Nejlepší VPN pro UAE 2023: Netfettered Internet from Dubai

Spojené arabské emiráty v posledních 40 letech rychle rostly a jsou dobře známé třpytivými světly Dubaje. Každý rok navštěvují miliony turistů a protože neexistuje žádná daň z příjmu, je oblíbená mezi digitálními nomády. Téměř 80 procent populace používá internet a je pravděpodobné, že během své návštěvy budete také používat jednu z nejlepších VPN pro SAE..

Na rozdíl od jiných zemí není internetová cenzura ve Spojených arabských emirátech příliš tvrdá (například, jak špatné to může být, přečtěte si náš článek o Velké čínské bráně firewall). Virtuální privátní síť vám však pomůže snadno obejít.

Politika filtrování se zaměřuje na kulturně nebo nábožensky urážlivý obsah. Regulační úřad pro telekomunikace přikazuje poskytovatelům internetových služeb, aby zablokovali veškerý obsah související s terorismem, pornografií, datováním, LGBT a hazardními hrami.

Webové stránky obsahující politickou diskusi, která ohrožuje vládnoucí řád, a weby propagující nelegální drogy mohou být blokovány. Na obsah, který představuje riziko pro uživatele internetu, jako jsou hackerské nástroje, spyware a phishingové weby, se také zachází.

Svoboda tisku je špatná a státní zpravodajské weby často odmítají pokrýt kontroverzní otázky. Všechny aspekty médií jsou upraveny zákonem o publikacích a vydávání z roku 1980, který zakazuje kritiku vlády.

Reportéři provádějí autocenzuru, aby udrželi krok s vládními předpisy a byrokracií. Zahraničním novinářům je někdy odepřen vstup nebo jsou deportováni kvůli vyjádření svých názorů na politické záležitosti.

Legislativa online v SAE

Svoboda online klesla kvůli několika nedávným zákonům Spojených arabských emirátů, včetně kyberkriminality a antidiskriminačních zákonů. Cílem zákona o počítačové kriminalitě je potrestání těch, kteří se podílejí na určitých online aktivitách, jako je provozování teroristických webových stránek nebo ten, jehož cílem je podněcovat nenávist. V srpnu 2023 byla pozměněna tak, aby zahrnovala přísnější tresty pro ty, kdo poruší pravidla.

Antidiskriminační právní předpisy jsou zavedeny pro boj proti terorismu pomocí kontroly nenávisti. Časem byl pozměněn a běžně se používá k zabránění svobodného projevu tím, že překračuje nenávistné projevy a podporuje násilí.

Jednotlivci jsou často zatčeni a mohou jim být uděleny vysoké pokuty a tresty odnětí svobody za to, co se jeví jako neškodné činnosti a nenásilné názory. Diskuse, které jsou považovány za urážky náboženských symbolů nebo urážky státu a jeho vládců, jsou rovněž trestné. Podobné příklady najdete v našem nejlepším článku VPN pro Singapur.

Antidiskriminační zákon varuje, že může odsuzovat osoby porušující trest odnětí svobody až na 10 let. Za porušení zákona o počítačové trestné činnosti mohou být uloženy vysoké pokuty mezi 500 000 a 2 miliony dirhamů (140 000 až 540 000 USD), vězení nebo obojí..

Úřady opakovaně varovaly cizince, že se musí řídit zákony země. Aktivisté online byli uvězněni a místní i cizinci byli zadržováni za příspěvky na sociálních sítích.

V roce 2023 byl muž shledán vinným z používání sociálních médií k publikování nepravdivých informací o SAE a propagování nenávisti, což poškozuje reputaci SAE. Byl odsouzen k 10 letům vězení a pokutován 1 milion dirhamů (270 000 $) za pomlouvání SAE. Jen mějte na paměti, co zveřejňujete.

Online bezpečnost a soukromí v SAE

Dalším důvodem pro použití služby VPN je riziko počítačových útoků. Zpráva společnosti Symantec z roku 2023 ukazuje, že se aktivita v oblasti počítačové kriminality zvýšila, přičemž v žebříčku UAE se na osmém místě ve srovnání s devátou v roce 2023 zvýšila. Naše nejlepší VPN pro Thajsko ukazuje další zemi s vysokou mírou počítačové kriminality.

Zpráva Norton Security Insights navíc uvádí, že během roku 2023 byli kybernetickým zločincům ukradeni oběti v SAE téměř 4 miliardy dirhamů (1 miliarda USD). Z tohoto důvodu je vhodné nainstalovat jeden z našich nejlepších antivirových programů.

Vláda se také věnuje dohledu.

“Začali jsme sledovat všechny sociální mediální kanály – všechny webové stránky a profily jsou monitorovány,” řekl jeden úředník TRA v rozhovoru pro sedmidenní noviny v Dubaji.

Bylo také hlášeno, že dánská dceřiná společnost britského dodavatele obrany BAE Systems prodala kontrolní zařízení úředníků UAE.

Spolu s tím zahájil Abu Dhabi v roce 2016 Falcon Eye, což je izraelský systém civilního dohledu. Podle Middle East Eye umožňuje autoritám sledovat každou osobu, což umožňuje zaznamenávat a analyzovat pracovní, sociální a behaviorální vzorce.

Začátkem tohoto roku bylo zjištěno, že SAE provádí dohled nad ostatními vládami, militanty, novináři a aktivisty za lidská práva. Projekt Raven je tým bývalých zpravodajských agentů USA a je schopen využívat kybernetickou zbraň Karma, která může infiltrovat iPhone. Zprávy o projektu vyšly najevo až poté, co Raven začal špehovat Američany.

SAE nejsou jedinou vládou, která se podílí na rušivém dohledu. Prohlédněte si naši nejlepší VPN pro USA a nejlepší VPN pro UK.

Nejlepší VPN pro UAE 2023

Co dělá VPN nejlepší pro Dubaj

Při rozhodování o nejlepší VPN pro Dubaj a Abú Dhabí by mělo být zváženo mnoho faktorů. Vzhledem k tomu, co úřady považují za urážlivé nebo urážlivé, je nejlepší zajistit, abyste nezveřejňovali nic, co by bylo možné takto vidět. Přesto by jste měli mít jistotu, že si vyberete zabezpečeného poskytovatele VPN, který nabízí dobré šifrování.

Dobré zabezpečení zajistí skrytí, takže pokud se úřady pokusí sledovat vaši IP adresu zpět k vám, uvidí pouze síť, kterou jste použili k získání přístupu. Skryje vás před jakýmkoli sledováním a online policejní kontrolou. Mít vestavěný přepínač zabíjení je další dobrá funkce. Pokud VPN selže, přeruší to vaše připojení k internetu, takže vás bude vždy v bezpečí.

Vaše soukromí je oddělené od zabezpečení a stejně důležité. Musíte se ujistit, že poskytovatel neuchovává protokoly. To znamená, že vaše online aktivity nebudou zaznamenány, takže společnost je nemůže poskytnout, i když o to úřady požádají.

Chcete-li obejít cenzuru, vyberte poskytovatele, který má mnoho serverů po celém světě. Použití serveru umístěného mimo zemi vám umožní přístup k blokovanému obsahu.

To platí také pro geobloky. Připojte se například k serveru ve Spojených státech a budete mít přístup k USA Netflix, i když je k dispozici pouze zde. Přečtěte si další informace o tom, jak se dívat na kus USA Netflix. Na druhou stranu, pokud chcete přistupovat k obsahu, který mohou vidět pouze obyvatelé SAE, budete se muset připojit k serveru, který se tam nachází, takže se ujistěte, že váš poskytovatel nabízí.

Rychlost je další klíčovou funkcí, zejména pokud plánujete streamování. Nikdo nechce zírat na obrazovku načítání. Pokud streamujete nebo stahujete, měli byste se také ujistit, že neexistují žádná omezení šířky pásma. Bez toho dosáhnete určitého limitu a služba VPN přestane fungovat, takže vás zranitelní.

Dalšími věcmi, které je třeba zvážit, jsou zařízení, která používáte, pokud poskytovatel pro ně má klienta a je uživatelsky přívětivý. Zákaznický servis by měl být také snadno kontaktovatelný, pokud máte problémy a náklady by mohly ovlivnit vaše rozhodnutí.

Když vezmeme v úvahu všechny tyto faktory, podívejme se na naše výběry nejlepších virtuálních privátních sítí, které mají být použity v SAE.

1. Nejlepší VPN pro SAE: NordVPN

NordVPN je oblíbeným serverem Cloudwards.net a umísťuje se do našeho nejlepšího VPN kusu díky své vysoce zabezpečené službě a mnoha funkcím, které nabízí. Kromě toho, že máte některé z nejlepších zabezpečení, má volitelné šifrování dvojitého hopu, které poskytuje větší ochranu vašeho připojení. K dispozici je také zabudovaný přepínač zabíjení pro klid mysli.

Předchozí

další

Soukromí je pro společnost NordVPN vysokou prioritou. Má přísné zásady no-logs, takže se nemusíte starat o záznamy vaší online aktivity. Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN a zjistěte, proč je to nejlepší VPN pro Dubaj.

Má více než 5 000 serverů roztroušených ve 60 zemích, což znamená, že byste neměli mít problém s připojením k serveru, který má přístup k tomu, co chcete, včetně Netflixu. Navíc je v SAE k dispozici sedm serverů, na které je obsah omezen.

Rychlosti jsou dobré, ale pokud se připojujete k vzdálenému serveru, může to zpomalit. Přepíná servery rychle. Nejsou k dispozici žádná omezení šířky pásma, takže můžete streamovat nebo stahovat tolik, kolik chcete.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

NordVPN se snadno nastavuje a rozložení klienta je uživatelsky přívětivé. Nemusíte mít problém najít to, co potřebujete, a vybrat server, který chcete, je procházka v parku. Podporuje Windows a MacOS s mobilními aplikacemi dostupnými pro Android a iOS. Rovněž došlo k omezení naší nejlepší VPN pro více zařízení, protože nabízí šest současných připojení.

Zákaznický servis je užitečný a můžete je kontaktovat prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Chcete-li získat nejrychlejší odpověď, doporučujeme živý chat. K dispozici je také šikovná znalostní základna pro případ, že byste se nejprve pokusili problém vyřešit sami.

NordVPN má také cenově dostupný měsíční tarif, ale pokud se zaregistrujete k dlouhodobějšímu plánu, získáte mnohem více úspor. Pokud se necítíte dobře s tímto závazkem, můžete využít jeho 30denní vrácení peněz, abyste se ujistili, že jste se službou spokojeni.

2. Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup na internet sice nemá všechny funkce jiných poskytovatelů, ale pro Spojené arabské emiráty je stále dobrou volbou. Má dobré zabezpečení, ale ve výchozím nastavení je nastaveno na 128bitové šifrování AES. Můžete jej ručně nastavit na 256bitový AES, i když to zpomalí vaše připojení.

Stejně jako u systému NordVPN je k dispozici vestavěný přepínač zabíjení, který vás zajistí v bezpečí, pokud VPN přestane fungovat a protokoly nebudou zachovány..

Pokrytí PIA není tak dobré jako naše nejlepší volba, u serverů tečkovaných pouze 32 zemí. To znamená, že pokud se jeden z vašich hlavních cílů dostává do USA Netflix, neměli byste mít žádný problém, protože tam leží většina jeho serverů. Má také 10 serverů v SAE, pokud je to to, co potřebujete.

Jednou z nejlepších funkcí PIA je její rychlost, ale to proto, že má lehčí šifrování. Pokud šifrování zvýšíte, služba se zpomalí, ale stále je v pořádku. Nejsou k dispozici ani žádné omezení šířky pásma, takže proudte pryč.

Další důvody, které se nám PIA líbí

Nastavení je snadné. Klienti jsou k dispozici pro Windows a MacOS a mobilní aplikace pro Android a iOS. Používají se a rychle se připojují. Navíc je přepínání serverů hračkou.

PIA je snižována zákaznickou podporou. Nenabízí žádný živý chat. Testovali jsme e-mailovou podporu pro naši kontrolu PIA a když to bylo pomalejší, odpověď, kterou jsme dostali, byla důkladná. K dispozici je také užitečná databáze znalostí.

PIA byla jednou z nejlevnějších možností s velkou hodnotou za vaše peníze. Jeho ceny se však zvýšily a roční plán se zdvojnásobil. Je to však stále dobrá služba a existuje sedmidenní záruka vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet před odevzdáním.

3. ExpressVPN

ExpressVPN nabízí skvělou službu s dobrým šifrováním na 256bitové AES, kterou lze v případě potřeby zvýšit. K dispozici je také přepínač zabíjení, takže se nemusíte bát vystavení, pokud VPN selže a služba nevede protokoly.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Má obrovskou síť serverů napříč 94 zeměmi, takže existuje spousta bloků, se kterými se můžete setkat. Ve Spojených arabských emirátech to ale nemá, takže budete muset hledat jinde.

ExpressVPN je stále na prvním místě, protože má vynikající všestranné služby. Navíc, pokud je streamování na vašem programu, můžete preferovat poskytovatele. Nahoře to bylo naše nejlepší VPN pro streamování a nejlepší VPN pro kusy Netflix.

Rychlosti také nejsou problémem, protože se jedná o jednu z nejrychlejších sítí VPN v okolí a neexistují žádná omezení šířky pásma. Jeho doba přepínání serveru je však pomalá. Přečtěte si více o této skvělé službě v naší recenzi ExpressVPN.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

ExpressVPN je dobrá volba pro lidi, kteří chtějí něco, co prostě funguje. Dělá to pro vás téměř všechno. Vše, co musíte udělat, je vybrat server, ke kterému se chcete připojit, což je snadné. Lze jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Je to nejlepší VPN pro iPhone, takže ji můžete klasifikovat jako nejlepší VPN pro iPhone v SAE.

Zákaznická podpora nemá nejrychlejší dobu odezvy, ale nabízí live chat 24/7. Pokud chcete, můžete je kontaktovat e-mailem a personál je ochotný a přátelský. K dispozici je také praktická znalostní základna.

ExpressVPN je ve srovnání s ostatními poskytovateli poměrně drahý, ale stojí za to za kvalitu poskytovaných služeb. Stejně jako u ostatních ušetříte peníze předplacením na delší období. Využijte 30denní záruku vrácení peněz a zjistěte, zda se vám líbí.

4. VyprVPN

Bezpečnost VyprVPN je dobrá a její protokol Chameleon jej posiluje. Služba má také přizpůsobitelný přepínač zabíjení, který zajistí, že budete chráněni, pokud se připojení nezdaří. Žádné záznamy se neuchovávají, takže se nemusíte starat o své soukromí. Přečtěte si více v naší recenzi VyprVPN.

VyprVPN-Výběr serveru

I když nemá tolik serverů jako naše další volby, má natolik rozšířené, že je zahrnuto ve více než 60 zemích. Navíc má servery v Dubaji, což znamená, že máte přístup k obsahu SAE, pokud chcete. Rychlosti nepatří mezi nejlepší funkce VyprVPN, protože to může být pomalé.

Přesto to není špatné a nemusíte se starat o omezení šířky pásma.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Klienti pro stolní počítače jsou k dispozici pro Windows a MacOS a mobilní aplikace pro Android a iOS. Verze pro stolní počítače může být aktualizována, ale nastavení je snadné a můžete se připojit během několika minut.

K dispozici je užitečná sekce FAQ online, takže pokud narazíte na problémy, můžete si na ně jít sami. Můžete také hovořit se zákaznickou podporou prostřednictvím živého chatu nebo e-mailem. Doporučujeme vám, pokud je váš problém techničtější povahy, protože dostanete důkladnější odpověď.

VyprVPN-Homepage

VyprVPN je cenově dostupný za měsíční cenu, ale s delším tarifem získáte lepší hodnotu. Má 30denní lhůtu na vrácení peněz, což by mělo být dost času na rozhodnutí, zda se vám bude líbit.

5. TorGuard

I když je dobrá volba, existuje několik důvodů, proč TorGuard přijde poslední. Poskytuje dobrou bezpečnost a můžete ji preferovat, pokud chcete drotat. Můžete si vybrat z různých protokolů. Navíc má přepínač zabíjení a nebude uchovávat záznamy o vaší online aktivitě.

torguardclientarea

TorGuard nabízí velké množství serverů v 55 zemích, včetně některých v Dubaji, takže odtud můžete přistupovat k obsahu. Snižuje se však tím, že není dobrý v obcházení některých geobloků. Pokud bude vaše hlavní činnost streamování, musíte to mít na paměti.

To vám dává možnost získat vyhrazenou IP adresu pro požadované místo, ale za příplatek. Je však prakticky zaručeno, že bude fungovat. Rychlosti se mohou lišit, ale jsou v pořádku a není třeba se obávat žádných omezení šířky pásma.

Další informace naleznete v naší recenzi TorGuard.

Další důvody, proč se nám líbí TorGuard

Klienti pro stolní počítače pro Windows a MacOS jsou k dispozici a snadno se používají. Existují také aplikace pro Android a iOS, ale nastavení může být bolestivé. Výběr serveru, ke kterému se chcete připojit, je jednoduchý.

Podpora je k dispozici s online průvodci a fórem, které vám pomohou vyřešit problémy sami. Live chat je k dispozici, ale je nabízen prostřednictvím společnosti s názvem LiveChat. Znalosti jsou omezené, takže pokud je váš problém komplikovaný, měli byste lépe používat e-mailový systém.

Domovská stránka TorGuard 2023

TorGuard nabízí více služeb s různým trváním. Roční plán vám dává nejlepší hodnotu a činí měsíční náklady vypadat vysoko. Vaše celková cena bude záviset na tom, zda přidáte nějaké doplňky. Pokud si chcete službu nejdříve prohlédnout, nabízí sedmidenní záruku vrácení peněz.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli při rozhodování, který poskytovatel z našich recenzí VPN je pro SAE nejlepší. Ať už jste turista nebo rezident, doporučujeme vám jej použít. 

Přejít na službu VPN, která má spoustu serverů k obcházení bloků a umístění v USA, pro přístup k USA Netflix a SAE pro obsah s ní omezený. Výběr rychlé služby bez omezení šířky pásma je také výhodný, stejně jako vaše bezpečnost. Chcete dobré zabezpečení, které má přepínač zabíjení a politiku bez protokolování.

NordVPN je nejlepší VPN pro SAE se svou špičkovou bezpečností a rozsáhlou sítí serverů, včetně těch v SAE. Navíc se dostanete do USA Netflix. Pokud jste již dříve ve Spojených arabských emirátech použili VPN, dejte nám vědět o své zkušenosti v komentářích níže. Proč se také podívat na náš archiv VPN, když jste tady? Děkuji za přečtení.