Jak získat IP adresu UAE v roce 2023: Dubajský DNS

Pokud jste mimo Dubaj nebo Abú Dhabí a chcete získat přístup k obsahu, který normálně děláte, můžete být zasaženi chybovou zprávou. Je to proto, že jste narazili na geoblok. Jsou nepříjemní a jediný způsob, jak se kolem nich obejít, je změnit vaši IP adresu v dané zemi. V tomto článku vám ukážeme, jak získat IP adresu v SAE.

Vaše IP adresa může vypadat jako divné telefonní číslo, ale na webových stránkách, které navštěvujete a online službách, které používáte, je to v zásadě vaše identifikační číslo. Pokud se pokusíte získat přístup k obsahu, který je omezen na zemi, ve které se nenacházíte, zablokujete se. To znamená, že změnou adresy IP můžete zajistit, aby vypadala jako v dané zemi.

Možná se snažíte sledovat místní arabskou televizi nebo fantasticky streamovat své oblíbené seriály na Icflixu. Pokud je omezeno na SAE a nejste tam, budete blokováni. Totéž platí pro Netflix. Přestože je k dispozici v jiných zemích, mohou existovat programy nebo filmy, které se v Dubaji nezobrazují. Přečtěte si naši část o zákazu Netflix VPN, kde najdete další informace.

Důvodem těchto bloků jsou licenční omezení. K vysílání pořadu musí společnost získat licenci pro každou zemi, ve které ji chce vysílat. Některé programy nemusí být pro určité země vhodné. Mohou být například v určitém jazyce nebo nemusí být dostatečná poptávka po nich.

Pokud je Netflix tím, po čem jdete, můžete se ponořit přímo do našeho nejlepšího článku o VPN pro Netflix.

Existuje také možnost přístupu k finanční službě. Možná se chcete přihlásit ke svému bankovnímu účtu online. Šance, že to nebudete schopni udělat. Mnoho bank a dalších společností zakazuje přihlašování z jiných zemí jako preventivní opatření proti podvodům, takže pro získání přístupu budete možná muset změnit vaši IP adresu.

Jak získat IP adresu SAE

Pokud se chcete vydat snadnou cestou, můžete pomocí proxy získat IP adresu UAE – přečtěte si náš nejlepší bezplatný průvodce proxy pro návrhy – ale nedoporučujeme to. Proxy jsou nespolehlivé, někdy nefungují a neobsahují zabezpečení, což znamená, že jste zranitelní vůči kybernetickým útokům. Vaše IP adresa je navíc nechráněná, takže vaše aktivity lze sledovat zpět k vám. Naše VPN vs proxy vs. Tor má více na toto téma.

  Nejlepší VPN pro UAE 2023: Netfettered Internet from Dubai

Použití virtuální soukromé sítě je nejlepší způsob, jak změnit vaši IP adresu. Mají vlastní zabezpečení a většina z nich nevede protokol o vašich online aktivitách. Vaše IP adresa je navíc chráněna a umožňuje anonymní procházení.

Ačkoli většina poskytovatelů z našich nejlepších recenzí VPN bude tuto práci vykonávat, musíte si vybrat poskytovatele, který je vhodný pro SAE. Musí tam mít servery, jinak budete stále zaseknutí. Pokud vás Netflix zajímá, musíte se také ujistit, že se může dostat přes systém detekce VPN Netflix. Přečtěte si naši část o chybě serveru Netflix pro více informací.

NordVPN

NordVPN je dobrá volba pro získání IP adresy UAE. Má obrovskou síť serverů a jsou tam čtyři. Budete chráněni jeho prvotřídním zabezpečením, včetně šifrování s dvojitým skokem, a můžete si být jisti, že si neuchovává protokol o vaší činnosti.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Jeho rychlosti jsou slušné a neexistují žádné omezení šířky pásma. Navíc nemá problém dostat se do streamovacích služeb, jako je Netflix.

Můžete jej použít na většině hlavních operačních systémů a připojit až šest zařízení současně. Existuje také 30denní lhůta na vrácení peněz, která vám poskytne dostatek času na rozhodnutí, zda se vám bude líbit. Pro více informací si můžete přečíst naši recenzi NordVPN.

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu má rozsáhlou síť serverů s 10 servery v SAE. To znamená, že má potíže se vstupem do streamovacích služeb, takže pokud je to váš hlavní cíl, měli byste být lepší s naším prvním výběrem.

Předchozí

další

Její zabezpečení je dobré, ale ve výchozím nastavení je nastaveno na 128bitové šifrování. Můžete to však změnit na bezpečnější 256bitovou verzi. Existují také zásady bez protokolování. Rychlosti jsou dobré a má neomezenou šířku pásma.

  Jak získat španělskou IP adresu v roce 2023: Přesuňte se přes Madrid

Můžete ji použít na hlavních operačních systémech, včetně Linuxu, a proto je to naše nejlepší VPN pro Linux. Současně lze připojit i pět zařízení. PIA má sedmidenní záruku vrácení peněz, což vám umožní vyzkoušet ji před odevzdáním. Další informace o službě najdete v naší recenzi PIA.

VyprVPN

VyprVPN je další slušná volba, protože má servery v 60 zemích, včetně Dubaje. Má dobré zabezpečení, s vlastním protokolem Chameleon přidávajícím extra ochranu. Společnost nevede záznamy, takže se nemusíte starat o své soukromí. Její rychlosti jsou dobré, ale občas se může zpomalit a není zde žádná hranice, kolik šířky pásma můžete použít.

VyprVPN-Výběr serveru

Můžete jej použít ve většině hlavních operačních systémů, ačkoli verze pro počítače nemá nejlepší rozvržení a připojte současně až pět zařízení. VyprVPN proto nemá zásady vrácení peněz. Namísto toho existuje třídenní zkušební doba, která by měla mít dostatek času na to, aby se točilo. Pro lepší pohled si přečtěte naši recenzi VyprVPN.

Nebezpečí používání IP adresy SAE

Je v pořádku použít dubajskou IP adresu, ale měli byste si být vědomi některých věcí. Online diskuse, které se mohou zdát nevinné, mohou být potrestány, pokud jsou považovány za urážku náboženství nebo urážku státu. Podle různých zákonů se tresty pohybují od 10 let do vězení až po pokuty až 2 miliony dirhamů (540 000 $).

Vládní dohled je také možné s monitorováním sociálních médií. V roce 2016 Abu Dhabi spustilo Falcon Eye, což je monitorovací systém, který umožňuje sledovat lidi.

Také byste měli mít na paměti riziko počítačové kriminality. V roce 2016 společnost Symantec informovala, že SAE se stala obětí druhého nejvyššího počtu kybernetických útoků na Středním východě. Další zpráva společnosti Norton Security ukázala, že v roce 2023 byly obětem ukradeny téměř 4 miliardy dirhamů (1 miliarda dolarů). Podívejte se na naši nejlepší VPN pro Spojené arabské emiráty, kde získáte další informace o zemi..

  Jak získat polskou IP adresu v roce 2023: Putování Varšavou

Závěrečné myšlenky

Nyní byste měli vědět, jak bezpečně získat IP adresu v SAE. Pro nejlepší ochranu byste měli používat VPN, protože mají vynikající zabezpečení a vaše aktivity zůstanou soukromé.

Jakékoli z našich výše uvedených doporučení bude trik, ale NordVPN je tou nejlepší volbou. Má čtyři servery v SAE a dostanete se do streamovacích služeb. 30denní vrácení peněz by vám mělo poskytnout dostatek času na vyzkoušení.

Pokud máte další nápady, jak získat IP adresu v SAE, zveřejněte je v sekci komentářů níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me