Jak sledovat Hulu v televizi v roce 2023

Pokud jste vážným řezačem kabelů, ale přesto chcete přístup ke svým oblíbeným pořadům, Hulu nabízí silnou knihovnu s kanály na vyžádání a tisíce pořadů a filmů. Můžete ji použít na svém počítači a mobilních zařízeních, ale pro streamování z televizoru je třeba udělat ještě jeden krok navíc. V této příručce vám ukážeme, jak sledovat Hulu v televizi, abyste mohli ze své služby vytěžit maximum..

Hulu streamuje první epizody vašich oblíbených pořadů z tradičních sítí, jako jsou ABC, Fox a NBC. Má také rostoucí nabídku exkluzivního originálního obsahu – jako The Handmaid’s Tale, mnohokrát oceněné drama – mimo jiné významné filmy a obsah z jiných kabelových vývodů.

hodinky-hulu-tv-show

Nejen to, že existuje Hulu živá televizní služba, která má více než 50 zahrnutých kanálů, přičemž využívá Sling TV, AT&T Now TV (dříve DirecTV Now), PlayStation Vue a YouTube TV. Díky tomu je snadno jednou z nejlepších služeb streamování videa v okolí.

Jak se dívat na Hulu v televizi

Hulu sídlí v USA, takže k němu nemáte legální přístup mimo zemi. Z jeho znalostní základny Hulu jasně vyplývá, že nemá v úmyslu využívat tuto službu nikomu jinému než členům jedné americké domácnosti. Virtuální privátní síť však můžete použít pro přístup k Hulu mimo U.S.

watch-hulu-tv-error

Huluovy bloky je obtížnější obejít než zákaz VPN Netflix. Je to proto, že nabízí populární epizody televizních pořadů den poté, co byly vysílány ve velkých sítích, nebo dokonce živé, pokud máte správné předplatné. Distributoři pořadů se zabývají zobrazováním obsahu pouze zákazníkům v USA. 

  Jak funguje cloudové hry? Průvodce pro rok 2023

S VPN můžete naladit své oblíbené pořady, kdykoli jsou vysílány, odkudkoli na světě. Nejen to zajišťuje vaše připojení a účinně maskuje vaši identitu online.

Naše nejlepší výběr VPN pro Hulu vám umožní nainstalovat VPN na více zařízeních, včetně směrovačů, takže budete nejen při bezpečném streamování Hulu v bezpečí, ale také se budete chránit, zatímco děláte cokoli jiného.

Stejně jako Netflix existuje několik způsobů, jak můžete sledovat Hulu v televizi z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Patří mezi ně použití chytré televize, herní konzole jako Xbox, casting zařízení jako Roku nebo připojení notebooku k televizoru pomocí kabelu HDMI.

Podrobnosti o stránce zařízení Hulu na stránce se seznamem podporovaných zařízení a funkcí, které je dobré začít, pokud si nejste jisti nastavením. Je pravděpodobné, že v seznamu najdete alespoň jednu, kterou již vlastníte. Pojďme prozkoumat tyto metody individuálně.

Jak se dívat na Hulu na chytré televizi

watch-hulu-tv-smart-tv

Operační systémy Smart TV se automaticky připojují k vaší síti WiFi nebo Ethernet, takže můžete přistupovat, spravovat a prohlížet online obsah z Hulu a dalších služeb. Pokud ji máte, nepotřebujete ve svém kabinetu nic navíc, abyste mohli sledovat Hulu v televizi.

Některé chytré televizory mají na pevném disku vestavěné aplikace, jako je Hulu a další, takže se můžete jednoduše přihlásit ke svému účtu a sledovat své oblíbené filmy rychle. Pokud vaše Hulu nemáte, můžete si stáhnout aplikaci, aby fungovala, ale Hulu je nejlepší použít s vyhrazenou aplikací.

Jak získat Hulu na vaší chytré televizi

 1. Stisknutím tlačítka „Home“ na dálkovém ovladači získáte přístup k rozbočovači
 2. Vyberte Aplikace
 3. Vyhledejte výraz „Hulu“ pomocí ikony vyhledávání v pravém horním rohu
 4. Nainstalujte aplikaci Hulu pomocí pokynů na obrazovce
 5. Spusťte aplikaci Hulu
 6. Na úvodní obrazovce vyberte „přihlásit“ a na tomto zařízení vyberte „přihlásit“
 7. Zadejte přihlašovací údaje k účtu a vyberte možnost „přihlásit se“
 8. Vyberte svůj osobní profil ze seznamu a začněte streamovat

Poznámka: Pokud jste v Apple TV vytvořili své předplatné Hulu, dokončete nastavení účtu před přihlášením do Hulu nebo jiných podporovaných zařízení.

  GeForce Now vs Project xCloud: Nvidia a Microsoft Square Off v roce 2023

Můžete se také přihlásit pomocí aktivačního kódu místo zadávání dlouhé e-mailové adresy a hesla. Pokud dáváte přednost této trase, postupujte takto:

 1. Spusťte Hulu
 2. Na úvodní obrazovce vyberte „přihlásit“
 3. V počítači vyberte „Activate“ (Aktivovat). Na následující obrazovce se objeví aktivační kód
 4. Přejděte na hulu.com/activate a přihlaste se
 5. Zadejte jedinečný aktivační kód a brzy budete přihlášeni
 6. Vyberte svůj osobní profil ze seznamu a začněte streamovat

Ne všechna zařízení mají aktivační kód, například telefony nebo tablety. V takovém případě můžete aktivovat aplikaci pomocí e-mailu a hesla.

Jak se dívat na Hulu s herní konzolí

watch-hulu-tv-herní konzole

Videoherní konzole lze použít pro mnohem více než jen hraní her. Mohou také hrát Hulu na vašem televizoru. Chcete-li to provést, můžete nastavit Microsoft Xbox 360 nebo Xbox One, Nintendo Switch, Wii U nebo Sony PlayStation 3 a 4 a najít aplikaci Hulu před streamováním obsahu.

Ačkoli to není nejlepší možnost sledovat Hulu v televizi, hodí se, pokud vlastníte a nechcete získat Apple TV nebo Chromecast. Jediným problémem je, že musíte cokoli napsat z vašeho ovladače.

Sledujte Hulu s herní konzolí

 1. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Hulu z herní konzole nebo obchodu s aplikacemi
 2. Spusťte aplikaci a přihlaste se pomocí svého účtu Hulu
 3. Připojte konzolu k televizoru pomocí kabelu HDMI
 4. Začněte streamovat své oblíbené pořady

Jak se dívat na Hulu pomocí odlévacího zařízení

Odlévací zařízení nebo mediální box může být jakékoli zařízení, které připojíte k HDMI portu vašeho televizoru. Patří sem zařízení jako Apple TV, Google Chromecast, Roku a Amazon Fire TV. Pokud vás zajímá, máme také průvodce, jak sledovat Netflix prostřednictvím Chromecastu.

watch-hulu-tv-gaming-chromecast

To vše vám pomůže sledovat Hulu na televizoru tím, že vám umožní vysílat videa na televizi nebo používat vestavěnou aplikaci, kterou můžete procházet z obrazovky. V této příručce se však zaměříme na používání Chromecastu a Roku.

Sledujte Hulu na televizoru pomocí Chromecastu

Google Chromecast je malé zařízení, které vám umožní rychle nastavit Hulu klepnutím nebo klepnutím na tlačítko a video, které sledujete, bude okamžitě přeneseno do vaší televize.

 1. Zapněte Chromecast do zásuvky ve zdi nebo do portu USB TV
 2. Připojte jej k HDMI portu na televizoru pomocí kabelu HDMI
 3. Připojte svůj smartphone nebo tablet k Chromecastu v domovské aplikaci Google
 4. Začněte sledovat Hulu ze smartphonu nebo tabletu
 5. Klepněte na tlačítko streamování v pravé horní části obrazovky zařízení
 6. Na televizoru vyberte správný zdroj HDMI
 7. Užijte si svůj film
  Jak se dívat na Peaky Blinders v roce 2023: Grime & Violence

Jak se dívat na Hulu na televizoru s notebookem

hodinky-hulu-tv-laptop

Poslední možností je staromódní způsob, kterým je připojit notebook k televizoru a začít sledovat videa Hulu.

Většina televizorů s vysokým rozlišením má porty HDMI, takže ke sledování Hulu na televizoru budete potřebovat kabel HDMI a výstupní port na svém notebooku. Pokud však váš notebook obsahuje pouze port VGA nebo DVI a váš televizor přijímá pouze kabely HDMI, musíte si zakoupit převodník VGA nebo DVI, který může používat port HDMI na vašem televizoru..

Sledujte Hulu na televizoru pomocí notebooku

 1. Připojte svůj notebook k televizoru pomocí kabelu HDMI
 2. Otevřete nabídku zdroje televizoru
 3. Vyberte správný signál HDMI (několik portů by mělo být očíslováno)
 4. Televizor bude streamovat displej vašeho notebooku
 5. Přihlaste se do Hulu ze svého notebooku a začněte streamovat videa

Závěrečné myšlenky

Hulu nabízí spoustu významných filmů a dalšího obsahu. Je smutné, že k tomu mají přístup pouze obyvatelé USA. S VPN však můžete být kdekoli na světě a stále si užívat skvělých show, jako jsou Obtížní lidé, Sobotní noční život, Marvel’s Runaways a další.

Všechny výše uvedené metody vám pomohou sledovat Hulu v televizi. Doporučujeme sledovat na chytré televizi, protože nastavení je nejjednodušší. Pokud nemáte chytrou televizi, herní konzoli nebo casting zařízení, můžete to i přesto zajistit, aby fungovala s dobrým starým způsobem notebooku a kabelu HDMI.

Než začnete binging na své oblíbené sérii, podívejte se na náš streamovací archiv, kde vás provedeme tím, co je streamování a jak to bezpečně dělat při sledování obsahu na webu.

Baví vás sledování Hulu na velké obrazovce? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me