Jak získat chilskou IP adresu v roce 2023: Swinging by Santiago

Pokud cestujete mimo Chile na dovolenou nebo za prací, můžete se připojit k internetu a získat přístup k online bankovnictví a streamovacím službám, které používáte doma, jako je Canal 13 nebo Netflix. Z důvodu geobloků však nemáte přístup k těmto službám bez chilské adresy IP. Ukážeme vám, jak ho získat.

IP adresa je sada náhodných čísel a desetinných míst, která získáte při každém připojení k internetu. Obsahuje informace, které identifikují vaše zařízení a umístění. Z důvodu omezení IP adresy a licencí nebudete mít přístup k obsahu, který je omezen na Chile, pokud se jej pokoušíte zobrazit mimo zemi..

Canal 13, bezplatný chilský televizní kanál, nabízí na své online platformě spoustu možností programování, ale je geograficky omezený. Netflix Chile má podobná omezení z důvodu územních licencí, takže bez chilské IP adresy nemůžete sledovat Cado con hijos ani vaše oblíbené flicks. Přečtěte si více v našem článku o tom, jak porazit článek zákazu Netflix VPN.

Svou polohu můžete zkazit získáním chilské IP adresy, abyste oklamali webové stránky nebo online služby, aby vám poskytovaly obsah, jako byste procházeli nebo streamovali z Chile, i když.

Jak získat chilskou IP adresu

Kromě možnosti odblokování streamovacích služeb, přístupu k bankovním účtům nebo získání lepších obchodů při online nakupování vám chilská IP adresa poskytuje anonymitu. Pokud máte obavy z vládní cenzury, můžete si snadno odpočinout za falešnou IP adresou a šifrovací stěnou. 

Čili si užívají více svobod internetu než jejich protějšky v sousedních zemích, takže použití chilské IP adresy vám umožňuje stejný neomezený přístup, jaký má chilský občan, i když jste mimo zemi.

  Nejlepší VPN pro Nizozemsko v roce 2023: Going Dutch

Chilskou IP adresu lze získat dvěma způsoby: proxy nebo virtuální privátní síť. Trasa serveru proxy nefunguje vždy, protože je nespolehlivá a nenabízí funkce zabezpečení, takže vás ohrožuje online nebezpečí. Budete také sledovat, protože servery proxy neblokují vaši skutečnou adresu IP. Pokud přesto chcete některou z nich použít, přečtěte si naši nejlepší bezplatnou příručku pro proxy, kde najdete naše doporučení.. 

Lepší možností je použití VPN, protože vás ochrání a stále odblokuje streamování webových stránek a online služeb, které můžete anonymně používat, protože také skryje vaši skutečnou IP adresu. Další informace naleznete v článku VPN versus proxy vs. Tor. 

Pokud chcete získat přístup k síti Netflix Chile, málo sítí VPN, které mohou obejít její inteligentní detekci VPN. Další informace naleznete v článku o chybě serveru proxy Netflix.

V našich nejlepších recenzích VPN nabízíme vynikající poskytovatele, ale několik z nich bude pro Chile lepší. Podívejme se na nejlepší tři.

CyberGhost

CyberGhost je dobrou volbou pro získání chilské IP adresy, protože má více než 3 700 serverů, z toho 10 v Chile. Respektuje vaše soukromí pomocí zásad bez protokolování a má dobré zabezpečení. Budete také těžit z její slušné rychlosti, neomezené šířky pásma a schopnosti odblokovat a používat streamingové služby, včetně Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Je kompatibilní s hlavními operačními systémy, jako jsou Windows, MacOS, Android a iOS, a můžete připojit až sedm zařízení současně. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro více informací.

Pokud si chcete službu vyzkoušet, je k dispozici sedmidenní zkušební verze, ale pokud potřebujete více času, CyberGhost nabízí velkorysou 45denní záruku vrácení peněz.

ExpressVPN

Doporučujeme také ExpressVPN pro získání chilské IP adresy. Má obrovskou síť serverů, která zahrnuje servery v Chile. Je to také nejrychlejší VPN, nabízí neomezenou šířku pásma a dostává se do většiny hlavních streamovacích služeb, včetně Netflix, což je důvod, proč získala první místo v naší nejlepší VPN pro porovnání streamování. Navíc má vynikající zabezpečení a ctí vaše soukromí. 

  Jak získat IP adresu UAE v roce 2023: Dubajský DNS

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Funguje na Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho klienti se snadno instalují a používají, takže je to skvělá volba, pokud nemáte zkušenosti s VPN. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN a získejte podrobný pohled na službu.

Přestože se jedná o jednu z nejdražších možností VPN, stále získáte hodnotu za peníze, protože její základní služba je vynikající. Můžete také ušetřit peníze, pokud se zavazujete k delšímu plánu. Kromě toho je k dispozici sedmidenní zkušební verze a pokud máte pocit, že ExpressVPN pro vás není, existuje 30denní záruka vrácení peněz. 

NordVPN

Další dobrou volbou pro získání chilské IP adresy je NordVPN. Poskytuje prvotřídní zabezpečení pomocí serverů s dvojitým skokem, které šifrují vaše připojení dvakrát a přepínač zabíjení. Navíc neuchovává protokoly, takže je respektováno vaše soukromí. Má obrovskou síť serverů, která zahrnuje také pět serverů v Chile. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Má také dobré rychlosti, rychlé přepínání serverů a vstupuje do Netflixu a dalších streamovacích služeb. Navíc neexistují žádné omezení šířky pásma. Pro více informací se podívejte na naši recenzi NordVPN.

Můžete ji používat až na šesti zařízeních současně a funguje to s Windows, MacOS, Android a iOS. K dispozici je 30denní lhůta na vrácení peněz, takže před přihlášením máte dostatek času na vyzkoušení.

Nebezpečí používání chilské IP adresy

Chile je uživatelsky přívětivá země, ale stejně jako jiné země na světě je náchylná k hrozbám, jako je počítačová kriminalita. Dokonce jedna z největších bank, Banco de Chile, ztratila v červnu 2023 10 milionů dolarů v řetězci kybernetických útoků zaměřených na systémy platebního převodu.

Na rozdíl od většiny sousedních zemí si Čileané užívají svobody internetu a Chile bylo nedávno upgradováno Freedom House na „bezplatný“ kvůli jeho prakticky neomezenému přístupu na web. To je záviděníhodné postavení, zejména pokud žijete v zemi vázané dozorem nebo vládní cenzurou.

  Nejlepší VPN pro Egypt 2023: Pharaonic Feints

Existují však obavy ohledně právního rámce Chile, protože umožňuje dohled nad komunikací. Navíc jsou jeho zákony vágní nebo zastaralé, protože neodpovídají realitě komunikace nebo rychle se měnící technice. Poskytovatelé internetových služeb v Chile musí zaznamenávat uživatelská data a existují obavy z monitorování novinářů a vyjadřování politických názorů. 

Výbor na ochranu novinářů vznesl obavy v březnu 2023 poté, co zprávy, že chilská policie špionuje novináře v rámci jejich zpravodajských operací, zachycuje telefonní hovory a zprávy na WhatsApp a telegramu.

Používáním VPN si také můžete vychutnat úroveň online svobody v Chile, protože se neomezuje pouze na osoby žijící v jeho hranicích. Můžete procházet digitálními překážkami a navštěvovat stejné webové stránky, zveřejňovat příspěvky na stejných fórech jako chilští domorodci a sledovat stejná videa.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl a nyní víte, jak získat chilskou IP adresu. Síť VPN vám pomůže obejít geobloky a poskytnout zabezpečení a nástroje, které potřebujete, takže není důvod nezkoušet některého ze tří výše uvedených poskytovatelů VPN.

Rádi bychom slyšeli vaše tipy a doporučení, jak získat chilskou IP adresu. Řekněte nám o nich v sekci komentáře níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me