Jak se dívat na žraločí nádrž v roce 2023: Krev ve vodě

Shark Tank existuje již od roku 2009 a ukazuje nadějné podnikatele, kteří mají šanci proměnit své sny v realitu, a v září se vrátí do své 11. sezóny v síti ABC. Ať už chcete sledovat předchozí epizody nebo se připravit na sezónu 11 premiéra, tato příručka vám ukáže, jak sledovat Shark Tank online.

Během každé epizody podnikatelé předvádějí své nápady panelu pěti investorů – „žraloků“ – v naději, že zapůsobí alespoň na jednoho z nich. Jejich cílem je přimět žraloky, aby investovali do svého podnikatelského nápadu a nakonec měli prospěch z jejich financování a odborných znalostí.

V některých případech se zajímá více než jeden ze žraloků a vzniká buď válka s nabídkami, nebo dojde k dohodě o sdílení procenta investic.

Jak se dívat na žraločí tank online

Shark Tank je vysílán na ABC, takže můžete jít přímo na web a sledovat jej, protože má všechna roční období k dispozici ke sledování zdarma. 

how-to-watch-shark-tank-abc

Pokud však nejste mimo USA, budete uvítáni úžasnou zprávou „Kód chyby: 403-1“. Je tomu tak proto, že provozovatelé vysílání se přísně zabývají tím, kde je obsah zobrazen pro účely licencování.

chyba způsob, jak se dívat, žraločí nádrž

Vlastním názvem těchto omezení jsou geobloky. Pokud žijete v zahraničí nebo cestujete mimo požadovanou zemi, můžete bloky blokovat instalací virtuální soukromé sítě a změnou polohy.

Shark Tank můžete také sledovat na Hulu. Z nějakého důvodu však období devět není k dispozici a my můžeme vidět pouze epizody 18 až 22 pro sezónu 10. Za přístup k obsahu budete muset zaplatit měsíční poplatek, ale můžete mu dát bezplatnou zkušební verzi.

how-to-watch-shark-tank-hulu

To znamená, že Hulu můžete používat, pouze pokud jste ve Spojených státech, takže k získání přístupu budete potřebovat adresu IP v USA. Náš nejlepší průvodce VPN pro Hulu vám však může pomoci.

  GeForce Now vs Project xCloud: Nvidia a Microsoft Square Off v roce 2023

Na Amazon Prime Video jsme také našli Shark Tank. Chcete-li získat přístup k obsahu, musíte být členem. To znamená, že budete muset platit měsíční poplatek a poté zaplatíte další poplatek za pořady, které chcete sledovat. Můžete si koupit jednotlivé epizody Shark Tank za 1,99 $ a celé sezóny za 14,99 $.

how-to-watch-shark-tank-amazon-prem-video

Pokud nemáte přístup k pořadu ve vaší současné zemi, pomůže vám naše nejlepší VPN pro Amazon Prime Video s připojením k americkému serveru.

Pokud na cestě narazíte na nějaké geobloky a nechcete mít problémy s výběrem vhodné sítě VPN, doporučujeme použít ExpressVPN. Snadno vás připojí k americkému serveru a nebudete se potýkat s načítáním obrazovek, protože jde o nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali. Je to také naše nejlepší VPN pro streamování. Další informace o poskytovateli naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

Jak sledovat žraločí nádrž zdarma

Existuje spousta bezplatných webů pro streamování, ale mnoho z nich je zaseknuto škodlivým obsahem a vyskakovacími reklamami. Pokud takový web používáte, doporučujeme vám nainstalovat jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken. 

PutLocker je jednou z možností. Navigace je snadná a na výběr je velké množství televizních pořadů a filmů, včetně všech 10 sezón Shark Tank.

hlídač tanků typu „shake-tank-shark-tank“

Můžete také jít po torrentové trase a sledovat Shark Tank online. Udělali jsme rychlé vyhledávání na The Pirate Bay a našli jsme slibné výsledky, ale existuje spousta alternativních torrent stránek, z nichž si můžete také vybrat. 

how-to-watch-shark-tank-the-Pirate-bay

Buďte opatrní, když stahujete cokoli z torrentových stránek, protože vám hrozí počítačová trestná činnost. Navíc, ať už sledujete bezplatné streamingové weby nebo torrent, většina dostupného obsahu je materiál chráněný autorskými právy, takže jeho prohlížením porušujete zákon. Je na vás, co děláte, ale chceme vás upozornit.

Ať už cestujete po kterékoli z těchto tras, měli byste se ujistit, že jste chráněni sítí VPN, protože její zabezpečení vás ochrání před kybernetickými hrozbami a skryje vaši IP adresu před zvědavýma očima. 

  Jak sledovat NFL bez kabelu v roce 2023: Řezejte kabely a připojte se online

NordVPN je v tomto případě dobrým uchazečem kvůli svým vlastním serverům P2P. Je to také naše nejlepší VPN pro torrenting, ale můžete si přečíst naši recenzi NordVPN a rozhodnout se sami.

Také pro další vrstvu ochrany byste měli nainstalovat slušný antivirus. Bitdefender je dobrá volba, protože funguje v reálném čase, aby vás ochránil před jakýmkoli nebezpečím online, se kterým se můžete setkat. Přečtěte si naši recenzi Bitdefender Antivirus pro lepší pohled na službu.

Jak sledovat Shark Tank na Kodi

V případě, že to ještě nevíte, Kodi je software s otevřeným zdrojovým kódem, který vám umožní proměnit téměř jakékoli zařízení v divadlo domácí zábavy. Filmy a živé televizní vysílání můžete streamovat instalací repozitářů a doplňků a v nich můžete ukládat média.

Snadno se instaluje a můžete si jej přizpůsobit podle svých preferencí. Podívejte se na našeho průvodce Kodi, který vám pomůže začít. 

Používání Kodi samostatně je naprosto legální. To se stane nezákonným, když začnete sledovat materiál chráněný autorskými právy. Některé doplňky jsou legitimní, ale jiné, například Covenant, vám umožňují přístup k pirátskému obsahu. Existuje však spousta doplňků, z nichž si můžete vybrat, a můžete si prohlédnout některá doporučení Kodi a nejlepší seznamy doplňků Kodi..

Našli jsme všech 10 sezón Shark Tank na doplňku Poseidon, který je součástí úložiště Kodil. Soubory vypadaly, jako by byly také v dobrém stavu.

how-to-watch-shark-tank-kodi

Nezapomeňte však, že když používáte Kodi pro streamování určitého obsahu, děláte to prostřednictvím torrentu. Z tohoto důvodu byste měli používat VPN k udržení anonymity vaší identity. ExpressVPN je nejlepší VPN na světě a je to také naše nejlepší VPN pro Kodi, ale CyberGhost je také slušná volba. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost a zjistěte, který z nich preferujete.

  Google Stadia vs Shadow: Goliath a David Meet v roce 2023

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl najít vhodný způsob, jak sledovat Shark Tank online. Placené možnosti, jako jsou Hulu a Amazon Prime Video, lze rychle a snadno nastavit. Pokud však nemáte dostatek prostředků, mohou být lepší volbou weby pro streamování zdarma, torrenting nebo Kodi.

Pokud se rozhodnete pro druhou cestu, ujistěte se, že jste vyzbrojeni blokováním vyskakovacích oken, antivirem a VPN. V našich recenzích VPN je spousta dobrých poskytovatelů, ale ExpressVPN je nejlepší VPN na trhu. Navíc můžete využít svou 30denní záruku vrácení peněz a zjistit, zda se vám to líbí.  

Máte nějaká doporučení pro sledování Shark Tank online? Dejte nám vědět v sekci komentářů. Když jste tady, podívejte se na naše další články o zábavě. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me