Si të shikoni Brooklyn Nine-Nine në vitin 2023: Noice!

Brooklyn Nine-Nine është një nga komeditë më të mira në TV, e cila u demonstrua nga mbështetja e rëndë e famshme që mori pasi u anulua nga Fox. NBC e zgjodhi atë për sezonin e gjashtë, për fat të mirë, dhe nuk do të duket se do të iki nga ajri çdo kohë së shpejti.

Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të merreni me ato që po ndodhin në zonën e ngathët të NY. Në këtë udhëzues se si të shikoni Brooklyn Nine-Nine, ne do t’ju tregojmë çdo mënyrë për të parë shfaqjen, qoftë në internet apo në shtratin tuaj. Jashtë platformave të transmetimit që e presin atë, ne do t’ju tregojmë gjithashtu disa mënyra për të parë falas.

Shikoni Brooklyn Nine-Nine Online

Brooklyn Nine-Nine është në dispozicion për të transmetuar në Hulu dhe Netflix, por vetëm në pjesë të caktuara të botës. Në Hulu, është vetëm SH.B.A., siç janë të gjitha shfaqjet e Hulu, falë geoblloqeve të rrepta të shpërndarjes të vendosura nga rrjete të tilla si NBC. NBC ka një prani të fortë në Hulu me shfaqje të tilla si Brooklyn Nine-Nine dhe Saturday Night Live që transmetojnë ditën pas transmetimit të episodit.

si-të-shikojnë-Brooklyn-nëntë nëntë-Hulu

Kjo sjell gjithashtu me vete një numër të madh reklamash. Duket se shfaqjet NBC kanë më shumë reklama se normale, veçanërisht kur po e transmetoni episodin afër datës së ajrit. Një problem i ngjashëm është shfaqur me rindërtimin e fundit të The Twilight Zone (lexoni mënyrën tonë të shikimit të udhëzuesit The Twilight Zone).

Netflix nuk ka reklama, për fat të mirë, por vetëm banorët e BE do të jenë në gjendje të lëvizin atje. Edhe një herë, për shkak të shpërndarjes që NBC ka zgjedhur për shfaqjen, banorët e Sh.B.A-së duhet të derdhen në Hulu, ndërsa banorët e BE-së derdhen në Netflix.

  Si ta shikoni Sherlock Online në vitin 2023: Nuk është Thelbësore

Ekziston një mënyrë për të hyrë në secilën platformë, pavarësisht se ku jeni në botë, megjithëse. Duke përdorur një rrjet privat virtual, mund të paraqiteni sikur jeni në një vendndodhje tjetër gjeografike virtualisht. Kjo ju lidh me një server të largët para se të dërgoni trafikun tuaj në internet të hapur. Në atë mënyrë, VPN mund të maskojë adresën tuaj IP dhe të bëjë të duket sikur jeni diku tjetër.

Fatkeqësisht, jo të gjitha VPN-të janë krijuar të barabarta, dhe Netflix dhe Hulu kanë dalë nga rruga e tyre për të siguruar që lidhja juaj të jetë e bllokuar nëse jeni duke përdorur një të tillë. Nëse jeni duke shkuar në rrugën e duhur për të transmetuar Brooklyn Nine-Nine, lexoni VPN tonë më të mirë për Hulu dhe VPN më të mirë për udhëzuesit Netflix. Zgjedhjet tona në të dy kanë provuar herë pas here se ata mund të depërtojnë nëpër muret e Hulu dhe Netflix.

Shikoni Brooklyn Nine-Nine falas

Netflix dhe Hulu janë të shkëlqyera, por kushtojnë para. Sidoqoftë, nuk ka mënyra se si të shikosh Brooklyn Nine-Nine falas. Duke shikuar përreth, ne gjetëm sezonet katër dhe pesë në Couchtuner dhe gjashtë sezonet në Europix.

si-të-shikojnë-Brooklyn-nëntë nëntë-europix

Thënë kështu, duhet të përdorni një VPN edhe këtu. Uebfaqet e tilla si Couchtuner dhe Europix nuk janë të ligjshme, dhe duke i përdorur ato, ju mund të jeni duke e rrezikuar veten. Sigurohuni se jeni të mbrojtur me VPN më të sigurt para se të shkoni në transmetim. Ne rekomandojmë ExpressVPN (lexoni rishikimin tonë ExpressVPN).

Një antivirus nuk është gjithashtu një ide e keqe. Konsiderimi i përmbajtjes së mbrojtur nga e drejta e autorit është disi e një krimi në internet, sidoqoftë, platformat streaming si Couchtuner dhe Europix po krijojnë baza për malware. Nëse nuk jeni të interesuar të infektoni makinën tuaj, të themi, ransomware, ju ndoshta duhet të përdorni një zgjedhje nga udhëzuesi më i mirë i softverit antivirus.

  Si për të zgjidhur kodin e gabimit Netflix m7111-1331-5059 në vitin 2023

Udhëzuesi ynë më i sigurt i softuerëve antivirus është gjithashtu një vend i mirë për tu parë. Ne do ta prishim atë dhe do t’ju njoftojmë se Antivirus i Bitdefender mori kurorën në të dy (lexoni rishikimin tonë të Antivirusit Bitdefender).

Pop-ups janë gjithashtu një problem me këtë kategori të platformave streaming, kështu që lexoni udhëzuesin tonë më të mirë të bllokuesve të pop-up, si dhe.

Shikoni Brooklyn Nine-Nine në Kodi

Nëse preferoni të shikoni në shtratin tuaj, Kodi është një opsion i mirë. Udhëzuesi ynë Kodi shkon thellë në atë se si funksionon platforma, por e shkurtër është se Kodi është një media player me burim të hapur që mund t’ju lejojë të transmetoni pothuajse gjithçka. Përmes përdorimit të shtesave jozyrtare, Kodi mund të gjeni transmetime të mbrojtura nga e drejta e autorit në internet falas.

Udhëzuesi ynë më i mirë për shtesat Kodi tregon të preferuarat tona, kështu që lexoni që për rekomandime. Ajo që po kërkoni këtu është një shtesë që mund të pastrojë burime, të tilla si Couchtuner dhe Europix, dhe të përpilojë një listë të rrjedhave. Kodi bën ngritjen e rëndë, kështu që gjithçka që duhet të bëni është të luani shtypin.

Vetëm se ju mund ta përdorni Kodi në shtratin tuaj nuk do të thotë që ju jeni jashtë drurëve të ligjshëm, megjithëse. Udhëzuesi ynë ligjor është Kodi, flet për nuancat e asaj që është e ligjshme dhe çfarë nuk është, por për pjesën më të madhe, transmetimi i përmbajtjes së mbrojtur nga e drejta e autorit është një jo në shumicën e vendeve. Ashtu si me transmetimin në internet, duhet të përdorni një VPN.

VPN-ja jonë më e mirë për udhëzuesin Kodi tregon të preferuarat tona për platformën, por gjithashtu mund të përdorni një zgjedhje nga VPN më e mirë për udhëzuesin e transmetimit. CyberGhost renditet mirë në të dy, kryesisht falë gamës së tij të serverëve specifikë të transmetimit (lexoni rishikimin tonë CyberGhost).

  VPN më e mirë për ESPN 2023

Shikoni Brooklyn Nine-Nine Torrent

Nëse doni të shmangni transmetimin, mund të përroni Brooklyn Nine-Nine. Torrenting është procesi i shkarkimit të një skedari duke u lidhur me shumë kompjuterë. Ata kompjuterë secili ndajnë një pjesë të vogël të skedarit, i cili ndërthuret në makinën tuaj për të formuar tërë.

si-të-shikojnë-Brooklyn-nëntë nëntë-torrent

Për shkak se nuk është i centralizuar, përralla bëhet e çuditshme kur bëhet fjalë për ligjshmërinë. Tona po torrenton bisedat e paligjshme të udhëzuesve për dosjen dhe dont, por si me Kodi, është më mirë të qëndroni të mbrojtur në çdo mënyrë. Nevojat e përruesve janë të ndryshme, megjithatë, prandaj konsultohuni me VPN-në më të mirë për udhëzues për torrent për rekomandime.

NordVPN renditet në krye për shkak të gamës së tij të serverëve të dizajnuar për përrua. Lidhjet që përdorin klientët për torrentë konsumojnë shumë të dhëna, në radhë të parë të rrezikshme, kështu që është e rëndësishme të përdorni një VPN cilësore kur jeni pirat. NordVPN i përshtatet faturës, siç mund ta shihni në rishikimin tonë të NordVPN.

Mendimet përfundimtare

Brooklyn Nine-Nine është e lehtë për tu gjetur. Mund ta shikoni shfaqjen nga burimi përmes Hulu dhe Netflix, por Europix dhe Couchtuner ofrojnë alternativa nëse po kërkoni të kurseni disa kocka. Pavarësisht se ku rrjedh, sigurohuni që të mbroheni me një VPN. Ju mund të lexoni rishikimet tona VPN për të gjetur më të mirën për ju.

Shikoni gjithashtu arkivin tonë të transmetimit për udhëzues si ky. Kohët e fundit kemi botuar se si të shikojmë një burrë me një grusht dhe si të shikosh përrallën e The Handmaid’s, kështu që lexoni ato nëse jeni të interesuar për ta.

Si po e shihni Brooklyn Nine-Nine? Na tregoni në komentet më poshtë dhe, si gjithmonë, faleminderit për leximin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me