Jak sledovat ESPN Plus v roce 2023: Sports Galore

Společnost ESPN spustila v roce 2023 službu streamování videa ESPN Plus a je to skvělá volba pro každého, kdo miluje sport. Existuje však nejasnost ohledně toho, co je zahrnuto a jak k němu máte přístup. 

Není to náhrada za běžné kanály ESPN, takže to nemusí být to, co očekáváte. V této příručce vám řekneme, co to je a jak sledovat ESPN Plus.

ESPN má bezplatnou aplikaci, ve které můžete získat nejnovější zprávy, informace a nejdůležitější události z nejnovějších událostí. Pokud máte předplatné placené televize, které zahrnuje ESPN, můžete streamovat kanály z aplikace bez dalších nákladů. 

ESPN Plus, na druhé straně, lze zakoupit jako samostatnou službu a má jedinečné funkce, ke kterým mají přístup pouze její účastníci. Nemá však vyhrazenou aplikaci. Musíte k němu přistupovat prostřednictvím existující aplikace.

ESPN Plus Obsah a ceny

ESPN Plus nabízí tisíce dalších živých událostí, pořadů a obsahu na vyžádání, které má ESPN právo vysílat. To zahrnuje mezinárodní události, vysokoškolské sporty a americké baseballové a fotbalové hry mimo trh.

how-to-watch-espn-plus-sports

Abychom si ale byli jisti, události, které ukazuje, nejsou ty, které se objevují na hlavních televizních kanálech ESPN. Takže i když budete mít živé události z MLB, NHL, MLS atd., Nebudete moci sledovat hlavní událost, která se vysílá na síťových kanálech ESPN. Plus, pondělní noční fotbal není na ESPN Plus k dispozici.

Pokud to zní přímo ve vaší uličce, budete rádi, když víte, že se jedná o docela levnou službu. Stojí to 4,99 $ za měsíc, nebo si můžete zvolit roční předplatné na 49,99 $. 

how-to-watch-espn-plus-price

Můžete se zaregistrovat prostřednictvím aplikace ESPN nebo prostřednictvím webu ESPN Plus. Navíc je k dispozici bezplatná sedmidenní zkušební verze, takže můžete zjistit, zda se vám líbí první. Nezapomeňte předplatné zrušit před koncem zkušební doby, pokud se vám to nelíbí, jinak vám bude účtována automaticky.

  Jak sledovat Hulu v televizi v roce 2023

Začátkem tohoto roku se ESPN Plus stal exkluzivním cílem událostí UFC pro placené zobrazení. Každá událost však stojí navíc 59,99 $ navíc k vašemu předplatnému. To znamená, že noví předplatitelé si mohou koupit balík jedné události UFC PPV a roční předplatné ESPN Plus za 79,98 $ (obvykle 109,98 $, pokud jsou zakoupeny samostatně)..

how-to-watch-espn-plus-ufc

Jakmile máte placené předplatné, můžete kdykoli zrušit, ale neposkytuje vrácení peněz. To znamená, že pokud zrušíte, když je předplatné stále aktivní, budete mít přístup ke službě do konce aktuálního fakturačního období.. 

Jinými slovy, měsíční předplatitelé budou mít přístup po zbytek měsíce a roční předplatitelé budou mít přístup po zbytek roku.

S ohledem na to – a na skutečnost, že sedmidenní zkušební doba nemusí být dost času na to, abyste si byli jistí, že jste se službou spokojeni – může být dobrý nápad nejprve si vybrat měsíční předplatné..

Kompatibilní zařízení ESPN Plus

ESPN Plus umožňuje streamovat kdykoli a kdekoli. Navíc můžete přetočit, přehrát nebo stáhnout obsah a sledovat jej později. Je k dispozici v rozlišení HD a můžete jej sledovat současně až na třech zařízeních.

Stačí sledovat ESPN Plus přímo z vašeho prohlížeče. Pokud však chcete zážitek na cestách nebo byste jej raději streamovali do televizoru, můžete si vybrat z několika možností. 

how-to-watch-espn-plus-devices

Možnosti na cestách zahrnují zařízení iPhone, iPad a Android. Chcete-li jej streamovat přímo do televizoru, můžete k němu přistupovat na zařízeních, jako jsou Roku, Chromecast, Fire TV a třetí a čtvrtá generace Apple TV. Navíc, pokud máte televizor Samsung s operačním systémem Tizen, můžete k němu připojit své předplatné ESPN Plus a streamovat odtud přímo odtamtud.

Mezi další možnosti patří Xbox One, PlayStation 4 a Oculus Go. V případě, že potřebujete pomoc s nastavením na kterémkoli z těchto zařízení, ESPN Plus obsahuje několik užitečných vyhrazených článků, které vám pomohou.

  Shadow vs Project xCloud v roce 2023: Myš, která zařvala

ESPN Plus Geoblocks

ESPN Plus není k dispozici mimo USA z důvodu licenčních smluv. Pokud jste mimo zemi, budete muset obejít vaši polohu, abyste obešli geobloky. To lze provést pomocí virtuální privátní sítě k získání adresy IP v USA.

VPN mají mnoho dalších užitečných funkcí, například zabezpečení, takže je třeba do nich investovat. V rámci našich recenzí VPN existuje spousta možností, ale doporučujeme použít ExpressVPN. Snadno se používá a dostanete se přes všechna omezení streamování, se kterými se setkáváte (i zákaz Netflix). Proto – a jeho vysoké rychlosti – je to naše nejlepší VPN pro streamování.

Je to také naše nejlepší VPN pro ESPN, takže není divu, že se hodí pro ESPN Plus. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN, kde se dozvíte více, nebo zkuste bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

Sportovní akce na Kodi

Kodi můžete také použít ke sledování sportovních událostí. Pokud jej neznáte, Kodi je bezplatný přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem. Umožňuje ukládat a přehrávat média a získat přístup k obsahu prostřednictvím úložišť a doplňků. Nejprve si přečtěte našeho průvodce Kodi.

Je to legální, pokud nebudete sledovat obsah chráněný autorskými právy. Mnoho sportovních akcí se však nachází v neoficiálních doplňcích, které často dodávají nelegitimní potoky. Pokud některou z nich používáte ke sledování sportovní události, měli byste se ujistit, že používáte VPN, abyste se uchránili. Nemůžete porazit ExpressVPN, ale náš nejlepší průvodce VPN pro Kodi má několik dalších možností.

Existuje mnoho doplňků pro sledování sportu na Kodi a některé jsme jmenovali v našich nejlepších doplňcích pro Kodi pro sportovní kousky. SportsDevil a Project D jsou doplňky, které lze nalézt v úložišti Kodil. 

how-to-watch-espn-plus-kodi

S SportsDevil můžete sledovat téměř každou živou událost, která se vyskytuje, a často v 1080p. Projekt D je však skvělý pro starší hry, protože neexistují živé přenosy.

  Google Stadia vs Shadow: Goliath a David Meet v roce 2023

Závěrečné myšlenky 

Doufáme, že nyní pochopíte rozdíly mezi aplikací ESPN a ESPN Plus. Přestože budete stále muset být přihlášeni k pravidelným síťovým kanálům ESPN, abyste mohli sledovat většinu významných sportovních událostí, ESPN Plus poskytuje jedinečnou službu pro milovníky sportu v USA. Dostanete originální pořady, živé akce a obsah na vyžádání za nízkou cenu cena 4,99 $ za měsíc.

Pamatujte, že pokud nejste ve státech, není to konec světa. Svoji polohu můžete změnit pomocí sítě VPN, což v podstatě způsobí, že služba je v domnění, že jste v dané zemi. ExpressVPN je nejlepší VPN pro připojení ke streamovacím službám, takže je to dobrá volba pro ESPN Plus.

Máte nějaké návrhy na sledování ESPN Plus, nebo nám něco uniklo? Dejte nám vědět v sekci komentářů. Podívejte se také na naše další články o zábavě. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me