjnë në Netflix. 

Shikoni VPN-në tonë më të mirë për Netflix copën për kremin e të korrave, megjithëse nëse nuk jeni lloji i leximit, mund të hidheni drejtpërdrejt në faqen e fituesit tonë, ExpressVPN.

Si të shikoni më mirë thirrjen Saul falas

Kur është fjala për transmetimin ligjor, Netflix është basti juaj më i mirë për të parë Saul më të mirë nga një milje vendi. Sidoqoftë, interneti nuk do të ishte internet nëse nuk do të kishte mënyra më të paqarta mënyra për të kapur krijimin e një personazhi aq të paqartë sa Saul Goodman. 

  Shadow vs GeForce Now: Më e mira për Cloud Gaming për vitin 2023

Vërtetë, mendoni se çfarë do të bënte Sauli.

Kur është fjala për faqet me streaming, do të mund të marrësh zgjedhjen tënde, por me kalimin e viteve kemi zbuluar se PutLocker është më i besueshëm – ose ndoshta më pak i besueshëm – i ilustrimit të tij atje. Një kontroll i shpejtë tregon se ka sezonin 1 më 4 më të mirë në Saul, dhe gjithashtu në rregull.

Better-këmishë-Saul-PutLocker

Sidoqoftë, nëse nuk ju pëlqen të bombardoheni me reklama për pornografi, lojëra të fatit dhe gjëra të tjera më të mira në intimitet, ju rekomandojmë të instaloni një nga bllokuesit më të mirë të pop-up kur vizitoni PutLocker ose ndonjë sit si ai. Gjithashtu, ndërsa jeni në të, edhe një nga zgjidhjet më të mira antivirus që funksionon në sfond nuk do të dëmtojë. Ne me të vërtetë na pëlqen Bitdefender, kështu që kontrollojeni.

Si të shikojmë më mirë thirrjen e Saulit në Kodi

Një opsion i fundit i transmetimit është Kodi, i cili, nëse nuk keni dëgjuar kurrë për të, është një platformë mediatike që dikur ishte zhvilluar për Xbox, por tani është në dispozicion pothuajse në çdo pajisje atje. Ju ndoshta mund ta drejtoni atë në sistemin operativ të automjetit tuaj, nëse dëshironi.

Nëse dëshironi të dini më shumë rreth mënyrës se si funksionon Kodi, shikoni udhëzuesin tonë të plotë për Kodi, por ai mund të instalohet, pastaj negocioni rrugën tuaj nëpër depot më të mira të Kodi – dhe disa nga ato më të këqijat – për të gjetur shtesën- në atë ka shfaqjen që ju dëshironi. 

Ne gjetëm Better Call Saul në shtesën Poseidon, e cila mund të gjendet në repon e Kodil. Sidoqoftë, përdorimi i Kodi për të parë përmbajtjen e mbrojtur nga të drejtat e autorit është teknikisht i paligjshëm, kështu që ju rekomandojmë që të keni një nga VPN-të tona më të mira për zgjedh Kodi të angazhuar kur shkoni në këtë rrugë.

  Si ta shikoni Dragon Ball Super Online në vitin 2023

Thirrni më mirë Saul Torrents

Mundësia e fundit për të parë më mirë thirrjen Saulit që do të diskutojmë në këtë artikull është përrallore. Përmbysja e saj është që ju të jeni në gjendje të keni në të vërtetë kopje të shfaqjes në pronën tuaj, pa pasur nevojë të mbështeteni në faqet e transmetimit jo të besueshëm. 

Sidoqoftë, dobësi e saj është se përrua është ndoshta mënyra më e monitoruar shumë për të kapur argëtimin tuaj të preferuar. Torrenti pa u aktivizuar VPN është thjesht duke kërkuar telashe.

Ne i gjetëm të gjitha stinët e Better Call Saul në The Pirate Bay, megjithëse si zakonisht nuk do të merrnim garanci për cilësinë. Sidoqoftë, ne njohim disa prej trajtave të ngarkuesve, kështu që ju duhet të jeni mirë.

Better-Call-Saul-Torrents

Para se të bëni sipërmarrje në Pirate Bay ose në faqet e torrenteve alternative, ne ju rekomandojmë të shikoni artikullin tonë në VPN më të mirë për përrua, në mënyrë që të ruani veten të sigurt. Nëse doni të kaloni detyrën e leximit, ne jemi tifozë të mëdhenj të NordVPN kur bëhet fjalë për ndarjen e skedarëve P2P, kështu që ju mund të shikoni shërbimin duke përdorur periudhën e tij të rimbursimit 30-ditor.

Mendimet përfundimtare

Thirrja më e mirë Saul është një nga shfaqjet më intriguese atje sot, pasi është një nga të paktat që tregon se si një personazh mund të formohet nga rrethanat e tyre, edhe nëse do të thotë të mos jetë. Në disa mënyra është edhe më e fuqishme se Breaking Bad në këtë drejtim, megjithëse i mungon eksplozivi i shfaqjes së prindërve të saj.

Whatfarë mendoni për thirrjen më të mirë Saulit? Trashëgimtar i denjë apo pretendent i dobët? Na tregoni në komentet më poshtë, si dhe çdo mënyrë që mund të kemi humbur për të parë këtë shfaqje të shkëlqyer. Faleminderit që lexuat.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me