Recenze hostingu InMotion – aktualizováno do roku 2023

Recenze hostování InMotion

InMotion nabízí širokou škálu služeb, vše nabité funkcemi. Cena také není špatná, ale budete muset bojovat s mírně pomalejší rychlostí.


InMotion Hosting je jedním z nejlepších nezávislých poskytovatelů webhostingu na trhu. Jako jeden z nejlepších poskytovatelů webhostingů v okolí zaujme dlouhým seznamem funkcí, velkou bezpečností a přístupem k několika stavebním nástrojům. To znamená, že pomalejší rychlosti než ostatní přední weboví hostitelé mohou pro vás znamenat jistotu.

V této recenzi InMotion Hosting budeme podrobně popisovat naše zkušenosti po spuštění webové stránky s jejím obchodním hostováním. Budeme mluvit funkce, ceny, snadnost použití, typy hostingu, rychlost, zabezpečení, soukromí a podporu, a poté vydáme verdikt.

Vyšší než průměrná cenovka může odvrátit několik uživatelů pryč, ale hodnota nabízená každým plánem je obrovská. To ignoruje skutečnost, že při obnově je přibližně stejná cena jako ostatní přední weboví hostitelé. To znamená, že jeho méně než ideální rychlost je něco, co je třeba zvážit.

inmotion-slider1

inmotion-slider2

inmotion-slider3

inmotion-slider4

inmotion-slider5

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro hostování InMotion

Funkce

Pro nováčky, kteří chtějí umístit web, je mezi WordPressem a tvůrci webových stránek boj. Přestože pro většinu lidí doporučujeme ty nejlepší tvůrce webových stránek, jako je Wix (přečtěte si naši recenzi Wix), někdy je WordPress nezbytným zlem. To znamená, že stále můžete získat flexibilitu WordPress pomocí rozhraní drag-and-drop.

S InMotion Hosting to přichází ve formě BoldGrid, který si můžete nainstalovat s jakýmkoli hostingovým plánem. BoldGrid je složitější než specializovaný tvůrce webových stránek, ale malý kompromis v použitelnosti stojí za flexibilitu, kterou vám poskytuje WordPress.

inmotion-hosting-review-boldgrid

Můžete si nechat InMotion Hosting navrhnout vaše webové stránky také pro vás. Existují dva způsoby, jak toho dosáhnout. QuickStarter, který je v době psaní pouze 99 USD, vám během dvou pracovních dnů poskytne jednostránkový web postavený na platformě, která vám umožní v budoucnu svůj web rozšířit. InMotion Hosting pro vás také vytvoří obchodní e-mail a formulář pro generování potenciálních zákazníků.

K dispozici je také služba designu bílých rukavic, která vás spojí s odborníkem na WordPress, který provede audit vašeho návrhu webových stránek. To by mohlo být stejně jednoduché jako úprava kódu pro lepší optimalizaci vyhledávače nebo úplné přepracování vašeho návrhu.

Designové funkce InMotion Hosting jsou to nejlepší z řady. Některé další technické funkce, například úložiště disků SSD, nejsou sice vzrušující, ale stále kladné. Jednou z takových funkcí jsou denní zálohy. InMotion Hosting v rámci všech plánů zálohuje vaše stránky každý den zdarma.

Mezi každodenními zálohami, úložištěm SSD, bezplatným certifikátem SSL a službami designu webových stránek vyniká InMotion Hosting s působivější škálou funkcí než většina ostatních. Chybí odstranění malwaru, což je něco, čeho se dotkneme v části „Zabezpečení“ níže, ale celkově jsme spokojeni.

Přehled funkcí hostování InMotion

Logo hostování InMotionwww.inmotionhosting.com

Začíná od 499 $ za měsícVšechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Pokud nemluvíte o špičkovém hostování zaměřeném na podniky, jako je Pagely (přečtěte si naši recenzi Pagely), nevypadá hosting InMotion levně. Sdílené nebo obchodní plány jsou asi dvakrát vyšší než u jiných poskytovatelů špičkových regálů, stejně jako plány WordPress. Čtení drobného tisku na jiných webech však ukáže, že čísla stále fungují ve prospěch InMotion Hosting.

Vezměte si například Bluehost. Jak si můžete přečíst v naší recenzi Bluehostingu, můžete si zakoupit základní sdílený hosting za 3,95 $ měsíčně, ale to je pouze v případě, že dostanete tři roky hostingu předem. To neznamená, že Bluehost bude fungovat – téměř všichni weboví hostitelé to dělají – ale má to ilustrovat něco neobvyklého o hostování InMotion.

InMotion Hosting má propagační ceny jako každý jiný webový hostitel, ale blíží se rychlosti obnovy. Ve skutečnosti základní sdílený balíček z něj a Bluehost stojí stejné, ale je jasnější o tom, co kupujete předem.

  Recenze SiteGround - Aktualizováno 2023

Pro nás je to profík. Transparentnost tvorby cen je zřídkakdy vnímána od webových hostitelů a můžeme ocenit snahu InMotion Hosting vyrovnat ji s propagačními kurzy. I přesto, pokud chcete předem ušetřit co nejvíce peněz, InMotion Hosting vás tam nedostane. Přečtěte si naši hostingerskou recenzi poskytovatele, který bude.

Z řady InMotion Hosting jsou nejzajímavější plány WordPress. Ve většině případů jsou plány WordPress jednoduše sdíleny sdílenými plány s několika dalšími funkcemi – přečtěte si naši recenzi SiteGround a prohlédněte si příklad. To znamená, že InMotion Hosting poskytuje šest balíčků WordPress pro přizpůsobení různých úrovní webů WordPress.

Více se budeme bavit o technických rozdílech v sekci „typy hostování“ níže. Pro stanovení cen jsou však různé úrovně vynikající. Pokud plánujete spuštění webové stránky WordPress, můžete si koupit levnější sazbu a upgradovat na vyšší úroveň, jakmile to váš provoz vyžaduje..

V celé sestavě je však jeden malý problém, a to je možnost zakoupit jeden měsíc hostingu. Neexistuje rým ani důvod. Levné plány jsou nabízeny pouze v jednom nebo dvouletém trvání. Například program WP-3000S, plán WordPress za přibližně 15 $, nelze zakoupit měsíčně, ale podobný sdílený plán za stejnou cenu může být.

Celkově je to malý problém a ten, který je zastíněn otravnějšími cenovými schématy některých dalších hostitelů – při pohledu na vás, Bluehost.

Jakékoli nevýhody, které má InMotion Hosting v tvorbě cen, jsou vyváženy štědrou zárukou vrácení peněz. Část důvodu, proč si nemůžete zakoupit měsíc hostování za levné plány, je proto, že InMotion Hosting vám dává tři měsíce na to, abyste si to rozmysleli. Je v tomto ohledu lídrem v tomto odvětví.

Snadnost použití

Výběr plánu na serveru InMotion Hosting je obtížnější, než musí být. Jeho web netrpí datovaným designem, jako je FatCow’s (přečtěte si naši recenzi FatCow), ale změny designu zdravého rozumu by výběr plánu mnohem usnadnily.

Například na domovské stránce webu jsou uvedeny všechny typy hostování InMotion Hosting, ale tvůrce webu a sdílený hosting jsou nejvhodnější. To zní trochu, ale vzhledem k tomu, že většina lidí čte a zapisuje zleva doprava, je menší důraz na levné plány, o nichž se zdá, že by většina lidí dosáhla.

inmotion-hosting-recenze-domovská stránka

Nic z toho není ohromující, ale existují návrhová rozhodnutí, se kterými nesouhlasíme.

To je ale rozdělení vlasů. Jakmile najdete požadovanou službu, je výběr plánu snadný. InMotion Hosting ukazuje, k čemu jsou typy hostingu, a také rozdíly mezi úrovněmi. Pro každý typ hostingu existuje i podrobné srovnání, které ukazuje, co s plánem získáte.

inmotion-hosting-review-srovnání

Po dokončení platby vám InMotion pošle řadu e-mailů s podrobnostmi o tom, jak se přihlásit. Přihlásíte se do panelu Správa účtu, kde spravujete své fakturační údaje, kupujete nový hosting a odesíláte podpůrné vstupenky. Je to také místo, kde se můžete přihlásit do cPanel, ale nemusíte tam nutně chodit.

InMotion Hosting obsahuje mnoho užitečných položek z cPanel v AMP. Můžete například přidat e-mailové adresy ve své doméně a přistupovat k obchodu s aplikacemi Softaculous, aniž byste museli přejít na cPanel.

inmotion-hosting-review-amp

To neznamená, že se chcete cPanelu vyhnout. Implementace InMotion Hosting si zaslouží náš nejlepší webhosting s průvodcem cPanel, s atraktivním uspořádáním a jednoduchou navigací. Velkou změnou oproti běžné implementaci cPanelu je přidání nejvyšší nabídky pro přístup k různým kategoriím.

inmotion-hosting-review-cpanel

Kromě problémů s prvním nalezením požadovaného hostingu je hosting InMotion zjednodušený a jednoduchý. Standout area je AMP, který zahrnuje nejen vaše fakturační a doménové informace, ale také mnoho užitečných nastavení z cPanel. cPanel také není špatný, ale je to většinou stavba zásob.

Typy hostování

InMotion Hosting nabízí solidní nabídku služeb, ale chybí cloudový hosting. Z tohoto důvodu není na výběr tolik, kolik je, řekněme, HostGator (přečtěte si naši HostGator recenzi), ale měli byste stále najít plán, který vám vyhovuje.

Základem je obchodní hosting, což je jméno, které InMotion Hosting dává svým sdíleným plánům. Sdílený hosting umístí více uživatelů na jeden server, aby sdíleli zdroje. Efekt sdružování je skvělý pro úsporu peněz, ale ne nejlepší pro rychlost nebo provozuschopnost. Na uživatele se nevztahují žádná omezení, takže pokud jeden web ukládá zdroje, může se stát, že budete mít slabý výkon.

To však platí o všech sdílených plánech a InMotion Hosting odvede dobrou práci tím, že své sdílené plány vybaví funkcemi. Získáte bezplatnou registraci domény a zálohy dat, přístup k tvůrci webových stránek a neomezené e-mailové adresy ve vaší doméně..

  Přezkum v polovině fáze - aktualizováno do roku 2023

InMotion Hosting zahrnuje několik instalátorů na jedno kliknutí pro platformy, jako je WordPress, ale pokud si chcete vytvořit svůj web, měli byste si koupit plán WordPress. Přestože jsou o něco dražší než firemní hosting, plány WordPress obsahují mnoho funkcí specifických pro platformu, které byste museli sami lovit sami..

inmotion-hosting-recenze-wordpress-plány

Známkou toho, že kupujete hostování ve vyšší kvalitě, je situace, kdy se věci, jako je například místo na disku, vzdálí od neomezeného množství, a to je tomu u balíčků WordPress InMotion Hosting. Získáte určité množství vyhrazených zdrojů, takže je pravděpodobné, že váš web je hostován na serveru s ostatními, nemusíte se však starat o to, aby někdo jiný hrál vaše data..

Navíc jsou spravovány plány WordPress, což znamená, že InMotion Hosting se zabývá technickými aspekty služby. To zahrnuje předinstalaci WordPress při registraci, automatické zálohování vašich webových stránek a automatické aktualizace vašich webových stránek.

Mimo to existují VPS a specializované plány. Plány VPS přicházejí jako spravovaný balíček s Linuxem a cPanelem nebo jako server s holými kostmi, který mohou správci systému nebo vývojáři přizpůsobit.

Specializované plány jsou však působivější, hlavně proto, že InMotion Hosting vám umožňuje nakonfigurovat server tak, jak chcete. Můžete přidat až 512 GB paměti a 8 TB úložiště SSD, spolu s dalšími funkcemi, jako je vaše konfigurace RAID. Procesor je diktován úrovní vyhrazeného hostingu, který si vyberete, až na duální Intel Xeon Silver 4110s.

Jediným chybějícím typem hostingu je cloudový hosting, který rozšiřuje vaše webové stránky po síti serverů kvůli redundanci a zabezpečení. Bohužel, toto je opomenutí, které jsme viděli od jiných nezávislých webových hostitelů, jmenovitě A2 Hosting.

Rychlost & Uptime

Pro testování rychlosti webových stránek používáme Pingdom Speed ​​Test a Load Impact. Pingdom Speed ​​Test nám umožňuje dostat se do podrobností a zjistit, kde jsou potenciální problémy, zatímco Load Impact měří výkonnost služby při simulovaném zatížení. Oba testy jsme provedli na prázdném webu WordPress pomocí obchodního plánu Pro InMotion Hosting.

InMotion Hosting vrátil slušné výsledky, ale viděli jsme lepší (viz náš nejrychlejší průvodce webhostingem). V Pingdom Speed ​​Testu jsme měli průměrně 1,04 sekundy na dobu načítání, ale celkový stupeň 84 ze 100. To je pravděpodobné, protože se nezdá, že by existovala mezipaměť na straně serveru u obchodních plánů, nebo alespoň nic které lze ovládat v cPanelu.

test inmotion-hosting-recenze-speed-test

Při pohledu skrz kroky v řetězci bylo všechno tam, kde by mělo být. DNS požadavky odpovídaly za malou dobu, stejně jako připojení k serveru. Metrika „čekání“, která měří, jak dlouho trvá, než prohlížeč začne přijímat data, však představovala více času než obvykle.

Rychlost není špatná, ale mohla by se zlepšit. Například hosting A2 získal skóre 96 ze 100, a to zejména z důvodu různých typů ukládání do mezipaměti, které používá u určitých sdílených plánů (přečtěte si naši recenzi A2 Hosting).

Load Impact přinesl podobně neuspokojivé výsledky. Během pěti minut, které jsme vyzkoušeli, Load Impact poslal na naši webovou stránku 50 virtuálních uživatelů, ale s vysokou úrovní rozptylu v době načítání. Mezi nejnižším a nejvyšším bodem měl InMotion Hosting mezeru 300 milisekund, což je významné. Úplný výsledek najdete v níže uvedeném grafu.

inmotion-hosting-review-load-dopad

Pokud jde o provozuschopnost, InMotion Hosting říká, že zaručuje 99,9 procenta dostupnosti, ale podmínky služby uvádějí 99,999 procent, což je významný rozdíl. Pokud vaše služba klesne pod tento limit, hostování InMotion připíše na váš účet měsíční službu.

To znamená, že způsob, jakým se snažíte získat tento kredit, je zvláštní. InMotion Hosting říká, že můžete kontaktovat tým podpory nejpozději jednou za 30 dní ohledně fyzické dostupnosti. Pokud vaše služba klesne pod prahovou hodnotu, můžete požádat o kredit.

To je zvláštní způsob, jak to udělat, a my si představujeme, že spousta lidí bude tento proces chybět. Naštěstí by to neměl být problém. Během testování jsme nezažili prostoje a se zárukou InMotion Hosting je nepravděpodobné, že budete.

Bezpečnostní

InMotion Hosting má solidní bezpečnostní balíček. Začíná certifikátem SSL / TLS, který býval vzácností, ale v posledních měsících se stal běžnějším. Certifikát SSL v zásadě ukazuje, že váš web je důvěryhodný a jako takový umožňuje uživatelům připojení k němu pomocí šifrovaného připojení.

Přestože je bezplatný certifikát SSL / TLS běžný, bezplatná ochrana proti malwaru není. InMotion Hosting zahrnuje ve všech plánech ochranu před malwarem, což je v podstatě antivirus pro váš web (přečtěte si naši nejlepší příručku k antivirovému softwaru).

  Přezkum v polovině fáze - aktualizováno do roku 2023

Ochrana malwaru ze strany InMotion Hosting bude denně prověřovat a opravovat vaše webové stránky, zda neobsahují chyby zabezpečení. Pokud se něco objeví, bude také v karanténě. Ačkoli ne odstranění malwaru samo o sobě, hrozby v karanténě jsou solidním kompromisem vzhledem k tomu, že InMotion Hosting zahrnuje ochranu malware před každým plánem.

V nepravděpodobném případě, že se váš web nakazí, InMotion vás stále prozkoumal. Automatická záloha webových stránek je také součástí všech plánů zdarma. Můžete také zálohovat ručně, ale InMotion Hosting automaticky vytvoří kopii sdíleného prostředí. Obnovení je také zdarma, pokud se neobnovíte více než jednou za čtyři měsíce.

InMotion Hosting není jediným hostitelem, který obsahuje tyto bezpečnostní funkce, ale patří mezi mála, které tak činí ve všech plánech. Bez ohledu na to, jakou úroveň hostování zakoupíte, získáte certifikát SSL / TLS, ochranu před malwarem a pseudo odstranění a automatizované zálohy webu.

Soukromí

Web hosting dosud nezískal ošetření soukromí, které naše recenze VPN dosud provedly. S tolika osobními informacemi spojenými s vaším webem je důležité zůstat v soukromí, zejména pokud váš web zaujímá riskantní postoj k určitým problémům.

Například vaše doménové jméno obsahuje všechny vaše osobní údaje. Záznamy WHOIS zobrazují vaše jméno, adresu, číslo fotografie, e-mailovou adresu a další a tyto záznamy jsou veřejně dostupné online. To znamená, že si můžete zaregistrovat svou doménu soukromě, což nahradí vaše informace registrátorem.

InMotion Hosting nabízí registraci soukromé domény, ale za cenu. Bude to běžet kolem 13 $ za doménu ročně. Není těžké koupit – InMotion Hosting poskytuje odkaz v AMP – ale stále to stojí. Například DreamHost nabízí soukromí domény zdarma.

Zásady ochrany osobních údajů InMotion Hosting jsou solidní. Stejně jako většina webových hostitelů si vyhrazuje právo sdílet některé osobní údaje s jinými společnostmi nebo orgány činnými v trestním řízení. Její zásady ochrany osobních údajů však tvrdí, že žádné z těchto informací nemohou prodat.

V části 4.6 zásad ochrany osobních údajů se uvádí: „e-mailové adresy neprodáváme ani nepronajímáme nikomu mimo společnost. Společnost také nebude sdílet e-mailové adresy nesouvisejícím třetím stranám nebo přidruženým společnostem. “

V dalších částech je také uvedeno, že k osobním údajům můžete přistupovat, prohlížet, aktualizovat a mazat e-mailem [chráněno e-mailem].

Žádná bezplatná registrace v soukromé doméně není problém, ale zásady ochrany osobních údajů InMotion Hosting jsou zdravé – pokud jde o webové hostitele, stejně. Doufáme, že se díky vedení DreamHost ukáže více webových hostitelů a zdarma bude zahrnovat registraci soukromé domény.

Podpěra, podpora

V horní části webu InMotion Hosting jsou uvedeny odkazy na různé formy podpory. Zákaznický servis je důležitý pro webhosting vzhledem k tomu, jak složitá je služba, a InMotion Hosting nevydává žádné kosti o tom, jak kontaktovat jeho tým. K dispozici je podpora e-mailem, přímý chat, telefon a Skype, přičemž vynikající členové týmu jsou rozptýleni po nich.

Váš recenzent hovořil s InMotion Hosting před spuštěním své služby WordPress zhruba před rokem a zástupce nejen poskytl přesné a úplné podrobnosti, ale také pracoval na tom, aby byla cena co nejnižší. Prodejní tým InMotion Hosting ztěžuje odmítnutí nákupu plánu hostingu.

Mimo přímý kontakt existuje znalostní základna a fórum. Znalostní základna InMotion Hosting je přístupná z domovské stránky bez nutnosti přihlášení kliknutím na kartu „Centrum podpory“. Znalostní základna je rozdělena na časté dotazy, průvodce produktem a návody a každá část je vyplněna podrobnostmi.

inmotion-hosting-review-knowledgebase

Při posuzování znalostní základny pro webhosting jsme rádi viděli dobrou kombinaci tutoriálů, průvodce nastavením a řešení problémů a InMotion Hosting nezklame. K dispozici je impozantní množství vzdělávacích zdrojů a obecných průvodců řešením problémů, které pokrývají mnoho potenciálních problémů.

I přes několik výzev k přihlášení jsme se do fóra nedostali.

komunita inmotion-hosting-review-community

Pod centrem podpory je odkaz na komunitní otázky, který však funguje podobně. Komunikace není příliš účinná, ale je jasné, že InMotion Hosting sleduje komunitní otázky. I bez interakce s komunitou je archiv otázek dobrým referenčním bodem pro potenciální problémy, které nebyly v databázi znalostí zodpovězeny.

Verdikt

InMotion Hosting je spolehlivý a nezávislý webový hostitel, který dokáže pracovat na jeho rychlosti. Není to pomalé, ale existují hostitelé s lepší optimalizací. Přesto dlouhý seznam funkcí a více typů hostování z něj činí hodného uchazeče. Nejpůsobivější je tým podpory a řada bezpečnostních funkcí.

Podpora WordPress je také skvělá. Ve skutečnosti je tak dobré, že InMotion Hosting je naším nejlepším webovým hostingem pro průvodce WordPress. Pokud vám však InMotion Hosting nezní jako hostitel, podívejte se na naše další recenze webhostingu.

Co si myslíte o hostování InMotion? Už jste to použili? Dejte nám vědět o svých zkušenostech v níže uvedených komentářích a jako vždy díky za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me