Jak získat španělskou IP adresu v roce 2023: Přesuňte se přes Madrid

Španělsko je známé mnoha věcmi, včetně fantastického slunečního svitu, býčích zápasů, hudby Flamenco a dalších. Je to také jedna z největších zemí na světě pro fotbal, nebo, jak se nazývá svým vlastním jménem, ​​fútbol. Pokud jste mimo Španělsko a chcete se do akce zapojit, budete potřebovat španělskou IP adresu.

V této příručce o tom, jak získat španělskou IP adresu, vám ukážeme, jak bezpečně tunelovat do země. I když je přístup k proudům fútbol skvělý, budeme také hovořit o bezpečnostních a soukromých rizicích spojených s připojením k jiné zemi prakticky.

Jak získat španělskou IP adresu

Než řekneme, jak získat španělskou IP adresu, musíme si promluvit o tom, co je IP adresa. Podobně jako fyzická adresa IP adresy identifikují počítače v síti. Když se připojíte k webové stránce, sdílíte svou IP adresu, která také zaznamenává vaši geografickou polohu.

To se může stát problémem při pokusu o přístup k obsahu omezenému na určitou zemi. Geobloky jsou vytvářeny k omezení obsahu na určitou oblast. Například Netflix má různé knihovny pořadů a filmů pro různé části světa (informace o tom, jak k nim získat přístup, si přečtěte v našem nejlepším průvodci hackery Netflix)..

Nahrazení vaší IP adresy je, naštěstí, jednoduché, ale mnozí jdou špatně. Jednou z běžnějších cest je použití serveru proxy, který vám umožní připojit se k serveru v zemi, do které přistupujete, než se přesunete na internet (přečtěte si našeho nejlepšího bezplatného průvodce proxy). V takovém případě je vaše IP adresa nahrazena.

To znamená, že jak si můžete přečíst v našem návodu, jak porazit průvodce zákazem Netflix VPN, servery proxy jsou snadno detekovány. Navíc jsou nebezpeční, o kterých se můžete dozvědět v našem vysvětlivce VPN vs. proxy vs. Tor.

  8 nejlepších blokátorů reklam, které fungují v prohlížeči Chrome, Safari a Firefox v roce 2023

Je to proto, že vaše připojení k serveru proxy není šifrováno. Virtuální soukromé sítě to obcházejí. Pomocí protokolů VPN můžete virtuálně tunovat kdekoli na světě. Na rozdíl od serverů proxy bude však vaše připojení šifrováno, což znamená, že vaše identita a požadavky, které odešlete, zůstanou soukromé.

Chystáme několik doporučení od našeho nejlepšího průvodce VPN, který má servery ve Španělsku, ale pokud se chcete nakupovat, přečtěte si naše recenze VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN je nejbezpečnější VPN, kterou jsme testovali. Kromě nabídnutí efektivního uživatelského prostředí a vynikající bezpečnosti je to rychlé. ExpressVPN je nejrychlejší VPN, kterou jsme zkontrolovali, a to nejen proto, že zůstane rychlá, když tuneluje blízko domova, ale také proto, že udržuje vaši rychlost na velké vzdálenosti.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Má dvě místa ve Španělsku: jedno v Madridu a druhé v Barceloně. Přestože ExpressVPN má pouze dvě umístění, má síť více než 3 000 serverů, což znamená, že byste se měli vždy připojit. Více se můžete dozvědět v naší recenzi ExpressVPN nebo vyzkoušet službu s 30denní zárukou vrácení peněz.

NordVPN

NordVPN má rozsáhlou síť serverů, ale stále nedosahuje ExpressVPN. Není to tak konzistentní poskytovatel, ale je to působivé. Jako mistr naší nejlepší VPN pro torrenting průvodce, NordVPN vyniká z davu s velkou sadou funkcí a prvotřídní bezpečnosti.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Ve Španělsku má 61 serverů a na rozdíl od ExpressVPN si můžete vybrat ten, ke kterému se chcete připojit. Přestože Španělsko nemá všechny speciální servery NordVPN, můžete pro torrenting použít servery P2P. Další informace o funkcích společnosti NordVPN naleznete v naší recenzi společnosti NordVPN nebo se dozvíte, jak se vám to líbí s 30denní zárukou vrácení peněz.

CyberGhost

CyberGhost je jedním z našich oblíbených poskytovatelů zde na webu Cloudwards.net. Získal místo v našem nejlepším průvodci VPN pro streamování díky své vynikající nabídce dedikovaných serverů pro streamování a přichází s nízkou cenovkou pro zavedení. Ačkoli ne tak rychle jako ExpressVPN nebo NordVPN, CyberGhost dělá téměř všechno ostatní v pořádku.

  Bitdefender vs Webroot: zakořenění nejlepšího antiviru roku 2023

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Má 64 serverů ve Španělsku distribuovaných po Barceloně a Madridu a stejně jako u NordVPN si můžete vybrat server, ke kterému se chcete připojit. CyberGhost má však co nabídnout více než rozsáhlá síť serverů, proto si přečtěte naši recenzi CyberGhost, kde najdete specifika. Případně se můžete zaregistrovat do služby a využít její velkorysou 45denní záruku vrácení peněz.

Nebezpečí používání španělské IP adresy

Španělsko má obecně bezplatný internet, navzdory problémům se spravedlivým používáním v minulosti. Přesto se při získávání španělské IP adresy není čeho bát, pokud neděláte něco nezákonného, ​​jako je podpora terorismu, účast na nenávistných projevech nebo šíření dětské pornografie.

Ačkoli tunelování do Španělska nemusí představovat problém, tunelování z jiné země může být problematické. Jak si můžete přečíst v našem průvodci cenzurou internetu, mnoho zemí po celém světě internet omezuje nebo blokuje. Použití nástroje proxy, například VPN, by mohlo znamenat pokuty nebo čas do vězení.

Z tohoto důvodu je důležité, abyste použili poskytovatele, který dodržuje to nejlepší v zabezpečení VPN. Spojením silného šifrování a přísných zásad bez protokolování vás VPN může udržet mimo záznam. Tři výše uvedené možnosti získaly místa v našich nejlepších službách VPN pro Čínu, a to díky jejich vynikající bezpečnosti.

I když nežijete pod represivní čínskou vládou, měli byste stále zohledňovat zabezpečení VPN. Vláda USA například sleduje uživatelská data prostřednictvím programů, jako je PRISM, a masivní technologické společnosti, jako jsou Facebook a Amazon, informují o požadavcích, které odešlete.

I když se chráníte před zřejmými online hrozbami, je zřejmé, že některé zplísnivější a nebezpečnější sbírky mohou trhlinami proklouznout. Bezpečná VPN to zastaví.

Závěrečné myšlenky

Existuje mnoho důvodů, proč byste chtěli španělskou IP adresu, přičemž fútbolské proudy jsou v horní části seznamu. I když se španělské vlády nemusí starat o bezpečnost nebo soukromí, země, ve které žijete, a služby, které používáte, mohou způsobit problémy.

  Jak získat IP adresu UAE v roce 2023: Dubajský DNS

Pro zabezpečení online je nezbytná VPN, ale je to jen jeden krok k zajištění bezpečnosti při procházení webu. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak se chránit, podívejte se do našeho online archivu zabezpečení.

Kterou VPN používáte k získání španělské IP adresy? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me