Nejlepší software pro správu projektů 2023: Jak to udělat ve velkém stylu

Software pro správu projektů je přeplněnou oblastí, se spoustou vynikajících možností soupeří o vaši pozornost a dolary. Největší společnosti na světě používají nástroje k lepší a chytřejší práci a podniky všeho druhu využívají svých mnoha užitečných funkcí.

V průběhu let jsme se podívali na spoustu programů a sdílíme to, co jsme se naučili v tomto souhrnu nejlepšího softwaru pro řízení projektů..

Dobrý nástroj pro řízení projektů může změnit váš spodní řádek. Tím, že eliminují práci s drudem, zefektivňují komunikaci a ukládají důležité soubory na jednom místě, usnadňují život vašemu týmu a pomáhají vám dělat více práce za kratší dobu.

Toto zaokrouhlení je to nejlepší z nástrojů, na které jsme se podívali. Abychom vám poskytli okamžitý náhled, je naší celkovou oblibou web monday.com, takže pokud budete ve spěchu, přeskočte na něj. Vybrali jsme si ji pro kombinaci použitelnosti a síly.

Odchozí šampionát Wrike je stále velkým hitterem, ale je složitější. Pokud potřebujete správu závislostí a dílčí úkoly, je to lepší volba. Kromě toho naše další oblíbené nabízejí různé věci, takže si je přečtěte a pokuste se najít tu, která vám vyhovuje.

Zde je naše top 5 softwarových řešení pro správu projektů:

Chcete se podívat na celý seznam? Už jsme vás přikryli .

Pokud hledáte nějaké zvláštní případy použití pro váš další projekt, zde jsou některé články, které vám pomohou na cestě: 

 • Software pro správu projektů zdarma
 • Software pro správu projektů pro nezávislé pracovníky
 • Software pro správu projektů pro malé podniky 
 •  Software pro správu projektů pro Mac
 • Software pro správu projektů Kanban
 • Software Scrum

Jak vybrat nejlepší software pro správu projektů

Na trhu řízení projektů existuje velká konkurence, takže rozlišení mezi nejlepšími platformami může být náročné. Některé z nich mají neobvyklé rysy, mnohé z nich jsou vtipné nebo dvě a většina z nich je dobrá v konkrétním aspektu řízení projektů.

Mezi našimi nejlepšími tipy nejsou žádné chmury, proto vám doporučujeme, abyste si určili své vlastní priority, přečtěte si naše recenze a zjistěte, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Všechny tyto nástroje nabízejí bezplatnou zkušební verzi a většina vám umožní zaregistrovat se bez poskytnutí podrobností o kreditní kartě, takže přemýšlejte o tom, co chcete, poté jeden vyberte a vyzkoušejte.

Jádro projektového řízení

Správa úloh je klíčem k většině softwaru pro správu projektů. Úkoly lze nazvat „problémy“ nebo „položky“, ale nástroje, které mění terminologii, fungují stále stejným způsobem. Členům týmu lze přiřadit úkoly a naplánovat je. Až budou hotovi, můžete je označit jako kompletní, takže každý uvidí, co se děje.

Mnoho nástrojů jde dále a umožňuje vám rozdělit úkoly do dílčích úkolů, přičemž některé nabízejí úplnou správu závislostí. To vám umožní zajistit, aby všechny úkoly závislé na jiných byly naplánovány po těchto úkolech, což vám pomůže vyhnout se nákladným zpožděním.

Zde je přehled toho, co nabízejí nástroje pro správu projektů, pokud jde o dílčí úkoly a správu závislostí:

Nejlepší software pro správu projektů: dílčí úkoly: závislosti na úkolech:
monday.com
Wrike
TeamGantt
Asana
Freedcamp
Podio
Smartsheet
Leankit
Vzdušná
Mavenlink
Základní tábor

Funkce

Při posuzování softwaru pro řízení projektů se zabýváme několika funkcemi. Spousta úložného prostoru je užitečná pro sdílení souborů souvisejících s projekty. Pokud sdílíte pouze dokumenty a obrázky, nebudete potřebovat obrovské množství, ale vaše video a audio budou vyšší.

Některé nástroje nabízejí neomezený prostor, ale obvykle existují omezení velikosti souborů. Liší se však, takže pokud máte specifické potřeby, může za kontrolu podrobností zaplatit. Pokud chcete přesunout velké množství souborů online, naše články o cloudovém úložišti firmy nabízejí spoustu způsobů, jak toho dosáhnout při nastavení online..

Integrace s jinými platformami mohou rozšířit dosah aplikace a pomoci vám udržet co nejvíce vaší firmy na jednom místě. Kromě sdílení souborů můžete integrovat e-mail, kontakty a úkoly z jiných aplikací pro správu.

Většina nástrojů se integruje s nejméně několika platformami, ale některé vám umožňují připojit se k mnoha dalším. Zde stojí za zmínku Zapier, protože nástroj, který se s ním integruje, se může spojit s velkým množstvím aplikací.

Některé platformy mají neobvyklou funkci nebo dvě. Stojí za to je hledat, protože by mohli změnit váš spodní řádek. Například bloky Airtable nabízejí neobvyklé funkce a Mavenlink má silné finanční funkce. Naše články o online účetnictví budou také zajímavé, pokud hledáte nástroj zaměřený na peníze.

Vestavěné týmové systémy chatu a zasílání zpráv jsou běžné, stejně jako schopnost komentovat a dokumentovat jednotlivé úkoly. Některé nástroje sdílejí vytváření wiki nebo pořizování poznámek, což vám může pomoci dokumentovat vaše projekty a udržet si přehled o nejnovějším vývoji.

Díky těmto možnostem komunikace mohou členové vašeho týmu zůstat na stejné stránce bez ohledu na to, kde jsou, a využívat výhod práce na dálku.

Nástroje auditu jsou také dobré a mohou být nezbytné pro ty, kteří potřebují, aby lidé byli odpovědní nebo chtějí vidět, kdo dělá to, co dělá.

Nakonec je užitečné mít mobilní aplikace, protože vám umožňují udržovat si přehled o věcech, když jste mimo svůj pracovní stůl. Většina platforem má vyhrazené aplikace pro Android a iOS.

Shlédnutí Galore

Jedním z klíčových rozdílů mezi těmito nástroji je způsob, jakým prezentují vaše data. Je běžný přístup ve stylu kanban, který rozděluje úkoly do sloupců, které představují různé fáze vašeho projektu.

Možná jste slyšeli o Trello. Je to dobrý nástroj, ale není dost složitý na to, aby překročil hranici oddělující správu úkolů a řízení projektů (přečtěte si naši příručku pro začátečníky Trello). Trello používá jako svůj názor nástěnku kanban, stejně jako monday.com a LeanKit.

Jiné nástroje používají Ganttovu tabulku, která ukazuje, jak všechno zapadá dohromady. Ganttovy diagramy vám umožní zjistit, které úkoly je třeba provést jako první, a zjistit, zda jakékoli změny, které provedete, způsobí problémy s vaším pracovním postupem..

Někteří používají obyčejný starý seznam, který funguje dost dobře. Asana to dělá dobře, stejně jako Wrike. Většina nástrojů má zobrazení kalendáře a generátory sestav. Lze najít i exotičtější názory, jako je PERT.

Nejlepší nástroje nabízejí několik způsobů, jak zobrazit vaše data, ale čím více možností, tím lepší bude rozhraní, aby bylo vše jasné.

Přístup

Tyto nástroje mají různé přístupy. Někteří, jako jsou Freedcamp a Asana, jdou po přátelské paži kolem ramene, takže se cítí příjemně a snadno s nimi pracuje. Na druhém konci spektra se nástroje jako LeanKit a Mavenlink pevně soustředí na vydělávání obchodních peněz.

Někteří vás zavedou do konkrétního způsobu práce, zatímco jiní vám nabízejí prostor pro ovládání a zdokonalení všeho podle vašich potřeb. Tyto nástroje nabízejí spoustu síly, ale je třeba pečlivě přemýšlet o tom, jaké volby provedete. Pamatujte si, že vaším cílem je usnadnit věci, aby váš tým věci zvládl.

  Nejlepší cloudové úložiště pro neziskové organizace 2023

Což dáváte přednost, přijde k vám. Uvědomte si, že pokud zjistíte, že pro vás jeden nástroj není, mohou se ostatní cítit odlišně, přestože mají podobnou strukturu. Pokud se vám nelíbí ten první, který vyzkoušíte, nevzdávejte se.

Zabezpečení a soukromí

Vážíme si služby, která udržuje vaše data v bezpečí a soukromí. Zda je nebo není obtížné posoudit, ale podíváme se na použité šifrování a certifikace, které má, a na jeho zásady ochrany osobních údajů..

Vážíme si certifikátů SOC 2 a souladu s EU-U.S. a Swiss-U.S. štíty na ochranu soukromí a obecné nařízení o ochraně údajů. O druhém z nich si můžete přečíst v našem GDPR kusu.

Služby, které nám poskytují možnosti pro vyladění našich nastavení přístupu, jsou také dobré. Pokud můžete nastavit vlastní zásady zabezpečení a řídit, jak ověřujete uživatele, můžete najít správnou rovnováhu mezi bezpečností a použitelností.

Pokud máte potíže s přijetím zásady hesla, náš postup, jak nastavit silného průvodce heslem, vám poskytne rady, co je vhodné.

Důležité jsou také funkce, jako je dvoufaktorové ověřování. Pokud se chcete dozvědět proč, přečtěte si náš článek o dvoufaktorovém ověřování.

Jak napovídají naše články o online bezpečnosti, na webu číhá mnoho nebezpečí. Naše oblíbené služby dělají, co mohou, aby vás ochránily před poškozením. Vyberte si dobrý a zůstaňte v bezpečí.

Servis a podpora

Software pro správu projektů neexistuje, aby vám pomohl nakreslit pěkné grafy. Pomáhá urychlit váš projekt a odstranit problémy. Pokud narazíte na problém, je důležité, abyste ho vyřešili co nejdříve. Podrobně se podíváme na možnosti podpory jednotlivých platforem.

Kromě dokumentace a výukových programů se zabýváme také možnostmi, jak se dostat do kontaktu, a obvykle zkusíme jednu nebo dvě z nich, abychom se ujistili, že odpovědi jsou rychlé a přesné..

Vážíme si toho, že se můžeme spojit pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailové adresy, jakož i živou možností, jako je telefon nebo přímý chat. Hledáme také příliš nadšené prodejce a problémy s ochranou osobních údajů – dříve jsme se dozvěděli, že pracovníci podpory mají přístup k našim interním projektům, například.

Nástroje

Tady je náš seznam. Začneme naší oblíbenou službou, monday.com

1. monday.com

Pokud chcete něco snadno použitelného s elegantním moderním rozhraním, nehledejte nic jiného než monday.com. Díky tomu je řízení projektů hračkou, ale má spoustu pokročilých funkcí, navzdory přátelskému rozhraní.

pondělí-deska
monday.com má pěkný pohled na kanban pro správu vašich projektů.

Může zobrazit váš projekt různými způsoby, s hlavním pohledem na kanban doplněným kalendářem, časovou osou, logem aktivit a zobrazeními grafu.

Je také přizpůsobitelný, nabízí velkou kontrolu nad poli a umožňuje vám nastavit systém tak jednoduchý nebo složitý, jak potřebujete. Dodává se s mnoha šablonami, které vám umožní rychle začít a podívat se na různé způsoby použití platformy.

Získáte spoustu úložného prostoru, s 5 GB na základní úrovni a neomezeným úložištěm v plánu Pro. Data na jiných platformách můžete také využít prostřednictvím integrace s programy Zapier, Slack, Trello a Dropbox. Pokud ji používáte se Slackem, možná byste se také měli podívat na naše nejlepší cloudové úložiště pro průvodce Slackem.

Nabízí špičkovou bezpečnost s GDPR a EU-U.S. Soulad s ochranou soukromí, certifikace SOC 2 a 256bitové šifrování. Získáte také možnost použít dvoufaktorové ověřování a širokou škálu nastavení zabezpečení a protokolů. V našich 99 bezplatných nástrojích na ochranu vašeho článku o ochraně osobních údajů je uvedeno mnoho dalších způsobů, jak přispět k ochraně vašich dat.

Kromě spousty pokynů v aplikaci má web monday.com také rozsáhlou databázi znalostí a pravidelné webové semináře, které vám pomohou naučit se cestu. Jeho podpora je také rychlá a vrací se k nám za pouhé čtyři minuty. Díky tomu je skvělá volba, pokud máte obavy, že při prvním použití uvíznete.

Ceny na webu monday.com začínají u týmu pěti uživatelů měsíčně na 25 USD, takže pokud je váš tým slušný, je to vynikající hodnota. Pokud jste jen jeden nebo dva z vás, není to tak dobré, ale můžete si to zdarma vyzkoušet, a to se 14denní zkušební dobou. Chcete-li se o tom dozvědět více, přečtěte si naši recenzi na stránce monday.com.

2. Wrike

Wrike má vynikající sadu funkcí, včetně správy závislostí, vytváření sestav a zobrazení kalendáře, které lze překrýt na sebe, aby bylo možné porovnávat plány.

zprávy o činnosti

Můžete nahrát soubory a přílohy a zanechat k nim komentáře, včetně konkrétních bodů ve video souborech, což z Wrike činí užitečný nástroj pro práci s videi. Získáte 2 GB úložného prostoru na svém bezplatném plánu, který se na úrovni Enterprise zvýší na 100 GB. Pokud používáte mnoho velkých souborů, budete chtít, aby byly chráněny, pokud dojde ke katastrofě. Podívejte se na náš nejlepší článek o online záložních službách, kde najdete pokyny.

Má dvoufaktorové ověření a uživatelé Enterprise získají působivý výběr možností zabezpečení. Kromě správy zásad hesla získáte kontrolu nad ukládáním souborů a přístupem k síti. Můžete dokonce zablokovat lidi z nerozpoznaných IP adres, aby život pro budoucí hackery byl obtížnější. Náš článek o počítačové kriminalitě obsahuje tipy, jak se vyhnout problémům online.

Wrike má vynikající podporu. Za tři minuty jsme dostali odpověď na náš dotaz na live chat a otázka, kterou jsme položili prostřednictvím kontaktního formuláře, byla zodpovězena během 30 minut během víkendu díkůvzdání. Pokud chcete, můžete s někým také mluvit po telefonu. Pokud uvíznete, je zde také velká databáze znalostí.

Přestože je Wrike špičková kvalita, není příliš drahá a dokonce má zdarma plán. Při základním plánu 9,80 USD banku nezlomí. Jeho prémiové úrovně jsou dražší, ale za své peníze dostanete spoustu, včetně výše uvedené jemné kontroly nad vaší bezpečností.

Je to jedna z nejlepších všestranných platforem a my ji důrazně doporučujeme. Více se o tom můžete dočíst v naší Wrike recenzi.

3. Asana

Pokud máte obavy, že nástroje zde znějí příliš složitě, může být pro vás Asana ta pravá. Je to snadné použití, jak byste mohli chtít, a sedí hned napravo od debaty o řízení úkolů versus řízení projektů, což vám poskytuje dostatečnou kontrolu pro efektivní řízení projektů, aniž by to bylo tolik matoucí..

Jeho hlavní pohled je pouze seznam úkolů, ale můžete je rozdělit na dílčí úkoly. Zahrnuje správu závislostí na placených plánech, jakož i korektury, správu zdrojů a různé integrace. K dispozici jsou také zobrazení kalendáře a časové osy a získáte neomezený úložný prostor pro přílohy.

asana-oslava

Oslavy Asany jsou skvělým způsobem, jak vás odměnit za to, že se věci dělají, a přidat do vaší pracovní rutiny zábavu. Mohou také motivovat zaměstnance a zvýšit zapojení. Když odškrtnete úkoly, občas na obrazovce narazíte na jednorožce nebo narwhala, nebo se pod oknem objeví barevný obličej. Pokud vás tyto věci nemotivují, nemáte duši.

Pokud máte přestávku v práci, podívejte se do našich článků o zábavě, kde se můžete pobavit online.

Asana má použitelnou bezplatnou vrstvu, která je ideální pro správu osobních projektů nebo jako rychlý seznam úkolů. Jeho placené plány začínají na 9,99 $ na uživatele měsíčně. Začít s jeho bezplatným plánem a upgradovat, pokud potřebujete funkce, je skvělým vstupním bodem, pokud jste novým softwarem pro správu projektů..

Nemusíte se ani obávat o bezpečnost, protože Asana má certifikát SOC 2. Jednotné přihlášení a SAML jsou také k dispozici, pokud chcete zajistit, aby vaše data byla v bezpečí. V našem článku o počítačové kriminalitě se dozvíte více o online gremlinech, kterým musíte zabránit.

  Nejlepší software pro psaní 2023: Brk a inkoust pro nový věk

Pokud uvažujete o Asaně, podívejte se na naši recenzi v Asaně. Náš průvodce Asanou pro začátečníky je skvělým místem, kde začít, pokud se naučíte používat software.

4. TeamGantt

Ganttův diagram může být přínosem při správě vašich projektů, protože ukazuje, jak všechno zapadá do sebe, a umožňuje včasně zjistit problémy s plánováním. Můžete také snadno přesouvat úkoly a sledovat, jak vaše změny ovlivňují širší projekt.

team-gantt-sample-project

TeamGantt dělá to, co říká na plechovce, a dává vám nástroj založený na Ganttovi, který vám pomůže udržet každého ve vašem týmu na stejné stránce. Kromě hlavního nadpisu Ganttova zobrazení získáte také zobrazení seznamu a kalendáře, abyste mohli sledovat věci a několik způsobů, jak filtrovat a ovládat zobrazené informace..

V TeamGantt je snadné přesouvat úkoly, což je skvělý způsob, jak vizuálně organizovat a reorganizovat své projekty. Přidávání závislostí je jednoduché a konflikty při plánování jsou označeny červeně, což je rychle upozorňuje.

TeamGantt nabízí funkce sledování času, které pomáhají udržet rozpočet pod kontrolou a umožňují vám přiřadit milníky. Pomocí funkce „základní“ můžete porovnat své výsledky s vašimi očekáváními a podle toho upřesnit svůj přístup. Pokud potřebujete zlepšit svůj pracovní postup, přečtěte si náš nejlepší článek o softwarových nástrojích virtuálního týmu, kde najdete užitečné možnosti.

TeamGantt vás ulehčí pomocí šablon a užitečného ukázkového projektu. Existuje také spousta nápovědy a textu, které vám dávají tipy. K dispozici je velká databáze znalostí, desítky videí s nápovědou a pravidelné živé kurzy, které vám pomohou naučit se, jak je používat. Jeho podpůrný tým také odpověděl na naše dotazy včas.

Je to levné, s bezplatným plánem až pro tři uživatele a další dvě úrovně stojí zhruba 8 $ a 12 USD na uživatele. Před rozhodnutím, které funkce potřebujete, si můžete vyzkoušet placené plány zdarma. Pokud uvažujete o registraci, přečtěte si naši recenzi TeamGantt, kde najdete další podrobnosti.

5. Freedcamp

Freedcamp je nováček v našem seznamu oblíbených, ale jeho místo si získává tím, že je příjemné používat, bohatý na funkce a levné. Není snadné dostat tyto věci do jednoho balíčku, ale to je to, co se sem dostanete.

freedcamp-gantt

Je to stejně levné, jak napovídá její název, s volnou vrstvou, několika ultral levnými vrstvami a plány Business and Enterprise, které stojí mnohem méně než většina platforem. Existují další slevy pro neziskové a pedagogické pracovníky, což z nich dělá Freedcamp skvělou volbou.

I na bezplatné úrovni získáte neomezené úložiště, což je silný důvod pro použití platformy, pokud máte spoustu souborů, které můžete sdílet se svým týmem. Limit velikosti souboru pro neplatící uživatele je pouze 10 MB, což by mohlo být omezující, ale u ostatních plánů se zvyšuje.

Má mnoho rozšíření s vlastním aplikačním trhem. Jsou to smíšené tašky, ale máte spoustu možností.

K dispozici je také tvorba a fakturace wiki, což jsou vynikající funkce vzhledem k nákladům na platformu a které vám mohou pomoci s interní dokumentací a správcem. Také získáte dvoufaktorovou autentizaci zahrnutou do relativně levného plánu Enterprise.

Freedcamp není bez chyb, protože ne všechno funguje dokonale, ale doufejme, že se zlepší, jak se bude vyvíjet.

Jeho podpora rychle reaguje na požadavky a má slušný výběr videí a článků s informacemi, které vám pomohou vyřešit problémy. Pokud uvažujete o přihlášení, přejděte k naší recenzi Freedcamp, kde získáte další informace.

6. Podio

Podio kombinuje snadné použití s ​​výkonem a flexibilitou, a činí tak bez příliš drahých, což z něj dělá jednu z našich oblíbených platforem. Její pole zaměřená na kód jsou užitečnou možností přizpůsobení a existuje možnost, že je typy kreativ použijí k tomu, aby dělali věci, které jiné platformy nemohou.

Kromě bezplatného plánu začínají jeho placené úrovně 7,20 $ měsíčně. Dokonce i nejlevnější plány obsahují spoustu funkcí a bezplatná nabídka stojí za vyzkoušení, zda se vám platforma hodí.

Podio udržuje věci základní, bez dílčích úkolů nebo závislostí, ale umožňuje vám sledovat pracovní toky nastavením vztahů mezi událostmi. Můžete také nastavit termíny a přiřadit lidem, aby je udržovali, což je skvělý způsob, jak udržet lidi ve vašem týmu odpovědnými.

Nabízí neomezené úložiště s limitem velikosti souboru 100 MB, což vám umožní bezproblémově spouštět většinu projektů. Používá 256bitové šifrování, takže vaše data by měla být také chráněna před zvědavýma očima. Pokud se obáváte, že jste při používání cloudového softwaru sledováni, podívejte se na náš článek o ochraně vašeho článku o ochraně osobních údajů.

Podiová podpora je smíšená taška. Reagovalo na nás rychle, ale jeho fórum a webináře nejsou tak dobré, jak by mohly být.

Má svůj vlastní trh s aplikacemi, který vám nabízí nejrůznější způsoby, jak jej rozšířit. Mnoho aplikací jsou ve skutečnosti pouze šablony, ale stále užitečné.

podio-app-market

Přizpůsobitelnost Podio je skvělou volbou pro praktické uživatele, kteří chtějí vše naladit podle svých potřeb. Více si můžete přečíst v naší recenzi Podio.

7. Smartsheet

Smartsheet je bezplatný nástroj, který umožňuje snadné zadávání dat a strukturované plánování vašich projektů. Na první pohled to vypadá jako tabulka, ale můžete s ním udělat mnohem více, než s něčím, jako je Microsoft Excel.

smartsheet-template

Existuje několik šablon, které vám pomohou začít, a výběr toho správného vám může ušetřit spoustu času.

Údaje na listech mohou představovat, co se vám líbí. Pokud ji nastavíte pro správu projektů, budou položky pravděpodobně úkoly. Můžete jim dát data zahájení a ukončení a také je můžete přiřadit každému, koho chcete. Můžete také vytvořit dílčí úkoly a dát každé úloze předchůdce, takže je také k dispozici správa závislostí.

Projekty si můžete prohlédnout několika způsoby. K dispozici je zobrazení Kanban a Ganttův graf a také kalendář, takže se po celou dobu nezasekáváte v tabulkovém režimu.

Má silný výběr doplňků. Kromě integrace s platformami, jako jsou Jira a Salesforce, má několik vlastních rozšíření, která nabízejí více funkcí.

S 250 GB úložného prostoru na uživatele získáte dostatek místa pro sdílení souborů. Pokud však potřebujete více, prohlédněte si článek o našem nejlepším online úložišti pro týmy. Smartsheet se s nimi dobře integruje a má možnosti pracovat s Diskem Google, Dropboxem a Microsoft OneDrive.

Ceny začínají na 14 USD měsíčně a obchodní plán 25 USD nabízí většinu základních funkcí. Můžete si to vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů, pokud jste zvědaví, co pro vás může udělat.

Při kontrole Smartsheet jsme udělili vysoké známky. Je to tiše účinný nástroj, který funguje dobře a během naší doby jsme se s ním nesetkali s chybami ani závažnými problémy.

8. LeanKit

LeanKit je obchodní nástroj pro řízení projektů, který je plný užitečných funkcí. Vypadá to komplikovaně, ale netrvá dlouho a přijít na to. Je založen na zobrazení kanban a umožňuje přizpůsobit jeho rozvržení, takže sloupce mohou představovat různé věci.

Když začnete s LeanKit, stojí za to se podrobně podívat na jeho ukázkový projekt, který je plný věcí vysvětlujících rozhraní a funkce a funguje jako vynikající úvod do platformy. Získáte také bezplatnou elektronickou knihu, která je šikovným a kompaktním průvodcem používáním LeanKit, proto ji hledejte, pokud ji nejprve nevidíte.

leankit-kanban

Má neomezený úložný prostor, což je fantastické. Existuje však limit velikosti souboru 75 MB, takže pokud potřebujete více, přečtěte si náš nejlepší článek o cloudovém úložišti, kde najdete přehled svých možností..

  Nejlepší cloudové úložiště pro týmy 2023: Skupinová práce snadnou cestou

LeanKit vám poskytuje plnou kontrolu nad vaší politikou hesel a umožňuje vám zamknout lidi, kteří dělají chyby, což vám dává způsob, jak chránit před vynechanými hesly. Nemá dvoufaktorové ověření ani šifrované přílohy, což je ostuda.

Má mnoho integrací a šablon, včetně mnoha prezentací u softwarových vývojářů, kteří ocení také dobře zdokumentované API.

Jeho plán LeanKit pro týmy začíná na 19 USD na uživatele, což není sice nejlevnější, ale získáte spoustu funkcí.

LeanKit vypadá složitě a jeho prezentace není vždy nejlepší, ale je jednodušší, než vypadá. Dali jsme mu vysoké hodnocení, ocenili jsme jeho vlastnosti a všestrannou kvalitu. Má 30denní zkušební verzi zdarma, pokud ji chcete otáčet. Přečtěte si naši recenzi LeanKit pro více informací.

9. Vzdušná

Airtable je další tabulkou podobná platforma s mnoha funkcemi a návody, které ji mohou dále rozvíjet.

Její „bloky“ jsou skvělým způsobem, jak jej rozšířit přidáním nových funkcí a zahrnout několik nápadů, které jsme nikde jinde neviděli. Přestože jsou některé z nich docela specializované, jsme si jisti, že by mohli být transformující pro správné podniky a potenciál úspor je obrovský.

airtable-template

Airtable má také možná nejlepší výběr šablon, které jsme viděli v kategorii. Začnou s novým projektem co nejrychleji a umožní vám experimentovat s různými nastaveními, aniž byste museli dělat všechno sami.

Airtable má vynikající podporu a nabízí většinu možností, které byste očekávali, stejně jako jeho „vesmír“. Další skvělý nápad, „vesmír“, vám umožní inspirovat se dalšími projekty. Protože je Airtable tak všestranný, je užitečné vidět kreativní věci, které s ním ostatní udělali. Pokud jste hrdí na to, co jste udělali, máte také příležitost to předvést.

Airtable je také jednou z nejlepších platforem pro zabezpečení a soukromí, včetně všech hledaných funkcí. Kromě dvoufaktorové autentizace má 256bitové šifrování AES a certifikace SOC. Navíc poskytuje informace o IP adresách, které přistupují k vašemu účtu.

Pokud se nebojíte o to, jak se lidé pokoušejí o vaše data, budete po přečtení našeho článku o PRISMu, Snowdenu a vládním dohledu.

Airtable má bezplatný tarif a levné placené plány, které nabízejí více funkcí. I když začnete s plánem zdarma, můžete vyzkoušet program Pro 14 dní, abyste zjistili, zda stojí za to zaplatit. Podívejte se na naši recenzi Airtable.

10. Mavenlink

Mavenlink je skvělý nástroj, který vám pomůže vydělat peníze. Pokud jste všichni o spodním řádku, služba je vynikající volbou.

Má silnou sadu funkcí, která zahrnuje automatické finanční nástroje a generování faktur. Můžete jej také použít pro sledování času a pokud všem přiřadíte hodinové sazby, můžete sledovat náklady. Potřebujete-li pomoc se správou svých financí, vyplatí se podívat na náš seznam nejlepších účetních softwarů, který obsahuje přehled dostupných nástrojů.

Mavenlink zahrnuje správu závislostí a několik pohledů, včetně zobrazení aktivity, Ganttovy tabulky a času a výdajů. Není to nejjednodušší nástroj k použití, ale má několik možností přizpůsobení, takže si můžete udělat, aby se váš pracovní prostor cítil jako doma.

Není to levné, ale kromě jeho funkcí získáte silnou bezpečnost díky šifrování používanému pro přenos a ukládání a dvěma certifikátům SOC. Poskytuje dobrý výběr možností správy vlastního zabezpečení, poskytuje vám informace o aktivních relacích a umožňuje vyladit nastavení hesla pro váš tým..

mavenlink-security-settings

Pokud potřebujete pomoci se správou hesel, přečtěte si tipy v našem nejlepším článku správce hesel.

Mavenlink má silnou znalostní základnu. Má také podporu živého chatu, pokud uvíznete. S rozhraním je několik problémů, ale jakmile se seznámíte s platformou, nebudou vás držet zpátky.

Firemní uživatelé najdou v Mavenlink hodně líbí. Pokud si to chcete prohlédnout, existuje 10denní zkušební verze. Přečtěte si o tom více v naší recenzi Mavenlink.

11. Basecamp

Basecamp je přístupný, uživatelsky přívětivý nástroj, který si vaši členové týmu budou užívat. Je to skvělá volba pro pedagogy, kteří ji získají zdarma, i pro ty, kteří chtějí zorganizovat tým nebo méně formální kancelářské projekty.

Je to svěží rozhraní se snadno naviguje, přestože má několik drobných chyb. Existují průvodci a tipy, které vám pomohou udělat věci rychle a snadno, což znamená, že bude vyhovovat lidem, kteří se nechtějí příliš soustředit na to, jak platformu využít..

Má silné komunikační funkce a sdílení souborů. Jeho „táboráky“ poskytují skupinové rozhovory, kterých se mohou účastnit všichni členové vašeho týmu, a umožňují vám sdílet zvuk a video.

Pokud plánujete využít jeho funkcí sdílení videa, bude užitečné také naše nejlepší cloudové úložiště pro velké soubory.

Díky jeho tříminutové době odezvy na náš dotaz na podporu se z něj stává náš držitel rekordu pro rychlost podpory a má velký výběr videí a návodů, které vám pomohou, pokud uvíznete..

basecamp-boost

Můžete lidem přiřadit úkoly, ale postrádá dílčí úkoly a závislosti. Jakmile jsou věci hotové, dostanete oznámení a můžete je integrovat do externích kalendářů.

Jeho jednoduchý systém stanovení cen – 99 $ měsíčně, bez ohledu na velikost týmu – by mohl být vynikající hodnotou, pokud máte velký tým, ale je menší, pokud je váš tým malý. Pokud spadnete do druhého tábora, podívejte se na naše drobné obchodní články týkající se softwaru, který se lépe hodí.

Přes příležitostný exteriér Basecampu se může pochlubit silnou bezpečností a soukromí. Kromě šifrovaných příloh nebude vaše data předávat nikomu, pokud k tomu není donucen ze zákona, a bude vás informovat, pokud k tomu dojde. Zjistěte více v naší recenzi na Basecampu.

Klady:

 • Dobrá hodnota pro velké týmy
 • Zdarma pro použití ve třídě
 • Užiteční průvodci

Nevýhody:

 • Drahé pro jednotlivce nebo malé týmy
 • Problémy s rozhraním

Logo základny

Recenze Basecamp

9900 $ měsíčně

Navštivte Basecamp

Jiné možnosti

Existují nástroje, které se nám líbí, že náš seznam úplně nevytvořily. ClickUp, o kterém si můžete přečíst v naší recenzi ClickUp, střih těsně minul. Redmine a GanttProject si zaslouží zmínky o alternativách pro ty, kteří si chtějí věci sami postavit. Nejedná se o úhledné, plnohodnotné služby jako většina možností zde, ale pokud se vám líbí výzva, podívejte se na ně.

Microsoft Project byl příliš obtížný na registraci, takže jsme to neudělali. Jira je většinou dobrá a pokud by se nejednalo o problém s ochranou osobních údajů s její podporou, seznam by byl vytvořen, jak si můžete přečíst v naší recenzi Jira. Líbilo se nám vzhled Workamajigu, ale společnost nám nedala přístup k softwaru ke kontrole. Udělejte z toho, co budete chtít.

Myslíme si však, že náš seznam pokrývá většinu základen a měli byste zde najít něco, co odpovídá vašim potřebám.

Všechny hodnocené nástroje pro správu projektu

Závěrečné myšlenky

Software pro správu projektů je vyspělá oblast s velkým výběrem nástrojů, které mohou vášmu týmu změnit.

Nenašli jsme žádné opravdu špatné nástroje a máme pocit, že je na čase, aby se uživatelé dostali do konkurenčního a kvalitního trhu.

Náš oblíbený program, monday.com, vyhrává kvůli jeho použitelnosti. Wrike je složitější, ale nabízí více energie. Basecamp je dobrý nástroj pro komunikaci, zatímco Mavenlink je skvělý pro ty, kteří se zaměřují na peníze.

Všechny nástroje zde mají volnou úroveň nebo bezplatnou zkušební verzi, takže je snadné se zaregistrovat a vyzkoušet kteroukoli z nich. Neexistuje nic, co by vám bránilo v pokusu o několik, abyste zjistili, která vám nejlépe vyhovuje.

Rádi bychom vás slyšeli, pokud jste vyzkoušeli některý z našich tipů nebo máte doporučení pro ostatní. Pokud pomohly vaší firmě nebo projektům, rádi bychom o tom slyšeli. Prosím, dejte nám vědět jak v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me