Jak sledovat Archer online v roce 2023: Lana, Lana, LAANAAA

Archer může být nejbláznivější show posledních několika desetiletí, posouvající hranice animace a dobrého vkusu ve stejné míře. Bez ohledu na děj, spisovatelé hodí do nevhodných vtipů, mimo kontextové odkazy a absurdní situace. Abychom se ujistili, že můžete napravit, připravili jsme tuto příručku o tom, jak sledovat Archer online.

Během prvních několika sezón se Archer koná v ISIS, soukromé špionážní agentuře, během studené války. Časové období není jasné, protože počítače jsou těžkopádné sálové počítače, ale agenti a podpůrní pracovníci chodí s flip telefony. Také jsme si jisti, že Sovětský svaz neměl zabijácký program pro Android (pokud jsou vaše zabijací androidy, přečtěte si našeho průvodce sledováním Westworld).

Hlavní postavou je muž-dítě Sterling Archer, nejlepší agent ISIS díky své matce Mallory, která společnost řídí. Je stejnými částmi chladnokrevného zabijáka, ženského děvče, alkoholika a maminy chlapce, ale je také obrovským obchodem obskurních drobností.

Pomáhají mu, proti jejich lepšímu úsudku, Lana, Amazonský válečník a také bláznivý podpůrný personál ISIS, od dobře zavěšené účetní Cyril Figgis, bojovníka za lidské zdroje v hlavě Pam a narušené dědičky Cheryl.

Jak si dokážete představit, skupina se dostane do bláznivých situací a spisovatelé dokážou vyvažovat vtipy postav, rozptýlený vizuální humor a příběhy z levných špionážních thrillerů napájených magickým zrcadlem. Je to skvělé hodinky, pokud máte temný humor a shenanigany mimo zeď, takže se podívejme, kde můžete sledovat Archera online.

Jak se dívat na Archer online

Archer pochází ze stabilní sítě FX a je stejně jako jeho sourozenec The Shield k dispozici pro streamování na FX +, což stojí pouze 6 $ měsíčně a poskytuje vám přístup k dobrým show. Je však k dispozici pouze v USA, takže pokud budete mít zájem, budete potřebovat americkou IP adresu. 

  Průvodce Kodi: Vše, co jste vždy chtěli vědět

Pro fanoušky Archera z USA je však ještě jedna možnost: Hulu. Jít na Hulu má výhodu, že jeho knihovna show je masivní, takže kromě sledování Sterling a Lana Bicker, můžete také sledovat Bleach nebo některý z dalších stovek show a filmů.

archer-hulu

Nevýhodou Hulu je, že má jeden z nejlepších virtuálních bloků soukromé sítě v podnikání, takže pokud k němu chcete přistupovat mimo USA nebo použít VPN pouze pro ochranu soukromí, uvidíte nejčastěji prázdnou obrazovku času. Naše nejlepší výběr VPN pro Hulu pomůže.

Pokud nejste fanouškem Hulu nebo FX + a jste v Evropě, máte štěstí. Všech devět sezón Archeru je k dispozici v zemích EU, stejně jako spousta mimo dosah Bruselu. Pokud máte předplatné Netflixu a nejste v Evropě, můžete použít jeden z našich nejlepších VPN pro Netflix výběry k obejití zákazu Netflix VPN a dostat se ke sledování Cyrilovy debauchery..

Archer-Netflix

Líbí se nám, že se ExpressVPN nejlépe dostává do Netflixu, a také dělá dobrou práci při dosahování Hulu. 

Jak sledovat Archer online zdarma

V tomto věku digitálního pirátství je utrácení těžce vydělané hotovosti za zábavu vědomým rozhodnutím. Pro ty z vás, kteří se necítí podšívat kapsy dobře patných vedoucích pracovníků, kteří jsou zlomení nebo kteří se prostě cítí příliš nihilističtí, aby zaplatili za cokoli, existuje spousta dalších možností, jak sledovat Archer online.

Prvním krokem je bezplatné streamování, které se obvykle provádí na riskantních webech, jako jsou Couchtuner a Putlocker, a nezahrnuje nic jiného než surfování tam, vyhýbání se několika tuctům vyskakovacích oken a kliknutí na požadovanou show. V době psaní měl Putlocker všech devět sezón Archera, ale Couchtuner ne.

Archer-putlocker

Když jsme říkali, že tato vyskakovací okna jsou cenou, kterou jsme zaplatili, nedělali jsme si legraci. Doporučujeme proto použít zabezpečený prohlížeč a nainstalovat jeden z nejlepších blokátorů vyskakovacích oken, pokud nechcete, aby byl váš počítač napaden více viry než CDC laboratoř. 

  Shadow vs GeForce Now: Cloud Gaming je nejlepší pro rok 2023

Pokud si objednáte něco ošklivého, zbavte se toho jednoho z našich nejlepších antivirových řešení. Můžete dokonce chtít spustit skenování po krátké návštěvě. Víme, že jsme to udělali.

Jak sledovat Archer na Kodi

Další možností streamování a neméně nezákonnou než používání Putlockeru je Kodi. Umožní vám spustit a nainstalovat jej téměř na jakémkoli zařízení, ale je obtížné jej používat, pokud na něj nejste zvyklí. Máme ale úplného průvodce Kodi, který vám to usnadní, takže pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na to.

archer-kodi

Rychlý pohled kolem ukazuje, že doplněk Poseidon má všechna období Archer. Najdete ji pod jedním z nejlepších úložišť Kodi tam, Kodil, a mělo by být snadné jej nainstalovat. Kodi však není zcela legální, takže při sledování Archerů nebo čehokoli jiného doporučujeme použít jednu z našich nejlepších VPN pro výběr Kodi.

Archer Torrents

Poslední cestou, kterou můžete použít, je sdílení souborů peer-to-peer nebo torrenting, jak je známo. Jak je populární jako Archer, existuje spousta torrentů pro vaše potěšení ze sledování. Torrenting je však nezákonný, takže předtím, než jsme šli a zkontrolovali, jsme zapojili jednu z VPN z naší nejlepší VPN pro torrenting roundup, v tomto případě NordVPN.  

Archer-torrenty

To jsou také nejlepší výsledky, takže není dostatek možností. Rychlý pohled na několik komentářů pod některými z těchto souborů ukazuje, že mezi videosoubory se vyskytl malware, takže při kliknutí buďte opatrní.

Závěrečné myšlenky

Archer je skvělá show, a jak vidíte, není zde dostatek možností, pokud si ji chcete prohlédnout online, takže pokud chcete sledovat špinavé ústa, politicky nesprávné špehové se navzájem roztrhávají na kousky s některými z nejlepších receptů, které máte. “ Budu někdy slyšet, mít na to.

  Jak se dívat na žraločí nádrž v roce 2023: Krev ve vodě

Co si myslíš o Archeru? Je to horké nebo ne? Co si myslíte o našich možnostech prohlížení? Víte o něčem, co je lepší? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me