Nejlepší poskytovatelé webhostingu do roku 2023: cenově dostupný, rychlý a snadno použitelný

Vítejte v příručce Cloudwards.net pro nejlepší poskytovatele webhostingu. Během následujících zhruba 5 000 slov vás provedeme hustým a často matoucím světem webhostingů a na naší cestě dáváme naše nejlepší tipy v konkrétních kategoriích..

Budeme také definovat, co je webhosting, odpovídat na často kladené otázky a hovořit o tom, proč jít s webhostingem zdarma je obecně špatný nápad.

Zde je návod, jak to dopadne dolů: poté, co jsme zjistili, co je webhosting, projdeme řadu kategorií, které odpovídají těm, které jsme použili při sestavování recenzí webhostingu. V každé kategorii přidáme naše tři nejlepší tipy a několik důvodů, proč se nám konkrétní poskytovatel líbí. Na konci poskytneme celkově naši nejlepší webhostingovou službu.

Výběr tohoto poskytovatele je však složitý, protože webový hostitel, se kterým jdete, závisí téměř výhradně na účelu vašeho webu. Hostinger je pro nás jasnou volbou, protože nabízí levný, vysoce výkonný hosting s snadno použitelným rozhraním a vynikající podporou. Pokud však váš web má zvláštní potřeby, možná budete chtít jít s jinou možností.

Co je to Web Hosting?

Než se dostanete do nejlepších webových hostitelů, je důležité pochopit, co je webový hosting. Když se připojíte k webové stránce, váš počítač odešle požadavky na určité soubory z této webové stránky. Tyto soubory jsou přeneseny do vašeho počítače, interpretovány prohlížečem a nakonec převedeny na obrázek, který vidíte na monitoru.

Aby však prohlížeč tyto soubory našel a přenesl, musí mít k připojení server. Webhosting je služba ukládání a obsluhy souborů vašich webových stránek a weboví hostitelé dosahují toho, že provozováním datových center naplněných servery šitých na míru dané úloze.

To je důležité rozlišovat, zejména pokud jste ve světě webhostingu nováčkem. Zachytit hoopla registrace domén, DNS záznamů a WordPress může být hodně. Je důležité si uvědomit, že zejména webhosting se týká ukládání a obsluhy vašeho webu.  

Pokud se chcete dozvědět více o specifikách, řekněme, záznamů WordPress a DNS, přečtěte si našeho přechodného průvodce používáním WordPress a našeho průvodce, co jsou záznamy DNS..

Web Hosting vs. Tvorba webových stránek

Jedním z hlavních zmatků, které přicházejí pro nováčky webhostingu, je rozdíl mezi webhostingem a tvůrcem webových stránek. HostGator je webový hostitel, zatímco SquareSpace je tvůrce webových stránek. HostGator má také webový tvůrce, takže není těžké pochopit, proč dochází k záměně (přečtěte si naši recenzi HostGator a recenzi SquareSpace).

Jak je uvedeno výše, web hosting je služba ukládání a poskytování souborů na vašem webu. Tvůrce webových stránek je naproti tomu jednoduše nástrojem pro vytváření webových stránek. Webhosting je exkluzivní služba, která může zahrnovat tvůrce webových stránek, ale většina tvůrců webových stránek zahrnuje hosting.

Mnoho webových hostitelů zahrnuje vlastní tvůrce webových stránek, jako je GoDaddy’s GoCentral a 1&1 Tvůrce webových stránek (přečtěte si naši recenzi GoDaddy GoCentral a 1&1 recenze tvůrce webových stránek). To znamená, že zahrnutí tvůrci webových stránek jsou obecně méně působiví než řekněme náš nejlepší výběr, Wix, ale jsou stále k dispozici, pokud si zakoupíte hostingový balíček u určitých poskytovatelů (přečtěte si naši recenzi Wix).

Pokud jste se v této příručce zmýlili ohledně webhostingu, doménových jmen a WordPress a chcete si jen dát do osobního portfolia nebo blogu, webhosting nestojí za zmatek. Pro některé aplikace jsou tvůrci webových stránek vynikajícími službami, protože svůj web můžete rychle vytvářet a spouštět s minimálními znalostmi.

Webhosting zdarma

Nyní, když chápete, co je webhosting a jaké jsou stavitelé webových stránek, možná budete hledat bezplatné možnosti, zejména pokud jste si všimli tvůrce webových stránek zdarma, jako je Jimdo (přečtěte si naši recenzi Jimdo). Bezplatní tvůrci webových stránek jsou skvělé možnosti, zejména pokud jste v pořádku pomocí zahrnuté subdomény, ale vyzýváme vás, abyste obešli bezplatný webhosting.

Zde na Cloudwards.net se obvykle vyhýbáme tomu, abychom vám řekli, co máte dělat. V tomto případě, stejně jako v našem nejlepším průvodci VPN zdarma, však musíme doporučit bezplatný webhosting. Mezi oblíbené populární webové hostitele patří InfinityFree, 000Webhost a Byethost, a proto je v našich recenzích webového hostingu nenaleznete..

Je to proto, že nejsou k ničemu, i když platíte. Ačkoli se u bezplatné možnosti očekává určité snížení výkonu, důsledky uložení několika babek, téměř ve všech případech, jsou příliš mnoho. Kromě toho, že budete mít pomalejší rychlost, zůstanou vaše zařízení i v případě, že se něco pokazí.

Navíc můžete být ohroženi sebe i své návštěvníky. Jak je vysvětleno, webhosting je proces ukládání a poskytování vašich souborů, takže není nepřiměřené si představit scénář, ve kterém se spolu s údaji na vašem webu předá něco nebezpečného. Servery jsou také často méně zabezpečeny před externími hrozbami.

Neříkáme, že se to stane jistě, ale existuje mnohem vyšší pravděpodobnost, že se tak stane. Webhosting stojí peníze a zdarma nikdy není opravdu zdarma, takže je nejlepší se vyhnout webovým hostitelům zdarma. Zakoupením plánu s renomovaným hostitelem zvyšujete své šance na provozování bezpečného, ​​rychlého a funkčního webu.

Nejlepší poskytovatelé webhostingu pro rok 2023

  1. Hostinger – celkově nejlepší
  2. Siteground – nejlepší funkce
  3. A2 Hosting
  4. Dreamhost
  5. Kinsta – nejlepší pro WordPress
  6. WebHostingBuzz
  7. WestHost
  8. MDDHosting

S některými zásadami webového hostingu z cesty je čas se přihlásit do našich nejlepších poskytovatelů webhostingu. V každé kategorii vám dáme tři doporučení, která odpovídají kritériím v našich recenzích. Ve světě webhostingů však existuje spousta křížových rozhovorů, takže výběr poskytovatelů není tak jednoduchý.

Protože společnosti jako Endurance International Group vlastní více značek webhostingu, které jsou do značné míry stejné, nezahrneme do jedné kategorie dva téměř identické poskytovatele. Například Hostinger a Hosting24 jsou v podstatě stejnou službou, takže do každé sekce zahrneme pouze jednu.

Jedinou výjimkou by bylo, kdyby existovaly dostatečné rozdíly, které by odůvodňovaly, aby dva poskytovatelé byli pod stejným deštníkem. HostGator a Bluehost, například, jsou ve vlastnictví EIG a sdílejí mnoho podobností, ale existují dostatečné rozdíly v aspektech služeb, aby se potenciálně ukázaly ve stejném kole.

Funkce

U mnoha webhostingů mají funkce rozdíl. Není těžké najít cenově dostupný a rychlý hosting, takže funkce jsou často rozhodujícím faktorem. Není překvapením, že pokud jde o funkce, weboví hostitelé, které doporučujeme, jsou na prvním místě.

To znamená, že je těžké stanovit přísná kritéria. Přestože hledáme základní prvky, jako je webový tvůrce a denní zálohy, vždy jsou vítány další funkce. Z tohoto důvodu je třeba vzít v úvahu celý seznam funkcí – včetně všeho, co má a co ne – což je to, co jsme udělali při výběru.

SiteGround

SiteGround má tolik funkcí, že ani naše kompletní kontrola SiteGround nemůže pokrýt všechny. V této recenzi jsme dali 95 ze 100, pokud jde o funkce, a to z dobrého důvodu. Každý plán zahrnuje přístup k weebnímu tvůrci webových stránek, který, jak můžete přečíst v naší recenzi Weebly, je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek.

SiteGround-Slider1

Rovněž jsou zohledněny další náležitosti. Každý plán zahrnuje automatizované denní zálohování, které zajistí, že se žádná z vašich prací neztratí kybernetickým zločinem nebo několika zmeškanými stisky kláves. Navíc získáte certifikát SSL / TLS a integraci Cloudflare (další informace naleznete v příručce Cloudflare).  

To znamená, že nejlepší funkce jsou uchovávány pro uživatele WordPress. Stále získáte výše uvedené funkce, ale také získáte funkce WordPress, spravované aktualizace WordPress a specializované opakování podpory WordPress. Ačkoli to není překvapivé pro drahé spravované webové hostitele WordPress, skutečnost, že SiteGround je tak levný, dělá to zářit.

  Wrike vs Trello: Bitva o dva velké názvy v roce 2023

Hostinger

Hostinger – a jeho sesterská společnost, Hosting24 – je levný, ale přesto má mnoho funkcí. Jsou zahrnuty základní náležitosti, včetně denních záloh, tvůrce webových stránek a celoživotního certifikátu SSL / TLS. Za scénami se však děje několik neobvyklých funkcí.

Hostinger-Slider2

Tyto funkce jsou na serveru a přestože je neuvidíte, pomohou načíst váš web tak rychle, jak jen to půjde. Místo použití serverů Apache Hostinger používá LiteSpeed, což je alternativa Apache. Používá stejnou strukturu jako Apache, což vám umožňuje přístup k funkcím, jako je ModSecurity, ale snížila se režie.

Méně režijních nákladů znamená rychlejší doby načítání na sdílených serverech, o kterých Hostinger jde. V časech načítání také napomáhá plné úložiště pevných disků. SSD nemají rotující disky. Místo toho používají k ukládání dat flash paměť, což umožňuje nejen rychlejší načítání a zápis dat, ale také menší náchylnost k selhání. Přečtěte si naši hostingerskou recenzi.

A2 Hosting

Podobně jako SiteGround by i A2 Hosting vyžadoval několik tisíc slov, aby hovořil o všech jeho funkcích. Rozebírat základy, vše je přítomno. Získáte zálohy, certifikát SSL / TLS a tvůrce webových stránek. Tvůrce webových stránek je méně působivý, protože stejně jako nápadně umožňuje pouze jednostránkový design, ale možnost existuje (přečtěte si naši nápadně recenzi).

a2-klientská oblast

To znamená, že neobvyklé rysy to nahrazují. Některé z plánů A2 Hosting přicházejí s funkcí „turbo“, která se může pochlubit rychlostmi až 20krát rychlejšími. Tím se to protahuje, ale přechod na turbo službu pomůže vašemu webu načíst rychleji. A2 Hosting má na serveru méně uživatelů a také jeho turbo cache, což znamená, že váš web bude rychlejší a konzistentnější.

Funkce WordPress jsou také vynikající. Získáte nějakou verzi Jetpacku, o které se můžete dozvědět v naší příručce pro začátečníky o používání WordPress – se svým plánem, který zahrnuje i analýzu webových stránek, zálohy a další. Více se o tom a dalších funkcích A2 Hosting dozvíte v naší recenzi hostingu A2.

Ceny

Web hosting je normalizován, pokud jde o cenu, alespoň na povrchu. Když se podíváte na stránky produktů, bylo by vám odpuštěno, kdybyste si mysleli, že většina webových hostitelů stojí přibližně stejně, ale podrobnosti jsou bohužel špinavější. Díky víceletým smlouvám, zvláštním systémům slev a klamným produktovým stránkám je tvorba cen složitější než u jiných online služeb.

V této části se nedíváme jen na cenu, ale také na dobu trvání smlouvy, víceleté slevy a co je nejdůležitější, pokud jde o podvodné oceňování. Pokud chcete vidět poslední z nich v akci, přečtěte si naši recenzi společnosti Arvixe.

Hosting24

Hosting24 – a Hostinger, na to přijde – vitríny, které vám mohou nabídnout víceleté slevy při zachování měsíčních možností. Můžete si koupit téměř jakoukoli dobu, kterou chcete, zkrátit na měsíc nebo na čtyři roky. I když jste za práci s víceletým plánem odměněni, za zakoupení měsíčního plánu nejste potrestáni.

Cena za měsíc je stejná u všech plánů, takže například Premium Web Hosting bude vždy stát 11,95 $ měsíčně. To znamená, že čím déle kupujete, tím vyšší je sleva, kterou získáte v počátečním období. Ačkoli je to pro většinu webových hostitelů běžné, poskytuje Hosting24 výraznější slevu než většina ostatních.

Například nejvýhodnější náklady na sdílený balíček stojí za 40 dolarů po dobu čtyř let, což je zhruba polovina, stejně jako jediný rok v Bluehostingu (přečtěte si naši recenzi na Bluehost). Navíc můžete platit libovolným způsobem, včetně různých kryptoměn, jako je bitcoin. Více se dozvíte v naší recenzi24.

DreamHost

DreamHost má hodně pravdy, pokud jde o funkce, rychlost, zabezpečení a další, ale vlákno, které běží touto službou, je transparentnost, což je důležité, pokud jde o tvorbu cen. DreamHost není jen levný, ale také je jasné, co budete platit, což znamená, že neexistují žádná překvapení, pokud jde o pokladnu.

Na každé stránce produktu můžete vybrat dobu, o kterou máte zájem, a zobrazit aktualizaci ceny v reálném čase. Vypadá to jako takový malý rozdíl, zejména ve srovnání s našimi recenzemi VPN, ale schopnost upravit ceny bez závazku na stránku pokladny je obrovská. Víte, co platíte od začátku do konce.

To by bylo skvělé, i kdyby DreamHost byla stejná cena jako zbytek trhu, ale je levnější. Vynecháním funkcí, jako je bezplatná doména v měsíčních plánech, je DreamHost schopen snížit své sazby o několik dolarů levnější než zbytek trhu. V naší recenzi DreamHost se můžete dozvědět více o cenách a všem ostatním, co nabízí DreamHost.

1&1 IONOS

1&1 IONOS má problémy – podpora by mohla využívat práci a bezpečnostní prvky ponechávají něco, co je třeba – ale její nedávný facelift udělal zázraky pro tuto službu. To zahrnuje cenu, která je stejně jako DreamHost nejen nízká, ale i jasná. To znamená, že se řadí pod DreamHost, protože cenu nelze upravit na každé stránce produktu.

I tak 1&1 IONOS zobrazuje cenu, kterou původně zaplatíte, a také to, co zaplatíte při obnovení. Místo toho, aby se choval jako prodej, 1&1 je jasné, že platíte propagační kurz. Například plán Essential WordPress říká, že za prvních 12 měsíců zaplatíte 1 $ měsíčně, poté 9 USD měsíčně poté.

Cena je také velmi nízká. Například základní sdílený plán je pouze 4 $ měsíčně a nevyžaduje smlouvu. To znamená, že si můžete koupit tolik času, kolik jen chcete, aniž byste se museli obávat krátkodobé vyšší ceny. Další informace o ceně a nových funkcích naleznete v našem 1&1 recenze IONOS.

Snadnost použití

Snadné použití je zajímavá kategorie, protože rozsah je omezen na webhostingu. Namísto mluvení o WordPressu nebo tvůrci webových stránek se zaměříme na to, jak snadné je hostiteli webu zřídit účet, spravovat vaše služby a měnit funkce na vašem webu..

Začíná to u pokladny, což je pro většinu webových hostitelů spor. V tomto kole jsme hledali poskytovatele, kteří usnadnili přechod z pokladny na řídicí panel. cPanel je plus, protože je to jeden z nejlepších způsobů, jak spravovat váš web, jak si můžete přečíst v našem nejlepším webhostingu s průvodcem cPanel.

Hostinger

Vždy se nám líbil Hostingerův nesmyslný přístup k použitelnosti, ale postrádal sílu cPanelu v jeho předchozí podobě. Naštěstí došlo k přepracování rozhraní, které zachovává ideologii zaměřenou na uživatele a rozšiřuje funkčnost. Získáte všechny funkce běžné implementace cPanel, ale je přepracován tak, aby dával uživatelům první místo.

hostinger-review-cpanel

Hostinger vás navíc procesem provede okamžikem, kdy kliknete na „pokladna“. Poté, co předáte své peníze, vás nenechá starat se o sebe. Místo toho vás přesměruje na ovládací panel s kroky pro instalaci, řekněme, WordPress. Pokud byste raději chtěli spravovat svůj web, můžete kroky nastavení přeskočit.

Kinsta

Kinsta se řadí mezi naše nejlepší webhostingové průvodce pro WordPress a pokud si přečtete naši recenzi Kinsta, uvidíte proč. Je to rychlý poskytovatel s bohatými funkcemi, který má talent pro zjednodušení složitého světa webhostingu. Jak jsme se zmínili v naší recenzi, během několika minut jsme měli zprovozněný web.

kinsta-slider1

Jste přesměrováni bezobslužnou pokladnou na proprietární ovládací panel, aniž byste museli procházet svůj e-mail, abyste našli pověření účtu. Ovládací panel není cPanel, ale na rozdíl od, řekněme, LunarPages, je to dobrá věc (přečtěte si naši recenzi LunarPages). Kinsta dělá správu vašeho webu stejně výkonnou a zároveň dostupnější.

Kinsta je však mnohem víc, což ji činí nejen vynikajícím pro WordPress, ale jedním z nejlepších webových hostitelů obecně. Více se můžete dozvědět v naší recenzi Kinsta.

WebHostingBuzz

WebHostingBuzz umožňuje snadnou navigaci v jeho husté sestavě. Přestože zobrazuje všechny podrobnosti pro každý ze svých plánů, nalezení možnosti, která je pro vás nejlepší, není obtížné. Navíc vás provázejí pokladny na palubní desce, což usnadňuje vstávání a provoz během několika minut.

  Nejlepší aplikace pro produktivitu do roku 2023: Rychle

webhostingbuzz-slider1

Ovládací panel se většinou zabývá fakturací, ale vidíte vaši šířku pásma, využití disku a nejčastěji používané položky cPanel. Díky tomu je snadné spravovat web bez kopání do cPanelu, ale tato možnost naštěstí stále existuje.

Typy hostování

Váš web lze hostit několika způsoby. O rozdílech mezi nimi se můžete dozvědět v našem přehledu typů hostingu, ale krátce je, že způsob, jakým je váš web hostován, má velký vliv na výkon. Weboví hostitelé obvykle nenabízejí všechny hlavní formy hostování, což ztěžuje tuto sekci.

Poskytovatele posuzujeme na základě typů hostingu, které nabízejí, a podle publika, kterému jsou poskytovány. Navíc, tato sekce je pro nás šancí mluvit o tom, jak dobře je každý plán vyrovnaný, projde jen cenu a vlastnosti.

DreamHost

DreamHost nabízí trochu všeho, a to za dobrou cenu, což z něj dělá zabiják. Kromě běžné řady sdílených služeb, VPS a dedikovaného hostingu si můžete také zakoupit cloud hosting, ale ne stejným způsobem jako od jiných webových hostitelů.

Namísto toho, abyste platili za měsíc nebo rok, DreamHost vám pouze účtuje poplatky za používání serveru. Je vám účtován zlomek centu za hodinu až 8 centů za hodinu, což znamená, že platíte pouze za to, co používáte. Navíc je zde maximální měsíční limit, což znamená, že při usazování na konci měsíce neexistují žádná překvapení.

Službu můžete i nadále používat, ale přidává kontrolu, kolik vám může DreamHost účtovat. Mimo to existují i ​​plány DreamPress, které nabízejí spravované WordPress v cloudu. Jsou dražší, ale stojí za to, zejména pokud jste se již dostali prostřednictvím našeho pokročilého průvodce používáním WordPress.

Hostinger

Ve své předchozí podobě byl Hostinger jednoduše levným společným hostitelem. Výrazně však rozšířil svou sestavu a přidal do své řady cloud a VPS hosting. Přestože vyhrazený hosting chybí, nabídky Hostinger pokrývají téměř každou základnu a činí tak za rozumnou cenu.

Hlavním doplňkem je cloudový hosting, který poskytuje vyšší rychlost a bezpečnost než tradiční formy hostingu. Viděli jsme, že jiní weboví hostitelé využívají cloudový hosting s velkým účinkem – například si přečtěte naši recenzi v Namecheapu – ale plány Hostingera jsou ještě robustnější. Je to proto, že kromě toho, že je levný, Hostinger vám dává spoustu specifikací pro vaše peníze.

A2 Hosting

A2 Hosting má hustou sestavu, a ačkoli to způsobuje problémy s použitelností, stále vám ponechává mnoho možností. Chybí cloudový hosting. Nabízí pouze sdílené, VPS a vyhrazené možnosti, ale každá z těchto kategorií má podkategorie, které rozšiřují sestavu. To vám umožní vybrat nejen architekturu, kterou váš web používá, ale také specifika architektury.

Například existují tři typy hostování VPS. Můžete si vybrat mezi základním, spravovaným nebo nespravovaným. První je spravovaná volba s přístupem root, druhá je spravována bez přístupu root a třetí je nespravovaná s root přístupem. Tato flexibilita vám umožňuje vybrat si hostingový balíček, který je pro váš web vhodný, a doufejme, že během procesu uložíte několik kostí.

Rychlost a doba provozu

I když mnoho oddílů v našich recenzích upřednostňuje preferované a izolované zkušenosti, rychlost a dostupnost je konkrétní. Tato sekce je jedním z mála časů v našich recenzích webhostingu, že můžeme nabídnout data jako srovnávací bod mezi poskytovateli. To znamená, že rychlost webových stránek je složitá, takže by se naše čísla měla brát s obilím soli.

Rychlost webu testujeme spuštěním prázdného webu WordPress na nejvýhodnějším plánu hostingu. Tímto způsobem odstraníme proměnné, jako jsou nekomprimované obrázky a zdlouhavý obsah, abychom zvýšili výkonnost webového hostitele. Pokud se chcete dozvědět více o optimalizaci svého webu, přečtěte si našeho průvodce zlepšením doby načítání webových stránek.

Nástroje, které používáme, jsou Pingdom Speed ​​Test a Load Impact. První z nich nám dává způsob, jak vidět, jak jednotlivý uživatel zažije web, zatímco druhý poskytuje způsob, jak vidět, jak bude server fungovat pod zatížením. V kombinaci můžeme vidět nejen to, jak rychle se web načte, ale kolik provozu dokáže zvládnout, než se rozbije.

Kinsta

Jako dražší varianta WordPress by mělo být jako malé překvapení, že Kinsta si vedla dobře, pokud jde o testování rychlosti. Využil sílu Google Cloud a získal 96 ze 100 z Pingdom Speed ​​Test, což je působivé. Existuje důvod, proč velké značky, například FreshBooks, použijte Kinsta (přečtěte si naši recenzi FreshBooks).

kinsta-review-speed-test

Pokud jde o dopad na zatížení, Kinsta si vedla stejně dobře. Nejen, že to bylo odolné, protože jsme poslali 50 virtuálních uživatelů na server během pěti minut, ale také si zachovalo téměř stejnou dobu odezvy. Náš test poslal přes 9 000 žádostí a Kinsta je dokázala zvládnout rychlostí 31 za sekundu.  

Hosting24

Pokud chcete zachránit několik kostí, přináší Hosting24 stejně vynikající výkon. Získal také 96 ze 100 z Pingdom Speed ​​Test a během našeho testu dopadu na zatížení udržel krok se všemi požadavky. To znamená, že doba odezvy během testu dopadu na zatížení byla méně konzistentní, takže vaši uživatelé mohou mít různou rychlost.

hosting24-revize-rychlost-test

Pro rozdíl v ceně však kompromis stojí za to a stále si zaslouží druhé místo. Hosting24 je schopen dosáhnout této rychlosti za tak nízké ceny pomocí serverového softwaru LiteSpeed, který je placenou alternativou k Apache. Snižuje režii, kterou Apache vyžaduje, což znamená, že na provoz serveru je věnováno méně prostředků a na vaše webové stránky je přiděleno více.

A2 Hosting

A2 Hosting má celkově vynikající výsledky testů, ale pokud využijete některý ze svých plánů turbo, uvidíte největší nárůst výkonu. Získali skóre 96 ze 100 z Pingdom Speed ​​Test, s jen malým množstvím času věnovaného načítání dat ze serveru. Většina našich testovacích rychlostí byla ve skutečnosti přijata rozlišením DNS.

a2-hosting-recenze-rychlost-test

Ještě působivější jsou výsledky Load Impact. A2 Hosting byl schopen zvládnout každého uživatele s lehkostí, odchylující se ještě méně než Kinsta od doby odezvy. Přesto je A2 Hosting v tomto kole na třetím místě, protože uvidíte pouze ty výhody výkonu z turbo plánů. Jsou však levné, takže by se na hosting A2 nemělo zlevňovat.

Bezpečnostní

Zabezpečení webových stránek je důležité nejen pro vás a vaše data, ale také pro vaše návštěvníky. Věci, které činí webové stránky zranitelnými, je to, že na ně lze zaútočit z několika úhlů. Útočník by mohl načíst malware na web, aby zachytil vaše uživatele v botnetu, nebo mohla být vaše doména odcizena pro použití v botnetu nebo vaše doména mohla být odcizena pro použití v phishingovém systému.

Bez ohledu na to je důležité udržovat váš web v bezpečí. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, včetně certifikátu SSL / TLS, který šifruje spojení mezi vaším webem a uživatelem a skenování a odstranění malwaru. Zálohy jsou také důležité, protože v zásadě můžete útok zneplatnit návratem k předchozí verzi vašeho webu.

SiteGround

SiteGround zaujal první místo ve funkcích a protože funkce a zabezpečení spolu úzce souvisejí, není divu, že se zde poprvé zobrazí také. Na webu SiteGround působivé není, že zahrnuje bezpečnostní funkce, které hledáme, ale že je zahrnuje ve všech plánech, bez ohledu na cenu, kterou platíte.

To zahrnuje certifikát SSL / TLS, denní zálohy a firewall webové aplikace ModSecurity. Navíc jsou zavedeny systémy detekce a prevence narušení, které chrání servery před malwarem. Neexistuje žádné monitorování souborů na vašem webu, ale přesto jste chráněni.

DreamHost

DreamHost zahrnuje vše, co SiteGround dělá, včetně integrace Cloudflare a distribuované ochrany proti útokům typu odmítnutí služby, ale jde o další krok s placenou službou odstraňování škodlivého softwaru. Jedná se o placenou službu, takže se DreamHost musí spokojit s druhým místem, ale tento nástroj je levnější než konkurenční nástroje, jako je SiteLock, přičemž přichází s několika dalšími funkcemi.

DreamShield automaticky prohledá váš web každý týden a odstraní malware, který najde. Sleduje také pověst vašeho webu a zajišťuje, že Google nebo jakýkoli vyhledávací stroj nemá vaši doménu na černé listině.

Pagely

Pagely by se na tomto seznamu objevil mnohem vícekrát, kdyby to nebylo pro astronomicky vysokou cenovku. Její firemní klientela může tyto sazby platit a jak vidíte v naší recenzi Pagely, platí je z nějakého důvodu, ale většina webových stránek bude chtít jít s jinou možností. Přesto jsou bezpečnostní prvky tak vynikající, že stojí za zmínku.

  Nejlepší cloudové úložiště pro týmy 2023: Skupinová práce snadnou cestou

Zabezpečení přichází v několika podobách s programem Pagely, včetně spravovaných aktualizací jádra a pluginů pro váš web WordPress, automatických záloh na Amazon S3 (přečtěte si naši recenzi na Amazonu S3) a správy SSL / TLS. Navíc můžete zdarma využívat PressArmor, což je proprietární nástroj pro zabezpečení sítě.

Soukromí

Nezdá se, že by soukromí u většiny webových hostitelů vzbudilo obavy, jak dokládají značky EIG, jako je například Site5 (přečtěte si naši recenzi na webu5). To znamená, že někteří weboví hostitelé poskytují záblesk naděje tím, že zodpovědně zacházejí se silami vašich dat.  

To přichází několika způsoby. Prvním je soukromí v doméně, které nahrazuje informace WHOIS, které obvykle musíte zadat při registraci domény, informace registrátora. Důležitá je také politika ochrany osobních údajů, protože pro spuštění webové stránky musíte zaznamenat spoustu informací. Všichni weboví hostitelé sbírají tyto informace, takže způsob, jakým s nimi zachází, činí rozdíl.

DreamHost

DreamHost je webhostingová služba, která přepnula přepínač na diskusi o ochraně osobních údajů webového serveru. Je věnována ochraně vašich informací, včetně ochrany soukromí domény při každé registraci domény ve výchozím nastavení a zachování jasné a ochranné zásady ochrany osobních údajů.

Navíc byl prokázán jeho postoj k soukromí. V roce 2023 byl DreamHost požádán, aby poskytl informace o webu anti-Donald Trump hostovaném na jeho serverech. Ministerstvo spravedlnosti USA požádalo, aby byly předány nejen informace o majiteli, ale také přibližně 1,3 milionu IP adres a osobních údajů uživatelů.

DreamHost vyhověl žádosti a nakonec přiměl soud, aby věc projednal, aby mohl upravit většinu osobních údajů. Ačkoli tento výsledek stále není ideální, skutečnost, že DreamHost vstal, hovoří hlasitě.

WestHost

WestHost má také jasný postoj k soukromí, stejně jako jeho sesterská společnost Midphase (přečtěte si naši recenzi Midphase). Přestože má WestHost několik problémů – o nich se můžete dozvědět v naší recenzi WestHost – soukromí je nepopiratelné, což je vzhledem k tomu, že je členem skupiny The Hut Group, působivé,.

Stejně jako u DreamHost získáte zdarma soukromí domény s jakoukoli novou registrací. Bohužel, pokud máte existující doménu, budete muset zaplatit poplatek 10 $. Přesto zde stačí soukromí soukromí domény a jasná politika ochrany osobních údajů. Společnost WestHost objasňuje, že „neprodává osobní údaje uživatele třetím stranám“.

MDDHosting

MDDHosting je jednou z neobvyklých webových služeb, které jsme zkontrolovali, a zaměřuje svou sestavu na cloud hosting. Jak vidíte v naší recenzi MDDHosting, to se vyplatí, pokud jde o rychlost, ale v jiných oblastech to není nijak omezené. Zabezpečení a funkce jsou vynikající, ale soukromí je ještě působivější.

MDDHosting bohužel nezahrnuje soukromí v doméně zdarma, ale sazba 5 $, kterou účtuje, je poloviční, než většina webových hostitelů. Zásady ochrany osobních údajů jsou však jasné a uvádějí, že společnost MDDHosting se zavazuje chránit vaše soukromí, což znamená, že vaše osobní údaje nebudou prodávány ani sdíleny s třetími stranami..

Podpěra, podpora

Webhosting je složitý, a proto se musí objevit problémy. Ačkoli problémy jsou běžné, řešení nejsou vždy. V tomto posledním kole hodláme hodnotit naše tři nejlepší webhostingové služby, které nabízejí vynikající podporu.

Mimo přátelský a pohotový personál podpory jsou důležité možnosti kontaktu. Rádi vidíme live chat, ale důležitá je i telefonická a e-mailová podpora. Navíc je nezbytné mít solidní znalostní základnu a fórum.

Hostinger

Hostinger a Hosting24 vynikají výjimečným živým chatem. Bez ohledu na to, kde se na webu nacházíte, malá živá chatovací bublina s občasnými oznámeními s dotazem, zda potřebujete pomoc. Otevřením živého chatu se můžete rychle spojit s agentem, který na vaši otázku rychle a důkladně odpoví.

a2-hosting-recenze-rychlost-test

Vaše živé chatové záznamy jsou navíc uchovávány, což znamená, že se můžete v případě potřeby vrátit zpět a odkazovat na předchozí konverzace. To obejde jeden z hlavních problémů živého chatu a učiní tradiční e-mailovou podporu méně atraktivní. Pokud nechcete používat živý chat, existuje rozsáhlá databáze znalostí, která pokrývá vše od řešení problémů po konzultace.

SiteGround

Podpora je integrována do řídicího panelu účtu na webu SiteGround. Přestože obličej není tak hezký jako u hostingu, nastavení je stejně funkční. Přechod na kartu podpory přímo z ovládacího panelu účtu vám umožní najít zdroje podpory, aniž byste opustili vše, co děláte.

siteground-review-knowledgebase

Tato sekce je odizolovanou verzí databáze znalostí. Celá věc je vynikající, stejně jako živý chat, který můžete otevřít na hlavním panelu účtu. Živé opakování chatu je stejně rychlé jako u hostingera. SiteGround jde tak daleko, že zahrnuje i obrázek a životopisy opakování, a přestože to neodmyslitelně nezlepšuje podporu, je to hezký dotek.

DreamHost

DreamHost má také živý chat, podobně jako Hostinger, kromě toho, že je to otravnější. Ačkoli to snižuje zkušenost s podporou, kvalita pomoci, kterou obdržíte, je vynikající. DreamHost není tak přístupný jako Hostinger nebo SiteGround, ale zástupci zajišťují, že jakýkoli problém, který máte, je vyřešen jako celek..

dreamhost-review-contact

Za to však zaplatíte. Podpora e-mailů a chatů je zdarma, pokud jste nejprve ochotni projít databázi znalostí, ale telefonická podpora je placená. Sazba 10 $ za hovor však není špatná, pokud máte vážný problém, protože personál DreamHost zajistí, že hovor vyřeší váš problém.

Nejlepší hosting webových stránek

Výběr nejlepší hosting webových stránek je obtížné. Jak jsme naznačili, věříme, že hostinger funguje pro většinu webových stránek nejlépe, ale existují i ​​jiné možnosti. DreamHost nabízí vynikající soukromí a funkce, Namecheap je levnější než většina ostatních a WebHostingBuzz umožňuje koupit i tenčí peněženky k nákupu vyhrazeného hostingu (přečtěte si naši recenzi Namecheap a recenzi WebHostingBuzz).

Existuje mnoho možností, ale přesto je v tomto průvodci vlákno. Nedoporučovali jsme jednu značku vlastněnou společností EIG, a to není z nedostatku pokusu. Líbí se nám integrace Bluehostingu s WordPress, rozsáhlá řada plánů HostGator a mrtvé jednoduché rozhraní iPage (přečtěte si naši recenzi iPage).

Nedoporučovali jsme jim, protože jsou tak či onak šikmí. Výběr nejlepšího webhostingu pro vás neznamená, že existuje jediná možnost de facto. Spíše jde o prohlížení všech prvků, které dělají skvělého hostitele, a jejich použití na váš web.

Pro většinu lidí se účet Hostinger vejde do účtu, protože je velmi rychlý, snadno použitelný a levný a lze jej zavést. To znamená, že pokud máte pocit, že pro váš web je vhodný jiný hostitel, je pravděpodobně lepší jít s touto možností.

Závěrečné myšlenky

Existuje mnoho webových hostitelů, ale doufáme, že se vám tyto možnosti budou zdát lépe zvládnutelné, jakmile to provedete prostřednictvím tohoto průvodce. Hostinger se pro nás řadí na první místo seznamu, ale je to těsná bitva, když se na otázku objeví DreamHost a SiteGround..

Přes naše nejlepší úsilí neexistuje nejlepší webhostingový poskytovatel, prostě lepší. Hostinger je nejlepší pro většinu, ale A2 Hosting může být lepší, pokud jste, řekněme, vývojář a chcete ušetřit pár babek na nespravovaném serveru VPS. Stejně tak je Pagely drahá, ale zajišťuje velké podniky a sítě s více webovými stránkami postavené na WordPress tak, jak jen málo webových hostitelů může.

Z tohoto důvodu chceme vědět, kterého webového hostitele používáte. V níže uvedených komentářích nám sdělte poskytovatele, se kterým jste šli, a důvody proč. Jako vždy, díky za čtení.

Nejlepší webhostingové FAQ

Níže uvádíme několik odpovědí na otázky týkající se webhostingu, které jsme slyšeli nejvíce.

Co je to Web Hosting?

Webhosting je služba pro ukládání a správu souborů na vašem webu. Poskytovatel webhostingu ukládá vaše webové stránky na server a přenáší tato data uživateli, když jdou na váš web.

Kolik stojí hosting??

Cena webhostingu se může lišit v závislosti na vašich potřebách. U většiny aplikací v malém měřítku můžete očekávat, že budete platit kdekoli od 10 do 20 $ měsíčně.

Co je sdílený hosting?

Sdílený hosting je nejběžnějším typem webhostingu. Místo toho, aby váš web byl jediným webovým serverem na serveru, sdílíte server s dalšími webovými servery, což výrazně zlevňuje náklady na sdílený hosting..

Jak začít podnikat v oblasti webhostingu?

Je obtížné začít podnikat v oblasti webhostingu, pokud nemáte peníze na otevření datového centra. To znamená, že můžete prodávat webhosting pomocí plánu distributora s větším poskytovatelem. Další informace naleznete v našem průvodci hostováním nejlepších distributorů.

Co je šířka pásma v webhostingu?

Šířka pásma je maximální množství dat, která lze přenášet v síti. Vyšší šířka pásma znamená, že můžete přenášet více dat. Při webhostingu je vaše šířka pásma obvykle celková částka dat přenesených za měsíc.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me