Jak sledovat NFL bez kabelu v roce 2023: Řezejte kabely a připojte se online

Nemůže uniknout tvému ​​upozornění, že fotbalová sezóna začala. Během příštích 17 týdnů budete moci sledovat všechny NFL, které zvládnete, několikrát týdně. To znamená, že pokud jste připojeni k kabelovému kanálu. Existuje však spousta webových alternativ, jak sledovat NFL bez kabelu, a my se podíváme na ty nejlepší v tomto článku..

Koneckonců, proč platit kabelové společnosti velké peníze za sledování NFL – a bez ohledu na další nesmysly, které drží ve vašem nafouknutém, předraženém balíčku – pokud se můžete přihlásit k odběru něčeho online s trochu větší přesností a také za mnohem méně peněz? Mediální prostředí je dnes o streamování a sport následoval. Přečtěte si náš článek o tom, jak sledovat Wimbledona pro další příklad.

Než se dostaneme k tomu, jak to všechno, uvědomte si, že Super Bowl je jiná konvice ryb ve srovnání s běžnými NFL hrami. Prohlédněte si prosím náš článek o tom, jak sledovat Super Bowl.

Jak se dívat na NFL online s NFL Game Pass

Nejkomplexnějším řešením pro sledování všech NFL her je NFL Game Pass. Dodává se ve dvou příchutích, Pro a Essential. Pro je ten, který s největší pravděpodobností chcete, protože vám umožňuje přístup k živému vysílání všech her plus spoustu doplňků, zatímco Essential vám dává pouze vrcholy a doplňky. Zdá se, že většinou existuje pro účastníky kabelových sítí, kteří chtějí další oomph.

Hra Pass Pass stojí 100 USD pro lidi, kteří se přihlašují z adresy IP v USA, a přichází se sedmidenní zkušební verzí, abyste si ji mohli vyzkoušet. Game Pass se nám opravdu líbí, protože stovka dolarů není tolik ve srovnání s tím, co stojí kabelové předplatné, a dostanete živé hry, záznamy, hodně. 

  Google Stadia vs Shadow: Goliath a David Meet v roce 2023

Pokud však nejste ve státech, věci se stávají o něco dražší. Hra Pass také přichází v mezinárodní verzi, která vám dává stejné hry a doplňky, ale stojí 200 $ namísto 100 USD, ačkoli lidé v Evropě dostanou cenu uvedenou v eurech. Balíček Essential přichází o něco méně než polovinu.

Prověřili jsme několik zemí, které nabízejí virtuální privátní síť – program, který dokáže zkazit vaši polohu kdekoli na světě – a žádná z nich neklesne pod hranici 200 USD. 

To znamená, že máte jednu ze dvou možností, pokud ji čtete mimo U.S .: můžete zaplatit 200 $ za Game Pass za sledování všech her, které vaši američtí protějšky sledují, za 100 $, nebo můžete získat vlastní VPN. Tímto způsobem můžete zaplatit jen 100 dolarů, jako to dělá Yank. 

Použili jsme ExpressVPN a snadno jsme se dostali na web Game Pass, což opět prokázalo, že je to nejlepší VPN venku. Je to nejdražší varianta, která je 100 USD, ale nakonec byste platili to samé, co byste udělali s mezinárodním herním pasem, a také využívejte skvělou VPN po dobu jednoho roku.. 

Můžete například snadno sledovat, co chcete, prostřednictvím Netflixu, snadno obejít zákaz VPN na tomto webu, nebo sledovat CW show mimo státy zdarma. Síť VPN otevírá svět zábavy a zároveň vás udržuje v bezpečí a doporučujeme každému, aby jej měl. Další podrobnosti naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

Jak se dívat na NFL online s FuboTV

Další možností, jak sledovat NFL pro řezačky kabelů, je fuboTV, streamovací služba, která nabízí spoustu různých kanálů, včetně kanálů, kde můžete NFL zachytit. Pomocí NBC můžete například sledovat nedělní noční fotbal, zatímco Fox má čtvrteční noční fotbal. FuboTV není levný za 55 $ měsíčně, ale to vám dává přístup ke stovkám kanálů po celém světě. 

  Průvodce Kodi: Vše, co jste vždy chtěli vědět

Stejně jako u jakékoli streamingové služby však existují nějaké geobloky, což znamená, že nemůžete sledovat vše odkudkoli. Americká verze webu má největší nabídku, včetně prémiových televizních kanálů, zatímco fotbal lze najít v evropské a latinskoamerické verzi prostřednictvím například mexické IP adresy.

Zde přichází náš starý přítel ExpressVPN. FuboTV pozitivně vítá použití VPN a neměli jsme žádné potíže se dostat do různých verzí webu, které jej používají. FuboTV přichází se sedmidenní zkušební verzí, takže vám doporučujeme vyzkoušet si to, pokud sledujete sport na levných zvucích, které vám vyhovují.

Jak se dívat na NFL online s DAZN

Více sportovně orientovaným konkurentem fuboTV je DAZN a streamuje hry NFL přímo, ale pouze v USA se nám to líbí, protože je to docela levné, stojí 20 $ měsíčně nebo 99 $ ročně, ale je k dispozici pouze v několika zemích. Další informace o této službě naleznete v našem průvodci, jak sledovat DAZN.

Protože však společnost DAZN má v USA pouze hry NFL pro diváky v USA, budete potřebovat použít ExpressVPN, abyste se dostali dovnitř. Pokud jste v USA, ale chcete sledovat mezinárodní sporty, podívejte se na naše průvodce, jak získat brazilského IP adresa a německá IP adresa.

Jak se dívat na NFL online s Hulu

Stejně jako fuboTV nabízí streaming Hulu také kabelové kanály jako NBC a Fox, které můžete použít ke sledování NFL her. Říká se tomu Hulu + Live TV a není levná za 45 USD měsíčně. Cena je kompenzována skutečností, že získáte nejen přístup k mnoha kanálům, ale také Huluovu masivní streamovací knihovnu, kterou jsme pokryli v našich průvodcích, mimo jiné sledováním Příběhy a lukostřelkyně The Handmaid’s Tale and Archer.

Hulu + Live TV však opět funguje, pouze pokud se přihlašujete ze Spojených států, takže budete chtít použít jednu z našich nejlepších VPN pro Hulu, pokud nejste ve státech, ale zní to jako možnost pro vás . Máme také průvodce, jak sledovat Hulu na vašem televizoru, pokud jsou velké obrazovky vyšší než vaše rychlost.

  Shadow vs Project xCloud v roce 2023: Myš, která zařvala

Jak se dívat na NFL online zdarma

Nakonec bychom rádi ohodnotili všechny možnosti, které máte pro sledování NFL zdarma. Uvědomte si však, že žádná z těchto možností není zcela legální, takže pro bezpečné používání budete muset mít připojení VPN, stejně jako jedno z nejlepších antivirových řešení, takže nic nechtěného nezasahuje do vašeho připojení. 

Nejlepší místo k nalezení nelegálních toků NFL her je na Redditu. V minulosti byly r / nflstreams dobrým zdrojem pro jejich nalezení a rychlý pohled ukazuje, že tomu tak je i nyní. Platí však obvyklá varování, proto buďte opatrní.

Další možností je použití Kodi. Tato mediální platforma má všechny druhy zajímavých úložišť, kde můžete sledovat hry NFL v minulosti i současnosti. Podívejte se na našeho průvodce po nejlepších doplňcích společnosti Kodi pro sporty a vyhledejte nejlepší možnosti. Pokud se společností Kodi neznáte, přečtěte si našeho úplného průvodce Kodi a začněte používat tuto působivou platformu.

Závěrečné myšlenky

Americký fotbal je nejoblíbenější sport v USA, což vysvětluje, proč je tak mnoho z něj ukryto v drahých kabelech. Doufáme, že vám výše uvedené návrhy pomohou sledovat NFL alespoň za méně peněz, než byste jinak utratili, a možná dokonce ze zahraničí pomocí ExpressVPN.

Prosím, dejte nám vědět, pokud jsme vynechali váš oblíbený způsob sledování NFL bez kabelu, zanechat komentář pod tímto článkem. Kromě toho vám přejeme skvělou fotbalovou sezónu a hodně potěšení ze sledování. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me