Jak se dívat na syny anarchie v roce 2023: SAMCRO setkává okouzlující

Pokud máte rádi antihrdiny na velkých kolech, drsných bradkách a velkých kanonech, může být pro vás show Sons of Anarchy. Motocyklový klub synů anarchie, známý také jako SAMCRO, zaujímá přední místo v kouzelném, smyšleném městě v severní Kalifornii. Přestože je mottem města Okouzlující „naše jméno říká všechno“, neděje se tam tak okouzlujících věcí. Podívejte se, co s naším průvodcem, jak sledovat syny anarchie.

Synové provozují garáž a nelegální obchod se zbraněmi a slibují zkorumpovanou policii, aby zabránili obchodníkům s drogami a jiným zločincům mimo město.. 

Vzhledem k tomu, že SAMCRO prakticky spojil své síly s místní policií, začaly externí agentury – jako FBI a úřad pro alkohol, tabák, střelné zbraně a výbušniny – zkoumat dění v Charming. 

Proto musí být Clay, Jax a další členové klubu obzvláště opatrní, protože pravidelně překračují zákonné linie. Hlavní postavou seriálu Jax Teller – který se v klubu dostal přes svého otce Johna Tellera – obratně manévry mezi psancem a rodinným otcem. 

Syny anarchie vyrobila a vysílala v roce 2008 společnost FX, společnost Walta Disneye. Díky recenzi 89% na Rotten Tomatoes a 8,6 hvězdiček na IMDb je to jedna z nejlépe hodnocených show.

Jak se dívat na syny anarchie online

Pokud chcete sledovat syny Anarchie online, máte spoustu možností. Například Netflix má v současné době ve svém portfoliu streamování všech sedm sezón. Protože však synové Anarchie nejsou originálem Netflixu, není k dispozici ve všech zemích. 

Netflix se nejen chrání před možným porušováním práv na streamování geoblokováním všech svých titulů, ale také je nesmírně obtížné překonat zákaz Netflix VPN. To znamená, že pokud používáte nějakou službu VPN, Netflix to bude často vědět a nebudete mít přístup k jejím filmům a pořadům. 

  Jak sledovat ESPN Plus v roce 2023: Sports Galore

Zkontrolovali jsme pro vás několik míst tím, že skryli naši IP adresu. Špatné zprávy pro fanoušky SAMCRO v USA a Kanadě: Synové Anarchie nejsou na Netflixu k dispozici v žádné zemi. V Evropě však věci vypadají jinak. Mohli jsme si užít Jaxa a jeho přátel na Netflix ve Francii, Německu, Turecku a mnoha dalších zemích po celé Evropě.

how-to-watch-sons-of-anarchie-free-streaming-netflix

Naštěstí jsme testovali mnoho sítí VPN, které projdou zákazem Netflix. Podívejte se na náš článek o nejlepší VPN pro Netflix. 

Další spolehlivou možností sledování online synů Anonym je Amazon Prime Video. Amazon Prime vám umožňuje sledovat vaše oblíbené pořady online stejně jako Netflix. Geobloky jsou však další věcí, kterou tyto dvě společnosti mají společné. 

V USA, Kanadě, Norsku a Velké Británii můžete na Amazon Prime Video sledovat Sons of Anarchy, ale budete muset koupit všech sedm sezón za 19,99 $. Pokud máte účet Amazon Prime, ale nechcete utratit 140 $ za sledování toho, jak Clay Morrow provozuje jeho klub, podívejte se na naše nejlepší VPN pro výběr videí Amazon Prime Video.

V Německu je to podobný obrázek: Je k dispozici pátá sezóna SAMCRO, ale musíte si koupit všechna ostatní roční období. Ve Francii dosahuje geoblok tak daleko, že ani není možné zakoupit tituly. Synové Anarchie proto nejsou ve Francii k dispozici na Amazon Prime Video.

Pokud chcete vědět, jak používat Amazon Prime Video a jak procházet jeho geoblokačními mechanismy, podívejte se do našeho průvodce, jak sledovat Amazon Prime..

Jak se dívat na syny anarchie online zdarma

Pokud nechcete platit tolik peněz za Amazon Prime Video nebo se přihlašovat k odběru Netflixu za účelem streamování Sons of Anarchy, můžete vždy vyzkoušet bezplatné streamovací služby. 

  Jak se dívat na MasterChef online v roce 2023: Ovládání kuchyně

Než je však začnete používat, zkontrolujte, zda je streamování v zemi, ve které žijete, legální. Většina zemí má zákony, které vám mohou způsobit potíže, pokud se pokusíte streamovat filmy nebo seriály na internetu. V každém případě byste měli zkontrolovat naše nejlepší VPN pro návrhy streamování.

Můžete sledovat Syny anarchie na SolarMovie, kde jsme našli všechny epizody všech sedmi ročních období. Jen si uvědomte otravná vyskakovací okna a nebezpečné viry, které na takových stránkách přetrvávají. 

Chcete-li si ji zahrát bezpečně, použijte některý z našich nejlepších doporučení pro blokování vyskakovacích oken v prohlížeči a nejlepší výběr antivirového softwaru na vašem zařízení, protože je lepší být v bezpečí, než líto.

how-to-watch-sons-of-anarchie-free-streaming-solar-movie

Existují také další bezplatné streamingové služby, kde jsme našli Sons of Anarchy, jako PutLocker, CouchTuner a 123Movies.

Jak se dívat na syny anarchie na Kodi

Kodi je další způsob, jak sledovat Sons of Anarchy zdarma. Ačkoli to existuje od roku 2004, Kodi vzlétla až v posledních několika letech. Více platformová aplikace domácího kina je k dispozici ke stažení na téměř všech operačních systémech, jako jsou Windows, iOS, Android nebo Linux. Další informace o používání Kodi naleznete v našem průvodci Kodi). 

Samotný Kodi je legální způsob, jak organizovat vaše oblíbené televizní pořady, filmy, hudbu nebo videa, ale pokud jde o používání doplňků Kodi, měli byste být opatrní. Existují legální doplňky (které společnost Kodi nabízí) a nikoli legální doplňky. S neoficiálními doplňky byste měli zacházet jako s torrenty a používat ochranu jako VPN (podívejte se na našeho nejlepšího průvodce VPN pro Kodi). 

Pokud nechcete, aby policie klepala na vaše dveře (nemůžete si je koupit jako SAMCRO), možná budete chtít zkontrolovat, zda jsou doplňky legální, nebo ne, než se rozhodnete je stáhnout.. 

  Jak sledovat Hulu v televizi v roce 2023

how-to-watch-sons-of-anarchie-free-streaming-kodi

V addonu Poseidon jsme našli všech sedm sezón synů Anarchie. Tento doplněk můžete získat instalací úložiště Kodil. 

Synové anarchických torrentů

Jedním ze způsobů, jak sledovat syny anarchie, je skrze torrent. Můžete si ji stáhnout a sledovat na svém zařízení. Většina torrentovacích webů nabízí různé velikosti souborů a kvalita jejich videí se také liší. Našli jsme SAMCRO na různých torrent serverech, jako je Knaben nebo The Pirate Bay. 

how-to-watch-sons-of-anarchie-free-streaming-pirát-bay

Používání torrentů je nezákonné a každému, kdo má v kapse pár kapes, na to poradíme.

Stažením souborů z torrentového webu riskujete spoustu věcí, včetně bezpečnosti. Každý soubor, který si stáhnete do svého zařízení, může být nebezpečný a poškodit vás i vaše zařízení. 

Vaše zařízení a prohlížeč byste měli chránit před všemi viry a hrozbami, které přicházejí se stahováním prostřednictvím torrentů (podívejte se na naše návrhy na nejlepší bezplatný antivirový software). Pokud chcete vědět, jak můžete bezpečně plavit tyto pirátské vody, podívejte se na naše nejlepší VPN pro torrenting. Pamatujte: Být psanec je v pohodě pouze se správným střihem a hlasitým kolem.

Závěrečné myšlenky

Zločin, násilí a tragédie jsou každodenní zápletkou motorkářského gangu v Synech anarchie. Série je ideální pro každého, kdo miluje kola, zbraně a drama. Katey Sagal získala Zlatý glóbus za svůj výkon jako Jaxovy matky z dobrého důvodu. 

Nejjednodušší způsob, jak streamovat sérii, je prostřednictvím účtu European Netflix, kde budete mít plný přístup ke všem epizodám ve většině zemí. Pokud vás nemůžeme přesvědčit, abyste vyzkoušeli syny anarchie, podívejte se na náš archiv článků o zábavě. 

Co si myslíš o Sons of Anarchy? Dívali jste se na to? Co si myslíte o našich možnostech prohlížení? Víte o něčem, co je lepší? Dejte nám vědět v komentářích níže. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me