Si të shikoni Avengers Online dhe Falas

Në vitin 2008, Iron Man filloi në mënyrë efektive Universitetin Kinematik të Marvel. Dhjetë vjet dhe 20 filma më vonë, MCU është bërë modeli që të gjithë dëshirojnë të imitojnë. Ndërsa ka shumë filma të pavarur, ekskluziviteti Avengers është ndër më të njohurit dhe fitimprurësit. Duke pasur parasysh këtë, ne kemi menduar se mund të jeni duke pyetur veten se si të shikoni filmat Avengers, kështu që e bëmë këtë udhëzues.

Të tre filmat Avengers janë kulminacione të planeve të ndryshme në MCU. MCU filloi 10 vjet më parë dhe përfshin shumë faza dhe filma, duke krijuar një univers dhe kanun të përbashkët. Avengers 4 do të jetë filmi përfundimtar në fazën e tretë, atëherë do të futemi në fazën e katërt.

Filmat Avengers janë jashtëzakonisht të suksesshëm, me të tre duke fituar mbi 1 miliard dollarë dhe duke zbritur në listën e filmave më të lartë bruto të të gjitha kohërave. Nëse nuk i keni parë ato, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të ngjiteni nën shkëmbin tuaj proverbial duke kaluar disa mënyra për t’i shikuar ato.

Me filmin e katërt Avengers, të paracaktuar për pranverën 2023 dhe duke shërbyer si përfundim për Avengers: Infinity War, tani është po aq kohë sa çdokush për të kapur, ose rimarrë, filmat MCU – dyfish, kështu që nëse po i numëron ditët derisa Kapiten Marvel godet teatrot.

Shikoni Avengers Online

Avengers është në dispozicion për transmetim në Netflix, siç janë edhe filmat e tjerë MCU, të tilla si Black Panther, Thor: Ragnarok dhe Guardians of The Galaxy Vol 2. Siç kemi diskutuar në mënyrën tonë se si ta rrahni udhëzuesin e ndalimit të Netflix, megjithëse, biblioteka juaj do të ndryshojë bazuar në rajonin tuaj.

Shikimi i Avengers në Netflix

Në atë artikull, ne kalojmë në disa rrjete private virtuale të afta për të anashkaluar zbulimin VPN të Netflix, kështu që ju të mund të përdorni një përmbajtje të kufizuar nga rajoni. Ju nuk mund të gaboni me ExpressVPN kur bëhet fjalë për Netflix, siç mund ta shihni në rishikimin tonë ExpressVPN.

  Si ta shikoni Dragon Ball Super Online në vitin 2023

Të tre titujt – Avengers, Avengers: Age of Ultron and The Avengers: Infinity War – janë në dispozicion me qira në Amazon Prime Video. Pajtimtarët nuk mund t’i transmetojnë falas, megjithëse. Kufizimet rajonale vlejnë edhe për Amazon Prime Video, gjithashtu, kështu që shikoni VPN-në tonë më të mirë për udhëzuesin e transmetimit për sugjerime se si të merreni me geoblocking.

Shtë e vështirë të mposhtësh ExpressVPN, por NordVPN është një tjetër zgjidhje kryesore për transmetim. Lexoni në lidhje me përvojën tonë me të në rishikimin tonë të NordVPN.

Kultura e përmbajtjes Marvel në Hulu nuk është bindëse. Vetëm Seria e Karakteristikës së Marvel Animated është në dispozicion. Thënë kështu, Vudu ka të tre fletët Avenger në dispozicion me qira. Google Play dhe YouTube janë gjithashtu zgjedhje solide, pasi ato i kanë rregullisht në bibliotekat e tyre.

Shikoni Avengers falas

Në përgjithësi ka mundësi të lira për të shikuar filmat Avengers, me kusht që të mos jeni aspak interesante për cilësinë ose ligjshmërinë. Grshtë e njohur, ekziston rreziku që të shikosh filma të piratuar, por nëse kjo është gjëja juaj, ne nuk jemi këtu për të gjykuar. Thjesht bëjeni atë në mënyrë të sigurt dhe diskrete.

Putlocker është një burim kryesor i filmave të piratuar dhe, si rezultat, ka tërhequr vëmendjen e Shoqatës Motion Picture të Amerikës dhe organeve qeverisëse që zbatojnë ligjet e të drejtave të autorit dhe pronësisë intelektuale në të gjithë botën. Për shkak të kësaj, domeni ndryshon vazhdimisht.

SolarMovie është konsideruar Netflix i përmbajtjes pirate dhe është ndoshta alternativa më e popullarizuar për 123Movies famëkeq. 123Movitë me bazë në Vietnam mbyllen papritmas për arsye të panjohura në 2023, megjithëse besohet se ishte nën presion për ta bërë këtë, pasi MPAA dhe qeveria Vietnameze janë futur në një fushatë globale kundër prizave të filmave të paligjshëm.

  GeForce Tani vs PlayStation Now: Big Boys Fight Cloud Gaming në vitin 2023

Hakmarresit
© BollywoodLife

Couchtuner është një tjetër mundësi, por përqendrohet në shfaqjet televizive, sesa në filma. Adresa e saj IP hidhet përreth, gjithashtu, kështu që ushtroni kujdes të duhur për ta gjetur atë.

Qasja në përmbajtje të paligjshme vë në rrezik të dhënat tuaja dhe privatësinë, si dhe sigurinë e kompjuterit tuaj. Plus, ekziston rreziku i procesit gjyqësor për shkelje të ligjeve për të drejtat e autorit. Shumë rrjedhë të rremë janë të lidhur me pop-ups, reklama dhe malware. Sigurohuni që programi juaj antivirus varet nga detyra.

Lexoni rishikimin tonë të Bitdefender për të parë pse është një zgjedhje e dukshme për punën, si dhe atë që e rendit atë në mesin e softverit tonë më të mirë antivirus.

Në qoftë se nuk shihni të shfaqen për pornografi ndërsa shikoni Avengers, do të dëshironi një bllokues që shfaqet në bordin e anijes tuaj pirate. Bllokuesit tanë më të mirë të shfaqur do t’ju ndihmojnë të mbani intimitetin dhe sigurinë tuaj të paprekur.

Megjithëse duhet të shkojë pa thënë, ne do të themi gjithsesi: përdorni një VPN. Kjo do të maksimizojë sigurinë tuaj dhe do t’ju mbajë anonim. VPN-të maskojnë adresën tuaj IP, kodojnë trafikun tuaj dhe ju fshehin nga ofruesi juaj i shërbimit të internetit. Shikoni VPN-të tona më të mira për zgjedhje.

TorGuard është me interes të veçantë për anonimatin. Ju mund të shihni pse është mirë për piratët dhe banorët e errët të uebit në shqyrtimin tonë TorGuard.

Shikoni Avengers në Kodi

Kodi është një program me burim të hapur për administrimin e mediave në një server që ngadalë ka fituar tërheqje me aficionet streaming. Kjo ju lejon të ruani dhe organizoni të gjitha llojet e mediave, është e përputhshme me shumicën e sistemeve operative dhe të mbështetur nga pajisje të shumta.

Kodi ofrohet si një kanavacë e zbrazët, duke i lënë opsionet tuaja argëtuese deri tek ju. Gjërat bëhen interesante me shtesat, veçanërisht ato jozyrtare. Këtu do të gjeni depo për përmbajtje pirate.

  Si të shikoni NFL pa kabllo në vitin 2023: Pritini litarët dhe shkoni në internet

Repos Blamo ishte ndër depot më të njohura për filma të piratuar dhe shfaqje televizive, por ajo u mbyll në shtator 2023. Një tjetër shtesë popullore, Eksodi, mbetet në dispozicion përmes depove të Kodi Bae. Magazina Crazy Aces ka një shtesë të Marvel që përmban shumë nga filmat MCU, gjithashtu.

Hakmarresit
© KodiVPN

Për të mësuar më shumë rreth Kodi, lexoni udhëzuesin tonë të plotë të Kodit. Ne diskutojmë instalimin e tij, gjetjen e shtesave dhe depove dhe masat e sigurisë që duhet të merrni. Nëse jeni inicuar tashmë, hidhini një sy depove tona më të mira Kodi.

Mendimet përfundimtare

Shikimi i të gjitha filmave Avengers mund të jetë i ndërlikuar, pasi ato kanë tendencë të përhapen në vende të shumta. Jo çdo ofrues ka të gjitha dhe bibliotekat e tyre përkatëse që rrjedhin dhe rrjedhin. Nëse jeni të gatshëm të merrni me qira, Amazon Prime Video dhe Vudu janë vendet më të lehta për të shkuar.

Netflix ka filmin e parë Avengers dhe pa dyshim që do të ketë Avengers: Infinity War para shumë kohësh. Plus, shpesh ka filma të tjerë MCU nëse jeni të interesuar për filma përtej ekskluzivitetit Avengers. Hulu është kryesisht një bust me filmat Marvel, kështu që ndoshta nuk ja vlen koha juaj.

Për piratët mes jush, Putlocker dhe depot e lartpërmendura për Kodi janë basti juaj më i mirë. Një kërkim i shpejtë në Pirate Bay tregon përralla të shumta për Avengers: Infinity War nëse përrua është çanta juaj. Vetëm sigurohuni që së pari të lexoni VPN-të tona më të mira për udhëzues për torrenting.

Shpresojmë, kemi ndihmuar në sqarimin e opsioneve tuaja se si të shikoni filmat Avengers dhe të përgatiteni për fundin e fazës së tretë në vitin 2023. Faleminderit për leximin, dhe, nëse lamë diçka jashtë, komentoni ose cicërojeni tek ne.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me