Jak získat IP adresu Qatari v roce 2023: Delving to Doha

Pokud jste Qatari rezidentem a chcete cestovat do Al Jazeera, BeIN Sports nebo jiných služeb na cestách do zahraničí, může se zobrazit chybová zpráva. Jediným způsobem, jak obejít tyto geobloky, je změna vaší IP adresy v dané zemi. Ukážeme vám, jak získat IP adresu v Kataru.

Netflix například prohledá vaši IP adresu a určí druh obsahu, který se zobrazí. IP adresa může vypadat jako náhodná sada čísel, je to v podstatě vaše ID polohy a řekne webům a online službám, které navštěvujete, kde jste.

Tato příručka vám ukáže, jak získat IP adresu Qatari, abyste měli přístup k vašim oblíbeným televizním pořadům Qatari a Netflix, a také používat online bankovnictví a další služby..

Jak získat IP adresu Qatari

Nejjednodušší způsob, jak získat IP adresu Qatari, je použít proxy – návrhy naleznete v našem nejlepším průvodci zdarma proxy, ale nedoporučujeme to. Lze je snadno detekovat a blokovat, jak je uvedeno v našem průvodci chybou proxy serveru Netflix, mají nízké rychlosti a nejsou bezpečné ani spolehlivé. 

To znamená, že vaše skutečná adresa IP je nechráněná, takže vás zranitelní vůči kybernetickým útokům a vaši online aktivitu lze sledovat zpět k vám. Přečtěte si další informace o našich VPN vs. proxy vs. Tor.

Pro změnu vaší IP adresy doporučujeme použít virtuální privátní síť. Na rozdíl od serverů proxy šifrují VPN vaše počáteční připojení protokolem VPN, aby chránily vaši skutečnou adresu IP a znemožňovaly trasování tras a nevedly záznamy o vaší online aktivitě. Naše nejlepší výběr VPN může tuto práci provést, ale potřebujete server se servery v Kataru, jinak budete uvíznuti.

  Nejlepší VPN pro Egypt 2023: Pharaonic Feints

Dáme dvě doporučení, která mají servery v Kataru a poskytují dobrou bezpečnost a rychlost VPN.

VyprVPN

VyprVPN je dobrá služba s velkou bezpečností, včetně jejího protokolu Chameleon, přepínače zabíjení a zásady no-logs pro ochranu vašeho soukromí. Má také rozsáhlou síť serverů ve více než 60 zemích, včetně Kataru, díky čemuž si získal místo v našem nejlepším průvodci VPN pro cestovatele. Přestože je VyprVPN pomalejší než někteří jeho soupeři, jeho rychlost není špatná a nemá žádné omezení šířky pásma.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Funguje dobře při streamování, ale jeho podoblasti ji udržovaly před jednou z našich nejlepších sítí VPN pro výběr datových proudů. Může přistupovat k Netflix, BBC iPlayer, Hulu a Amazon Prime Video na více serverech bez nutnosti opětovného připojení. Je-li Al Jazeera to, co chcete, VyprVPN je dobrá volba, ale její rychlost také zabránila tomu, abychom z našich pěti nejlepších VPN pro Al Jazeera vybrali.

VyprVPN můžete používat v systémech Windows, MacOS, Android a iOS, ale má datované rozhraní, které lze vylepšit. To znamená, že je snadné nastavení a můžete se rychle připojit. Podpora je dostupná různými způsoby, včetně sekce FAQ, živého chatu a e-mailu.

VyprVPN nabízí přiměřenou měsíční sazbu a pokud se rozhodnete pro delší tarif, můžete získat slevu. Neexistují žádné zásady pro vracení peněz, ale je k dispozici třídenní zkušební verze, takže můžete vyzkoušet, zda se vám líbí. Další informace o službě získáte v naší recenzi VyprVPN.

HideMyAss

Naše druhá volba je HideMyAss. Nabízí dostatečnou rychlost, dobré zabezpečení se standardním 256bitovým šifrováním AES a přepínačem kill. Zásady ochrany osobních údajů jsou zavedeny, ale znepokojují, protože tvrdí, že udržují protokoly připojení a odpojení po dobu až 30 dnů. Přesto má ve srovnání s jiným poskytovatelem obrovskou síť serverů, která pokrývá 190 zemí, včetně Kataru.

  ExpressVPN vs PIA: Dva rychlé VPN VPN se odehrají v roce 2023

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Předchozí

další

HideMyAss podporuje Windows, MacOS, Android a iOS a má snadno použitelné klienty. Znalostní základna je k dispozici, pokud se chcete pokusit problém vyřešit sami před kontaktováním zákaznické podpory pro další technické problémy. E-mailová podpora je pomalejší než live chat.

Jak si můžete přečíst v naší recenzi HideMyAss, její měsíční cena je poměrně drahá, ale můžete vyzkoušet službu pomocí sedmidenní zkušební verze. Jen se ujistěte, že zrušíte před koncem zkušební doby. Pokud tak učiníte, budete stále moci využívat celých sedm dní. V případě, že zapomenete zrušit, je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz.

Nebezpečí používání IP adresy Qatari

Je v pořádku použít IP adresu Qatari, ale jsou tu některé věci, které musíte znát. Stejně jako mnoho zemí s problémy s cenzurou, Čína je dobrým příkladem, Katar filtruje a blokuje určitý obsah na internetu, aby jej sladil se svými politickými a náboženskými názory.

Všechno, co souvisí s datováním, pornografií, LGBT otázkami nebo sexuálním zdravím, je blokováno, stejně jako obsah považovaný za kritický vůči vládě nebo nenávistný vůči islámu. Někdy se také zablokují nevhodné webové stránky kvůli přísným parametrům. V důsledku toho se novináři, kteří provozují zpravodajské weby, autocenzují na témata týkající se vládních politik, islámu a vládnoucí rodiny.

Kupodivu však Katar dotuje Al Jazeera, která se neohýbá kritice regionálních vlád, protože se méně zaměřuje na místní zprávy a více na regionální a mezinárodní zprávy.

Služby VoIP, jako jsou FaceTime, Skype, Viber a Duo, jsou také blokovány, protože vláda Kataru říká, že nemají licence k provozování v zemi. Hovory WhatsApp byly také blokovány, ale objevily se zprávy, že zákaz byl zrušen. 

To znamená, že se můžete dostat do potíží s výroky, které by mohly poškodit pověst někoho kvůli katarskému zákonu o kyberkriminalitě a trestnímu zákoníku. To zahrnuje komentáře týkající se sociálních médií, e-mailem nebo WhatsApp, s možným trestem až jednoho roku ve vězení nebo pokutou až 100 000 rijálů (27 000 $).

  TorGuard VS PIA: Závod dvou temných koní v roce 2023

V Kataru neexistují žádné konkrétní zprávy o dohledu, ale důkazy naznačují, že vláda může špehovat své občany. Zpráva amerického ministerstva zahraničí odhalila, že Katar používá proxy server k cenzuře internetu a vyžaduje, aby poskytovatelé internetových služeb uchovávali uživatelské záznamy po dobu jednoho roku, a další záznamy, pokud o to požádají..

Tyto a další online hrozby, jako je malware a viry, a nebezpečí, která přicházejí s bezplatným WiFi hotspotem, vás mohou vystavit kybernetickým útokům, protože nevíte, jak bezpečné je připojení. S VPN můžete přistupovat k oblíbeným službám VoIP, jako je Skype (podívejte se na naše nejlepší VPN pro návrhy Skype) a zůstaňte v bezpečí před těmito riziky.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že nyní víte, jak bezpečně získat adresu IP Qatari. VPN vás udrží v bezpečí online, protože skryje vaši IP adresu, takže můžete anonymně procházet a zabezpečit vaše připojení. Navíc odblokuje streamovací služby.

VyprVPN je náš nejlepší výběr. Poskytuje dostatečné zabezpečení, aby vás v bezpečí, a má přítomnost serveru v Kataru, ze kterého můžete změnit vaši IP adresu. Pokud jsou vaše online aktivity citlivé, navštivte další knihovnu VPN.

Máte zkušenosti se získáním IP adresy z Kataru? Řekněte nám o tom v sekci komentáře níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me