Jak získat polskou IP adresu v roce 2023: Putování Varšavou

Pokus o přístup k určitému obsahu online může být bolestí, pokud cestujete. Některé weby a služby jsou omezeny na konkrétní zemi a pokud tam nejste, zobrazí se chybová zpráva nebo jiná verze. Naštěstí se můžete obejít změnou vaší IP adresy a spoofing vaší polohy. V této příručce vám ukážeme, jak získat polskou IP adresu.

IP adresy obsahují mimo jiné informace o vaší poloze. Pokud chcete přistupovat k něčemu, co je omezeno na určitou zemi, můžete tak učinit pouze tehdy, pokud vaše IP adresa ukáže, že jste tam. To je díky geoblokům. Změnou adresy IP v podstatě předstíráte svou polohu.

Netflix je dobrým příkladem geobloku. Každá země, ve které je k dispozici, má jinou knihovnu. K vysílání pořadu je zapotřebí licence pro každou zemi, v níž má v úmyslu ji zobrazit. Kvůli jazykovým a kulturním rozdílům není praktické vysílat všechny pořady všude. Náš kus zákazu Netflix jde podrobněji.

Pokud vám chybí polská verze Netflixu, budete znovu obeznámeni, jakmile získáte polskou IP adresu. Můžete se také dostat do americké verze, která má největší knihovnu. Podívejte se na naši nejlepší VPN pro Netflix, kde najdete doporučená doporučení.

Polská internetová televizní služba IPLA není k dispozici mimo Polsko. Stejně jako u polského Netflixu však k němu máte přístup změnou vaší IP adresy na polskou.

Dalším důvodem, proč byste mohli potřebovat polskou IP adresu, je to, že některé banky a jiné finanční společnosti neumožňují lidem přihlásit se z jiných zemí. Jejich důvodem je bojovat proti podvodům.

Chcete-li získat přístup, budete muset změnit svou IP adresu na polskou.

Jak získat polskou IP adresu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak změnit vaši IP adresu, je použití proxy (jako je například náš nejlepší bezplatný proxy). To však není nejlepší způsob, jak to udělat. Ne vždy fungují a nejsou zde žádné funkce zabezpečení, které by chránily vás a vaši IP adresu. Přečtěte si naši část VPN vs. proxy vs. Tor, abyste se mohli lépe vzdělávat.

  NordVPN vs PIA: Kontrola bezpečnosti a rychlosti v roce 2023

Virtuální privátní síť je nejlepší volbou. VPN nebude jen měnit vaši IP adresu, ale budete chráněni její bezpečností a vaše IP adresa bude chráněna před zvědavýma očima. Navíc mnoho z našich nejlepších sítí VPN má zásady bez protokolování, což znamená, že vaše online aktivity nebudou zaznamenány.

Stačí si vybrat jednu z našich recenzí VPN, ale musíte se nejprve ujistit, že je vhodná pro Polsko. Musí tam být umístěny servery, jinak budete stále zaseknutí. Pokud se chystáte na Netflix, budete potřebovat ten, který dokáže obejít jeho systém detekce VPN, a existuje jen několik. V našem článku se můžete dozvědět více o chybě proxy serveru Netflix.

ExpressVPN

ExpressVPN je dobrá volba pro získání polské IP adresy. Nabízí vynikající zabezpečení a přísnou politiku bez protokolování. Má rozsáhlou síť serverů, včetně některých v Polsku. Je to nejrychlejší VPN v okolí a neomezuje množství šířky pásma, které můžete použít. Nebudete mít žádný problém dostat se do Netflixu, protože je to naše nejlepší VPN pro streamování.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Můžete ji použít na všech operačních systémech a je to skvělá volba, pokud nemáte s VPN mnoho zkušeností, protože je tak snadné používat. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet, než se pustíte. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro lepší pohled na službu.

CyberGhost

Můžete také použít CyberGhost ke změně vaší IP adresy. Její zabezpečení je dobré a respektuje vaše soukromí pomocí pevných zásad bez protokolování. K dispozici jsou tisíce serverů a 60 z nich je v Polsku. Jeho rychlosti jsou slušné a nabízí neomezenou šířku pásma. CyberGhost nemá potíže se vstupem do streamovacích služeb, jako je Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Navíc je to jedna z našich nejlepších sítí VPN pro více zařízení, protože se můžete připojit až sedm současně. K dispozici je sedmidenní zkušební verze, takže ji můžete před nákupem vyzkoušet. Pokud si stále nejste jisti, existuje záruka vrácení peněz. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro více informací.

  Nejlepší prohlížeč pro Mac v roce 2023: Opouštět Safari za sebou

NordVPN

NordVPN je další dobrá volba. Její zabezpečení je prvotřídní a vaše soukromí není ohroženo, protože neuchovává záznamy o vaší činnosti. V Polsku je 47 serverů, z čehož si můžete vybrat. Ačkoli to může být pomalé na velké vzdálenosti, jeho rychlosti jsou dobré a neexistují žádné omezení šířky pásma. Je to skvělá volba pro vstup do Netflixu a dalších streamovacích služeb.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Snadno použitelné klienty NordVPN jsou k dispozici na Windows, MacOS, Android a iOS. V případě, že se vám nelíbí, je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz. Naše recenze NordVPN jde podrobněji.

Nebezpečí používání polské IP adresy

I když při změně vaší IP adresy na polskou nehrozí žádné nebezpečí, měli byste vědět, než to uděláte. Některé online aktivity vás mohou v určitých zemích dostat do mnoha problémů, takže je nejlepší se vzdělávat.

Online řeč může mít v Polsku za následek trest. Libel je trestným činem a existují zákony proti urážce. Například rouhání je trestáno až dvouletým vězením a urážkou prezidenta, že ho uvrhne až na tři roky. Měli byste si dávat pozor na to, co zveřejňujete online.

Mnoho vlád se věnuje dohledu a Polsko je jednou z nich. Jeho protiteroristické a sledovací zákony mají široké definice, které vládě umožňují tajně sledovat kohokoli, koho má rád.

Existuje také riziko počítačové kriminality. Můžete na to být kdykoli zranitelní, ale používání veřejné WiFi vás vystavuje vyššímu riziku. VPN vám pomůže zůstat v bezpečí, ale je také dobré nainstalovat slušný antivirus.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že nyní víte, jak snadno a bezpečně získat polskou IP adresu. Stejně jako v našich dalších článcích VPN doporučujeme používat VPN k ochraně před online nebezpečím.

ExpressVPN je nejlepší volbou pro získání polské IP adresy. Má tam servery, je to rychlé, bezpečné a dostanete vás do streamovacích služeb. Navíc s 30denní zárukou vrácení peněz není co ztratit.

  Opera vs Chrome: Dva prohlížeče se v roce 2023 dokonale oholí

Pokud máte nějaké tipy, jak získat polskou IP adresu, dejte nám vědět v sekci komentářů. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me