Nejlepší nabídky na černý pátek 2023: Nakupujte, dokud nevyhodíte

Po dlouhých nepříjemných hodinách diskuse o politických rozdílech mezi pečeným ptákem nemůžeme čekat, až se připojíme ke stádům nakupujících z černého pátku. Nicméně, stejně jako jsme byli pošlapáni pro nejnovější OLED zvuky lákavé, raději děláme alespoň trochu našeho nakupování online.

Černý pátek a kybernetický pondělí se proměnily v jeden víkend obchodů, protože více Američanů se obracelo na online prodejce namísto kamenných. I když v oblasti fyzických technologií dochází k určitým úsporám, při nákupu digitálních produktů najdete nejvyšší hodnotu.

Jsme tu, abychom vás provedli nejlepšími obchodními smlouvami na Černý pátek v cloudu. Nákupem předplatného v této době můžete často ušetřit 50 procent nebo více původní ceny, takže pokud potřebujete řešení VPN, webhosting nebo cloudové úložiště, je čas skočit.

VPN Černý páteční nabídky

Začněme nejjednodušším způsobem, jak zůstat v bezpečí online: virtuální soukromé sítě. Našli jsme tyto tři skvělé nabídky.

ExpressVPN – tři měsíce zdarma

ExpressVPN je snadno nejlepším poskytovatelem VPN na trhu, ale jeho cena je vyšší než většina konkurence. Nákupem v tomto černém pátku však můžete hodně ušetřit. ExpressVPN nabízí tři měsíce bezplatného servisu s každým novým ročním předplatným, což vám poskytuje 15 měsíců služby za cenu 12. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Můžete si přečíst naši recenzi ExpressVPN, abyste zjistili, proč se nám to líbí, nebo jen dohodu uzavřít před jejím ukončením. Běží od nynějška do 10:00 GMT v úterý 27. listopadu 2023. Neexistuje žádné skutečné riziko ani s 30denní zárukou vrácení peněz ExpressVPN..

  Stav cloudu, únor 2023

NordVPN – 75 procent off

Jak vidíte v našem srovnání ExpressVPN vs. NordVPN, je NordVPN těsnou sekundou. I když jsou ceny již nízké – můžete si přečíst nejnovější recenzi společnosti NordVPN – při nákupu tří let předem můžete ušetřit až 75 procent. Získáte více než 400 dolarů za službu za pouhých 100 USD.

Předchozí

další

Tato dohoda je stále podporována 30denní zárukou vrácení peněz společnosti NordVPN, takže nehrozí riziko, že si vyberete plán a uvidíte, jak se vám to líbí. Neexistuje však definitivní datum ukončení, takže je nejlepší jednat rychle.

PureVPN – Pět let za 1,32 $ měsíčně

Jak vidíte v porovnání PureVPN vs. ExpressVPN, PureVPN není na úrovni špičkových poskytovatelů v prostoru VPN. Přesto má PureVPN díky své rozsáhlé síti serverů a dlouhodobým předplatným dobrou hodnotu.

PureVPN v pátek v pátek

Nabízí to ještě lepší, pokud si ho vyberete tento víkend. Pětiletý plán není v sestavě PureVPN oficiální možností, která se zobrazuje pouze jako vyskakovací okno. Tento víkend však můžete zakoupit za méně než to, co se zobrazuje v běžném vyskakovacím okně. Kromě toho sazba pokračuje i po obnově, takže můžete i nadále získat vynikající obchod.

Další informace o PureVPN se dozvíte v naší recenzi PureVPN, ale stojí za to si koupit plán a vyzkoušet si ho s velkorysou 31denní zárukou vrácení peněz.

Díkůvzdání pro cloud skladování

Zdá se, že cloudový úložný prostor letos bude mít velmi málo, ale máme pro vás jednu dohodu.

pCloud – 75 procent Off Lifetime Storage

pCloud je jedním z nejlepších poskytovatelů cloudových úložišť a je na druhém místě mezi nejlepšími poskytovateli cloudových úložišť. I když jsou k dispozici měsíční a roční předplatné, pCloud se zaměřuje na doživotní nabídky tohoto Černého pátku. Můžete si koupit buď 500 GB nebo 2 TB úložiště na celý život se slevou 75 procent.

  Stav cloudu, prosinec 2023

Soubory webového rozhraní pCloud

Složka pCloud Sync

pCloud Share File Link

pCloud Odkazy ke stažení

Klient pCloud Drive

Předchozí

další

Jako jednu platbu jsme nemohli myslet na lepší hodnotu. Opravdu kupujete produkt, který můžete vlastnit po celý život. Další informace o pCloud se dozvíte v naší recenzi pCloud, nebo zakousnete kulku a dnes si koupíte úložiště na celý život. Dohoda trvá do pondělí 26. listopadu 2023.

Webhosting v Cyber ​​pondělí

Dokončíme několik skvělých obchodů s webhostingem. Všichni dojdou v pondělí, takže buďte rychle.

Hostinger – až o 90 procent vypnuto

Hostinger patří mezi nejlepší tvůrce webových stránek a hosting komba pro své snadno použitelné rozhraní a nízkou cenu. I když je to velká hodnota sama o sobě, můžete si koupit hosting v Černý pátek za pouhých 0,80 $ měsíčně. Ve skutečnosti jsou všechny produkty společnosti Hostinger označeny dolů, až 90 procent.

Hostinger Cyber ​​pondělí

Cenové tabulky, které najdete po kliknutí na tento odkaz, však necháme mluvit samy za sebe. Chcete-li zobrazit hodnotu, můžete porovnat ceny v naší recenzi hostingera. Dohoda trvá do pondělí 3. prosince 2023.

Siteground – 75 procent off

Siteground je náš první výběr pro nejlepší webhosting pro WordPress. Mezi snadnou migrací WordPress a instalací WordPress jedním kliknutím je to ideální volba pro nové a současné uživatele WP. Nyní můžete získat hosting za 75 procent.

Předchozí

další

Ideálním výchozím bodem je GrowBig, který umožňuje více webům sdílet 20 GB úložného prostoru. Je vhodný pro přibližně 25 000 návštěv za měsíc a přichází s jednoduchou integrací WordPress. Přečtěte si naši recenzi SiteGround, kde se dozvíte více, ale nezapomeňte se rychle zaregistrovat. Tato dohoda vyprší v pondělí 26. listopadu 2023.

Hosting A2 – více nabídek

A2 byl silným uchazečem o našeho nejlepšího průvodce webhostingem s vynikajícím výběrem serveru a optimálním zabezpečením. Běží několik obchodů na Černý pátek, které vám mohou ušetřit až 67 procent při běžném předplatném.

  Stav cloudu, prosinec 2023

A2 Hosting Black Friday Deals

Níže najdete nabídky a kódy. Pokud se chcete dozvědět více o A2, přečtěte si naši recenzi A2 Hosting.

  • 67 procent z sdíleného a spravovaného hostování WordPress s kódem: SAVEBIG
  • 50 procent z řízené a základní VPS s kódem: BLKVPS
  • 40% z ceny hostujícího prodejce s kódem: BLKSELL
  • 50 procent z vybraných vyhrazených serverů SSD s kódem: 50DEDI

Závěrečné myšlenky

To jsou nejlepší nabídky v cloudu, které se odehrávají tento Černý pátek a Cyber ​​pondělí. Nyní je čas vybrat si další úložný prostor, spustit nový web a zabezpečit připojení online, protože je zřídka stále levnější. Pokud se vám nabídky líbí, ale ne poskytovatelům, můžete si nejlépe prohlédnout naše recenze VPN a recenze cloudových úložišť a získat tak přehled o zemi..

Nezapomeňte nám napsat komentář k obchodům na Černý pátek, které využíváte tento víkend. Děkuji za přečtení a velmi šťastný den krocanů pro vás a vaše.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me