Pozoruhodná recenze – aktualizováno do roku 2023

Pozoruhodná recenze

Solidní tvůrce webových stránek, který má hodně pravdu, je nápadně vhodný pro lidi, kteří navrhují menší weby nebo kteří potřebují uživatelsky přívětivé rozhraní. Pokročilejší uživatelé se možná budou chtít podívat jinde, přečtěte si však celou naši úžasnou recenzi a zjistěte, proč.

Pozoruhodně je tvůrce webových stránek, který vyniká z davu díky jeho snadnému použití. Bere normální rozhraní drag-and-drop a odstraňuje některé možnosti za účelem zefektivnění designu. Společnost je stále v plenkách, založená již v roce 2012. Přesto její promyšlený design a levné stanovení cen jej snadno získávají mezi našimi nejlepšími tvůrci webových stránek..

Mládež někdy dává souvislost současnému stavu věcí, což by zde nemohlo být pravdivější. Úžasně přináší elektronický obchod pro všechny plány, stejně jako plně vybavené centrum aplikací a integraci s doplňky POWr, všechny funkce, které si ostatní tvůrci webových stránek vyhrazují pro plány vysoké úrovně.

V průběhu této překvapivě si promluvíme o těchto funkcích a předvedeme hlavní body a úskalí služby. Můžete se zaregistrovat do bezplatného účtu a vyzkoušet si to sami, nebo použít jeden z placených plánů po dobu 14 dnů, než vyjdete z kapsy.

nápadně rozhraní

nápadně palubní deska

nápadně nastavení blogu

nápadně obchod s aplikacemi

nápadně seo nastavení

Předchozí

další

Alternativy pro nápadně

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

S překvapením vzhledem k jeho nízkým nákladům je překvapivě mnoho funkcí. Máte přístup k několika nástrojům pro vytváření vašich stránek, správu prostřednictvím zařízení iOS a docela štědrý systém odměn, který můžete zavést. Pro mnoho z nich mohou tyto funkce zůstat bez povšimnutí, ale stále zvyšují zážitek tak, že jen málo dalších tvůrců webových stránek může soupeřit..

Pro vytvoření vašeho webu nabízí nápadně „okamžitý“ režim. Tato funkce se dívá na vaši stránku LinkedIn nebo Facebook a vytváří kolem ní web. Je to podobně jako Jimdo’s Dolphin (přečtěte si naši recenzi Jimdo) v tom, že vyhledává informace ve vašich sociálních médiích a vkládá je na web. Ne všichni mohou tuto funkci využít, ale osobní weby se s ní mohou rychle dostat ze země.

nápadně webová stránka s jedním kliknutím

Jakmile je web spuštěn, má každý uživatel přístup do obchodu s aplikacemi. I když to není tak robustní jako obchod s aplikacemi ve Weebly (přečtěte si naši Weebly recenzi), stále existuje spousta možností. Nástroje jako Eventbrite ticketing a PayPal integrace pomáhají obchodům s elektronickým obchodem, zatímco mapy Baidu pomáhají místním podnikům.

Když už mluvíme o elektronickém obchodování, každý web může uvést určitý počet produktů. Existují určitá omezení pro levné plány, ale toto je stále funkce, kterou jsme viděli od velmi malého počtu tvůrců webových stránek. Úžasně podporuje pouze fyzické produkty mimo bránu, ale vzhledem k ceně je to stále působivé.

Pokud chcete nabídnout digitální stahování, můžete tak učinit, ale potřebujete plugin třetích stran. POWr je obchod s aplikacemi vytvořený pro tvůrce webových stránek a nabízí pro Strikely širokou škálu pluginů. Máte-li zájem jít touto cestou, je zde zdarma doplněk digitálního stahování.

nápadně powr integrace

Normálně bychom se nedotkli systému odměn od jakéhokoli tvůrce webových stránek, ale nápadně je to tak dobré, že to musíme poukázat. Předplatné Pro můžete snadno vydělat rok nebo více, aniž byste zaplatili desetník. Jednoduše propojte svůj účet na LinkedIn a synchronizujte své e-mailové kontakty a můžete si vydělat až rok služby zdarma. Můžete také použít odkaz na doporučení, který se zobrazuje v měsíci Pro pro každé vygenerované přihlášení.

  Recenze Jimdo - aktualizováno 2023

Úžasně přehled funkcí

Úžasně Logowww.strikingly.com

Začíná od 800 USD za měsícVšechny plány

Design

Předstírat témata

Tvůrce formulářů
Formuláře Google

HTML editor
Pouze pro plány

Podpora fóra

Vektorové umění Gallary

Zvuk

HD video

Použitelnost

Drag and Drop rozhraní

SEO editor

Mobilní podpora

Centrum aplikací

Podpora blogu

Podpora elektronického obchodu

Editor stránek
Pouze pro plán

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Extras

SSL certifikát

Doménové jméno

Kredity reklamy

Recenze webu

Podpěra, podpora

Centrum nápovědy

Fórum

Živý chat

Telefon

E-mailem

Podpora 24/7

Video návody

Textové návody

Různé

Zdarma plán

Ceny

Pozoruhodně je velmi levná plošně. Pokorná sestava tří plánů maximalizuje, kde většina ostatních tvůrců webových stránek začíná svou křivku. Zatímco některé funkce, například schopnost prodávat produkty, zasahují do všech tří plánů, omezený počet možností designu vám může způsobit pocit, že jste nedostali hodnotu svých peněz.

Plán zdarma přináší typické tarify pro tvůrce webových stránek. Obdržíte bezplatnou subdoménu strikingly.com, neomezené bezplatné weby a 5 GB šířky pásma. Co však tento plán odlišuje, je schopnost prodávat produkty. Jistě, můžete vložit pouze jeden zápis, ale je to daleko a nad rámec toho, co jiní tvůrci webových stránek nabízejí, a to i s některými placenými plány.

Omezené plány jsou překvapivě podobné plánům zdarma. Největší rozdíl spočívá v tom, že k webu můžete připojit svou vlastní doménu, nebo jen získat jednu bezplatně od Strikely, když platíte za rok předem. Můžete vytvářet neomezené bezplatné weby i dvě omezené weby. Tyto dva mezery navíc poskytují pět produktů na rozdíl od jedné a 50 GB měsíční šířky pásma.

Zaokrouhlením sestavy jsou plány Pro. Na tomto místě si můžete vytvořit správný web, se všemi nápadně odstraněnými značkami, neomezenou šířkou pásma a podporou až 300 produktů ve vašem obchodě. Budete mít také přístup k vlastnímu HTML / CSS / JavaScript, což znamená, že můžete zlomit formu tvůrce webových stránek.

Pro plány však odhalují problémy s levnými nabídkami. Například Strikely má centrum aplikací, ale některé nabídky jsou omezeny na uživatele Pro. Kromě toho je jakýkoli plán, který není pro Pro, povolen pouze na jedné stránce, což činí proces návrhu trochu nepříjemným.

Je překvapivě levné, ale pokud s plánem Pro nechodíte, existuje příliš mnoho omezení. To je zvláště patrné s omezeními stránky. Stavitelé jako Wix (přečtěte si naši recenzi Wix) nabízejí neomezené stránky, a to i na bezplatných plánech. Nabídka omezeného počtu stránek by výrazně pomohla oproti rezervování jakýchkoli dalších stránek pro nejvyšší úroveň.

To neznamená, že nemůžete vytvořit web. Hotely, restaurace nebo jakýkoli jiný počet podniků udělá dobře s designem jedné stránky. Omezení však stále existuje a mělo by to být rozhodně něco, co byste měli zvážit, pokud nemáte v plánu platit prémii Pro. Pokud se však domníváte, že upgrade přinese prospěch, můžete jej vyzkoušet bez rizika na 14 dní.

Design & Nástroje

Jak bylo uvedeno výše, uživatelé, kteří nejsou profesionálové, budou muset vytvořit jeden web. Naštěstí je Strikingly nastaven tak, aby vám umožnil sestavit tuto jedinou stránku tím nejlepším možným způsobem. Vestavěné motivy a nástroje vás tlačí na dlouhou rozlehlou stránku, která i přes svá omezení stále vypadá skvěle.

  Recenze Webnode - aktualizováno do roku 2023

Stejně jako u většiny tvůrců webových stránek začínáte šablonou. Úžasně má dobrý výběr, i když ne masivní, abyste mohli začít. Nejlepší částí těchto šablon je, že je nebudete muset roztrhat, abyste mohli začít budovat. Jsou plně funkční mimo bránu a pro vytvoření vašeho webu musíte jednoduše přejít a přidat nové prvky.

nápadně šablony

Jakmile vyberete motiv, přistoupíte do editoru. Je to typické rozhraní drag and drop, které vám umožňuje rychle posouvat prvky po stránce tažením myší. Nemůžete však jen přetáhnout cokoli, kdekoli. Pro různé oddíly aplikace Strikingly používá jedno ze tří rozvržení a můžete přetahovat pouze prvky ve sloupci, ve kterém začalo.

nápadně nastavení rozvržení

Sekce jsou způsob, jak sestavit stránku. Můžete přidat novou sekci z levého panelu nástrojů a přetáhnout je v požadovaném pořadí. Zde můžete přidat blog, sociální kanál nebo kontaktní formulář. V části Obchod s aplikacemi můžete také procházet seznam doplňků třetích stran pro váš web.

nápadně obchod s aplikacemi

V obchodě s aplikacemi najdete Disqus, Google Forms, Pinterest, EventBrite a další. Nejsou tu žádné možnosti, ale stále to stačilo na to, aby se z toho stalo centrum aplikací pro bonafidy. Bezplatné plány budou mít přístup ke všemu kromě MailChimp, vlastní HTML a ECWID, které jsou vyhrazeny pouze pro Pro plány.

Mimo sekce máte uvnitř panelu stylů několik univerzálních možností. To zahrnuje barvy vaší značky, univerzální barevné schéma pro váš web a písma pro každou sekci. Můžete také vyzkoušet nová témata přímo v rozhraní, aniž byste ztratili práci nebo poslali nový design naživo.

nápadně univerzální nastavení webu

Na kartě Nastavení najdete základní informace o webu, jako je název a popis metadat, jakož i analytické údaje o vašich zobrazeních stránek. Uživatelé Pro mohou zde také přidat nové stránky a vyzvat spolupracovníky, aby na webu pracovali. Na kartě „Upřesnit“ najdete také sekci SEO, kde můžete Googlu odeslat všechny správné informace pro indexování stránky..

Designová oblast Strikely se z brány cítí docela omezeně. Tři možnosti rozvržení a omezený rozsah sekcí vypadají zpočátku jako docela nevýrazné pole. V praxi však těchto několik nástrojů vede k obrovskému množství možností. Jedná se o extrémně výkonný editor, který tento proces nezabírá příliš mnoha zbytečnými možnostmi.

Snadnost použití

Je pozoruhodné, že ruce dolů jednoho z nejjednodušších použití stavitelů webových stránek tam. Spravuje uzavřený systém s omezeným množstvím možností a zároveň nabízí spoustu možností. Nemusíte dělat nic, abyste získali skvěle vypadající web, a to vše bez obětování jakékoli funkce.

Je to docela kontraintuitivní, ale nápadně malá paleta možností zvyšuje výkon při zachování snadnosti používání. Sekce slouží k sestavení stránky, každá se hodí k několika různým možnostem rozvržení. Jsou nápadně navrženy tři, ale můžete si také vytvořit vlastní pomocí nástrojů pro umístění a změnu velikosti.

Pro rozsáhlé změny se v nabídce vlevo zobrazuje veškerá práce. Zde můžete přidávat nové sekce a přetahovat stávající, takže je vše v pořádku. Všechno sedí na sobě, což umožňuje lineární návrhový proces, který k získání správného stavu nevyžaduje příliš mnoho znalostí.

nápadně nastavení sekce

Sekce zpracovávají veškerý obsah vašeho webu. V nabídce stylů můžete upravit univerzální barvy a texty, ale skutečné srdce designu leží zde. Můžete například přidat aplikaci z obchodu s aplikacemi pouhým přetažením sekce na stránku. Odtud jde o to, najít a nainstalovat.

To se přenáší také do blogů a obchodů. Obě tyto oblasti mají své vlastní sekce, které se někde na stránce zasouvají. Vaše produkty nebo příspěvky upravujete přímo ze sekce namísto použití rozhraní backend, jako je WordPress nebo Shopify.

  Simvoly Review - Aktualizováno 2023

nápadně nastavení blogu

Sekce však také vyvolávají námitku celého utrpení. Jak již bylo zmíněno, uživatelé bez profesionálních oprávnění jsou omezeni na jednostránkový web. I když to jistě pomáhá při snadném použití, není to ideální konfigurace. Budování webu bude jednodušší, ano, ale nemusí to být přesně tak, jak chcete.

Přesto je těžké Strikelyho editora ignorovat. Jedná se o tekutý design, který vám umožňuje praskat při stavbě vašeho webu s malými nebo žádnými problémy. Neexistuje ohromné ​​množství možností nebo prvků, které by odradily nováčky, a to vše při zachování síly úplného tvůrce webových stránek..

Podpěra, podpora

Úžasně má robustní řadu podpory pro kutily prostřednictvím fóra znalostí a nápadů. K dispozici jsou návody pro téměř cokoli, fóra jsou k dispozici pro jakékoli další otázky. Z technických důvodů by však překvapivě mohly těžit z širší škály možností kontaktu.

Počínaje znalostní základnou však má Strikely poměrně málo článků, ještě více než ostatní tvůrci webových stránek. K dispozici jsou základní návody, jako je připojení vaší domény nebo použití tvůrce, ale jsou zde i další specializované návody. Například jsme našli přesné specifikace nahrávání obrázků, vkládání videí pro weby založené v Číně a dokonce zápisy do zásad ochrany osobních údajů Strikingly.

nápadně znalostní základna

Znalostní základna získává trakci nad možnostmi, jako je GoCentral (přečtěte si naši recenzi GoDaddy GoCentral) pomocí průvodce řešením problémů. Mnoho tvůrců webových stránek jednoduše přidá do databáze znalostí výukové programy, s málo nebo žádnými informacemi o tom, kdy se něco pokazí. Naopak, Strikely má široký seznam témat pro odstraňování problémů od čínského hostingu až po opravy chyb při nahrávání souborů.

nápadně průvodce řešením problémů

Úžasně obsahuje také seznam úvodních videí, která vás dovedou na cestu k budování. To jsou vlastně docela užitečné, a to i pro ty, kteří mají nějaké zkušenosti s tvůrci webových stránek. 43 různých videí vás provede všemi aspekty tvůrce a služby, dokonce narazí na podmínky služby a upgraduje na vyšší úroveň plánu.

nápadně startovací videa

Pomocí fóra Úžasně můžete klást zvláštní otázky, ale nezdá se to ideální. I když je to použitelné rozhraní, komunita není příliš aktivní. V průběhu psaní této recenze byla na první stránce témat pouze jediná zodpovězená otázka s odpověďmi v celém rozsahu. Úžasně podporující členové čas od času odpovídají na témata, ale zdá se to jako nejméně ideální cesta k podpoře.

Pokud vše ostatní selže, můžete kontaktovat Strikely. Je to prostě forma, bez jiné cesty kontaktu. Zatímco živý chat by šel dlouhou cestou, Strikelyho nedostatek kontaktních možností bolí mnohem méně než ostatní stavitelé. Znalostní databáze pokrývá téměř vše, což znamená, že pouze v malém počtu případů budete někdy muset kontaktovat podporu přímo.

Verdikt

Je obtížné nedoporučovat nápadně kvůli tomu, kolik věcí má pravdu. Nakonec však platforma není pro každého. Být omezen na návrh jedné stránky je pro mnoho lidí příliš daň, navzdory nízké ceně. Ti, kteří potřebují více zapojený design, by byli lepší s Wixem nebo Weeblym.

Se Strikely však můžete najít dobrý domov. Je levný, snadno použitelný a co je nejlepší, plný funkcí. Získáte robustní plán, který je kompatibilní s elektronickým obchodem, podporou blogů a aplikačním centrem, a to vše při zachování plachty sazeb ostatních tvůrců webových stránek.

Službu si můžete vyzkoušet sami s bezplatným tarifem, nebo se zaregistrovat do Pro se 14denní zkušební verzí.

Pokud chcete stavět na platformě, jako je WordPress, můžete se také podívat na naše nejlepší poskytovatele webhostingu.

Co si myslíte o nápadně? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me