HideMyAss Review – Aktualizováno 2023

HideMyAss Review

Služba s největší sítí na trhu, HideMyAss má skvělé rozhraní a slušné ceny. Jak si však můžete přečíst v naší plné recenzi HMA, nedělá to tak skvělou práci, že by skutečně skryl váš zadek, protože vede záznamy.

nejlepší recenze VPN

HideMyAss se již nějakou dobu vyhýbá našemu nejlepšímu seznamu VPN, který ukazuje problémy s cenami, použitelností a ochranou soukromí. Ačkoli některé z těchto problémů jsou stále přítomny, je nyní blíže k vrcholu více než kdy předtím. Vylepšené rozhraní klade důraz na přístupnost, což je díky působivému seznamu funkcí ještě působivější.

V této recenzi HideMyAss se podíváme na nově navrženou pátou verzi, hovoříme o nových funkcích, které přináší, a také o celkovém designu aktualizovaného rozhraní. Před vydáním našeho verdiktu také zkontrolujeme zabezpečení, soukromí, výkon streamování, rychlost a umístění serveru.. 

Služba je mnohem vylepšena, ale i tak je to těžký prodej za požadovanou cenu. Ochrana osobních údajů stále není silným oblekem společnosti HMA, a to i přesto, že zásady ochrany osobních údajů je snazší strávit než dříve. Stejně tak je cena vysoká, a to i přesto, že při registraci získáte velkorysou slevu.

hidemyass-slider1

hidemyass-slider2

hidemyass-slider3

hidemyass-slider4

hidemyass-slider5

Předchozí

další

HideMyAss Video Review

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro HideMyAss

Funkce

HideMyAss má dlouhý seznam funkcí pokrývajících všechny základny, které chceme vidět. Začíná to přepínačem kill, který přeruší vaše připojení k internetu, pokud někdy odejdete ze vzdáleného serveru. Ačkoli to ve výchozím nastavení funguje v celém připojení, můžete jej také nastavit pro jednotlivé aplikace. 

Tato funkce, běžně označovaná jako „zabíjení aplikací“, je poměrně neobvyklá, i když velmi užitečná. S ním můžete například zajistit, aby váš klient torrentu nevypouštěl osobní údaje, aniž by přerušil relaci prohlížení webu.. 

Podobně jako v případě zabití aplikace je tunelové propojení rozděleno, což zahrnuje také HideMyAss. Tato funkce je také vzácná – přečtěte si naši recenzi PureVPN, která vám umožní poslat nějaký provoz tunelem VPN, zatímco ostatní zůstanou na nechráněném připojení. Je to zvláště užitečné pro online zálohování, když chcete mít k dispozici celou šířku pásma (přečtěte si naši Backblaze recenzi, pokud jste na trhu). 

Mezi další funkce patří ochrana DNS, WebRTC a IP-úniku, stejně jako zamíchání IP adres. Tato funkce randomizuje vaši IP adresu po stanoveném časovém období, od 10 minut do jednou denně. Tímto způsobem budou všechny online sledovače, které jste shromáždili pomocí stejné adresy IP, po změně zmizí. 

Jak se dostaneme do části „Umístění serverů“ níže, HideMyAss je ve své vlastní lize, pokud jde o umístění. Četné servery jsou však snadno dostupné. Kromě nabídky P2P a streamovacích serverů má HMA v aplikaci také vestavěný test rychlosti, takže uvidíte, který server je pro vás nejlepší. 

hidemyass-review-speed-test

Ačkoli se základy účtují, HideMyAss v některých oblastech chybí. Viděli jsme blokátory reklam a malware před jinými VPN – přečtěte si například naši recenzi Windscribe – které HMA bohužel nezahrnují. Nejedná se o přerušovač obchodů, ale stále je třeba něco zvážit.

HideMyAss Free Proxy

HideMyAss má také k dispozici bezplatný proxy, který můžete použít v prohlížeči. Je omezena na jednu kartu – zadáte adresu URL, na kterou chcete přejít – ale stále je to nejlepší bezplatný proxy server. Doporučujeme však, abyste jej nepoužívali. Teoreticky proxy používají podobnou funkci jako VPN, ale v praxi jste nezajištěni. 

Více se o tom dočtete v našem průvodci VPN versus proxy vs. Tor, ale zkrátka proxy nešifruje vaše připojení jako VPN. Ve většině případů jsou proxy servery proxy, které předávají jakékoli šifrování, které již máte na svém připojení. Ačkoli nahradí vaši IP adresu, nejste o nic bezpečnější než procházení standardním připojením.

Přehled funkcí HideMyAss

HideMyAss Logowww.hidemyass.com

Začíná od 429 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
5

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz
30 dní

Celosvětová částka serveru
1 000+ na 290 místech

Stolní počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflixu v USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat
24/7

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

HideMyAss má ceny akcií, a ačkoli to není ze své podstaty špatná věc, nedostatek měsíčních předplatných. Při registraci budete muset vyslat alespoň 80 $ a ještě více při obnovení, takže cena HideMyAss bude v dlouhodobějším souladu se službou, jako je Astrill (přečtěte si naši recenzi Astrill).

Na rozdíl od služeb, které stanovují základní měsíční cenu, jako je ExpressVPN – jak můžete vidět v naší recenzi ExpressVPN – HideMyAss začíná v jednom roce. S ohledem na míru obnovení za měsíc účtuje HideMyAss měsíčně 11,99 $. Tato cena se však nemění v závislosti na délce nákupu. 

Ušetřete peníze v počátečním období, protože HideMyAss nabízí 42-, 50- a 64-procentní slevu na své 12-, 24- a 36měsíční plány. Až však přijde čas na obnovu, budete platit 11,99 $ měsíčně za jakoukoli dobu, kterou si vyberete. 

Tím se zvyšuje obnovovací cena tříletého předplatného na 431,64 $, přestože to stálo pouze 154,39 USD při pokladně s počáteční 64% slevou. 

HideMyAss sama o sobě neposkytuje slevy na víceleté předplatné, jak si můžete přečíst v naší recenzi NordVPN. Na rozdíl od NordVPN však HideMyAss zvyšuje cenu při obnovení. Na druhou stranu NordVPN pokračuje v nabíjení všeho, co jste zaplatili, když jste se zaregistrovali. 

Nedostatek měsíčního plánu má smysl, a to ve světle poněkud klamavé ceny HideMyAss. Je snadné se zapojit do tříletého plánu – nakonec nabízí nejvyšší hodnotu – účtovat vám více než 400 $, až vyprší čas. HideMyAss také říká, že bude účtovat jakoukoli míru obnovení v době obnovy, která je po třech letech pravděpodobně vyšší.

HideMyAss zkušební verze zdarma

Naštěstí HideMyAss nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, a ne stejným způsobem jako TorGuard (další informace najdete v naší recenzi TorGuard). To znamená, že bezplatnou zkušební verzi je těžké najít. Na stránce „o nás“ jsme našli odkaz, ale zkušební verze není uvedena jinak. Stejně jako většina pokusů, HideMyAss vám začne fakturovat automaticky, jakmile skončí.  

Pokud vám chybí zkušební verze zdarma – bylo by vám za to odpuštěno – HideMyAss má 30denní záruku vrácení peněz. Ačkoli to je standard pro většinu sítí VPN, mělo by smysl nabídnout delší okno pro vrácení peněz, protože jste nuceni se účastnit alespoň ročního předplatného. Například CyberGhost nabízí 45 dní (přečtěte si naši recenzi CyberGhost).

Uživatelská přívětivost

Začínáme s HideMyAss je jako začít s jakoukoli jinou sítí VPN. Po kliknutí na tlačítko „Získat nyní“ na domovské stránce vyberete plán a poté zadáte platební a fakturační údaje. Po potvrzení platby vás HideMyAss požádá o vytvoření účtu, i když přechod není tak plynulý, jak bychom chtěli. 

hidemyass-review-checkout

HideMyAss otevřel malé okno k vytvoření našeho účtu, což byl zjevně krok tři v procesu platby ve čtyřech krocích. HMA nezahrnuje všechny čtyři kroky na jedné stránce, bez ohledu na to, zda kupujete program přímo nebo používáte bezplatnou zkušební verzi. Není těžké překonat překážku, ale přesto je to divné. 

Nakonec budete muset svůj e-mail ověřit. HideMyAss vám při registraci pošle dva e-maily, jeden s žádostí o ověření a druhý s vaším objednacím číslem a licenčním klíčem. 

Je důležité si uvědomit, že žádný z těchto e-mailů neobsahuje informace o stahování. HMA vás po vytvoření účtu přivede na stránku ke stažení – to je krok čtyři – ale vzhledem k malému vyskakovacímu oknu jsme přeskočili. 

Nalezení stránky ke stažení je více problémů, než stojí za to. I když jste přihlášeni na webu, kliknutím na kartu „Stáhnout“ se dostanete na stránku produktu. Ještě cizí je, že HideMyAss se zeptá, zda si chcete při spuštění aplikace zakoupit předplatné, a přesto nedává ke stažení stažení pro všechny. 

hidemyass-review-start-up

Bylo by rozumné, kdyby stránka „Stahování“ vedla ke stažením. Místo toho si HideMyAss vyhrazuje vaše instalační soubory pro stránku vašeho účtu. Budete se muset přihlásit, kliknout na „můj účet“ a poté kliknout na své uživatelské jméno a najít je. Ačkoli je stránka ke stažení jednoduchá, lze ji snadno stáhnout. 

řídicí panel účtu hidemyass-review-account

HideMyAss Login

Jakmile stáhnete aplikaci, HideMyAss vás požádá o přihlášení, ale pouze poprvé. Jak aplikace upozorňuje, nemusíte se přihlašovat pokaždé, když chcete aplikaci používat. Nově navržená pátá verze je radost z používání, ukazuje vaši původní IP adresu, umístění „bleskového připojení“ a přepínač zapnutí / vypnutí.

hidemyass-review-windows

Než se připojíte, budete chtít udělat pár věcí, a co je nejdůležitější, zapnout spínač zabíjení. Nastavení přepínače kill, kill app a auto-connect settings najdete na záložce „more“ v pravém horním rohu. V této rozbalené oblasti se zobrazí vaše preference pro tato tři nastavení a kliknutím na jedno se otevře příslušná obrazovka v nastavení. 

Nabídka nastavení je základní a poskytuje základní ovládací prvky přepínače kill, kill app a shuffle IP. Přestože jsme si užili zjednodušeného přístupu – přečtěte si naši recenzi AirVPN pro opak toho – několik dalších nastavení by bylo hezké. V aplikaci například nemůžete nastavit vlastní DNS nebo přesměrování portů. 

hidemyass-review-settings

Neměli byste však do nastavení hodně chodit. Lokality lze snadno najít, rozdělit podle oblastí a prohledávat a na hlavní obrazovce můžete cyklicky procházet svou IP. HideMyAss je tekutina, jakmile si ji stáhnete. Jen bychom si přáli, aby tam bylo pár dalších knoflíků, které by se daly pohladit. 

Rychlost

HideMyAss byl z hlediska rychlostních výsledků trochu sporadický, ale to neznamená, že to bylo pomalé. Přestože je to jen krátký seznam našich nejrychlejších seznamů VPN, přinesl některé působivé výsledky. Když jsme zůstali blízko domova, drželi jsme většinu naší nechráněné rychlosti stahování a s doporučeným umístěním klesli asi o 30 procent.

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (St. Louis) 7 72,75 20.8
Lightning Connect (Chicago) 17 47.2 17,96
Brazílie 155 58,91 16.5
Spojené království 122 15.04 11.14
Velká Británie přes New York 103 67,84 21.71
Japonsko 158 40,68 18.63

Veškeré naše testování bylo provedeno pomocí OpenVPN s UDP, což je, jak vidíte v našem rozdělení protokolu VPN, největší faktor rychlosti. Kromě toho jsme provedli všechny naše testy na fyzických serverech, až na jednu výjimku. K tomu se dostaneme za minutu. 

Možnost „bleskového připojení“ nebo doporučená možnost byla ve srovnání s některými jinými možnostmi překvapivě pomalá. Například Brazílie byla asi o 10 Mb / s rychlejší a Japonsko bylo jen o několik megabitů pomalejší. Přestože je v těchto třech lokalitách konzistentní, HMA se ve Velké Británii ponořila a naše rychlost stahování klesla na pouhých 15 Mbps. 

Problémem byla také latence. Ačkoli zůstal nízký, když tuneloval na velké vzdálenosti, skok mezi tunelem poblíž našeho testovacího místa na tunelování v zahraničí byl vážný. Je však použitelný zejména pro běžné online úkoly. Pokud hledáte úkoly s latencí, jako je například hraní her, doporučujeme vám vybrat si z našeho nejlepšího průvodce VPN pro hraní her možnosti. 

Velká Británie byla zdaleka nejhorší lokalitou s výkonem, ale také jsme ji testovali přes New York. Jak se dostaneme do části „Umístění serveru“ níže, HideMyAss má fyzické a virtuální servery. Virtuální servery přicházejí s nevýhodami, pokud jde o zabezpečení, ale rychlostí. V podstatě jsme dokázali získat britskou IP adresu bez připojení k serveru ve Velké Británii. 

Místo toho jsme se připojili k serveru v New Yorku, který vypadal, jako by to bylo ve Velké Británii. Tímto způsobem můžete získat rychlostní výhody tunelování blízko domova a přitom získat IP adresu, kterou potřebujete.

Bezpečnostní

Pokud jde o zabezpečení VPN, HideMyAss se drží současného stavu. Vaše připojení je zabezpečeno pomocí AES-256 – o kterém se můžete dozvědět v našem popisu šifrování – pomocí OpenVPN. Ve výchozím nastavení OpenVPN používá UDP, což je ve většině případů v pořádku. Pokud však chcete potvrzení paketu, můžete také přepnout na TCP. 

Přepínač zabíjení a zabíjení aplikací také pomáhají se zabezpečením, čímž se sníží váš internet v případě, že ztratíte připojení ke vzdálenému serveru. HideMyAss má nastavení pro automatické připojení také ve veřejných sítích, ale to není nic, co jsme dosud neviděli. 

Něco, co zřídka vidíme, je IP cyklistika. HideMyAss vám umožňuje neustále měnit vaši IP adresu. Můžete jej nastavit tak, aby se v nastavení automaticky stalo, nebo to můžete udělat ručně stiskem správného tlačítka na hlavní obrazovce. I když je to hlavně způsob, jak přistupovat k webům, které mají černou listinu IP, pro zabezpečení je užitečné i cyklování vaší IP.

Díky šifrovanému připojení AES-256 je mnohem obtížnější sledovat webové stránky. Cyklování vaší IP také znamená, že vám webové stránky nemohou zakázat používání VPN. 

To vše by mělo být zváženo s využitím virtuálních serverů. Virtuální servery přicházejí s problémy se zabezpečením, ale HideMyAss vás naštěstí nenutí. Každé virtuální umístění je v aplikaci zaznamenáno, takže pokud vám vyhovuje pouze fyzická poloha, můžete tak učinit. 

HideMyAss Torrenting

Jedním z velkých důvodů pro použití VPN je torrenting, protože torrenting je ve většině zemí nezákonný. Naštěstí je to férová hra s HideMyAss. Má sadu serverů typu peer-to-peer po celém světě připravených k použití. Navíc s přepínačem kill a kill app nebudete vystaveni, pokud vaše připojení poklesne. 

Aby bylo vaše torrentování bezpečné, provedli jsme testy těsnosti DNS, testy těsnosti IP a WebRTC a HideMyAss vyšel čistý.

Soukromí

HideMyAss na stránce funkcí objasňuje, že „nezaznamenává vaši IP adresu“, a ačkoli je to pravda, tato část je o něco složitější. Začněme s proxy zdarma. Pokud používáte webový server proxy nebo rozšíření prohlížeče HMA, vaše IP adresa, historie prohlížení a stahování jsou uloženy. Stručně řečeno, nepoužívejte proxy. 

Pokud jde o VPN, jsou shromažďována některá data, i když to není tak špatné jako vaše IP adresa a adresy URL, které jste navštívili. Při používání VPN shromažďuje HideMyAss časová razítka vašeho připojení, podsíť vaší původní IP adresy (která není identifikovatelná), IP adresu serveru, který používáte, a množství přenesených dat. 

Ve vakuu je ukládání těchto informací v pořádku, i když to není ideální. V kombinaci s informacemi, které se zaregistrujete, by to však mohlo být nebezpečné. Při vytváření účtu budete muset zadat uživatelské jméno, heslo a e-mailovou adresu. Na rozdíl od Mullvad, který vám dává uživatelský klíč, je vaše e-mailová adresa vázána na vaše uživatelské jméno (přečtěte si naši recenzi Mullvad).  

Za předpokladu, že HideMyAss používá FreeRadius, což je rozumný předpoklad, že to znamená, že vaše uživatelské jméno je vázáno na informace, které HideMyAss shromažďuje, které pak mohou být svázány s vašimi osobními údaji v souboru. Servery jsou nakonfigurovány tak, aby výpis vašeho uživatelského jména okamžitě po ukončení relace, alespoň v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti HMA. 

Kouřící zbraň zde není, že HideMyAss shromažďuje tyto informace, ale spíše, že je uchovává v evidenci po dobu 30 dnů.. 

Sběr časových razítek a podsítí původní IP adresy je samozřejmostí, ale tato data se obvykle shromažďují do paměti serveru, kde se zahodí ihned po odpojení. HideMyAss, podle všech účtů, zaznamenává tato data, i když je to pouze 30 dní. 

Pokud jsou informace ukládány, dalším krokem je zjistit, kde jsou uloženy. Pro HideMyAss je odpověď chaotická. Přestože společnost HMA sídlí mimo Spojené království, její mateřská společnost Avast sídlí mimo Českou republiku. Česká republika má lepší zákony o ochraně osobních údajů než Spojené království – o praktikách Spojeného království si můžete přečíst v našem průvodci porno pasem ve Velké Británii – ale ani jeden není ideální.

Jak můžete vidět v našem rozsáhlém cenzurním průvodci, Spojené království a Česká republika se účastní online dohledu. Ačkoli rozsah a dotěrnost nemusí být tak extrémní jako, řekněme, v USA, stále existuje. 

HideMyAss nelže, když tvrdí, že není protokolována vaše IP, ale je důležité vědět, že některé informace jsou zaznamenány. Jeho transparentnost v zásadách ochrany osobních údajů je pěkná, takže se domníváme, že za scénami nedochází k žádnému shromažďování škodlivých dat. Přesto je možné, že to, co se shromáždí, může být svázáno zpět k vám.

Streamování výkonu

Přestože jsme měli na HideMyAss velké naděje, pokud jde o streamovací výkon, byli jsme zklamáni. Podařilo se to proniknout do Netflixu, a ačkoli to mohlo vydělat místo v našem nejlepším průvodci VPN pro Netflix, nebude to dělat seznam v naší nejlepší VPN pro streamování jednoho. Blokovalo ho Hulu a Amazon Prime Video, bez ohledu na to, jaká místa jsme testovali. 

Rovněž jsme udělali spravedlivý záběr, testovali jsme několik míst a cyklicky jsme s IP adresou procházeli asi 10krát. Přesto jsme se setkali s chybou proxy serveru Hulu a Amazon Prime Video. Pokud jsou tyto platformy pro vás důležité, přečtěte si naše nejlepší návody VPN pro Hulu a nejlepší VPN pro Amazon Prime Video. 

Kromě Netflixu fungoval i BBC iPlayer, ale vzhledem k tomu, že HideMyAss má IP cyklování a více streamingových umístění, jsme očekávali více.

Umístění serveru

Pokud existuje nějaká oblast HideMyAss, vyniká umístění serveru. Ve 190 zemích je rozmístěno ohromujících 290 míst. Síť však není tak velká. Více než 1 000 serverů není na co zatřepat, ale jiné služby, jako je NordVPN, mají trojnásobný až čtyřnásobný počet serverů. 

HideMyAss je schopen dosáhnout tolika bodů přítomnosti pomocí několika relativních serverů tím, že nabízí virtuální umístění. Virtuální umístění v podstatě poskytují IP adresu uvedeného místa, aniž by v tomto umístění existovaly fyzický server. Možná se například připojujete k americkému serveru, ale zdá se, že máte například kyperskou IP adresu. 

Virtuální servery mají klady a zápory. Na jedné straně jsou skvělé pro rychlost a umožňují vašemu připojení cestovat na krátkou fyzickou vzdálenost a přitom stále získávat IP adresu v požadovaném místě. Na druhou stranu je těžké vědět, kde je fyzický server umístěn a jak je provozován, což představuje určitá bezpečnostní rizika.

Služby zákazníkům

Na webu HideMyAss najdete v pravém dolním rohu malé žluté tlačítko. Toto tlačítko otevře živé chatovací okno, které je dostupné nepřetržitě. Musíte však přeskočit několik obručí, abyste s někým mluvili. 

Po otevření okna chatu vás HideMyAss požádá o popis vašeho problému. Před zahájením chatu vyhledá váš problém v jeho znalostní databázi. Ačkoli s tímto systémem nemáme problém, HideMyAss otevře článek v okně živého chatu, což může přispět k podivnému formátování. 

hidemyass-review-live-chat-article

Jakmile se dostanete k živému chatu, věci se podívají. Zástupci jsou užiteční a pohotoví, ale jsou schopni odpovídat pouze na základní otázky. Doporučujeme nejprve zkontrolovat databázi znalostí, když narazíte na problém. HideMyAss zahrnuje vše od úvodních průvodců po návody na řešení problémů, které pokrývají více verzí softwaru a různých operačních systémů. 

hidemyass-review-knowledgebase

Fórum komunity najdete také na stránce znalostí. Není to super aktivní – nejaktivnější vlákno má v době psaní pouze tři příspěvky z minulého týdne – ale je to tam, pokud je potřebujete. HideMyAss odpovídá na otázky ve více jazycích na fóru, ale mísí vše dohromady, což ztěžuje navigaci. 

Ačkoli se nám líbí fórum, jeho kvalita je hlavně o komunitě, které se zdá, že HideMyAss postrádá. O většině příspěvků se nehovoří. Fórum funguje spíše jako způsob, jak veřejně klást otázky podpůrnému týmu. 

Pokud si přejete položit otázky soukromě, HideMyAss také poskytuje e-mailovou podporu prostřednictvím kontaktního formuláře. Slyšeli jsme to za pár hodin, ale preferovaný způsob kontaktu je stále live chat. Z technických důvodů je však k dispozici e-mailová podpora. 

Verdikt

HideMyAss je mnohem lepší, než tomu bylo dříve, s přepracovaným rozhraním, které zdůrazňuje použitelnost a dlouhý seznam užitečných funkcí. Některé kritické oblasti, kterým chybělo, se však dříve zablokovaly. Ochrana osobních údajů není skvělá, výkon streamování by měl být lepší a cena není v kontaktu se zbytkem trhu VPN. 

Přesto je rychlost vynikající, stejně jako umístění serveru. HideMyAss není dokonalý, ale je lepší než předtím. To znamená, že za žádoucí cenu je obětování v několika oblastech stále příliš. Pokud chcete nakupovat více, doporučujeme přečíst si naše další recenze VPN. 

Co si myslíte o HideMyAss? Plánujete využít bezplatnou zkušební verzi? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

HideMyAss FAQs

  • Jak používat HideMyAss

    HideMyAss se snadno používá. Po přihlášení k účtu a stažení aplikace je vše, co musíte udělat, abyste se připojili, zaškrtněte přepínač „on“. Pokud chcete změnit svou polohu, můžete vyhledávat nebo procházet kliknutím na aktuálně vybrané místo.

  • Co je HideMyAss VPN?

    HideMyAss je virtuální soukromá síť vlastněná českou softwarovou společností pro kybernetickou bezpečnost Avast. Přestože společnost HideMyAss byla zakoupena společností Avast v roce 2016, stále působí mimo své sídlo ve Velké Británii. Jeho největším prodejním místem je masivní serverová síť.

  • Jak bezpečné je HideMyAss?

    HideMyAss je bezpečné používat, skrývá vaši IP adresu a požadavky DNS šifrováním AES-256. Nejedná se však o privátní VPN. Ačkoli HideMyAss neshromažďuje vaši IP adresu, stále ukládá některé základní informace o připojení.