Jak sledovat CW odkudkoli v roce 2023

CW je docela cool americká síť, která si získala jméno díky Arrowverse a Riverdale, ale také nabízí spoustu dalších show. Síť tam skutečně dala tolik obsahu, usoudili jsme, že bychom věnovali článek o tom, jak sledovat CW, abyste si ji mohli nechat pro sebe, ať jste kdekoli..

Společnost CW začala fungovat v roce 2006 jako sloučení dvou stávajících sítí. Ačkoli to na začátku trochu bojovalo, nyní se stalo oporou zábavního světa, produkuje show jako Jane Virgin, velmi moderní pohled na telenovela a The 100, postapokalyptická série s více zákruty než horská silnice.

Největšími prodejními body pro CW jsou však Riverdale, teenage angst-ridden převzít komiksy Archie, které jsme ocenili vlastním průvodcem o tom, jak sledovat Riverdale, a Arrowverse. Tento poslední termín je úlovkem všech pořadů stanovených ve vesmíru DC, jako je The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow a samozřejmě ten, který to všechno začal, Arrow. 

Pokud vás tato show zajímá, máme samozřejmě úplného průvodce, jak sledovat Arrow. Pokud je to CW jako celek, pak jste, prosím, čtěte dál, protože vám ukážeme, jak se dívat online online odkudkoli na světě.

Podívejte se na CW Live

CW je kabelový kanál jako každý jiný, a proto jej můžete zahrnout do jakéhokoli balíčku, který máte u svého kabelového poskytovatele, pokud jste v USA nebo v některých částech Kanady. Protože však na Cloudwards.net nejsme opravdu ve všech těch pozemských věcech, zaměříme se na způsoby sledování CW online.

Pokud chcete mít vše, co CW nabízí, jak se vysílá, Hulu ho nabízí jako součást svého balíčku Live TV, který vám poběží asi 45 $ měsíčně a má v sobě spoustu kanálů, plus všechny pravidelné streamování Hulu nabídky. Pokud vám to zní dobře, doporučujeme vám to vyzkoušet. Upozorňujeme však, že Hulu jsou přístupné pouze pro lidi s americkou IP adresou.

  Jak se dívat na pozůstalého online v roce 2023: Capitol Affairs

Pokud nejste v USA, ale stále se chcete dívat na Hulu, budete muset použít jednu z našich nejlepších sítí VPN pro výběr Hulu, abyste se dostali přes drastický zákaz služby VPN.

Dalším způsobem, jak sledovat CW online, je jít na webovou stránku CW, kliknout na záložku „show“ nebo jít do vyhledávacího pole a zadat název toho, co chcete sledovat. CW nabízí několik posledních epizod každé show naživo na webu s vestavěným přehrávačem, ale zdarma s reklamami. Celkově je to docela dobrý obchod a skvělý způsob, jak dohnat show, když vysílají, nebo pokud jste zmeškali epizodu.

CW ukazuje

CW je však geoblokována pouze pro návštěvníky z USA, takže k opětovnému vstupu budete muset použít virtuální privátní síť. VPN lokalizuje vaši polohu, takže můžete předstírat, že jste ve Spojených státech. Blok postavený CW není moc impozantní, takže tady máte stříbrnou podšívku.

Pro tento článek jsme použili ExpressVPN, který, jak se zdá, po celou dobu funguje dobře, jak na mobilním, tak na stolním počítači. Přečtěte si více o službě v naší recenzi ExpressVPN.

Existuje však lepší způsob, jak sledovat CW než prostřednictvím webu, a to pomocí aplikace. Pojďme to zkontrolovat.

Podívejte se na aplikaci CW

Chcete-li najít aplikaci CW, jednoduše přejděte na web a přejděte na kartu Aplikace. Zde najdete celou řadu zařízení, na kterých můžete aplikaci nainstalovat. Klikněte na ten, který chcete, a jste mimo závod. Všimnete si však, že aplikaci nelze nainstalovat na stolní počítače, což je trochu bolest, pokud máte pouze notebook a telefon (jako je ten váš).

V tomto článku jsme nainstalovali aplikaci CW do smartphonu Android a pohrávali jsme se s ní. Vypadá to docela dobře, i když pravděpodobně vypadá lépe na vaší chytré televizi nebo tabletu.

  GeForce Now vs Project xCloud: Nvidia a Microsoft Square Off v roce 2023

Aplikace CW

Celkově je to velmi snadno použitelná aplikace a velmi ji doporučujeme, zejména proto, že je zdarma. Reklamy mohou být nepříjemné, ale není to nic tak špatného, ​​jako třeba na webech jako PutLocker a podobně (přečtěte si našeho průvodce o tom, jak sledovat The Wire pro jiný program, který je na PutLocker).

Stejně jako na webu CW je však aplikace uzamčena v regionu, takže k přístupu k ní budete potřebovat VPN ze zemí mimo USA. Rychlý test ukazuje, že některé z nejlepších služeb VPN zvládne tento trik, protože CW to podle všeho nebere příliš vážně. 

Instalace aplikace z území mimo USA je však jiná věc, protože v obchodě Google Play nedovolí některé síti VPN oklamat. Nakonec jsme si stáhli APK z tohoto webu, ale jedná se o jeden z těch obchodů „na vlastní riziko“. To znamená, že APK nám zatím nedal žádné problémy.

Sledujte CW show na Netflixu

Pokud se vše, co se děje s webovými stránkami, předplatnými, aplikacemi a soubory APK, jeví jako příliš velké potíže, existuje poslední způsob, jak sledovat mnoho, i když ne všechny, CW show, a to prostřednictvím European Netflix. Verze populární streamingové stránky v EU má licence na celou partii obsahu CW, včetně většiny, pokud má Arrowverse.

Arrow-Netflix

Pokud to zní zajímavě, protože již máte předplatné Netflix, ale nejste v Evropě, vyzkoušejte naši nejlepší VPN pro výběr Netflix, abyste získali přístup.

Závěrečné myšlenky

CW je skvělá síť se spoustou skvělých pořadů a má bonus, že její obsah je zcela zdarma, i když je uzamčen do Spojených států. Doufejme, že s těmito tipy můžete sledovat Arrowverse a všechno ostatní, co CW nabízí, bez přílišných potíží.

Co si myslíte o CW a jeho aplikaci? Chybí nám nějaké dobré tipy? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

  Jak sledovat Hulu v televizi v roce 2023
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me