Nejlepší ochrana před krádeží identity roku 2023: Zůstaňte v bezpečí online

Krádež identity není nový koncept, ale je dnes prominentnější než kdy jindy. S tolika informacemi sdílenými na sociálních médiích – nemluvě o revoluci online nakupování – je v cloudu uloženo více osobních údajů než kdykoli předtím. Ačkoli internet přinesl nová rizika pro krádež identity, přinesl také nové způsoby, jak se proti němu chránit. 

V této příručce k nejlepší ochraně před krádeží identity upozorníme na služby, které vás chrání před podvody, podvody a jakoukoli další trestnou nepříjemností. Cestou si také povíme o tom, jak vás ochrana proti krádeži identity udržuje v bezpečí, jak to souvisí s počítačovou kriminalitou a co můžete udělat pro snížení rizika. 

Jak brzy uvidíte, hodnotíme IdentityForce vyšší než kterákoli jiná služba. Ačkoli to není nejlevnější možnost, je to snadno nejlepší. Kromě plně vybavené monitorovací služby nabízí IdentityForce rozsáhlé studijní zdroje. Má také dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzi, takže není důvod, abyste ji nezasáhli.

Nejlepší ochrana před krádeží identity

Výběr de facto nejlepší ochrany před krádeží identity je složitý, protože „ideální“ služba je pro vás subjektivní a závisí na vašich potřebách. Z tohoto důvodu jsme rozdělili našeho průvodce do pěti částí – funkce, ceny, snadné použití, ochrana a podpora – každá nabízí tři doporučení, následované obecnými informacemi o krádeži identity a ochraně. 

To znamená, že pokud hledáte nejlepší celkovou ochranu proti krádeži identity, IdentityForce stojí za to se podívat. Bylo to skoro navždy a během té doby se rozrostla v robustní a důkladnou službu ochrany před krádeží identity.

Vlastnosti: Nejlepší nástroje pro krádež identity

Výběr de facto nejlepší ochrany před krádeží identity je složitý, protože „ideální“ služba je pro vás subjektivní a závisí na vašich potřebách. Z tohoto důvodu jsme rozdělili našeho průvodce do pěti částí – funkce, ceny, snadné použití, ochrana a podpora – každá nabízí tři doporučení, následované obecnými informacemi o krádeži identity a ochraně. 

To znamená, že pokud hledáte nejlepší celkovou ochranu proti krádeži identity, IdentityForce stojí za to se podívat. Bylo to skoro navždy a během té doby se rozrostla v robustní a důkladnou službu ochrany před krádeží identity.

IdentityForce

IdentityForce jde nad rámec sledování s množstvím sociálních funkcí a funkcí ochrany prohlížeče. Kromě sledování vašeho čísla sociálního zabezpečení a informací o bankovním účtu může IdentityForce také sledovat vaše účty na Facebooku, Twitteru, YouTube, Google+ a Instagramu kvůli jakékoli podvodné činnosti. 

identityforce-slider5

IdentityForce také poskytuje ochranu před phishingem a keyloggingem v prohlížeči. Ačkoli ne na úrovni celého antiviru, jako je Bitdefender (přečtěte si naši recenzi Bitdefender Antivirus), je lepší mít tyto nástroje, než ne. 

Ochrana proti phishingu vás ochrání před škodlivými e-maily, zatímco software proti keyloggingu zajistí, že vše, co píšete, není zasláno útočníkovi. 

Kromě toho IdentityForce zahrnuje více studijních zdrojů, včetně vzorových dopisů o úvěrových sporech, rozsáhlého glosáře finančních podmínek a kalkulačky srovnání půjček. Více se o nich můžete dozvědět v naší recenzi IdentityForce. 

Strážce identity

Jádrem Identity Guard je umělá inteligence společnosti IBM „Watson“, kterou nasazuje pro skenování. Budeme o tom mluvit v níže uvedeném kole „ochrany“, ale stojí za to si zde také všimnout. Týká se ochrany, ale Watson je funkce, která se u jiných služeb na ochranu před krádeží identity nevidí, čímž posiluje Identity Guard nad konkurencí. 

Identity Guard navíc nabízí řadu nástrojů ochrany osobních údajů v prohlížeči. Ačkoli neobsahuje VPN – přečtěte si náš nejlepší průvodce VPN – rozšíření Bezpečného prohlížení může váš prohlížeč udržet v bezpečí. Blokuje požadavky na reklamy a flash, vynutí HTTPS na webech a monitorech pro phishing URL. 

procházení identity-stráž-kontrola-bezpečné procházení

Rozšíření Bezpečného prohlížení navíc otevírá zcela nový řídicí panel prohlížeče, kde můžete spravovat nastavení ochrany osobních údajů pro různé účty sociálních médií. 

Jak můžete vidět v našem průvodci ochranou osobních údajů na Facebooku, správa těchto nastavení není sama o sobě obtížná, ale mít na jednom místě by nemělo být podtrženo. Další informace o funkcích ochrany osobních údajů naleznete v naší recenzi Identity Guard. 

EverSafe

EverSafe získává v našem kole funkcí místo, protože nabízí jedinečný obrat v modelu krádeže identity. Místo poskytování výhradně individuální podpory se EverSafe specializuje na ochranu rodiny a seniorů. Pokud chcete chránit více lidí nebo potřebujete koupit ochranu jménem někoho jiného, ​​EverSafe je pro vás.

eversafe-slider2

Ačkoli první člen rodinného plánu bude muset zaplatit plnou cenu, každý další člen dostane 30% slevu. Takže „plus“ plán ve výši 14,99 USD by stál čtyřčlennou rodinu 46,47 $ měsíčně. Kromě toho je každý účet umístěn v jednom řídicím panelu, takže můžete sledovat celou svou rodinu, aniž byste museli skákat. 

  NordVPN vs PIA: Kontrola bezpečnosti a rychlosti v roce 2023

Pro seniory vám EverSafe umožňuje určit obhájce, kteří budou mít přístup k vašemu účtu za vás. Protože krádež identity se často zaměřuje na seniory, kteří nemusí být s online ochranou obeznámeni, je schopnost přiřazovat obhájce obrovská. Více se o tom můžete dozvědět v naší recenzi EverSafe.

Ceny: Nejdostupnější ochrana proti krádeži identity

Ceny jsou důležité u každé služby ve stylu předplatného, ​​ale zejména u ochrany před krádeží identity. Pravda je, že čím dražší je služba, tím vyšší je šance, že ji zrušíte. Cílem je, aby vaše totožnost nebyla nikdy odcizena, proto v této sekci hledáme nejdostupnější ochranu proti krádeži identity. 

Ochrana proti krádeži identity ADT

ADT nabízí nejlevnější službu ochrany před krádeží identity, se kterou jsme se setkali. Nedotýká se několika úrovní nebo odlišných funkcí. Existuje jediný plán, který stojí 9,99 $ měsíčně. Tento plán zahrnuje vše, což znamená, že získáte pokrytí 1 000 000 USD, monitorování tmavého webu a řešení podvodů ADT.

Stejně jako EverSafe můžete do plánu přidat až pět členů, i když se cena na základě počtu uživatelů nemění. Každý člen provozuje stejných 10 $ za měsíc, ale vzhledem k tomu, jak levné to je, na tom sotva záleží. 

Nízká cena je přitažlivá, ale přístup ADT non-nesmysl ji přenáší do některých nepříznivých oblastí. Na delší dobu neexistují žádné slevy a neexistují pevné zásady pro vrácení peněz. Platíte 10 $ měsíčně – každý měsíc – dokud se nerozhodnete zrušit. Více se o tom můžete dozvědět v naší recenzi Ochrana proti krádeži identity ADT.

ID hlídací pes

ID Watchdog má nějaké problémy s použitelností, ale ty se snadno přehlédnou, protože cena je tak dobrá. Základní plán je pouze 15 $ měsíčně, který nabízí pokrytí 1 000 000 USD, přizpůsobitelná upozornění, spravované rozlišení krádeží identity a monitorování tmavého webu. K dispozici je také plán 20 $ měsíčně, který přidává zprávu o úvěru se třemi kancelářemi. 

Ceny v tabulce výše jsou pro měsíční plány. ID Watchdog však nabízí také roční fakturační cyklus, který vám stejně jako IdentityForce poskytuje dva měsíce služby zdarma. To znamená, že je v tomto kole srazeno kolíčkem, protože neexistuje zkušební doba a politika vrácení peněz je chabá. O tom si můžete přečíst v naší recenzi ID hlídacího psa.

IdentityForce

IdentityForce není nejlevnější služba tam, i když je to zdaleka nejdražší. Je to dražší než ADT a ID Watchdog, ale funkce odůvodňují utrácení několika dolarů navíc měsíčně. Základní plán, UltraSecure, přichází s plným pokrytím, včetně 1 000 000 dolarů v pojištění, ztracené pomoci s peněženkou a tmavým webovým monitorováním. 

V tomto rozmezí je UltraSecure + Credit většinou stejný, i když zahrnuje sledování úvěrů ve třech pobočkách za dalších 6 $ měsíčně. Bez ohledu na to, jaký plán si vyberete, můžete platit měsíčně nebo ročně. 

Jít na roční plán znamená, že dostanete dva měsíce služby zdarma, což rozloží náklady na 10 měsíců na 12. První dva týdny jsou navíc zdarma, takže si můžete vyzkoušet IdentityForce bez ztráty peněz.

Snadné použití: Nejlepší služba ochrany před krádeží identity

Pochopení toho, co je důležité v případě odcizení vaší identity. Je to děsivý moment, takže snadno strávitelné rozhraní, které zahajuje proces obnovy, je prvořadé. V této sekci hledáme nejlepší službu ochrany před krádeží identity, která udržuje vše snadno srozumitelné, a to i v případě katastrofy.

Strážce identity

Z domovské stránky na řídicí panel usnadňuje Identity Guard ochranu vaší identity. Web je čistě uspořádán a téměř všechna tlačítka vás nasměrují na stránku pokladny. Jakmile se zaregistrujete, nastavení účtu je jednoduché; Identity Guard si vyžádá několik základních informací, než vás vyhodí na palubní desku. 

řídicí panel kontroly totožnosti

Jakmile se na hlavním panelu zobrazí nové upozornění, zjistíte, které účty Identity Guard sleduje, a zkontrolujte, zda se na temném webu neobjevila některá z vašich informací. K dispozici je také karta „řízení rizik“, kde můžete zobrazit své skóre rizika. Identity Guard generuje toto skóre na základě řady otázek, na které odpovíte po prvním přistání na palubní desce. 

Otázky se týkají vašich zvyků, jako je například to, v jakých obchodech nakupujete a v jakém odvětví pracujete. Díky těmto informacím není Identity Guard schopen poskytnout pouze skóre rizika, ale také dokáže školit Watsona podle vašich zvyklostí. Z tohoto důvodu může Identity Guard identifikovat jakékoli neobvyklé chování. 

EverSafe

Mělo by přijít jako malé překvapení, že EverSafe se snadno používá, protože jde o službu ochrany před krádeží identity zaměřenou na seniory. EverSafe tento proces načte nejlépe, což znamená, že při registraci zadáváte své informace. Díky tomu jste již na hlavním panelu účtu chráněni. 

eversafe-review-add-account

EverSafe je opakem Identity Guard a IdentityForce, pokud jde o palubní desku. Uživatelské rozhraní je čisté a nabízí pouze základní informace o tom, co je monitorováno. Mimo upozornění můžete změnit nastavení oznámení a schválit nebo odmítnout účty, které společnost EverSafe našla ve vaší kreditní zprávě..

Přestože EverSafe nenabízí funkčnost Identity Guard a IdentityForce, pro některé uživatele bude jeho přístup bez nesmyslu přitažlivý. 

IdentityForce

IdentityForce má nějaké problémy, pokud jde o výběr plánu. Sestava je dostatečně jednoduchá, ale na hlavní webové stránce je příliš mnoho možností, což způsobuje, že je stránka pokladny matoucí. 

Jakmile se zaregistrujete k účtu, IdentityForce je sen. Po odhlášení budete požádáni o zadání všech svých osobních údajů, aby vás IdentityForce mohla začít okamžitě chránit. 

dashboard pro kontrolu identity

Na palubní desce můžete rychle zjistit, které prvky IdentityForce skenuje, a jakákoli upozornění, která můžete mít. K dispozici je také karta „Zdroje“, kde najdete glosář a kalkulačky pro automatické leasingy, hypotéky a kreditní karty.

  NordVPN vs Mullvad: Giant bojuje za krtek v roce 2023

Skvělost IdentityForce přichází v jeho schopnosti segmentovat informace. Přístrojová deska je uživatelsky přívětivá a užitečná, umožňuje rychle zobrazit relevantní informace a zároveň poskytuje pokladnici studijních zdrojů.

Ochrana: Nejlepší ochrana před krádeží identity

Další tři služby poskytují nejlepší pokrytí krádeží identity. To znamená, že nabízejí kombinaci dobrého pojištění, spoustu vzdělávacích zdrojů a sofistikovaný monitorovací systém, který vás chrání. 

IdentityForce

V naší recenzi jsme udělili produktu IdentityForce hodnocení 98 procent, což je nejvyšší skóre ochrany, které jsme dostali službě ochrany před krádeží identity. Základní pokrytí je spolehlivé. IdentityForce sleduje vaše číslo sociálního zabezpečení, informace o bankovním účtu a účty sociálních médií. Rozsah tohoto sledování je však obrovský. 

IdentityForce sleduje veškeré soudní záznamy, výplatní výplatní služby, seznamy sexuálních delikventů a databázi změn adresy USPS. Kromě toho si můžete na palubní desce zobrazit své lékařské ID, abyste se ujistili, že jste jediní, kdo používá vaše zdravotní pojištění. 

kalkulačky pro kontrolu identity

I při této ochraně vynikají zdroje nejvíce. IdentityForce poskytuje zdroj pro všechno, od řešení automobilových sporů po odhlášení ze spamové pošty. Všechny tyto zdroje jsou navíc na jednom místě. 

Zatímco jiné služby ochrany před krádeží identity čekají, jestli se něco stane, IdentityForce poskytuje proaktivní nástroje, takže na prvním místě je menší šance.

Strážce identity

Jak již bylo zmíněno, Identity Guard využívá technologii umělé inteligence společnosti Watson od společnosti IBM. Ačkoli to může vypadat jako marketingový nesmysl, Watson je vážně působivý. Používá se ve více oborech, zejména v medicíně, kde je implementován pro stanovení cest léčby rakoviny. Kromě toho Watson jen nesleduje; je to učení. 

Na rozdíl od jiných nástrojů může Watson sledovat vaše chování a používat tento profil k identifikaci podvodné činnosti. Jako umělá inteligence se učí na základě zadaných informací, takže zachycuje informace, které mohou propadnout trhlinami s jinými službami. 

Kromě společnosti Watson nabízí Identity Guard také specializovaného správce případů pro váš účet a upozorní vás, pokud dojde k porušení příslušných údajů. 

Místo toho, aby operoval na jednom letadle, nabízí Identity Guard vícevrstvý přístup, který výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení vaší identity. Je snadné sledovat, jak dobře jste chráněni, pomocí svého skóre řízení rizik. 

ID hlídací pes

V naší recenzi obdržel ID Watchdog téměř dokonalé skóre za jeho ochranu. Přestože aktualizace trvá nějakou dobu, můžete rychle zjistit, jaké informace jsou kontrolovány a jakákoli upozornění po hodině nebo dvou. 

Kromě standardního monitorovacího balíčku kontroluje ID Watchdog také vaše účty sociálních médií, ale navíc sleduje konkrétní aktivitu. 

id-watchdog-review-social-media-settings

Vaše účty sociálních médií jsou skenovány ve 14 kategoriích, od obsahu alkoholu a drog po rasismus. Můžete také nastavit závažnost pro každou z těchto kategorií. Pokud jste například barman a hodně o alkoholu, můžete říct ID Watchdog, aby vás neozval, když je obsah související s alkoholem zveřejněn na vašich sociálních médiích.

Stejně jako Identity Guard i ID Watchdog kombinuje veškeré své monitorování do zprávy o expozici. Zpráva o expozici se týká převážně sociálních médií a informuje vás, zda existují nějaké informace, které sdílíte a které by vás mohly ohrozit. Není to tak obsáhlé jako skóre v oblasti řízení rizik Identity Guard, ale je to hezké mít.

Podpora: Nápověda pro nejlepší krádež identity

Podpora a ochrana spolu úzce souvisí, pokud jde o ochranu před krádeží identity. Obvykle budete kontaktovat podporu, pokud se něco pokazí. Z tohoto důvodu je nezbytná nepřetržitá telefonická podpora, stejně jako funkce jakéhokoli živého chatu.

IdentityForce

Vzhledem k tomu, jak silné jsou vzdělávací zdroje, které nabízí IdentityForce, by mělo být jako malé překvapení, že jeho podpora je vynikající. Databáze znalostí kombinuje vzdělávání a podporu tím, že odpovídá na otázky týkající se služby a umožňuje vám lépe porozumět tomu, jak chránit vaši identitu.

znalostní databáze znalostí

Stejně jako u jakékoli dobré služby ochrany před krádeží identity poskytuje IdentityForce nepřetržitě telefonickou podporu, pokud máte nějaké problémy. Zástupci podpory mohou odpovídat na základní otázky, ale jsou tam hlavně proto, aby vám pomohli v případě, že dostanete upozornění, že nedokážete vyřešit sami. Pokud máte méně naléhavý problém, můžete IdentityForce poslat také e-mail.

LifeLock

LifeLock v této příručce nezískal žádné přikývnutí, protože je předražený a chybí funkce. To znamená, že podpora je vynikající. Pokud nevíte, Norton vlastní LifeLock (přečtěte si naši recenzi Norton Security). Protože LifeLock je vázán na antivirový gigant, může využít robustního podpůrného systému, který Norton již zavedl.

znalostní databáze znalostí

Znalostní základna je čistě rozložena, existuje fórum, kde můžete klást dotazy a zástupci podpory jsou k dispozici na telefonu 24/7. Podpora je k dispozici také ve více jazycích. Při pohledu na sociální média LifeLock jsme našli odpovědi v angličtině, španělštině a dokonce i v japonštině. 

Když už mluvíme o sociálních médiích, LifeLock odpovídá na otázky prostřednictvím Twitteru a Facebooku. Ačkoli většina služeb na ochranu před krádeží identity má sociální média, LifeLock je jednou z mála, která skutečně reaguje na příspěvky uživatelů. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi LifeLock.

myFICO

myFICO ve skutečnosti není službou ochrany před krádeží identity. Spíše jde o plnohodnotnou službu sledování úvěrů. Ačkoliv je to špatně chráněno, myFICO je, pokud jde o podporu, ve své vlastní ligě. Je to velmi vzdělávací nástroj a podpora to odráží. myFICO nabízí více zdrojů pro více informací o úvěrech a financích. 

  Průvodce online ochranou osobních údajů: Jak zůstat v bezpečí na webu v roce 2023

Pokud narazíte na nějaké problémy, můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. E-maily však vyžadují dvoudenní dodací lhůtu a telefonická podpora je k dispozici pouze během pracovní doby. Naštěstí můžete získat odpovědi 24/7 prostřednictvím fóra myFICO.

myfico-review-fóra

Ačkoli to není vhodná náhrada za přímou podporu, fóra jsou velmi aktivní. Když se podíváme na nedávné příspěvky, téměř všechna vlákna měla odpovědi během několika minut. Více o fórech a systému podpory si můžete přečíst v naší recenzi myFICO. 

Je to ochrana proti krádeži identity za to?

Na tuto otázku je těžké odpovědět, protože to může být ano nebo ne v závislosti na vašich okolnostech. Jen tak je nám jasné, že služba ochrany před krádeží identity nedělá nic, co byste nemohli udělat sami. Kromě poskytování pojištění můžete sledovat vše, co může ochranná služba. 

To znamená, že to bude trvat několik hodin práce každý den. I když je snadné si zde a tam ověřit svůj kredit, surfování na temném webu a každodenní stahování databáze USPS Change of Address není snadné. Pokud nemůžete využít AI k tomu, že to za vás uděláte, není možné monitorovat každou oblast, kterou provádí služba ochrany před krádeží identity.. 

Nepotřebujete ochranu proti krádeži identity, ale není to špatný nápad. Stejně jako nákup pojištění, krádež identity je hra s čísly, takže čím více si můžete balíček osadit ve svůj prospěch, tím méně budete náchylní k odcizení identity.

Typy krádeží identity

Přestože jsme v této příručce použili pojem „krádež identity“ jako široký pojem, existují určité typy, o kterých byste měli vědět. Většina lidí zná alespoň několik typů krádeží identity, ale existují některé formy, o kterých jste nikdy neslyšeli. 

Krádež identity účtu

Krádež identity účtu je nejčastější forma krádeže identity. Je to, když zločinec získá přístup k existujícím účtům, které máte, ať už jde o sociální média, banky nebo jinak. Tato forma krádeže identity navíc zahrnuje zločince, kteří si ve vašem jménu otevírají nové účty. 

Naštěstí je snadné zjistit krádež identity účtu, zejména pokud monitorujete své kreditní a online účty. Ačkoli služba ochrany před krádeží identity pomáhá s zabezpečením vašeho čísla sociálního zabezpečení, informací o bankovním účtu a dalších, krádež identity účtu je obvykle výsledkem slabých hesel. 

Chcete-li tento problém vyřešit, u každého účtu, který máte, použijte dlouhé, náhodně vygenerované heslo. Hesla můžete generovat a ukládat pomocí jednoho z nejlepších tipů pro správu hesel, například Dashlane (přečtěte si naši recenzi Dashlane).. 

Krádež identity zaměstnání

Krádež identity zaměstnání se používá, když zločinec nemůže získat práci, obvykle v důsledku rejstříku trestů. Použijí vaše číslo sociálního zabezpečení a osobní údaje, aby požádali o zaměstnání ve vašem jménu. I když budou shromažďovat výplatu ve vašem jméně, budete platit daň z příjmu každý rok. 

Krádež daňové identity

Krádež daňové identity je, když zločinec podá daně na vaše jméno a obdrží jakékoli daňové přiznání na stole. Pokud jste své daně podali v USA a IRS je odmítla, je možné, že je již někdo podal na vaše jméno.

Krádež lékařské identity

Krádež lékařské identity je, když útočník dostane péči pomocí svého zdravotního pojištění. Krádež lékařské identity může kromě vážných zdravotních záznamů vážně ovlivnit váš kredit. Pokud vám účty nebudou zaplaceny, budete odpovídat za výdaje. V závislosti na tom, jak útočník použil vaše informace, je možné, že si nebudete vědomy účtů, dokud nebudou ve sbírkách.. 

Krádež identity

Konečně, zlodějské identity krádež je, když někdo používá vaše informace pro zločin, kterého se dopustili. To se obvykle projevuje falešnými identifikačními údaji, například když někdo může, například, získat lístek na překročení povolené rychlosti, a dát policistovi falešný průkaz s vašimi informacemi. 

Jak nahlásit krádež identity

Hlášení krádeží identity se změní podle toho, kde žijete. Za předpokladu, že žijete v USA, není přehled obtížný. Web identitytheft.gov poskytuje jednoduchý, tříkrokový postup pro hlášení krádeží identity. Ačkoli je to první krok, který byste měli učinit při hlášení krádeží identity, není to poslední. 

zpráva o krádeži identity

Dále můžete zavolat Federální obchodní komisi na horkou linku Theftity Theft (877-438-4338). Tam agent pomůže uklidnit nervy a sestavit plán obnovy. Je také dobré zavolat na tři hlavní úvěrové úřady – Equifax, TransUnion a Experian -, aby na váš úvěr zaznamenaly upozornění na podvody. 

Poté je to otázka čekání a doufání, že poškození není příliš závažné. Je nepravděpodobné, že by zločince způsobil příliš mnoho problémů, pokud máte službu ochrany před krádeží identity, protože tyto akce budete moci provést ihned poté, co služba zjistí problém..

Pojištění proti krádeži identity a prevence proti krádeži identity

Většina výše uvedených služeb poskytuje pojištění a prevenci proti krádeži identity. Je však důležité znát rozdíl mezi nimi. Pojištění proti krádeži identity vás kryje v případě odcizení vaší identity. Veškeré peníze, které byly odebrány nebo jakékoli náklady na obnovení vaší identity, jsou obvykle pokryty zásadami. 

Na druhé straně, prevence krádeží identity se pokouší zabránit tomu, aby se to vůbec stalo. Díky řadě monitorovacích služeb vás prevence krádeží identity udržuje ve smyčce o tom, kde jsou vaše informace a jak jsou používány.

Ačkoli monitorování pochází z jednoho z výše uvedených tipů, můžete se také podílet na prevenci krádeží identity. Existuje nespočet způsobů, jak se chránit, z nichž některé zahrnují zkřížené skartování důležitých dokumentů, udržování vašich sociálních médií v soukromí a instalaci antivirového programu (přečtěte si naši nejlepší příručku k antivirovému softwaru).

Závěrečné myšlenky

Existuje spousta možností ochrany před krádeží identity, i když nedoporučujeme některé z těch populárnějších, jako je LifeLock. Na základě našeho výzkumu a zkušeností jsou dvě nejlepší možnosti Identity Guard a IdentityForce. Obě nabízejí rozsáhlou ochranu a spoustu funkcí, aby boot. Ačkoli to není tak levné jako, řekněme, ADT, příplatek stojí za to. 

Pokud kupujete pro rodinu nebo jménem seniorů, EverSafe je také dobrá volba. Stejně tak se nám líbí cena ID Watchdog. 

S jakou ochranou proti krádeži identity jdete? Proč jste si to vybrali? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me