Recenze CyberGhost – aktualizováno do roku 2023

Recenze CyberGhost

CyberGhost je jednou z našich oblíbených sítí VPN již několik let a po této nejnovější aktualizaci naší recenze CyberGhost nevidíme žádný důvod k tomu, abychom jej z tohoto seznamu odhodili. Je to docela rychlé, dostane se do Netflixu a je přímo levné, nabootovat. Přečtěte si všechny podrobnosti zde.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost VPN je zde oblíbená na webu Cloudwards.net a nabízí službu, která si zaslouží našeho nejlepšího průvodce VPN za nízkou cenu. Přestože VPN chybí v několika oblastech, CyberGhost může stále jít proti nejlepším z nich a vyjít bez úhony. V této aktualizované recenzi CyberGhost se podíváme na službu, abychom zjistili, zda je stále na stejné úrovni.. 

Zaregistrovali jsme se do účtu inkognito, abychom posoudili jeho vlastnosti, ceny, zabezpečení, soukromí, rychlost a další. Od vytvoření účtu až po připojení jsme spustili CyberGhost přes ždímačku, abychom zjistili, zda je to pro vás ta správná VPN. 

Pro většinu lidí je odpověď ano. Přestože existují některé malé problémy, CyberGhost dává hanbu většině ostatních poskytovatelů VPN. Naštěstí za to nemusíte brát ani slovo. CyberGhost nabízí jednodenní bezplatnou zkušební dobu a 45denní záruku vrácení peněz, takže si můžete službu vyzkoušet sami.

Recenze videa CyberGhost

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro CyberGhost

Funkce

CyberGhost je plněný až po okraj s funkcemi. Přestože službě VPN chybí některé z dobrých věcí, které se s NordVPN a Surfsharkem objevují, seznam je stále působivý (přečtěte si naši recenzi Surfshark). Od automatizace prostředí VPN až po ochranu torrentu zahrnuje CyberGhost funkci téměř pro všechno.  

Počínaje základem zahrnuje CyberGhost přepínač zabíjení, který v případě výpadku sítě VPN automaticky zablokuje vaše připojení k internetu. Přepínač zabíjení je bohužel pro vaše plné připojení univerzální. Přepínač zabíjení nelze nastavit na konkrétní aplikace, jako je tomu u Astrill (přečtěte si naši recenzi Astrill). 

Mezi další funkce zabezpečení patří ochrana proti úniku DNS – více k tomu v níže uvedené části „zabezpečení“ – a vynucený IPv4. Je zde také nastavení, které umožňuje CyberGhostu zvolit port při použití OpenVPN. Toto nastavení je užitečné zejména u hotelových a letištních WiFi, proto CyberGhost patří mezi nejlepší VPN pro cestovatele.

funkce cyberghost

CyberGhost VPN také zahrnuje formu rozděleného tunelování, i když ne stejným způsobem jako PureVPN (přečtěte si naši recenzi PureVPN). Rozdělené tunely jsou zaměřeny výhradně na váš prohlížeč, takže si můžete vybrat, které weby používají tunel VPN a které nikoli. Rádi bychom viděli také oddělené tunelování pro aplikace. 

Případ použití pro aplikace je mnohem širší. Můžete například chtít spustit torrent klienta prostřednictvím VPN, přičemž záloha online zůstane nedotčena. Pouzdro pro prohlížeče je mnohem omezenější. Mohli byste si zajistit připojení k jednomu webovému serveru a nechat další nechráněné, ale to nemá téměř tolik praktických využití, jako je tunelování s rozdělenými aplikacemi.. 

Servery torrentů a streamování

CyberGhost vždy rozdělil své servery na základě jejich účelu a nejnovější iterace se neliší. V aplikaci si můžete vybrat procházení všech serverů nebo procházení serverů speciálně pro streamování nebo torrentování. I když můžete tato místa použít pro obecné prohlížení, jsou vytvořena s ohledem na tyto účely. 

servery cyberghost-torrenting

Nevíme, co se CyberGhost děje v zákulisí, abychom označili některé servery jako „pro torrenting“ nebo „pro streamování“. Druhá kategorie zobrazuje konkrétní streamingovou službu, pro kterou je server optimalizován. Zdá se však, že umístění torrentu se neliší od běžných, alespoň v aplikaci. 

Ačkoli nám nevadí, že by byla některá místa rozdělena, CyberGhost s tímto systémem mohl udělat víc. Například společnost NordVPN má k dispozici servery Double-VPN a VPN-over-Tor pro maximální zabezpečení torrentů (přečtěte si naši recenzi NordVPN). To je něco, co bychom od CyberGhostu rádi viděli. 

Nové funkce v CyberGhost 7

Jak se dostaneme do níže uvedené části „uživatelská přívětivost“, CyberGhost provedl od své verze 6 spoustu změn. Kromě zcela přepracovaného rozhraní je do nové aplikace přibaleno několik doplňků, které vám udrží prohlížeč bez reklam a pomoci v soukromí online mimo používání VPN.

Na kartě „funkce připojení“ máte možnost vynutit HTTPS ve vašem prohlížeči, blokovat online sledovače, blokovat škodlivé weby, komprimovat data webových stránek a blokovat online reklamy. Z velké části tyto funkce fungují dobře. Obzvláště se zajímáme o funkce „komprese dat“ a „HTTPS všude“. 

cyberghost-connection-settings

Některé jsou však menší verze jiného softwaru. Například, CyberGhost může blokovat škodlivé weby, ale to vás nechrání před škodlivými stahováními nebo útoky založenými na prohlížeči prostřednictvím důvěryhodných adres URL. Je to pěkná funkce, ale specializovaný zabezpečený antivirový program dělá mnohem lepší práci. 

Inteligentní pravidla

Kromě funkcí připojení má CyberGhost 7 také seznam „inteligentních pravidel“, které můžete v aplikaci specifikovat. Tato pravidla v podstatě umožňují automatizovat různé aspekty sítě VPN mimo připojení při spuštění počítače (i když je to také součástí). 

Nastavení spouštění umožňuje zvolit, zda se má CyberGhost spouštět při spuštění počítače, a také to, na jaké místo se má připojit a zda se má aplikace po navázání připojení spustit. To je stejné jako u většiny špičkových sítí VPN, ale CyberGhost jde o krok dále. Můžete také aktualizovat na základě vaší WiFi sítě a konkrétních aplikací. 

  Hide.me Review - Aktualizováno 2023

cyberghost-smart-rules

Můžete například nařídit CyberGhostu, aby se automaticky připojil, když používáte síť WiFi, kterou nerozpozná, nebo když spustíte Chrome (přečtěte si naši recenzi v prohlížeči Google Chrome). Toto nastavení automatizace zásadně nemění způsob, jakým CyberGhost funguje jako VPN, i když jde o dlouhou cestu v usnadnění snadného používání. 

Přehled funkcí CyberGhost

Logo CyberGhostwww.cyberghostvpn.com

Začíná od 275 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
7

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze
1 den

Doba vrácení peněz
45 dní

Celosvětová částka serveru
6,100+

Stolní počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče
Chrome, Firefox

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflixu v USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, IKEv2

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat
24/7

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

CyberGhost je jednou z nejlevnějších sítí VPN v okolí, ale pouze pokud se přihlásíte k odběru na dlouhou dobu. Měsíční sazba je propastná. I když není tak drahá jako Astrill nebo Hide.me, měsíční cena CyberGhost je dokonce vyšší než cena ExpressVPN (přečtěte si naši recenzi Hide.me). Pokud se chcete přihlásit k odběru CyberGhost, tím déle, tím lépe.  

Za 13 $ měsíčně stojí CyberGhost za to, ale cena není ideální. Naštěstí můžete ušetřit velké nákupem pár let předem. Cena se postupně snižuje s prodlužováním doby trvání. Jeden rok představuje méně než polovinu ceny běžného měsíčního předplatného. Pokud půjdete na tři roky, měsíční cena klesne na méně než 3 $ měsíčně.

Bez ohledu na to, jakou dobu si vyberete, budete moci chránit až sedm zařízení. Sedm je však váš maximální počet zařízení ve vašem účtu, bez ohledu na to, zda je aktivně používáte nebo ne. 

Přestože všechny sítě VPN implementují omezení současného připojení, můžete obvykle aplikaci stáhnout na tolik zařízení, kolik chcete. Vzhledem k tomu bychom rádi rádi přidali do svého účtu další zařízení, pokud je potřebujete, jako je nabídka TorGuard (i když, jak můžete vidět v naší recenzi TorGuard, tato služba má své vlastní problémy). 

Jedinou doplňkovou nabídkou, kterou CyberGhost nabízí, je vyhrazená IP, kterou si můžete zakoupit pro New York, Chicago, Londýn, Paříž, Frankfurt nebo Montreal. S 5 $ měsíčně však nejde o nejlepší obchod. 

Pokud jde o platby, CyberGhost přijímá kreditní karty, PayPal a bitcoiny. Ačkoli to jsou standardní možnosti pro VPN, chtěli bychom některé regionální platební možnosti a ještě více možnost platby v hotovosti (přečtěte si naši recenzi Mullvad pro VPN, která přijímá hotovost). CyberGhost přesto nabízí anonymní platbu bitcoiny, takže si nemůžeme stěžovat příliš mnoho. 

Má CyberGhost zkušební verzi zdarma?

Pokud jste na plotě, CyberGhost nabízí bezplatnou zkušební verzi – a také velkorysou záruku vrácení peněz – abyste si ji mohli vyzkoušet sami. Bezplatná zkušební verze je velmi omezená a umožňuje vám používat aplikaci pro stolní počítače po dobu jednoho dne nebo mobilní aplikaci po dobu jednoho týdne. Kreditní kartu však nemusíte zaznamenávat, takže proces je bez rizika.

Doporučujeme však skutečně zakoupit CyberGhost, abychom to vyzkoušeli, protože VPN má vynikající pravidla pro vrácení peněz. Pokud si koupíte rok nebo více, máte celých 45 dní na to, abyste si to rozmysleli, což je více než to, s čím získáte téměř všechny ostatní VPN v okolí. 

Pokud jde o měsíční předplatné, je tu velká výzva. Pokud si koupíte měsíc, máte pouze dva týdny na to, abyste si to rozmysleli. Vzhledem k tomu, že tři ze čtyř plánů nabízejí vrácení 45 dní, je tato zásada matoucí. I když si ceníme více času na dlouhodobé předplatné, hodně bychom dávali přednost paušální platbě vrácení peněz po celé délce trvání.

Uživatelská přívětivost

Jakmile začnete používat CyberGhost, přijde na své. Není tak racionální jako ExpressVPN nebo jako hustá nastavení jako AirVPN, nýbrž zasahuje střední hranici mezi použitelností a funkčností. Ze všech změn z CyberGhost na 6 až 7 je nejdůležitější přepracované rozhraní. 

Začněme však přihlášením. Nejsou žádné otázky o tom, kam si koupit předplatné. Zdá se, že CyberGhost vždy běží nějakým druhem, s knoflíky tlačícími slevu na více místech po celém webu. Po zadání některých základních informací a způsobu platby budete přesměrováni na webový panel. 

cyberghost-web-dashboard

Ve většině případů je bezpečné tyto webové portály ignorovat, ale budete chtít věnovat pozornost CyberGhost. Jak je uvedeno v části „Cena“ výše, musíte zařízení zaregistrovat do svého účtu, abyste jej mohli používat, a webový panel je místem, kde k tomu dochází. 

Webový panel také slouží jako rozbočovač pro všechny instalátory CyberGhost a nabízí několik nastavení, například jaké DNS servery chcete použít. 

Jak používat CyberGhost

Po zaregistrování zařízení a stažení aplikace se můžete okamžitě připojit. Klient CyberGhost Windows se spustí v liště a zůstane tam, pokud chcete. Na rozdíl od PIA však můžete aplikaci odpojit z lišty přetažením do jiné části obrazovky (přečtěte si naši recenzi PIA).

cyberghost-tray-application

Toto zobrazení je velmi podobné jako u ExpressVPN, jednoduše ukazuje server, ke kterému jste připojeni, a velký přepínač „on“. Kromě toho, že máte některá základní nastavení a své oblíbené servery, to je vše, co můžete udělat s aplikací na liště. CyberGhost přichází do svého vlastního, jakmile jej rozbalíte, což můžete udělat kliknutím na žlutou šipku vedle serveru. 

  Recenze Surfshark - aktualizováno do roku 2023

rozšířené zobrazení cyberghost

Po rozbalení můžete zobrazit všechny servery v síti CyberGhost, procházet streamingové a torrentovací servery, konfigurovat nastavení a povolit funkce připojení. CyberGhost dokonce jde tak daleko, že zobrazuje zatížení a vzdálenost každého serveru vzhledem k vaší poloze, takže je snadné vybrat pro vás ten nejlepší.. 

Pokud nechcete vybrat, můžete vždy dvakrát kliknout na zemi, ke které se chcete připojit, a CyberGhost provede těžké zvedání. Na rozdíl od některých jiných poskytovatelů VPN můžete snadno přepínat mezi místy, aniž byste se museli odpojovat (přečtěte si naši recenzi VPNArea pro službu, která nemůže). 

Ze všech služeb VPN, které jsme testovali, je jich jen málo snadné používat jako CyberGhost. CyberGhost kombinuje plnou funkčnost a dostupnost do jediné aplikace, což je působivý výkon, ačkoli není tak efektivní jako ExpressVPN.. 

Rychlost

CyberGhost je rychlá VPN, dokonce si v našem nejrychlejším průvodci VPN vydobyla kývnutí. Není to však rychle stejně jako řekněme ExpressVPN (přečtěte si naši recenzi ExpressVPN). Zatímco ExpressVPN může zůstat rychlý bez ohledu na to, kde tunelujete nebo jaký protokol používáte, CyberGhost má určité specifické požadavky. 

UmístěníPing
slečnaStažení
Mb / snahrát
Mb / sPrůměr9557,8116,51
Nechráněný 8 460 20,54
Chicago (nejlepší umístění) 15 69,43 20.47
New York 42 85.04 18.68
Holandsko 112 32.2 14.68
Švýcarsko 126 25.03 14,38
Japonsko 180 77,33 14,35

Zjistíme, jak vytlačit z CyberGhostu co nejvíce výkonu za minutu. Prozatím si rozdělíme několik čísel. S nechráněnou rychlostí stahování 460 Mb / s jsme nikdy nedosáhli přes 100 Mbps s CyberGhost, když jsme používali OpenVPN. To je významný pokles, i když jsme zjistili, že rychlejší připojení mají obvykle větší ztráty než pomalejší. 

Při výběru umístění k porovnání jsme měli možnost si vybrat servery sami, ale nechali jsme CyberGhost vybrat konkrétní server pro každé místo. Jedinou výjimkou bylo umístění v New Yorku, a to ukazuje. Ručně jsme vybrali server v New Yorku, abychom ho porovnali s lokací v Chicagu, kterou CyberGhost doporučil mimo bránu. 

Zdá se, že CyberGhost upřednostňuje latenci před zatížením. Při výběru našeho newyorského umístění jsme servery filtrovali podle zatížení a vybrali ten s nejmenším. 

Není divu, že toto umístění se stalo naším nejlepším hráčem, přestože má vyšší latenci, než místo doporučené CyberGhostem. To je relativní posun. Latence byla dobrá napříč místy, a proto CyberGhost vytvořil naši nejlepší VPN pro herní průvodce. 

Můžeme shromáždit, že je nejlepší vybrat konkrétní server CyberGhost, spíše než nechat aplikaci zvolit. Tímto způsobem můžete při používání OpenVPN získat ze služby nejvyšší výkon. Pokud ale používáte IKEv2, CyberGhost je přes palubu docela rychlý. 

Jak jsme provedli testy rychlosti CyberGhost

Stejně jako u všech našich recenzí VPN jsme provedli testy rychlosti pomocí protokolu OpenVPN s protokolem UDP. Ačkoli OpenVPN není vždy tou nejrychlejší volbou, je univerzální mezi téměř všemi VPN, proto používáme pro srovnání poskytovatelů. Jak jsme viděli s CyberGhostem, protokol dělá ten rozdíl. 

Pro vlastní srovnání jsme také provedli několik testů pomocí volby „automatický výběr“ pro protokol, což je na základě našich výsledků podezření na IKEv2. Tyto rychlosti byly mnohem rychlejší a místa, jako je Švýcarsko, dosáhly na konci stahování více než 100 Mbps. 

Pokud se nacházíte v zemi s nízkým rizikem, doporučujeme pro rychlost IKEv2. Pokud se ale obáváte o bezpečnost, OpenVPN je stále vaše nejlepší sázka.

Není to však jako by OpenVPN je napříč desítkami pomalejší. Některá umístění byla poměrně blízko z hlediska rychlosti stahování a téměř totožná z hlediska latence a uploadu. OpenVPN je z větší části bezpečné a rychlé, ale pokud máte potíže s konkrétním umístěním, přechod na IKEv2 může pomoci. 

Bezpečnostní

95% – výborně

CyberGhost nabízí to nejlepší v zabezpečení VPN, spáruje OpenVPN se šifrováním AES-256 (další informace najdete v našem popisu šifrování). VPN však nepřijde tak po vybalení z krabice. CyberGhost standardně používá IKEv2, alespoň v USA, pravděpodobně k dosažení vyšších rychlostí. Rozdíly mezi IKEv2 a OpenVPN můžete vidět v našem rozdělení protokolu VPN. 

cyberghost-security-settings

Nemůžeme však potvrdit, že IKEv2 je výchozí po celém světě. CyberGhost má možnost „automatický výběr“ povolenou mimo krabici, což pro nás znamenalo IKEv2. Je však možné, že OpenVPN je protokolem volby ve vysoce rizikových zemích, jako je Čína. Bez ohledu na to je nejlepší přepnout na OpenVPN ručně. 

Mimo nastavení protokolu můžete povolit ochranu proti úniku DNS a blokovat připojení IPv6, ale to je vše. Rádi bychom viděli nějaký zapouzdřený protokol OpenVPN, jako je nabídka VyprVPN, zejména pokud se připojujete ve vysoce rizikové zemi (přečtěte si naši recenzi VyprVPN, abyste se o tom dozvěděli). CyberGhost bohužel nic takového nenabízí.  

S povolenou ochranou proti úniku DNS jsme provedli řadu testů úniku pro DNS, IP a WebRTC a CyberGhost se vrátil čistý na všech frontách. Bohužel v aplikaci nejsou žádná nastavení DNS. Můžete však určit, jaké servery DNS chcete používat prostřednictvím webového rozhraní.  

Spravedlivě jsou naše bezpečnostní stížnosti nitpicks. CyberGhost je vysoce zabezpečená síť VPN, která je více než schopná chránit vaše data prohlížení. Naše problémy jsou přítomny, ale nijak zásadním způsobem neovlivňují celkovou bezpečnost služby. Dokud v nastavení přejdete na OpenVPN, budete v pořádku. 

  Recenze PureVPN - aktualizováno 2023

Soukromí

90% – výborně

CyberGhost má velmi důkladné zásady ochrany osobních údajů, i když to dává nejdůležitější podrobnosti najevo nahoře. Spíše než jednoduše řečeno, že se jedná o službu „no-logs“, CyberGhost nastíní, co konkrétně nesbírá nahoře. Tímto způsobem nemusíte procházet celým zákonným žargónem, abyste věděli, že jste chráněni. Stále jsme to však udělali a je jisté, že CyberGhost nahoře říká pravdu. 

Stručně řečeno, CyberGhost o vás nic neví. Všechny aspekty vašeho internetového připojení jsou soukromé, včetně vaší IP adresy, historie prohlížení, délky prohlížení a cílové IP adresy. CyberGhost nemá ani vaše platební údaje. To se řeší výhradně prostřednictvím zpracovatelů plateb třetích stran. 

Pokud jde o používání VPN, CyberGhost nemá nic. Pokud by vládní agentura klepala, nejvíce by dokázaly prokázat, že jste se přihlásili k odběru služby VPN, a dokonce i tento důkaz by vyžadoval získání vašich platebních informací od zpracovatele třetí strany.. 

Používá to VPN. CyberGhost shromažďuje některá data, když se zaregistrujete k účtu a používáte jeho web. To zahrnuje vaši adresu, jméno a e-mailovou adresu. Tyto informace se neprodávají ani nesdílejí s nikým jiným a nemohou být spojeny s vaším využíváním služby (CyberGhost nemá na této frontě žádné záznamy). Přesto jsme se setkali s VPN s méně osobními údaji. 

V nejhorším případě někdo viděl – nanejvýš -, že jste přihlášeni k odběru CyberGhost, spolu s vaší e-mailovou adresou a fyzickou adresou. Je to mnohem lepší než VPN IPVanish a Buffered VPN, i když stále není ideální. Ještě více se to týká toho, že CyberGhost sídlí v Rumunsku. 

Pokud jde o internetovou cenzuru, Rumunsko je podobné USA, má mírně omezená omezení řeči, webového dohledu a torrentu. Stále není součástí žádné významné zpravodajské skupiny a má v knihách nějaké přísné právní předpisy o ochraně soukromí, takže Rumunsko je pro umístění CyberGhostu lepší volbou než většina zemí. 

Streamování výkonu

95% – výborně

S CyberGhostem jsme narazili na některé problémy se streamováním, ale ne způsobem, který byste mohli očekávat. Koneckonců, CyberGhost je jednou z nejlepších streamingových sítí VPN v okolí. Začali jsme se servery pro streamování, používali jsme server optimalizovaný pro platformu, ke které jsme se snažili přistupovat, pokud je k dispozici.

To však představovalo určité problémy. Byli jsme schopni přistupovat k Netflixu, Hulu, BBC iPlayeru a Amazon Prime Video, ale připojení by často selhalo před načtením proudu (i když žádné chyby proxy, naštěstí).

Při ručním výběru našeho serveru byl streamovací zážitek mnohem lepší, což ukazuje, proč se CyberGhost dostal do naší nejlepší VPN pro průvodce Hulu a Amazon Prime Video..

Přestože to nemůžeme potvrdit, předpokládáme, že zatížení na streamovacích serverech je poměrně vysoké, protože přechod na server s menším zatížením vyřešil naše problémy. Streamovací servery fungují na základě našeho testování. Pokud však s nimi máte problémy, je pravděpodobně nejlepší vybrat server ručně.

CyberGhost S Netflixem

Jedinou výjimkou byla Netflix. I se serverem pro streamování se nám podařilo snadno proniknout do platformy, díky čemuž byl CyberGhost vynikající sítí VPN pro Netflix. Možná má Netflix sofistikovanější kompresi videa, nebo možná to bylo jen hloupé štěstí. Ať tak či onak, s Netflixem jsme se nesetkali s žádnými problémy, ať už jsme si vybrali vlastní server nebo použili server optimalizovaný pro platformu.

Umístění serveru

100% – výborně

Od našeho posledního přezkoumání CyberGhost bylo obtížné rozšiřovat jeho síť serverů. V současné době je v síti více než 6 100 serverů – přesně 6 174 v době psaní – rozložených na 112 místech v 89 zemích. To je více než síť NordVPN a dokonce i štípání na patách HideMyAss.

Ne všechna tato místa jsou skutečná. CyberGhost posiluje svou síť virtuálními servery, které jsou pro VPN stále běžnější. Naštěstí jsou virtuální servery pouze ve velmi vzdálených lokalitách, jako jsou Bahamy a Grónsko. Převážná většina serverů v síti CyberGhost je fyzická.

Pokud na požadovaném místě není server – nepravděpodobný scénář, ale je to možné – můžete požádat o nové umístění na stránce stavu serveru CyberGhost. CyberGhost také nabízí na stránce stavu serveru nástroj k nalezení nejlepšího serveru pro vaši polohu, který zahrnuje krok, ve kterém můžete určit, zda se pokoušíte odemknout konkrétní platformu pro streamování..

Služby zákazníkům

90% – výborně

Na webovém portálu CyberGhost si budete chtít ponechat kartu nejen pro přidání nových zařízení, ale také pro přístup do oblasti zákaznické podpory. Zde můžete rychle poslat zprávu týmu podpory CyberGhost a procházet oblíbené články z databáze znalostí. 

podpora dashboardu cyberghost

Kliknutím na tlačítko „více článků“ se nepříjemně dostanete na stránku FAQ, nikoli na portál úplné podpory, i když můžete rychle přejít zpět na úplnou databázi znalostí. Najdete zde vše od průvodce nastavením, článků pro řešení problémů až po oznámení. Rozsah CyberGhostu v dokumentaci zákaznické podpory je, upřímně, ohromující. 

cyberghost-znalostní databáze

Po minutě nečinnosti se v pravém dolním rohu obrazovky objeví živý chat. Živý chat je skvělý pro základní otázky, jako je tomu u většiny živých chatových služeb. Naštěstí CyberGhost také nabízí nepřetržitou e-mailovou podporu v angličtině, němčině, francouzštině a rumunštině. Můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu pomocí kontaktního formuláře na webovém panelu. 

Celkově CyberGhost nabízí to, co chceme, od služby VPN, pokud jde o služby zákazníkům. Možnosti přímé podpory fungují, ale prostředky svépomoci jsou tam, kde CyberGhost svítí. Téměř každá platforma obsahuje spoustu podrobných článků bez ohledu na to, zda používáte klienta Windows, Mac, iOS nebo Android.. 

Verdikt

CyberGhost patří mezi elitní vrstvu VPN, která je schopna chodit mezi prsty se službami jako ExpressVPN a NordVPN. Přestože má několik drobných problémů, lze je snadno přehlédnout vzhledem k ceně, funkcím a zabezpečení CyberGhost. Pokud hledáte VPN, která vše zvládne, CyberGhost je bezpečná sázka. 

Doporučujeme jednodenní zkušební dobu na točení, abyste zjistili, jak se vám to líbí. Dejte nám vědět o svých zkušenostech v níže uvedených komentářích a jako vždy díky za přečtení. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me