Hide.me Review – Aktualizováno 2020

Hide.me Review

Hide.me je slavný svým plánem zdarma, a to právem: je to pravděpodobně jeden z těch lepších tam díky jeho slušné rychlosti a serverové síti. Když za to začnete platit, je to, když se začnou zvyšovat zápory, protože jeho plány jsou drahé, a další důvody, o kterých si můžete přečíst vše v této úplné recenzi.

nejlepší recenze VPN

Hide.me je virtuální privátní síť s funkcemi, které si zaslouží být zahrnuty do našeho nejlepšího průvodce VPN. S podobným rozšířením serverů a vysokou cenou se však brání některým průměrným aspektům. To znamená, že pokud se dokážete vyrovnat se svými nedostatky, dostanete jednu z VPN s nejbohatšími funkcemi na trhu.

V této recenzi Hide.me se chystáme mluvit o všem, co se nám líbilo a nelíbilo poté, co jsme s ním strávili čas. Před vydáním verdiktu probereme funkce, ceny, snadnost použití, podporovaná zařízení, umístění serveru, rychlost, zabezpečení a podporu..

Hide.me by byla síla, se kterou by se mělo počítat, kdyby to nebylo pro vysokou cenu. To znamená, že se slušným plánem zdarma, spoustou funkcí a dobrou rychlostí stojí za stažení, abyste zjistili, zda vám za to vyplatí placený plán..

rozhraní hideme-review-interface

hideme-review-server-list

hideme-review-nouzové

hideme-review-custom-scripts

Předchozí

další

Alternativy pro Hide.me

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Jak se dostaneme do níže uvedené části „snadné použití“, skrývá Hide.me mnoho nastavení, a to navzdory zefektivnění přístupu k připojení. Zvládne napěchovat spoustu funkcí do snadno použitelného balíčku, který je přitažlivý pro technofoby i drotáře..

První je split tunneling, což je funkce, kterou Hide.me sdílí s PureVPN (přečtěte si naši recenzi PureVPN a podívejte se, proč je to jedna z mála silných stránek této služby). Rozdělené tunelování umožňuje odesílat některá data přes tunel VPN a vylučovat jiná data, což je efektivní například při zálohování při plné rychlosti při sledování Netflix v zahraničí..

Hide.me-Split-Tunneling

Technicky můžete tunel rozdělit s téměř jakoukoli VPN na Windows, ale Hide.me zahrnuje funkce v uživatelském rozhraní. Můžete se rozhodnout vyloučit určité aplikace z tunelu VPN nebo povolit použití pouze vybraným aplikacím. Ve výchozím nastavení budou všechny aplikace procházet sítí VPN.

K dispozici je také killswitch, který má více funkcí než většina. Ačkoli není tak střih a sucho jako konfigurovatelnost killswitch NordVPN (přečtěte si naši recenzi NordVPN), existuje spousta nastavení. Můžete například povolit určité IP adresy pro killswitch. Pokud tak učiníte, bude stále umožněno připojení k IP adresám, i když je spuštěn killswitch.

Kromě whitelistu můžete také nastavit vlastní skripty, které se mají spouštět, když je killswitch zapnutý nebo vypnutý. Budete samozřejmě muset poskytnout kód, ale funkčnost je tam, pokud si chcete sami programátora.

Killswitch však není vždy nutný. Hide.me obsahuje „rezervní“ protokol, který se v případě selhání vrátí k použití jiného protokolu VPN. Toto nastavení je ve výchozím nastavení zakázáno, ale můžete jej zapnout a nastavit, jaké protokoly se v nastavení opět zapnou.

hideme-review-nouzové

Hide.me Streaming Performance

Na plánu zdarma se Hide.me snažil dostat do Netflixu a BBC iPlayeru. Amazon Prime Video a Hulu však byly přístupné. Upgradování na placený plán bylo lepší, ale přístup k Netflix byl po několika odpojeních a opětovném připojení stále špinavý. Pokud máte zájem o streamování, může být lepší přečíst si náš nejlepší průvodce VPN pro Netflix.

  Norton Secure VPN Review - Aktualizováno do roku 2020

Přehled funkcí skrýt

Hide.me Logoukryj mě

Začíná od 1 000 $ měsíčněVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma
10 GB zdarma, neomezeno na prémii

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz
30 dní

Celosvětová částka serveru
Více než 1500 serverů na 60 místech

Stolní počítače
Windows, MacOS

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflixu v USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
128-AES, 256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat
24/7

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Hide.me má dvě úrovně, včetně svého bezplatného plánu, které jsou uvedeny v tabulce níže, spolu s měsíční cenou, pokud si zakoupíte dva roky předem. Jeho prémiový plán přichází v měsíční, jednoleté a dvouleté variantě.

Na první pohled cena vypadá skvěle a měsíční cena Premium je nižší než většina měsíčních sazeb. To znamená, že tyto sazby jsou na rok. Přechod na měsíční plán zdvojnásobí cenu.

Díky tomu je Hide.me nejdražším poskytovatelem, kterého jsme zkontrolovali. I když běžně označujeme cenu ExpressVPN jako kon (přečtěte si naši recenzi ExpressVPN), měsíční prémie Hide.me to vypadá jako výhodná položka v koši. I ve srovnání s Astrillem, který je nesmírně předražený, Hide.me je dražší (přečtěte si naši recenzi Astrill).

Na konci roku je cena lepší. Očekáváme, že za neomezenou ochranu za rok zaplatíme kolem 100 $ a prémie Hide.me není tak špatná. 

To znamená, že je hezké vidět plán zdarma 10 GB. Ačkoli to není tak velkorysé s limitem přenosu dat jako Windscribe (přečtěte si naši recenzi Windscribe), vydělal Hide.me místo v našem nejlepším bezplatném průvodci VPN.

Přesto, že nabízí bezplatný program, Hide.me má záruku vrácení peněz. Během prvních 30 dnů služby můžete získat vrácení peněz, což je dobré. Například soukromý přístup k internetu nabízí pouze týden, jak si můžete přečíst v naší recenzi PIA, zatímco CyberGhost nabízí 45 dní (přečtěte si naši recenzi CyberGhost).

Pokud jde o způsoby platby, skrývá Hide.me téměř vše. Kromě kreditních karet PayPal a PayNearMe jsou podporovány i různé kryptoměny, včetně bitcoinů a Ethereum.

Snadnost použití

Registrace na Hide.me je jednoduchá, pokud na domovské stránce svého webu nemůžete kliknout na zjevné tlačítko „stáhnout nyní“. Po výběru plánu zadáte e-mailovou adresu a způsob platby. Hide.me nevyžaduje, aby bylo do souboru uvedeno jméno nebo něco. Odkaz na nastavení pověření vašeho účtu vám bude zaslán e-mailem.

Poté budete přesměrováni do oblasti členů, která obsahuje průvodce nastavením, který můžete sledovat. Je to matoucí. Jakmile kliknete skrz, Hide.me se zeptá, co je váš operační systém. Poté se zobrazí tlačítko „stáhnout nyní“ a seznam protokolů. Kliknutím na jeden z protokolů zobrazíte průvodce nastavením VPN ručně.

hideme-review-setup-guide

Chápeme, na co se skrývá Hide.me, ale čtení je obtížné, a my bychom dávali přednost jednoduchému instalátoru pro hlavní operační systémy z řídicího panelu.

Po instalaci však začnou věci vyhledávat. Hide.me má zjednodušené rozhraní s pouze hrst tlačítek. Pokud se zajímáte pouze o zabezpečení připojení, můžete kliknout na tlačítko „Povolit VPN“ uprostřed obrazovky. Hide.me vybere nejlepší server pro vaši polohu a připojí vás.

  Recenze PrivateVPN - aktualizováno do roku 2020

rozhraní hideme-review-interface

Pravděpodobně byste však neměli věřit, že je to nejlepší. Například Hide.me doporučuje, abychom se připojili k kanadskému datovému centru, které bylo na základě našich testů rychlosti jedním z pomalejších míst. Můžete si vybrat své vlastní datové centrum kliknutím na tlačítko „změnit“ v pravém dolním rohu.

Ve výchozím nastavení Hide.me zobrazuje umístění v abecedním pořadí. Seznam však není vyčerpávající, takže je snadné jej procházet. Země, které mají více než jedno datové centrum, například „USA Západ “a„ USA “ Na východ, “u názvu země se zobrazí malá šipka.

hideme-review-server-list

Můžete také třídit podle ping, což naznačuje, jak skrývá skript.me servery. Třídění podle pingu provede rychlý test rychlosti na všech místech a zobrazí výsledky vpravo od názvu země.

Navzdory zjednodušenému přístupu Hide.me existuje překvapivé množství nastavení. K dispozici jsou běžné tarify VPN, včetně nastavení protokolu, nastavení spuštění a zabijáku, ale také pokročilých možností.

Například na kartě „killswitch“ najdete sekci, do které můžete přidat vlastní skripty pro případ, kdy je killswitch spuštěn nebo zakázán. Jak však Hide.me v rozhraní varuje, měli byste tuto funkci zpracovat pouze „pokud víte, co děláte“.

hideme-review-custom-scripts

Existuje mnoho nastavení, která je nejlepší nechat být objevena na vlastní pěst. Chceme však poukázat na dvě další věci v oblasti nastavení. Můžete odeslat lístek prostřednictvím uživatelského rozhraní, což je pohodlné a dává vám šanci připojit diagnostický protokol k vašemu požadavku na podporu.

Hide.me-Support-Request

Můžete také nainstalovat rozšíření prohlížeče, které je k dispozici pro Chrome a Firefox. Rozšíření nepřidává funkce, ale je to pohodlný způsob konfigurace VPN.

Podporovaná zařízení

Hide.me podporuje maximálně 10 zařízení. Bezplatní uživatelé jsou omezeni na jediné připojení, zatímco uživatelé Premium získají až 10.

Podpora platformy je však působivá. Hide.me má klienty pro všechny hlavní operační systémy, včetně Windows, Android, iOS a macOS, a rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Během procesu instalace existuje několik průvodců nastavením.

Hide.me lze nainstalovat téměř kdekoli, ale k tomu budete potřebovat praktický čas.

Kromě klientů můžete skrýt Hide.me ručně na více verzích Linuxu, včetně Ubuntu a Fedora, Blackberry, Windows Phone, routerů s AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT nebo Tomato, síťově připojeného úložiště od společností Synology a QNAP a Soupravy Kodi využívající LibreELEC nebo OpenELEC.

Stručně řečeno, Hide.me lze nainstalovat téměř kdekoli.

Umístění serveru

Výběr serveru není příliš špatný. Hide.me pokrývá 60 míst, přičemž většina z nich je ve střední Evropě.

hideme-review-server-network

Mimo očekávaná místa v Severní Americe a Evropě není co vidět. Hide.me má jedno datové centrum v Jižní Americe, jedno v Africe a několik tečkovaných kolem jižní Asie. Ačkoli to není tak špatné jako řekněme, e-VPN (přečtěte si naši recenzi e-VPN), síť Hide.me je poměrně kondenzovaná.

Rychlost

Hide.me má slušné rychlosti, ale jak je měřeno v této recenzi a v našem nejrychlejším průvodci VPN, nejedná se o nejrychlejší možnost. Není to hrozné, zejména ve srovnání se službami, jako je Surfshark (přečtěte si naši recenzi Surfshark).

Umístění: Ping (ms): Stáhnout (Mbps): Nahrát (Mbps):
Nechráněné (St. Louis) 10 118,35 11.58
USA východ 40 66,86 10.8
USA západ 74 76,16 10.18
Kanada 45 41.06 10,62
Holandsko 112 80,42 8,63
Singapur 241 64,97 2.9

Při tunelování ve stejné zemi jsou rychlost stahování a nahrávání stabilní a latence zůstává také nízká. Nevytvořilo naši nejlepší VPN pro hraní her, ale latence v blízkosti domácnosti by neměla být na hraní zlevněna..

  Recenze CyberGhost - aktualizováno do roku 2020

Existují podivné výsledky, zejména čtení pro Nizozemsko, které se stalo nejrychlejším místem pro rychlost stahování. Celkově však skrývá Hide.me těsnou, ne-li působivou loď, pokud jde o rychlost.

Zabezpečení a soukromí

Hide.me má téměř každý protokol, který byste mohli chtít, takže jste v bezpečí na frontě zabezpečení VPN. Ve výchozím nastavení se připojujete k protokolu OpenVPN s 256bitovým šifrováním AES, což by zabralo zhruba miliardu let. Handshake se děje s klíčem RSA-8192, což je dvojnásobek velikosti oproti většině poskytovatelů VPN.

Hide.me kromě OpenVPN podporuje L2TP / IPSec, PPTP, SSTP, IKEv2 a SoftEther. O tom posledním promluvíme později. Služba doporučuje IKEv2 jako alternativu k OpenVPN. Ačkoli by tento protokol neměl být zlevněn, je snadněji blokován než OpenVPN.

SoftEther je zvláštní doplněk. Je to open source, multi-protokol VPN software, podobně jako OpenVPN. Ve skutečnosti je nabízen jako alternativa k OpenVPN. I když se nám líbí schopnost měnit věci, SoftEther byl většinou postupně vyřazen z moderních klientů VPN. V podstatě jde o OpenVPN s dalšími funkcemi.

Abychom pochopili, jak dobře funguje zabezpečení Hide.me, testovali jsme úniky DNS, úniky IP a WebRTC. Projel na všech frontách, takže se nemusíte bát, že vaše identita proklouzne trhlinami.

Hide.me Ochrana osobních údajů

Pokud jde o soukromí, skrývá Hide.me všechny „žádné protokolování“, které tvrdí jakákoli jiná VPN. Většina z těchto tvrzení byla zastaralá, protože poskytovatelé, jako jsou IPVanish a HideMyAss, byli chyceni v lhaní o protokolování (přečtěte si naši recenzi IPVanish a HideMyAss, abyste se o tom dozvěděli).

Očekává se, že budeme věřit tomu, co poskytovatelé VPN říkají ve svých zásadách ochrany osobních údajů, ale nemusíme to brát v nominální hodnotě pomocí skrýt skrýt. Společnost byla certifikována Leonem Juranicem, zakladatelem a generálním ředitelem Defence Code Ltd., aby nevedla žádné záznamy.

Můžete si odpočinout, že Hide.me vaše informace nezaznamenává, ale skutečnost, že to šlo až tak daleko, aby osvědčilo, že společnost s kybernetickou bezpečností třetích stran hovoří o objemech. Vaše data jsou v bezpečí s Hide.me.

Služby zákazníkům

Jak je uvedeno v části „snadné použití“, Hide.me vám umožňuje odesílat žádosti o podporu v klientovi. Udělali jsme to na našem zkušebním účtu a zástupce podpory se k nám dostal za něco přes den. To není příliš ošuntělý.

Pokud přejdete do sekce podpory na webu, najdete další nástroje. Kromě vynikajících průvodců nastavením má Hide.me krátkou sekci FAQ pro obecné otázky. Ačkoli to není rozsáhlé, často kladené dotazy mohou odpovídat na povrchové otázky, například „je sdílení účtů povoleno?“

Live chat může také odpovědět na tyto otázky. Hide.me vám v případě fakturačních nebo prodejních otázek nabídne 24/7. Pokud chcete, můžete se zeptat na technické otázky, ale opakování živého chatu vás pouze přesměruje na emailovou podporu.

Pro podrobnější odpovědi můžete použít fóra. Hide.me má fóra v angličtině a němčině, ale německá sekce je mnohem aktivnější. Přesto na obou je slušný počet uživatelů, takže je to pěkný nástroj, který máte k dispozici.

Verdikt

Pokud by to nebylo pro nevýraznou síť serverů a vysokou cenovku, Hide.me by byla jednou z lepších VPN, které jsme testovali. Má solidní rychlosti, vynikající zabezpečení a jednu z nejlepších sad funkcí, které jsme viděli. Velkorysý bezplatný plán také nebolí.

Platící zákazníci jsou téměř nuceni nakupovat služby za rok nebo dva v předstihu, a dokonce ani ta hodnota není dobrá. Pokud nemáte dostatek disponibilního příjmu na pokrytí statné prémie Hide.me, doporučujeme si přečíst naše další recenze VPN.

Co si myslíte o Hide.me? Vyzkoušeli jste bezplatnou službu? Dejte nám vědět o svých zkušenostech v níže uvedených komentářích a jako vždy díky za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me