Moje zabezpečená recenze VPN – nový soutěžící – aktualizováno do roku 2023

Moje zabezpečená recenze VPN

Moje zabezpečená VPN je zcela nový uchazeč se sídlem ve Velké Británii, který prostě nemá šanci obstát v konkurenci. Podpora je však vynikající, což znamená, že tým za tím má snahu, aby se jednoho dne skvěle zlepšil. Přečtěte si nebo si přečtěte úplné podrobnosti.

nejlepší recenze VPN

Moje zabezpečená VPN je téměř ve všech směrech virtuální privátní síť. Nenabízí specializovaného klienta, ale místo toho nutí uživatele instalovat open-source software od třetích stran, aby mohli využívat jeho služby. Má jen malou hrstku serverů a všechny kromě jednoho jsou v Evropě.

Kromě toho jsme během našeho testování zjistili úniky DNS, takže My Secure VPN není důvěryhodná, pokud jde o zabezpečení. Má omezené možnosti platby a nepřijímá ani kreditní karty. 

Přestože existují jasná místa, o kterých se můžete dočíst v níže uvedeném přehledu Moje zabezpečená VPN, problémy se službou neumožňují doporučit. Pokud chcete zjistit, které poskytovatele VPN doporučujeme, vydejte se na naši nejlepší nabídku VPN.

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Moje zabezpečená VPN nenabízí klienta. Místo toho poskytuje uživatelům konfigurační soubor, který musí být nastaven v klientovi třetí strany. V databázi znalostí jsou pokyny, jak používat konfigurační soubor s veřejně dostupným klientem OpenVPN a SoftEther VPN, a také v nastavení zařízení iOS a Android.

Nastavení MySecureVPN

Z tohoto důvodu lze říci, že Moje zabezpečená VPN nemá žádné funkce. Konfigurace vaší VPN v nastavení telefonu nebo tabletu znamená, že nebude mít věci jako přepínač zabíjení, který je nezbytnou součástí zabezpečení VPN. 

Pokud jde o klienty, OpenVPN je respektovaným protokolem, ale nabízený klient je nevýrazný. Umožňuje vám spustit aplikaci při spuštění, ale nemá přepínač zabíjení, takže je relativně nejistá ve srovnání s většinou konkurentů.

Budeme se nadále potápět v problémech, které způsobují v části „snadné použití“, ale netřeba říkat, že je moje zabezpečená VPN do značné míry nepoužitelná.. 

Pokud hledáte VPN s bohatými funkcemi, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN. Klient ExpressVPN pokrývá nejdůležitější funkce pro základní VPN, jakož i spoustu kvalitních životních funkcí, jako je například oddělené tunelování..

Přehled bezpečných funkcí VPN

Ceny

Moje zabezpečená VPN nabízí dva typy plánů a každý lze zakoupit ve třech časových rámcích. Existuje dynamická IP VPN a vyhrazená IP VPN. Dynamická IP je to, jak funguje většina VPN. Při každém připojení získáte náhodně přiřazenou adresu IP. 

Dedikovaná IP na druhé straně znamená, že budete mít vyhrazený server, ke kterému se připojíte pokaždé, když zapnete vaši VPN. To má několik nevýhod, jako je skutečnost, že IP může být na černé listině, a není moc výhodná oproti možnosti dynamické IP. Navíc je to dvakrát vyšší cena.

  Hide.me Review - Aktualizováno 2023

Všechny ceny na webu My Secure VPN jsou uvedeny v librách, takže jsme je převedli na dolary, abychom porovnali ceny ostatních poskytovatelů VPN. Z tohoto důvodu může cena kolísat v závislosti na konverzním kurzu.   

Pokud jde o vyhrazenou možnost IP, je cena v souladu s high-end poskytovateli a není lákavá vzhledem k tomu, jak málo má služba My Secure VPN co nabídnout. 

Možnost dynamické IP má solidní měsíční cenu, ale nabízí pouze asi 50 centů za měsíc úspory za registraci na delší období. Navíc delší časové období je pouze tři a šest měsíců.

Dlouhodobé stanovení cen mé zabezpečené VPN nemůže konkurovat úsporám, které nabízí roční a dvouleté možnosti poskytovatele rozpočtu Windscribe. Další informace o úsporách, které nabízí Windscribe, najdete v naší úplné recenzi Windscribe.

Moje zabezpečená VPN nabízí bezplatnou 24hodinovou zkušební verzi, ale pro ty, kteří hledají VPN zdarma, doporučujeme namísto toho prohlédnout si náš seznam služeb VPN zdarma. Existují také zásady vrácení peněz, ale na domovské stránce služby My Secure VPN se uvádí, že doba vrácení peněz je tři dny, zatímco smluvní podmínky uvádějí, že je sedm dní. 

Takové konfliktní nebo neúplné informace lze nalézt na celém webu My Secure VPN. 

U platebních metod My Secure VPN bere PayPal a Coinbase, což znamená, že můžete platit bitcoiny a dalšími kryptoměnami. Platba kreditní kartou se směšně nenabízí.

Snadnost použití

Jak již bylo uvedeno, služba My Secure VPN nemá svého vlastního klienta. Místo toho umožňuje uživatelům stahovat klienty třetích stran a nabízí konfigurační soubory, které těmto klientům ukazují servery, ke kterým se mohou připojit. 

I když to nemusí být nutně obtížný proces, je to spíš problém, než kdyby Moje zabezpečená VPN klientovi nabídla. Pro naše testování jsme použili klienta OpenVPN, a přestože protokol OpenVPN je na špičce, klient není skvělý.

MySecureVPN-Client

Uživatelské rozhraní je vše, ale neexistuje. Vyberte server klepnutím pravým tlačítkem myši na ikonu na hlavním panelu. Jakmile vyberete požadované místo, budete vyzváni k zadání hesla, které pro vás My Secure VPN vygeneruje a pošle vám e-mailem. To má své vlastní problémy, jak si můžete přečíst v našem průvodci zabezpečením e-mailu.

Pokaždé, když používáte nový server, musíte znovu zadat náhodně přiřazené heslo. Poté si klient zapamatuje vaše heslo pro tento server, pokud kliknete na políčko „zapamatovat heslo“. V opačném případě otevřete svůj e-mail pro zkopírování a vložení hesla pokaždé, když se připojíte k VPN, pokud nepoužíváte některého z našich nejlepších správců hesel.

MySecureVPN-Password

Také jsme měli problém se změnou serverů pomocí klienta OpenVPN. Když jsme se pokusili připojit k novému serveru při připojení k VPN, klient ztuhl. Řešením, pokud byste tomu mohli říkat, bylo odpojit a zavřít klienta pokaždé, když jsme chtěli změnit servery.

  Recenze Avast SecureLine VPN - aktualizace 2023

Vzhledem k tomu, že nenabízí specializovaného klienta, je My Secure VPN z hlediska snadnosti použití výrazně za křivkou. Pokud vás zajímá, jak vypadá uživatelsky přívětivá VPN, přečtěte si naši recenzi NordVPN.

Rychlost

Rychlost je silným oblekem služby My Secure VPN. Během našeho testování jsme zjistili, že jeho výkon je působivý, s časy ping dostatečně nízkými, aby se dostal na naši nejlepší VPN pro hraní her. To je, pokud by to nebylo pro všechny problémy se službou.

Umístění: PingDownUp
Nechráněné (Virginie) 14 72,01 5,82
Spojené státy 31 71.03 5,70
Spojené království 90 68,18 4,70
Francie 92 70,88 5.51
Německo 107 67,82 4,63
Polsko 124 69,71 5,20

Při našem testování jsme ztratili jen několik megabitů za sekundu trvalé rychlosti stahování. Tento výkon byl konzistentní na všech testovaných serverech. Výkon při procházení byl také to, co byste očekávali u těchto čísel.

Stránky načtené rychle na všechny servery a videa načtená ve vysokém rozlišení bez znatelného zpoždění. Přestože je výkon mé zabezpečené VPN slušný, existují důvody, proč se v další části podrobněji podíváme. 

Vzhledem ke všem problémům, které má VPN, to nemůžeme doporučit. Vyzýváme ty, kteří hledají rychlou VPN, aby místo toho prošli nejrychlejším článkem o VPN.

Bezpečnostní

Pokud jde o zabezpečení, je třeba zvážit dva faktory: protokol a šifrování. Pro protokoly jsou k dispozici OpenVPN a L2TP. Doporučujeme používat OpenVPN, protože nabízí dobré zabezpečení a solidní výkon. 

Co se týče šifrování, moje zabezpečená VPN používá tunel SSL, který není dobrý a roky se nepovažuje za bezpečný. Toto šifrování je pravděpodobně odpovědné za nízké časy ping, které jsme viděli, protože vyžaduje méně zpracování než šifry jako AES 256-bit.

Při našem testování jsme zjistili, že služba My Secure VPN má úniky DNS a používá belgický server DNS Google Google a našeho místního poskytovatele internetových služeb DNS. 

MySecureVPN-Leak

To znamená, že navzdory použití údajně zabezpečeného tunelového připojení VPN stále existuje záznam o vaší online aktivitě v držení Google a vašeho ISP. To překonává účel použití VPN a zanechává papírovou stopu toho, co jste dělali online.

Soukromí

Moje zabezpečená síť VPN nemá na svém webu vyhrazené zásady ochrany osobních údajů a ve svých podmínkách obsahuje pouze několik řádků týkajících se informací, které shromažďuje a jak je používá.. 

První řádek podmínek uvádí, že shromážděné informace budou použity pouze pro splnění vaší objednávky a nebudou s nikým sdíleny z jakéhokoli důvodu. Abychom splnili vaši objednávku, My Secure VPN shromažďuje vaše jméno a e-mailovou adresu, ale pokud chcete skutečnou anonymitu, nic vám nebrání platit pomocí Coinbase a poskytovat falešné jméno a vyhodit e-mailovou adresu.

  Recenze Surfshark - aktualizováno do roku 2023

Nakonec smluvní podmínky uvádějí, že vaše IP adresa je shromažďována při návštěvě webu, aby se zabránilo podvodným nákupům. Přestože jsme trochu uklidňující, dáváme přednost úplné ochraně osobních údajů.

Streamování výkonu

Streamování pomocí služby My Secure VPN bylo smíšené. BBC iPlayer překvapivě pracoval, navzdory únikům DNS, stejně jako Netflix. To znamená, že Hulu zjistil VPN a řekl nám, že musíme vypnout, abychom mohli sledovat cokoli. Amazon Prime Video nám řekl, že obsah nebyl v naší lokalitě dostupný. 

U webových stránek, které fungovaly, jak jsme viděli v sekci „rychlost“, se věci načítaly rychle a rychle se cítily. Ve všech případech byla videa načtena při 1080p a nikdy jsme neměli problémy s vyrovnáváním nebo koktáním. 

To znamená, že kvůli nekonzistentnímu výkonu z jednoho webového serveru pro streamování na druhý doporučujeme podívat se na našeho průvodce, jak překonat zákaz sítě Netflix VPN a najít poskytovatele, který může spolehlivě prorazit systémy detekce VPN poskytovatelů streamingu..

Umístění serveru

Moje zabezpečená VPN nabízí pouze pět serverových umístění po celém světě. Jsou to USA, Velká Británie, Polsko, Německo a Francie. V Asii, Jižní Americe nebo Africe nejsou žádné servery. 

Rozšíření umístění serverů je v Evropě seskupeno, s jedinou výjimkou serveru v USA. Seznam serverů chybí a mnoho míst zůstává bez rychlého serveru v okolí. Chybí mu dokonce některé klíčové geoblokované oblasti. 

Pokud vás zajímají informace o poskytovateli VPN, který nabízí velké množství serverů a umístění, podívejte se na naši recenzi na HideMyAss. Nabízí přes 1 000 serverů na více než 280 místech ve 190 zemích po celém světě.

Služby zákazníkům

I přes nedostatky My Secure VPN musíme dát kredit za zákaznickou podporu. Přestože znalostní databáze na místě není rozšířena, e-mailové odpovědi jsou rychlé a užitečné.

MySecureVPN-Knowledgebase

Když jsme poslali pomocný lístek, dostali jsme odpověď během několika minut s podrobnými a konkrétními informacemi, které odpověděly na naši otázku. Opakování byla užitečná a přátelská, takže zákaznický servis byl jednou ze silnějších součástí služby Moje zabezpečená VPN.

I když pracovníci podpory elektronické pošty jsou nápomocní a pohotoví, neexistuje žádná live chat nebo telefonní číslo, které by bylo možné použít jako alternativu. To znamená, že získání podpory je jediným způsobem, jak získat pomoc, když ji potřebujete.. 

Verdikt

Přestože jsme skončili pozitivní poznámkou, moje zabezpečená VPN celkově fungovala špatně. Netěsnosti DNS jsou katastrofální chybou zabezpečení a nedostatek klienta ponechává My Secure VPN neplodnou, pokud jde o funkce.. 

Neexistuje žádný vypínač zabíjení, což je další hlavní výpadek zabezpečení, a další funkce, jako například dělené tunelování, jsou také vynechány. Pokud hledáte VPN, doporučujeme vám, abyste se raději vydali na náš úplný seznam recenzí VPN, a ne na My Secure VPN..

Pokud máte zkušenosti s technologií My Secure VPN, rádi bychom o ní slyšeli v komentářích níže. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me