Jak se dívat na Peaky Blinders v roce 2023: Grime & Violence

Birmingham, 1919: Korupce, anarchie, brutalita a spousta nečistot pokrývají anglické ulice. Po první světové válce se město Birmingham, stejně jako zbytek Evropy, stále zotavuje. Poskytuje šanci, že gang Peaky Blinders, vedený rodinou Shelby, chce použít k vybudování své říše. 

Rodina Shelbyů si udělala jméno jako bookmakři, raketníci a gangsteři. Nejstarší bratr, Arthur Shelby, je obvykle vůdcem gangu a má na starosti. Rychle je však zřejmé, že skutečným mudrcem v pozadí dění je jeho mladší bratr Thomas Shelby. 

Peaky Blinders, televizní pořad BBC, je založen na skutečném příběhu o gangu, který byl skutečným obchodem na počátku 20. století. Rodina Shelby je však zcela smyšlená. 

V sérii můžeme vidět, že naše antihrdinové nosí určitý druh šedé čepice, známé také jako „peaky“. Jméno „Peaky Blinders“ bylo uděleno gangu, protože bylo známo, že do svých peaky vložilo žiletky, aby je použily v bitvě.

V tomto článku vám ukážeme ty nejlepší tipy, jak sledovat Peaky Blinders online.

Jak se dívat na Peaky Blinders online

Protože Peaky Blinders je BBC show, nejjednodušší způsob, jak se dívat, by bylo přes BBC iPlayer. Můžete si zdarma zaregistrovat účet BBC, ale to je pouze jedna strana mince. Abyste si mohli užít BBC program na iPlayeru, musíte být fyzicky ve Velké Británii, nebo alespoň BBC musí vidět britskou IP adresu.  

Vzhledem k tomu, že BBC je k dispozici pouze ve Velké Británii a nikde jinde, musíte najít způsob, jak překonat jejich geoblok. Virtuální soukromá síť je solidní volbou. Pokud nevíte, který z nich použít, podívejte se na náš nejlepší článek pro VPN pro BBC iPlayer. 

  Jak se dívat na žraločí nádrž v roce 2023: Krev ve vodě

Další způsob, jak sledovat Peaky Blinders online, je přes Netflix. Budete si muset předplatit její služby, ale dobré je, že nabízí bezplatnou měsíční zkušební verzi a můžete se odhlásit každý měsíc. Díky bezplatné zkušební verzi se můžete sami přesvědčit, zda se vám služba líbí a zda ji chcete i nadále používat. 

Ošidnou součástí Netflixu je jeho téměř neproniknutelný zákaz geobloku a VPN. Naštěstí jsme pro vás napsali článek o tom, jak překonat zákaz Netflix VPN. Pátá a poslední sezóna však na Netflixu momentálně není k dispozici, což je škoda.

how-to-watch-peaky-blinders-free-streaming-netflix

Nicméně, pokud jste ještě neviděli první čtyři sezóny, pak je Netflix dobrou volbou. První čtyři sezóny Peaky Blinders jsou k dispozici ve Velké Británii, Norsku, Kanadě, USA, Německu a mnoha dalších zemích (nemohli jsme otestovat každou zemi). 

Pátá sezóna se objeví na americkém Netflixu 4. října. Nicméně není jasné, zda to bude den, kdy fanoušci European Peaky Blinder konečně uvidí svou show na Netflixu..

Amazon Prime je také skvělý způsob, jak sledovat filmy a seriály online. Ve většině zemí, včetně Německa, Norska, USA, Kanady a Hongkongu, je však možné zakoupit pouze první dvě sezóny Peaky Blinders.. 

Jedinou zemí, kde si můžete na Amazon Prime zakoupit všech pět sezón, je ve Velké Británii. Otázkou je, proč by si ji někdo chtěl koupit na Amazon Prime, pokud si jej může zdarma prohlížet na iPlayer BBC? Pokud nejste obeznámeni s Amazon Prime, podívejte se do našeho průvodce, jak sledovat Amazon Prime.

Jak se dívat na Peaky Blinders online zdarma

Kromě výše uvedených služeb placeného streamování můžete Peaky Blinders streamovat online zdarma prostřednictvím jiných platforem. Ve skutečnosti existuje na internetu mnoho způsobů, jak sledovat, jak rodina Shelby buduje svou říši. 

  Jak se dívat na pozůstalého online v roce 2023: Capitol Affairs

Než vám ukážeme, kde se na to můžete dívat, pár rad: Při přístupu k těmto webům byste měli být opravdu opatrní, protože většina z nich je zatížena nevyžádaným softwarem a malwarem. 

Proto byste měli používat antivirový software k ochraně zařízení a prohlížeče před škodlivými vyskakovacími okny a viry, které tyto weby mohou přinést. Měli byste také zvážit způsoby, jak skrýt vaši IP adresu. 

videozáznamy s návykem-peaky-rolety-free-streaming-123-filmy

Jeden z webů, kde jsme našli všech pět sezón Peaky Blinders, je 123Movies, ale existují i ​​další bezplatné weby, jako CouchTuner a SolarMovie, které vám také umožní sledovat, jak gang vládne nad Birminghamem.

Jak se dívat na Peaky Blinders na Kodi

Dalším způsobem, jak sledovat Peaky Blinders zdarma, je použití aplikace domácího kina Kodi. Kodi vám umožňuje organizovat a ukládat vaše oblíbené televizní pořady, hudbu, filmy a videa již téměř 15 let. 

Protože se jedná o více platformovou aplikaci, znamená to, že ji můžete nainstalovat na několik platforem (samozřejmě). Přestože někteří lidé říkají jinak, Kodi je legální používat a ke stažení na Windows, iOS, Linux nebo Android. 

S doplňky se to však trochu komplikuje, protože je to legální šedá oblast. Některé z nich jsou legální a jiné ne. Proto byste měli přemýšlet dvakrát o tom, které chcete nainstalovat a použít. Pokud potřebujete pomoc s Kodi, podívejte se do našeho komplexního průvodce, jak Kodi používat.

how-to-watch-peaky-blinders-free-streaming-kodi

V doplňku Poseidon jsme našli všech pět sezón Peaky Blinders. Tento doplněk můžete získat instalací úložiště Kodil. Jen se ujistěte, že používáte správný instalační odkaz, protože se tyto mění každý týden. 

Peaky Blinders Torrents

Než začnete myslet na torrenting, měli byste si opravdu přečíst našeho průvodce, co je to torrenting a zda je to ve vaší zemi legální. Použití služby torrent může být složité, narušit vaše soukromí a poškodit váš systém. 

  Jak sledovat ESPN Plus v roce 2023: Sports Galore

Stejně jako u bezplatných streamovacích služeb může dojít k poškození souborů stažených z torrentu. Znovu vám doporučujeme chránit váš systém antivirovým programem. Pokud máte málo peněz, podívejte se na naši recenzi nejlepšího antivirového softwaru zdarma. 

Použití antivirového softwaru však nemusí stačit. Chcete-li být na bezpečné straně, získejte VPN. Pokud nevíte, která VPN dělá slušnou práci, podívejte se na naše nejlepší VPN, kde najdete průvodce torrentem. 

how-to-watch-peaky-blinders-free-streaming-knaben

Nyní se pustíme do práce: Můžete si stáhnout všech pět sezón Peaky Blinders online z několika torrentových webů. Všechny nabízejí různé velikosti a formáty souborů. Některé oblíbené pirátské stránky jsou Knaben nebo The Pirate Bay. 

Závěrečné myšlenky

Pokud máte rádi historické představení s dramatem a zločinem, pak je Peaky Blinders jen show pro vás. Sledujte, jak Thomas Shelby pronásleduje své velké ambice a buduje legitimní podniky po celé Velké Británii na základě násilí, dluhů a zločinu.

Peaky Blinders je skvělá show, kterou můžete sledovat na iPlayeru BBC, Netflixu a částečně na Amazon Prime. Existují i ​​jiné možnosti streamování a torrentování.

Jak je uvedeno výše, jednoznačně nedoporučujeme sledovat Peaky Blinders online zdarma nebo si je stahovat jako torrent, protože existují metody, které jsou jednodušší a legálnější. Doporučujeme například, abyste získali slušnou síť VPN pro Velkou Británii a pak sledovali Peaky Blinders na BBC iPlayer. 

Co si myslíš o Peaky Blinders? Dívali jste se na to? Co si myslíte o našich možnostech prohlížení? Víte o něčem, co je lepší? Dejte nám vědět v komentářích níže. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me