Jak odblokovat Instagram snadný způsob

Instagram je jednou z nejpoužívanějších platforem sociálních sítí na světě. Má miliony uživatelů a umožňuje vám spojit se s lidmi, sdílet obrázky a prohlížet si typy obsahu, které vás zajímají. Není to však vždy přístupné odkudkoli, a proto vám ukážeme, jak odblokovat Instagram v tomto kus.

Někteří lidé čelí omezením v přístupu k online obsahu, včetně použití aplikací, jako je Instagram. Existují země, které určitý obsah online považují za urážlivé nebo škodlivé pro politické cíle, a tak cenzurují internet pomocí geobloků. Pomocí těchto bloků mohou vlády omezit nebo změnit to, co vidíte, v závislosti na vaší geografické poloze.

Na druhou stranu možná organizace, pro kterou pracujete nebo škola, kterou navštěvujete, zavedla svá vlastní omezení toho, k čemu máte přístup. Může to udělat několik; aby vás přestali rozptylovat, ztráceli svůj placený čas, nebo by mohli mít omezenou šířku pásma a potřebovali si udržovat víko pro zbytečné používání. To může být frustrující, pokud chcete nahrát svůj nejnovější selfie během přestávky.

Naštěstí, pokud zjistíte, že jste zablokováni z Instagramu, existují způsoby, jak to obejít. Nejlepším přístupem je nastavení VPN na vašem zařízení. Je to rychlé a snadné a tato technologie již možná znáte. Pokud ano, máme pro vás sestavený seznam nejlepších poskytovatelů VPN, ze kterých si můžete vybrat.

Pokud se k tomu chcete rovnou dostat, doporučujeme vám ExpressVPN jako nejlepší volbu, která vám poskytne vše, co potřebujete. Společnost má 30denní záruku vrácení peněz, kterou můžete využít, takže nemáte co ztratit (další informace naleznete v recenzi ExpressVPN).

Co je to VPN?

Pokud jste o VPN nikdy neslyšeli, znamená to virtuální privátní síť. V zásadě vám umožní přístup k omezenému obsahu připojením k jinému serveru pomocí zabezpečeného tunelu. Tím se zakryje vaše skutečná adresa IP a váš počítač bude vypadat jako na jiném místě, což vám umožní obejít všechna omezení.

  OneDrive vs Dropbox - Co je nejlepší poskytovatel cloudového úložiště

VPN má i další výhody: je skvělá pro větší soukromí a zajistí vaše připojení bezpečnější šifrováním vašich příchozích a odchozích dat. Chrání to vaše osobní údaje a pomáhá vám chránit vás před hackery a dalšími internetovými riziky. Pokud se chcete dozvědět více, můžete se podívat na našeho průvodce začátečníky po VPN.

Výběr vhodné VPN k odblokování Instagramu

Existuje mnoho služeb VPN (podívejte se na naše recenze VPN pro nápad), ale ne všechny nabízejí stejné funkce. Než si jednu vyberete, je třeba myslet na několik věcí, zejména z toho důvodu, že ji budete používat. Existuje mnoho důležitých funkcí, ale níže jsou některé z nejlepších.

Výběr toho, který nabízí killswitch, je velmi prospěšný. To vás ochrání úplným odpojením od internetu, pokud dojde k výpadku sítě VPN. Tím zabráníte odhalení vaší skutečné adresy IP a zajistí vaši identitu a aktivitu v bezpečí. Tato funkce je rozhodující pro zachování anonymity a nezjištění.

Pro další ochranu je také nejlepší použít ten, který má politiku bez protokolování. To znamená, že společnost vaše informace neukládá, například odkud jste se přihlásili, weby, které jste navštívili, a další aktivity. Přečtěte si náš článek o zabezpečení VPN, abyste získali lepší přehled o tom, co jsou protokoly.

Spousta lidí používá Instagram na mobilním zařízení, nebo ho dokonce může mít nainstalována na více zařízeních. Pokud to zní podobně jako vy, je dobré se ujistit, že VPN, kterou zvolíte, nabízí aplikace pro více platforem, podívejte se na náš kus nejlepší VPN pro mobilní zařízení.

Rovněž stojí za zmínku, že ačkoli jsou k dispozici lákavé bezplatné služby VPN, neznamená to, že jsou dobrou volbou. Bylo zjištěno, že poskytovatelé VPN zdarma často ohrožují vaši bezpečnost, zabezpečení a možná i vaše osobní údaje. Některé z nich obsahují nějaký druh sledování, zaznamenávají vaši aktivitu a dokonce mohou vaše data prodávat. Musíte se ujistit, že víte, k čemu se přihlašujete.

  Nejlepší 3D modelovací software: Život v plastu je fantastický

Placené sítě VPN nevyčerpají z vaší peněženky život a mohou nabídnout mnohem lepší produkt. Je rozhodně lepší vybrat ten, který má dobrou pověst, než se vystavit riziku.

Pro všechny výše uvedené funkce a navíc je NordVPN dobrou volbou. Má silné šifrovací protokoly, serverové sítě se šíří po celém světě, usnadňuje vám nalezení vhodného připojení a má velkou zákaznickou podporu, pokud ji potřebujete. Poskytuje také rychlou službu a minimalizuje zpomalení, ke kterým dochází při přesměrování provozu (podrobnosti si přečtěte v recenzi NordVPN).

Jak nastavit VPN

Nastavení VPN je velmi jednoduché a nemusíte být technický génius. Obvykle jsou velmi uživatelsky přívětiví a často mají průvodce, který vás provede jednotlivými kroky, i když se to může u jednotlivých zařízení lišit. Nejprve proveďte následující kroky:

  • Zaregistrujte se pro zvolenou službu VPN
  • Stáhněte si a nastavte software na zařízení, které používáte
  • Připojte se k místu bez omezení
  • Nyní na svém zařízení otevřete Instagram a podívejte se, co chcete

Závěrečné myšlenky

I když se to mohlo zpočátku zdát jako složitý úkol, nyní víte, že můžete Instagram snadno odblokovat a pomocí jednoduchého nastavení VPN obejít všechna geobloky nebo jiná omezení na místě. Jak jste již možná uhodli, můžete přistupovat k dalším blokovaným webům také pomocí jednoho. Další příklady naleznete v našich průvodcích o tom, jak obejít zákaz sítě Netflix VPN nebo jak odblokovat YouTube.

Přidaný bonus dodatečné bezpečnosti, který získáte díky připojení VPN, vám ještě více přitáhne jednu. Významnou výhodou je ochrana vás před lidmi, kteří se pokoušejí získat přístup k vašim údajům, a ochrana vašeho soukromí. přečtěte si naši online příručku o ochraně osobních údajů.

Doufáme, že se vám tento článek líbil a pomohl vám vyřešit vaše problémy. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, zanechte je níže. Pokud jste našli jiný způsob odblokování Instagramu, dejte nám vědět. Děkuji za přečtení.

  Jak nainstalovat DD-WRT na váš router doma nebo v kanceláři
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me