Jak získat kanadskou IP adresu v roce 2023: Připojení zpět domů, co?

Vaše IP adresa v podstatě určuje, co si můžete prohlížet online. Můžete to vidět jako spoustu čísel, ale řekne webům a online službám vaši polohu, což může vést k zablokování přístupu k požadovanému obsahu. To je jeden z mnoha důvodů, proč získat IP adresu z jiného místa. V tomto článku vám ukážeme, jak získat IP adresu v Kanadě.

Možná jste mimo zemi a chcete sledovat svou oblíbenou show na CraveTV nebo na místním zpravodajském kanálu. Pokud se vám zobrazí chybová zpráva, je to kvůli geobloku. Na základě licenčních smluv je mnoho kanadských webových stránek možné streamovat pouze v Kanadě.

Možná vám také volá kanadská verze Netflixu. Netflix je omezen na zobrazování určitých pořadů v určitých zemích, takže možná zjistíte, že vaše týdenní oprava není dostupná tam, kde jste. Náš kousek o zákazu Netflixu to vysvětluje podrobněji. Přečtěte si našeho nejlepšího průvodce VPN pro Netflix a zjistěte, jak se můžete vyhnout těmto omezením.

Možná máte jiný důvod, proč chcete kanadskou IP adresu. Pokud chcete zkontrolovat prostředky na kanadském bankovním účtu, můžete zjistit, že k nim nemáte přístup prostřednictvím adresy IP mimo zemi. Pokud chcete hazardovat, možná budete chtít navštívit online kasina provozovaná kanadskou vládou.

Navíc je Quebec francouzsky mluvící provincií a vyžaduje, aby některé webové stránky byly ze zákona nastaveny na francouzštinu. Pokud majitel webových stránek nesplní požadavky, může od vlády obdržet varování a může být pokutován. Někteří se rozhodli zablokovat obyvatele Quebeku namísto platit za překlad, takže možná budete chtít dostat svoji IP adresu odtud, ale stále budete mít přístup k jinému kanadskému obsahu.

Jak získat kanadskou IP adresu

Kanadskou IP adresu můžete získat několika způsoby. Nejjednodušší způsob je použít proxy – návrhy naleznete v našem nejlepším průvodci zdarma pro proxy – ale není to nejlepší způsob. Proxy mohou být nespolehlivé.

Navíc neposkytují zabezpečení, takže se vystavujete mnoha online nebezpečím, jako je počítačová kriminalita a možnost vystavit svou skutečnou IP. Náš článek o VPN versus proxy vs. Tor má více na toto téma.

Nejlepší metodou je použití virtuální soukromé sítě. Použitím sítě VPN získáte nejen kanadskou adresu IP, ale také budete moci zabezpečit připojení a zůstat anonymní. Stačí si vybrat poskytovatele z našeho seznamu nejlepších VPN, ale chcete se ujistit, že je to nejlepší volba pro Kanadu.

Pokud je součástí vašeho důvodu přístup k kanadskému Netflixu, musíte se ujistit, že je schopen projít kolem svého detekčního systému VPN. Existuje jen hrstka, která má, co k tomu potřebuje. Přečtěte si naši část chyby proxy serveru Netflix a získejte více informací.

NordVPN

NordVPN je skvělý poskytovatel, který má prvotřídní zabezpečení a neuchovává protokoly, takže víte, že to bere soukromí vážně. Má neomezenou šířku pásma a dobré rychlosti, i když se mohou na dlouhé vzdálenosti zpomalit. Dostanete se k streamovacím službám, jako je Netflix, a také se dostali na první místo v našem nejlepším VPN pro průvodce torrentováním..

Předchozí

další

Má více než 5 000 serverů po celém světě a 364 z nich je v Kanadě, takže byste neměli mít problém najít ten, který je vhodný. Můžete jej nainstalovat do nejpopulárnějších operačních systémů a jeho klienti se snadno používají. Existují také 30denní zásady vrácení peněz, což znamená, že se před zavázáním ujistíte, že se vám bude líbit. Přečtěte si naši recenzi NordVPN.

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu je další slušná volba s dobrým zabezpečením. Ve výchozím nastavení je nastaveno 128bitové šifrování, ale můžete jej snadno zvýšit na bezpečnější 256bitový kód. Jeho rychlosti jsou dobré, ale zvyšování zabezpečení je zpomalí a má neomezenou šířku pásma. Neuchovává si záznamy o vašich aktivitách.

Předchozí

další

Globálně existují tisíce serverů a má 214 ve třech kanadských lokalitách. Můžete použít PIA na všech hlavních operačních systémech, včetně Linuxu (to je naše nejlepší VPN pro Linux), a klienti se snadno používají. Má sedmidenní záruku vrácení peněz, takže se můžete ujistit, že je pro vás to pravé.

Jedna věc, kterou si však musíte povšimnout o PIA, je, že sídlí v USA, takže pokud je vaše činnost citlivá, můžete ji přeskočit. Naše část o vládním dohledu poskytuje více podrobností o této záležitosti. Pro více informací o společnosti se podívejte na naši recenzi PIA.

CyberGhost

Dalším slušným poskytovatelem je CyberGhost, který má dobrou bezpečnost a přísnou politiku bez protokolování. Jeho rychlosti jsou v pořádku a neexistují žádné limity pro šířku pásma. Dostanete se do streamovacích služeb, jako je Netflix. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro více informací.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Má tisíce serverů po celém světě a 160 z nich je v Kanadě, což vám nabízí spoustu možností pro změnu vaší IP adresy. Můžete ji používat v systémech Windows, MacOS, Android a iOS a je to jedna z našich nejlepších sítí VPN pro více zařízení, protože se můžete připojit až sedm současně. Využijte sedmidenní zkušební období a záruku vrácení peněz, abyste zjistili, zda se vám to líbí.

Nebezpečí používání kanadské IP adresy

Při použití kanadské IP adresy nehrozí žádné skutečné nebezpečí. Stačí se jen ujistit, že jste chráněni. To znamená, že existují věci, které byste měli vědět.

Kanada má invazivní zákony na ochranu osobních údajů a rozšířila své možnosti dohledu. Informace mohou být shromažďovány a sdíleny mezi vládními agenturami díky Protiteroristickému zákonu, i když i přes název zákona nemusí nutně mít nic společného s terorismem.

Bylo také hlášeno, že komunikační bezpečnostní podnik sdílí data a komunikační metadata, která si uchovala kanadská bezpečnostní zpravodajská služba, přestože k tomu nezískala oprávnění. Podívejte se na naši nejlepší VPN pro Kanadu pro lepší pohled na zemi.

Je také dobré zkontrolovat, kde poskytovatel sídlí, pokud jsou vaše činnosti citlivější povahy, protože některé jurisdikce mají přísnější pravidla než jiné. Přečtěte si náš článek o zákonech o ochraně osobních údajů, kde najdete další informace.

Navíc je v mnoha zemích problém s počítačovou kriminalitou a pokud používáte veřejné WiFi, jste více ohroženi. V Kanadě se také zvýšila, přičemž běžným příkladem jsou podvody se spotřebiteli. Na mnoho Kanaďanů bylo zaměřeno podvody, takže se při změně adresy IP musíte ujistit, že jste v bezpečí.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že nyní víte nejlepší způsob, jak získat kanadskou IP adresu a zamaskovat vaši skutečnou polohu. Ať už chcete streamovat nejnovější filmy nebo pro jiné online služby, použití VPN je nejbezpečnějším řešením.

VPN se snadno používají a můžete si být jisti, že jste chráněni. NordVPN je nejlepší pro Kanadu a díky 30denní záruce vrácení peněz můžete také vyzkoušet.

Pokud máte tipy na získání kanadské IP adresy, dejte nám vědět v komentářích. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me