Nejlepší VPN pro Brazílii v roce 2023: The Surveillance Samba

Brazílie je největší zemí v Jižní Americe a je domovem nějaké velkolepé scenérie. Existují amazonské deštné pralesy, exotické pláže a mnoho úžasných měst, jako je Rio De Janeiro a vysoká 98 metrů vysoká socha Krista Spasitele. Bez ohledu na to, jakou část Brazílie prozkoumáváte, měli byste použít online jednu z našich nejlepších sítí VPN pro výběr Brazílie.

Pro ty z vás, kteří chtějí rychlou odpověď, je ExpressVPN nejlepší VPN pro Brazílii. Existují však i jiné možnosti, takže si můžete číst dále a vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Virtuální privátní síť je prospěšná mnoha způsoby. Za prvé, zajistí vaše připojení a pomůže vám zůstat v bezpečí před jakýmkoli nebezpečím online a sledováním. Pomůže vám také obejít všechna omezení, například geobloky. Geobloky mohou být skutečnou bolestí, zejména pokud jste v jiné zemi a zjistíte, že svou oblíbenou show nemůžete sledovat.

Vezměte si například Netflix. Možná jste zvyklí na knihovnu v USA, ale brazilský Netflix se bude lišit v tom, jak to vypadá a co je k dispozici ke sledování. Naštěstí vám VPN může pomoci obejít se tím, že vám poskytne adresu IP v USA a způsobí, že vypadáte, že jste tam. Stejně tak pro brazilskou knihovnu budete potřebovat brazilskou IP adresu.

V mnoha zemích však existují i ​​další omezení. Cenzura je rostoucí problém po celém světě. Čína je jedním z nejhorších viníků. Jeho brána Firewall blokuje většinu obsahu a služeb online od svých občanů a umožňuje pouze přístup k autorizovaným aplikacím. Pokud plánujete návštěvu, měli byste použít jednu z našich nejlepších sítí VPN pro Čínu.

Nejlepší VPN pro Brazílii 2023

Co dělá VPN nejlepší pro Brazílii

Předtím, než učiníte konečné rozhodnutí o tom, kterou VPN použijete pro Brazílii, byste měli zvážit určitá kritéria. 

V našem seznamu recenzí VPN najdete spoustu možností, ale musíte si vybrat ten, který má dobré zabezpečení. Přitom budete v bezpečí před jakoukoli počítačovou kriminalitou a před jakýmkoli dozorem. Přepínač zabíjení je také dobrá funkce, protože pokud dojde k selhání sítě VPN, odpojí vás od internetu a ochrání vaše citlivá data.

Pokud chcete torrent, ujistěte se, že vás VPN pokryje, nebo riskujete, že se dostanete do potíží s brazilskými úřady.

Vaše soukromí je také důležité. Musíte zkontrolovat, zda má společnost VPN zásady no-logs. S jedním na místě si můžete být jisti, že vaše online aktivity nebudou uloženy. 

V případě, že budou v WhatsApp nějaké další bloky – nebo jakýkoli jiný obsah a služby – je dobré mít po ruce rozsáhlou síť serverů. Čím více serverů je k dispozici v co největším počtu zemí, tím snazší bude nalezení vhodného serveru. Pokud také chcete přistupovat k obsahu omezenému na Brazílii, budete potřebovat VPN, aby tam byly servery. 

Dobré rychlosti jsou prospěšné, takže se nemusíte dlouho čekat na načtení obsahu. Neomezená šířka pásma je další dobrá funkce. Pokud jej nemáte, brzy dosáhnete limitu a zjistíte, že VPN již nefunguje. 

Obě tyto funkce jsou důležité, pokud plánujete streamování. Navíc, pokud chcete přistupovat k Netflixu, musíte si vybrat ten, který má to, co je potřeba k tomu, abyste se dostali přes detektory VPN Netflixu. Existuje jen několik z nich, kteří mají tuto schopnost, ale v naší nejlepší VPN pro Netflix najdete několik doporučených doporučení.

Mezi další funkce, na které je třeba dát pozor, patří kompatibilita zařízení, jeho uživatelská přívětivost a kolik současných připojení umožňuje. Dobrý zákaznický servis je užitečný a jeho cena může ovlivnit vaše rozhodnutí.

Nejlepší VPN pro Brazílii: ExpressVPN

Vybrali jsme ExpressVPN jako nejlepší VPN pro Brazílii. Často je zmiňována v našich pěti nejlepších článcích a zaškrtává také všechna pole pro Brazílii. 

  Nejlepší VPN pro Evropu v roce 2023: Starý svět, nová technologie

ExpressVPN má vynikající zabezpečení nastaveno na 256bitové šifrování. Můžete to také zvýšit a je zde zabudovaný přepínač zabíjení, který je ve výchozím nastavení povolen pro další ochranu. Je zavedena zásada no-logs, takže si můžete být jisti, že vaše online aktivity zůstanou soukromé.

expressvpn-review-speed-test

Má rozsáhlou síť serverů, která se skládá z více než 3 000 serverů ve 94 zemích, takže si musíte najít ten, který je vhodný. Některé jsou také v Brazílii, takže odtud můžete přistupovat k obsahu.

Při načítání obsahu nebudete mít žádný problém, protože ExpressVPN má velmi rychlé rychlosti. Ve skutečnosti je to nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali, což z ní činí nejrychlejší VPN pro Brazílii. Navíc získáte neomezenou šířku pásma, takže se nemusíte starat o dosažení limitu. 

Je to skvělá volba pro streamování, protože se může dostat téměř na jakoukoli platformu pro streamování, která existuje, a vydělat z toho nejlepší VPN pro streamování korun. Budete také kryti, pokud chcete torrent. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro lepší pohled na službu.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

ExpressVPN můžete používat ve Windows, MacOS, Android a iOS a připojit až pět zařízení současně. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Safari. Díky své jednoduchosti se snadno používá a je skvělou volbou pro začátečníky. Drotáři však mohou změnit nastavení. 

K dispozici je užitečná znalostní databáze a 24/7 je k dispozici živá podpora chatu a e-mailu. Všechny nabízejí velkou pomoc, ale e-mailová podpora je nejlepší pro další technické problémy.

ExpressVPN je ve srovnání se svými konkurenty drahý, ale služba, kterou nabízí, stojí za to. Navíc je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz v případě, že se vám nebude líbit.

NordVPN

NordVPN je naše druhá volba, ale jiná než její nevýhoda s rychlostí – k níž se dostaneme za minutu – je srovnatelná s ExpressVPN, jak si můžete přečíst v našem výhozovém balíčku ExpressVPN vs. NordVPN.

nordvpn-review-server-navigation

Má fantastické zabezpečení nastaveno na 256bitové šifrování, ale také máte možnost používat servery s dvojitým skokem, které přidávají ještě větší zabezpečení připojení a jsou důvodem, proč společnost NordVPN poskytuje jedny z nejlepších zabezpečení na trhu. Přepínač zabíjení je poskytován a respektuje vaše soukromí tím, že má zavedeny zásady no-logs. 

Společnost NordVPN má v 59 zemích více než 5 000 serverů, z čehož si můžete vybrat. V Brazílii je také 25, pro případ, že chcete získat přístup k brazilskému obsahu. 

Jeho rychlosti jsou dobré, ale při použití vzdálených serverů se mohou zpomalit. Přepíná však servery rychle a přichází s neomezenou šířkou pásma. Může se také dostat do všech streamovacích platforem a je to skvělá volba, pokud chcete torrentovat, protože je to naše nejlepší VPN pro torrenting. Pro více informací se podívejte na naši recenzi NordVPN.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Funguje s Windows, MacOS, Android a iOS. Můžete současně připojit až šest zařízení a klienti se snadno používají. Můžete si také stáhnout rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.

Pro svépomoc je k dispozici užitečná databáze znalostí. K dispozici je také živá podpora chatu a e-mailu 24/7. Každá z těchto možností je skvělá, ale live chat vám poskytne nejrychlejší odpověď.

Cena NordVPN je příjemnější než cena ExpressVPN, takže to může být pro vás lepší volba. Delší plány však nabízejí lepší hodnotu než měsíční plán. V případě, že se vám nelíbí, je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz.

CyberGhost

Další je CyberGhost. Má dobré zabezpečení a je dodáván s přepínačem automatického zabíjení. To je skvělé, pokud jej pravděpodobně zapomenete zapnout, ale také jej nemůžete ovládat, takže je trvale zapnutý. Neuchovává si záznamy o vašich aktivitách.

cyberghost-review-expand-ui

Síť serverů CyberGhost je jednou z největších v okolí s více než 5 000 servery v 89 zemích. Navíc je jich v Brazílii 28, takže můžete přistupovat k brazilskému obsahu. 

Je to rychlé, ale stejně jako NordVPN se může na dlouhé vzdálenosti zpomalit. Šířka pásma není omezena a může přistupovat k většině streamovacích služeb. Budete také chráněni, pokud torrentujete, a vy můžete upřesnit seznam serverů na ty, které jsou vhodné pro torrenting. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro více informací.

  Avast SecureLine VPN vs NordVPN: Koho Beats koho v roce 2023?

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Existují rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Umožňuje až sedm současných připojení, což je hodně ve srovnání s našimi dalšími výběry, ale ne natolik, aby se v žebříčku nejlepších VPN pro více zařízení objevilo pět nejlepších. Plus, sedm je limit pro kolik zařízení může být nainstalován.

Má rozsáhlou databázi znalostí, která pomáhá s drobnými problémy. V opačném případě je k dispozici živá podpora chatu a e-mailu. Živý chat je k dispozici 24/7 a je nejrychlejší možností, ale tým e-mailů je lepší, pokud je váš problém technický.

CyberGhost je levná služba, pokud se rozhodnete pro dlouhodobý plán, protože měsíční sazba není skvělá. Pro uživatele Android a iOS je k dispozici bezplatná sedmidenní zkušební verze a je zde také 445denní záruka vrácení peněz.

VyprVPN

VyprVPN je také dobrou volbou pro Brazílii díky své vynikající bezpečnosti. Tinkerers si budou hrát s nastavením, ale nováčci nebudou mít problém s jeho používáním. VyprVPN přichází také s proprietárním protokolem Chameleon, který přidává ještě větší ochranu připojení. K dispozici je přepínač zabíjení a existují také zásady bez protokolování.

VyprVPN-klient

Síť serverů je ve srovnání s našimi dalšími možnostmi zklamáním, ale v 64 zemích je stále k dispozici více než 700, což by mělo být spousta. V Sao Paulu je také několik pro přístup k brazilskému obsahu.

Rychlosti VyprVPN nejsou skvělé, ale pro většinu aktivit by měly být v pořádku. Dodává se s neomezenou šířkou pásma a pokryje vás, pokud chcete torrent. Navíc se může dostat do většiny streamovacích služeb. Naše recenze VyprVPN jde podrobněji.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Můžete jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho mobilní aplikace jsou jedny z nejlepších dostupných a vydělávají si to místo v našem nejlepším kousku VPN pro Android. Snadno se používá a můžete mít připojeno až pět zařízení současně, v závislosti na zvoleném plánu.

K dispozici je databáze znalostí a 24/7 je k dispozici živá podpora chatu a e-mailu. Živý chat vás spojí s robotem, ale můžete stisknout tlačítko, které vás místo toho spojí s člověkem. 

Můžete si vybrat buď „standardní“ plán, který vám poskytne tři připojení, nebo „prémiový“ plán, který vám poskytne pět připojení a použití protokolu Chameleon. K dispozici je měsíční nebo roční cenový plán, přičemž roční z dlouhodobého hlediska je lepší. Navíc máte k dispozici 30denní záruku vrácení peněz pro případ, že se vám nebude líbit.

Nejlepší VPN zdarma pro Brazílii: Windscribe

Náš poslední výběr je Windscribe, ale stále je to hodná volba. Její zabezpečení je dobré a přizpůsobitelné a je zde přepínač zabíjení, i když je matoucím názvem firewall. Windscribe má mnoho funkcí ochrany osobních údajů, ale zaznamenává některé informace. Tyto informace jsou však omezeny na minimum a nelze je k sobě navázat.

windscribe-slider3

V 60 zemích je více než 600 serverů a některé z nich jsou v Brazílii. Musíme však zdůraznit, že Windscribe má bezplatný a placený plán a brazilské servery jsou k dispozici pouze u placeného plánu. 

Placený plán vám umožní přístup ke všem jeho serverům a existují i ​​další výhody. Jeho rychlost je dobrá a placení členové si mohou užít neomezenou šířku pásma. Počet bezplatných tarifů je omezen na 2 GB měsíčně, ale pokud zadáte platnou e-mailovou adresu, zvýší se na 10 GB. 

Existují i ​​jiné způsoby, jak můžete limit zvýšit. Pokud se budete držet bezplatného plánu, ale chcete získat přístup k placenému serveru, můžete přidat umístění za 1 $ měsíčně, čímž zvýšíte šířku pásma o 10 GB. Ve skutečnosti vám každé přidané místo získá dalších 10 GB. 

Můžete také přidat na speciální servery Windscribe Windflix, které jsou vytvořeny pro streamování. Placení uživatelé k nim přesto mají přístup. Přečtěte si naši recenzi Windscribe pro více informací o službě.

Další důvody, které se nám líbí Windscribe

Má klienty pro Windows, MacOS, Android a iOS. Existují rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Opera. Budete rádi, když víte, že bezplatný i placený plán získají také neomezené spojení. Jeho rozhraní je jednoduché a snadno použitelné, což je skvělé pro začátečníky, ale technicky smýšlející lidé mohou také hrát s nastavením.

K dispozici je databáze znalostí spolu s nejčastějšími dotazy, instalačními průvodci a subreddity. Navíc je k dispozici živá chatová a e-mailová podpora 24/7. Živý chat je řízen zástupcem AI jménem Garry. Dává dobré odpovědi, ale pokud byste raději mluvili s člověkem, můžete e-mailovému týmu odeslat lístek.

  TorGuard VS PIA: Závod dvou temných koní v roce 2023

Měsíční cena Windscribe je drahá, ale díky dlouhým plánům je nakonec nakonec cenově dostupnější. Neexistují žádné zásady pro vrácení peněz, ale to proto, že si je můžete vyzkoušet pomocí bezplatného plánu. To znamená, že pokud požádáte o vrácení peněz do tří dnů od nákupu, budou šťastně povinni.

Online cenzura v Brazílii

Brazilský internet je klasifikován jako částečně bezplatný, ale existuje jen minimální množství zpráv o blokování nebo filtrování online obsahu. 

Sociální média a zasílání zpráv jako volně dostupné. Jediným pozoruhodným blokováním takové služby je WhatsApp. Bylo blokováno několikrát, ale bylo to kvůli tomu, že nesplnil žádosti o informace, které by pomohly při vyšetřování trestných činů.

Torrent weby lze také blokovat na základě soudního příkazu. Navíc existují zákony, které se zabývají porušováním autorských práv, a někteří lidé byli za to stíháni, proto mějte na paměti. 

Dohled online v Brazílii

Ochrana soukromí a údajů je základním právem brazilského zákona Marco Civil da Internet, ale stále existuje mandát pro uchovávání údajů. Podle toho jsou poskytovatelé internetových služeb povinni uchovávat záznamy o uživatelských záznamech po dobu 12 měsíců, ale uvádí, že tyto protokoly lze použít pouze pro soudní účely.

Byly však schváleny právní předpisy o ochraně soukromí a údajů. Zákon o obecné ochraně údajů byl podepsán do zákona v srpnu 2023, který upravuje způsob používání, ochrany a přenosu osobních údajů.

To znamená, že počet bezplatných veřejných WiFi hotspotů v zemi vzrostl, ale vláda města Sao Paulo schválila plán „WiFi Livre Sampa“, který by společnostem poskytujícím veřejné WiFi umožnil shromažďovat uživatelská data generovaná na jeho hotspotu pro komerční důvody. 

Vláda využívá výmluvu o významných událostech a boji proti zločinu ke zvýšení dohledu. V letech 2014 až 2016 ministerstvo obrany utratilo 68 milionů brazilských reálných (16,9 milionů USD) na sledovací zařízení. 

Brazilská ústava neumožňuje anonymitu online a soudy očekávají, že budou moci identifikovat jednotlivce alespoň prostřednictvím své IP adresy. Přestože neexistují žádné zprávy o zákazu nebo blokování VPN, mohlo by to znamenat, že nejsou vítány. 

Navíc se od jednotlivců vyžaduje, aby si při nákupu mobilního telefonu nebo při přístupu k soukromému připojení k internetu zaregistrovali svá skutečná jména.

Svoboda projevu online v Brazílii

Svoboda slova je stanovena ústavou, existují však určitá omezení. Občané mohou obecně diskutovat o citlivých nebo politických tématech, ale volební období mohou vytvářet jinou atmosféru. 

Pomluvy a rouhání jsou trestné činy. Urážení nebo urážka něčí důstojnosti může mít za následek pokutu nebo až šest měsíců vězení. Kritická místa mohou být odstraněna a novináři čelí hrozbám, obtěžování a násilí za svou práci, zejména pokud se jedná o korupci nebo zločin. Mnoho bylo také zabito.

V jednom příkladu byl kritický rozhlasový moderátor zastřelen ve svém domě poté, co byl opakovaně ohrožen. Vyšetřování vraždy zjistilo, že vraždu nařídil místní politik.

Kybernetická kriminalita v Brazílii

Brazílie je hlavním cílem počítačové kriminality. Ve zprávě Akamaiho byla klasifikována jako druhá nejvíce zacílená země na světě. Bylo vyvinuto úsilí ke zvýšení kybernetické bezpečnosti. Bylo zahájeno národní velení kybernetické obrany a v roce 2023 se uskuteční summit o kybernetické bezpečnosti.

Stále se nemůžete úplně zbavit počítačové kriminality, pokud nepřijdete do režimu offline a s nárůstem veřejných WiFi je větší riziko než kdy jindy. Veřejné Wi-Fi je možné potírat nebezpečím, takže byste se měli chránit VPN a důstojným antivirem.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli vybrat vhodnou síť VPN pro Brazílii. S vysokou přítomností počítačové kriminality a možností dohledu je třeba vybrat tu, která má dobré zabezpečení a soukromí. 

Navíc, k překonání jakýchkoli omezení, je vhodné zvolit VPN, která má rozsáhlou síť serverů. Tímto způsobem si můžete být jisti, že najdete vhodný. Pokud chcete přistupovat k obsahu omezenému na Brazílii, musíte se také ujistit, že má servery v dané zemi. 

Naším vítězem pro Brazílii je ExpressVPN díky své vynikající bezpečnosti, respektování soukromí a velkému počtu serverů. Jeho další funkce hrají roli také v jeho výhře, jako jsou jeho schopnosti streamování, rychlost a snadnost použití. Je to skvělá VPN, ale můžete to zjistit sami pomocí své 30denní záruky vrácení peněz.

Máte zkušenosti s používáním VPN v Brazílii? Dejte nám o tom vědět v sekci komentářů, rádi bychom o ní četli. Podívejte se také na naše další články o VPN, když jste tady. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me