Nejlepší VPN pro Egypt 2023: Pharaonic Feints

Když si poprvé pomyslíte na Egypt, na jeho slavné památky, jako je Sfinga a starověké pyramidy, se vám pravděpodobně objeví. Přestože jsou skvělým důvodem k návštěvě, v zemi je toho mnohem víc, a přestože pyramidy mají své starověké bezpečnostní systémy, nejlepší je nechat zabezpečení online na jednom z našich nejlepších výběrů VPN pro Egypt.

Virtuální privátní síť vás ochrání před jakýmikoli online nastiemi, jako je například dohled a počítačová kriminalita, ale existují i ​​jiné důvody, proč je dobrý nápad používat jednu. V některých zemích je online cenzura rozšířená, jak si můžete přečíst v naší internetové cenzuře. Jednoduše řečeno, vlády nemají rádi občany, kteří si prohlíží určitý obsah, takže se zablokuje. 

Síť VPN vám pomůže obejít všechna omezení tím, že vám umožní změnit vaši polohu na neomezenou zemi. Webové stránky a online služby, ke kterým přistupujete, si budou myslet, že jste v dané zemi fyzicky. Jsou také skvělé pro získání minulosti geobloků, které omezují obsah na určitou zemi.

Pokud se vám nelíbí to, co vidíte na Netflixu v Egyptě a chcete získat přístup do americké knihovny, budete k tomu potřebovat americkou IP adresu. Pokud je to vaše hlavní priorita, ujistěte se, že jste vybrali VPN, která může projít kolem detektorů VPN společnosti Netflix, jako je ExpressVPN, což je naše nejlepší VPN pro Netflix.

Nejlepší VPN pro Egypt 2023

Co dělá VPN nejlepším pro Egypt

Mnoho poskytovatelů v našich recenzích VPN je slušná volba, ale měli byste se ujistit, že zaškrtne všechna políčka pro Egypt. 

Nejdůležitějším faktorem je bezpečnost. S dobrou bezpečností budete chráněni před zvědavými očima a kybernetickými útoky. V rámci bezpečnostního balíčku byste se měli ujistit, že má vypínač zabíjení, který v případě výpadku sítě VPN zcela přeruší vaše připojení, a vaše citlivé údaje zůstanou soukromé.. 

Vaše soukromí je stejně důležité, a ačkoli si můžete myslet, že je kryté zabezpečením, není. Ujistěte se, že poskytovatel, kterého si vyberete, má přísné zásady bez protokolování, které zajistí, že vaše online aktivity zůstanou v tajnosti.

Jeho síť serverů je také důležitá, aby se obešla všechna omezení, na která narazíte. Čím více serverů existuje, tím snazší bude překonat egyptskou cenzuru nebo jakákoli regionální omezení, se kterými se setkáte. Rychlá služba je také prospěšná, takže nemusíte neustále čekat, až se věci načtou. 

Dalším faktorem je neomezená šířka pásma. S tím se nemusíte starat o dosažení limitu, kdy VPN přestane fungovat. Zejména byste se měli ujistit, že je zahrnuta, pokud máte v úmyslu torrentovat nebo streamovat. Nezapomeňte, pokud chcete sledovat Netflix, vyberte VPN, která k ní má přístup.

Další faktory, které byste mohli chtít zvážit, jsou to, která zařízení jsou kompatibilní a kolik jich můžete připojit současně, a také to, jak snadné je použití. Je také dobré mít slušnou zákaznickou podporu, pokud ji potřebujete, a cena může ovlivnit i vaše konečné rozhodnutí.

Nejlepší VPN pro Egypt: ExpressVPN

Naše nejlepší VPN pro Egypt je ExpressVPN. V našich nejlepších pěti seznamech je často pojmenována díky své vynikající všestranné službě.

S ExpressVPN se nemusíte starat o bezpečnost. Budete chráněni jeho 256bitovým šifrováním AES a pokud chcete, můžete jej zvýšit. Přepínač zabíjení je zabudován pro větší klid a ve výchozím nastavení je povolen pro případ, že zapomenete. Je také zavedena přísná zásada no-logs. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro další informace o službě.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Jeho síť serverů je velká, s více než 3 000 servery pokrývajícími 94 zemí, což vám nabízí spoustu možností, jak obejít bloky. V Egyptě jsou také servery, takže můžete přistupovat k obsahu omezenému na zemi.

Je to nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali, a přichází s neomezenou šířkou pásma. Je to také naše nejlepší VPN pro streamování, protože se dokáže dostat na každou platformu pro streamování a bude vás chránit, pokud plánujete torrenting.

  NordVPN vs PIA: Kontrola bezpečnosti a rychlosti v roce 2023

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

ExpressVPN je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Pokud nemáte s používáním VPN mnoho zkušeností, je ExpressVPN dobrá volba. Je to velmi snadné použití a skvělé pro začátečníky. Můžete také připojit až pět připojení současně.

V případě, že narazíte na nějaké problémy, je k dispozici užitečná databáze znalostí online. Live chat a podpora e-mailem jsou také k dispozici 24/7. Personál je nápomocný v obou směrech, ale více technických problémů je nejlépe zaměřeno na e-mailový tým.

To však nemůžeme cukrovat; ExpressVPN je drahý. Nicméně, to stojí za každý cent kvůli službě, kterou dostanete. Navíc, pro sladění obchodu je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz, takže si můžete být jisti, že se vám bude líbit jako první.

NordVPN

NordVPN je další skvělou volbou pro Egypt. Její zabezpečení patří mezi nejlepší na trhu a zahrnuje použití jeho serverů s dvojitým skokem, pokud si je vyberete, což přidává ještě větší zabezpečení připojení. Zahrnutý je také přepínač zabíjení a je zavedena pevná zásada no-logs.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Budete mít přístup k jeho rozsáhlé síti serverů s více než 5 500 servery v 60 zemích. To zahrnuje také tři v Egyptě, takže máte přístup k exkluzivnímu obsahu v Egyptě. Má dobré rychlosti

, ale může to zpomalit na velké vzdálenosti. Včetně neomezené šířky pásma a je to skvělá volba pro torrenting. Může také snadno přistupovat ke streamovacím platformám, včetně Netflixu. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro více informací.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

NordVPN můžete používat v systémech Windows, MacOS, Android a iOS se snadno použitelnými klienty. Umožňuje až šest současných připojení.

Pokud potřebujete pomoc, máte k dispozici praktickou znalostní základnu. Navíc, živý chat a e-mail jsou k dispozici 24/7. Obě trasy obdržíte dobrou pomoc, ale nejrychlejší je živý chat.

NordVPN je dobrá hodnota za vaše peníze. Jeho měsíční plán však není nejlepší možností. Výběrem delšího plánu ušetříte dlouhodobě peníze. Existuje 30denní lhůta na vrácení peněz, která vám poskytne dostatek času, aby se vám to líbilo.

CyberGhost

Můžete také použít CyberGhost pro Egypt. Má silné zabezpečení a obsahuje automatický přepínač zabíjení, což je skvělé, pokud jej pravděpodobně zapomenete zapnout. To znamená, že to také nemůžete vypnout, což může být nepříjemné. Navíc CyberGhost ctí vaše soukromí tím, že neuchovává žádné protokoly.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Má obrovské množství serverů, které, jak se zdá, neustále rostou. V době psaní bylo v 90 zemích 6 100 serverů, z toho 24 v Egyptě, takže můžete přistupovat k obsahu, který je tam omezen. 

CyberGhost je podobný jako NordVPN v oddělení rychlosti. Je to rychlé, ale zpomaluje se na velké vzdálenosti. Získáte však neomezenou šířku pásma a snadno se dostanete do většiny streamovacích služeb. 

Kromě toho má CyberGhost kartu pro servery, které jsou vhodné pro torrentování, pro případ, že byste chtěli něco udělat. Naše recenze CyberGhost jde podrobněji.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

CyberGhost lze nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS a aktualizované rozhraní je poměrně snadné používat. Můžete připojit až sedm zařízení současně, ale to je také limit instalací. Přesto počet připojení získal místo na naší nejlepší VPN pro více zařízení kus.

V případě potřeby je k dispozici skvělá databáze znalostí. Navíc máte přístup k živému chatu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a také e-mailovou podporu, která je nejlepší pro technické problémy.

CyberGhost je levný, pokud zvolíte dlouhodobý plán. Měsíční sazba je však špatná. K dispozici je sedmidenní zkušební verze pro uživatele Android a iOS. Navíc je na všech platformách Cyberghost, což je 14 dní v měsíčním plánu a 45 dní v případě delších plánů.

VyprVPN

Další je VyprVPN a přestože nenabízí stejnou úroveň služeb jako naše první tipy, je to stále slušná volba. Za prvé, má vynikající zabezpečení, které lze přizpůsobit. Dodává se také s vlastním protokolem Chameleon, který přidává ještě větší ochranu připojení. Zahrnutý je spínač zabíjení a existují zásady bez protokolování.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Možná vás také zajímá, že operační společnost Golden Frog nabízí také další nástroje ochrany osobních údajů. Například jeho aplikace pro zasílání zpráv Cyphr, která šifruje zprávy pro Android a iOS, je zdarma. Snadno se používá a může být dobrou volbou vzhledem k opakujícím se omezením Egypta. Pokud však chcete použít Cyphr, musí ji příjemce také nainstalovat.

  Hola VPN: Proč byste se tomu měli i v roce 2023 vyhnout

Počet serverů serveru VyprVPN je ve srovnání s ostatními zklamáním. V 64 zemích je o něco více než 700 serverů. Přesto v Káhiře existuje několik, takže máte přístup k egyptskému obsahu. 

Jeho rychlosti jsou pomalé, ale pro většinu aktivit by měly být v pořádku. Nejsou k dispozici žádné omezení šířky pásma a může se dostat do většiny streamovacích platforem. Skryje vás, pokud se také torrent. Přečtěte si více v naší recenzi VyprVPN.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS a mobilní aplikace jsou jedny z nejlepších, které jsme testovali. To je jeden z důvodů, proč je na našem seznamu nejlepších VPN pro Android. V závislosti na zvoleném plánu můžete mít připojeno až pět zařízení současně.

K dispozici je nepřetržitá znalostní báze, live chat a e-mailová podpora. Nejedná se o nejlepší podpůrnou podporu, ale postupem času se zlepšila.

Ceny produktu VyprVPN jsou založeny na dvou balíčcích, z nichž každý má dvě různé délky předplatného. K dispozici je „standardní“ balíček, který umožňuje tři současná připojení, a je zde „prémiový“ balíček, který umožňuje další dvě připojení a použití protokolu Chameleon.

Můžete si vybrat buď měsíční nebo roční předplatné, ale roční plán nakonec nakonec vyjde lépe. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz, pokud se obáváte přímého skoku.

VPNArea

Náš poslední výběr je VPNArea. Stejně jako VyprVPN není v našem seznamu nejlepších poskytovatelů VPN blízko vrcholu, ale pro Egypt je to stále dobrá volba. Nabízí vynikající zabezpečení a stejně jako NordVPN má servery s dvojitým skokem. K dispozici je také přepínač zabíjení a zásady bez protokolování.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Předchozí

další

Má servery v 65 zemích, včetně Egypta. Jednou nevýhodou VPNArea jsou jeho nevýrazné rychlosti. Může se však dostat do některých streamovacích služeb, včetně Netflix, a má vyhrazené P2P servery pro torrenting. Neexistují také žádné omezení šířky pásma. Přečtěte si naši recenzi VPNArea.

Další důvody, které se nám líbí VPNArea

VPNArea je k dispozici na Windows, MacOS, Android a iOS a rozhraní je snadno použitelné, i když to může udělat s některými drobnými vylepšeními. Současně lze připojit až šest zařízení. 

Pro malé problémy je k dispozici šikovná databáze znalostí. K dispozici je také živý chat 24/7 a e-mailová podpora. 

VPNArea je levná služba, ale delší plány stále fungují lépe. Můžete také použít 30denní záruku vrácení peněz a zjistit, zda se vám to líbí.

Online cenzura v Egyptě

I když to není nikde tak blízko jako čínský Velký firewall, egyptská cenzura je tvrdá. Mnoho webových stránek je zablokováno, včetně webů souvisejících se zprávami, organizacemi zabývajícími se lidskými právy, politickými diskusemi a čehokoli, co je považováno za podporu terorismu a extremismu. Vládní úřady často tvrdí, že mediální stránky šíří falešné zprávy a lži. 

Během prezidentských voleb je vidět širší zásah. Například před volebním obdobím 2023 byly stovky webových stránek zablokovány, včetně většiny místních nezávislých zpravodajských serverů. Rovněž bylo zablokováno mnoho vlivných blogů a politických webů. 

Jedním z hlavních důvodů všech bloků je to, že Egypt v dubnu 2023 uvalil mimořádný stav poté, co při dvou bombových útokech na kostely zahynulo 47 lidí. To bylo nejprve deklarováno na tři měsíce, ale to bylo obnoveno devětkrát protože poslední byla 25. července 2023. 

Během takového období se vláda snaží udržovat bezpečnost v celé zemi. Podle zákona o mimořádných událostech mají úřady pravomoc sledovat a vypínat online média bez soudního dohledu. Online komunikaci lze také monitorovat a cenzurovat. 

Po prvním vyhlášení stavu nouze bylo zablokováno 21 webových stránek pro údajnou podporu terorismu. Některé byly spojeny s extremistickými skupinami Hamas a Muslimským bratrstvím. 

Kromě toho byl v srpnu 2023 zveřejněn zákon o zločinech proti kybernetice a informační technologii, který vládě umožňuje blokovat weby, které zveřejňují obsah považovaný za hrozbu pro národní bezpečnost. 

Mnoho sociálních médií a aplikací pro zasílání zpráv bylo rovněž narušeno. Zabezpečená komunikační aplikace Signal byla zablokována v roce 2016 a dříve byly přerušeny služby Voice over Internet Protocol (VoIP), včetně WhatsApp, Viber a Skype. Náš nejlepší průvodce VPN pro Skype však může pomoci, pokud narazíte na blok.

  Jak získat IP adresu Qatari v roce 2023: Delving to Doha

Torrenting v Egyptě

Torrenting sám o sobě nemusí být nezákonný, ale mnoho torrentů obsahuje obsah chráněný autorskými právy a jeho stažení vás může přistát v horké vodě. Zákon o boji proti počítačové trestné činnosti trestá pirátství dat a každý, kdo přistupuje k obsahu chráněnému autorskými právy, může být potrestán pokutou 10 000 až 50 000 egyptských liber (600 až 3 000 $), jakož i nejméně tři měsíce vězení. 

To znamená, že se uvádí, že zákon je ječmen implementován v Egyptě. Přesto byste měli zůstat opatrní, pokud by úřady měly skočit na legální vůz. Naše nejlepší VPN pro torrenting roundup má několik dobrých možností, které vás udrží skryté. 

Bloky VPN v Egyptě

Bylo zablokováno mnoho nástrojů proxy a sítí VPN, například AirVPN (přečtěte si naši recenzi AirVPN) a AstrillVPN (přečtěte si naši recenzi Astrill). Rovněž byly zakázány některé protokoly, například OpenVPN. Přesto to není tak špatné jako ruský zákaz VPN.

Tyto zákazy přišly poté, co byl schválen zákon o zločinech v oblasti informačních technologií a informačních technologií, který vládě umožnil blokovat webové stránky považované za hrozbu pro národní bezpečnost. 

Egyptská vláda nechce, aby její občané měli přístup k blokovanému obsahu, a uvalí na jeden rok vězení trest nebo pokutu až 100 000 egyptských liber (6 126 $).

Dohled online v Egyptě

Obavy z dohledu v Egyptě jsou značné. Ústava uvádí, že soukromé komunikace lze monitorovat pouze pod soudním dohledem, ale v praxi operace dozoru postrádají transparentnost, což znamená, že by mohlo dojít k mnoha porušením. 

Současný stav nouze umožňuje orgánům provádět prohlídky osob, míst a korespondence bez soudního dohledu nebo jiných omezení. 

Navíc egyptské úřady získaly sledovací zařízení od různých společností, včetně hackingového týmu. V roce 2016 byla italská sledovací společnost Area SpA nastavena na prodej vybavení egyptskému oddělení technického výzkumu.

Zařízení společnosti Area SpA by dokázala shromažďovat, ukládat a analyzovat informace o lidech, dokonce i nevinných občanech. Organizace pro lidská práva však vyvíjely tlak na egyptské úřady a dohoda byla zrušena.

Vláda také chtěla přístup k internímu softwaru aplikací pro sdílení jízd, jako jsou Uber a Careem. Pokud by to bylo uděleno, přístupná data by zahrnovala informace o zákaznících, informace o řidičích a provedené cesty. 

CEO Careem odhalil, že pokud budou spolupracovat, byla jim nabídnuta priorita před jejich soupeřem, ale obě společnosti návrh odmítly. 

Svoboda projevu v Egyptě

Egyptská ústava zaručuje svobodu slova, ale existují omezení. Mnoho lidí dostalo pokuty a tresty odnětí svobody za vyjádření nesouhlasných a kritických postů. 

Dokonce i bývalý egyptský prezident Mohamed Morsi dostal v roce 2023 tříletý trest odnětí svobody a pokutu 2 miliony egyptských liber (122 500 USD) za urážku soudců, i když to bylo pravda, když byl svržen vojenským převratem v roce 2013.

Tyto pokuty a tresty samy o sobě vedly k větší autocenzuře, ale zákon o sdělovacích prostředcích z roku 2023 také ovlivnil svobodu projevu. Zákon dává uživatelům sociálních médií s více než 5 000 sledovatelů vládní dohled a regulaci. Může také uložit tresty odnětí svobody novinářům, kteří „podněcují násilí“, mimo jiné omezení.

Egyptskému mediálnímu prostředí dominují pro-vládní odbytiště, s mnoha kritickými odbytištěmi. Mnoho novinářů bylo za svou práci zatčeno a někteří byli uvězněni. 

Kybernetická kriminalita v Egyptě

Bylo oznámeno, že Egypt by mohl být jednou z nejzranitelnějších afrických zemí, pokud jde o počítačové útoky. Společnost Kybernetická bezpečnost Trend Micro zaznamenala v Egyptě v roce 2023 více než 242 000 útoků škodlivého softwaru. Navíc, mnoho aktivistů a vládních kritiků bylo bombardováno kybernetickými útoky. 

I když můžete být nevinným občanem nebo turistem, je dobré chránit vaše osobní údaje před takovými hrozbami, zejména pokud používáte veřejné WiFi. Bezpečná VPN vám pomůže chránit vás, ale je dobré nainstalovat také slušný antivirus, například Bitdefender (přečtěte si naši recenzi Bitdefenderu).

Závěrečné myšlenky

S rizikem dohledu a potřebou minulé cenzury byste nyní měli pochopit, proč je dobré používat VPN v Egyptě. Navíc, pomocí jednoho budete také chráněni před jakoukoli počítačovou kriminalitou, se kterou se setkáte. 

Měli byste se ujistit, že jste vybrali VPN, která má skvělé zabezpečení a soukromí, stejně jako dobrou síť serverů. Nezapomeňte, že pokud chcete přistupovat k obsahu, který je omezen na Egypt, budete potřebovat také egyptské servery. 

ExpressVPN je jasným vítězem pro Egypt, a to díky jeho vynikajícímu zabezpečení a soukromí, jakož i dobré řadě serverů, které zahrnují některé v Egyptě. Je to skvělá služba a jejím použitím budete mít také prospěch z mnoha dalších funkcí. Proč nevyužít 30denní záruku vrácení peněz, abyste zjistili, proč se nám tolik líbí?

Pokud máte nějaké zkušenosti s používáním VPN v Egyptě, dejte nám o tom vědět v sekci komentářů. Podívejte se také na další články VPN. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me