Jak získat tureckou IP adresu v roce 2023: Infiltrování do Istanbulu

Pokud jste se přestěhovali z Turecka nebo cestujete, možná zjistíte, že nemáte přístup k online obsahu, na který jste zvyklí. Některé webové stránky a online služby jsou omezeny na konkrétní země. Pokud nejste v této zemi, zobrazí se vám chybová zpráva. Můžete se však snadno dostat přes tureckou IP adresu.

Vaše IP adresa je jako značka virtuálního ID, která říká webům a online službám, které navštěvujete, kde jste. V některých případech je obsah právě změněn tak, aby vyhovoval zemi, ve které se nacházíte. Například se může změnit jazyk. V ostatních případech je zablokováno v jakékoli jiné zemi. Tomu se říká geoblock.

Například streamovací gigant Netflix je k dispozici ve většině zemí, ale knihovna se v jednotlivých zemích liší. Některé pořady jsou k dispozici pouze v jedné nebo dvou zemích, takže je můžete zobrazit pouze tehdy, pokud jste na těchto místech, jak můžete číst v našem článku o zákazu Netflix VPN. 

V některých případech je na vině licenční omezení. Jiné důvody se týkají jazyka a kultury pořadu. V každém případě, pokud chcete získat přístup k turecké verzi Netflixu, budete potřebovat tureckou IP adresu. Pokud Netflix je to, co chcete, podívejte se také na našeho nejlepšího průvodce VPN pro Netflix.

Možná vám chybí vaše oblíbené turecké pořady, jako je Cukur, nebo chcete procházet PuhuTV nebo BluTV. Jakmile změníte svou IP adresu na adresu v Turecku, budete ji moci sledovat.

Dalším důvodem, proč možná potřebujete tureckou IP adresu, je přihlášení k vašemu bankovnímu účtu online. Mnoho bank nebo jiných finančních služeb neumožňuje zákazníkům přihlásit se z jiného místa než ze své domovské země. Je to bolest, ale je to bezpečnostní funkce, která pomáhá v boji proti podvodům. Změňte svou IP adresu a získáte přístup.

Jak získat tureckou IP adresu

Změna adresy IP je jednoduchá. Existuje několik způsobů, jak to udělat. Jeden způsob je s proxy, ale nedoporučujeme to. Proxy nejsou vždy funkční a dokonce i ty nejlepší bezplatné proxy nabízejí malou až žádnou bezpečnost, aby vás chránili před počítačovou trestnou činností. Navíc vaše IP adresa není skrytá, takže ji lze vysledovat zpět k vám. Více se dozvíte v našem průvodci VPN vs. proxy vs. Tor.

  Jak získat španělskou IP adresu v roce 2023: Přesuňte se přes Madrid

Dalším způsobem, jak získat tureckou IP adresu, a způsob, který doporučujeme, je použití virtuální soukromé sítě. Jsou nabité funkcemi, jako je zabezpečení, a skrývají vaši VPN před snoopery. Jako bonus má většina služeb VPN zásady ochrany osobních údajů, v nichž tvrdí, že neukládají protokoly. To znamená, že o vaší online aktivitě neexistuje žádný záznam.

Stačí si vybrat VPN z našich recenzí VPN, ale musíte si vybrat, která je vhodná pro Turecko. Pokud v dané zemi nemají servery, nebudete moci získat tureckou IP adresu. 

Pokud se chystáte na Netflix, musíte zkontrolovat, zda poskytovatel nemůže obejít inteligentní systém detekce VPN. Spolehlivě to dokáže jen málo. Náš kus chyby proxy serveru Netflix jde podrobněji.

ExpressVPN

ExpressVPN je dobrá volba pro získání turecké IP adresy. Má obrovskou síť serverů, která zahrnuje přítomnost v Turecku. Budete chráněni jeho vynikající bezpečností a vaše online aktivity budou udržovány v tajnosti kvůli zásadám no-logs. Pokud chcete streamovat, potěší vás, že jeho neomezená šířka pásma a rychlost z něj činí nejlepší VPN pro streamování.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Jeho uživatelsky přívětivé klienty můžete nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Je to vyladitelný, ale je také skvělou volbou pro začátečníky, protože v podstatě funguje mimo krabici. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že to můžete vyzkoušet jako první. Další informace naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

NordVPN

Další dobrou volbou pro získání IP adresy v Turecku je NordVPN. Po celém světě má více než 5 000 serverů a 18 v Turecku. Má nejlepší zabezpečení na trhu a politiku bez protokolování. Jeho rychlosti jsou dobré, ale při připojení k vzdáleným serverům se mohou zpomalit. Nejsou k dispozici žádné omezení šířky pásma a je skvělé se dostat do streamovacích služeb. 

  Nejlepší správce hesel pro rodiny 2023

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Existují snadno použitelné klienty pro Windows, MacOS, Android a iOS. Můžete také vyzkoušet, než si koupíte, s 30denní lhůtou pro vrácení peněz. Podívejte se na naši recenzi NordVPN pro lepší pohled na službu.

TorGuard

TorGuard je další slušnou volbou pro spoofing vaší polohy jako Turecko. Má síť více než 3 000 serverů, včetně některých v Turecku. Má dobré zabezpečení, které lze přizpůsobit, a přísnou politiku bez protokolování. Je to rychlé, ale může to zpomalit na velké vzdálenosti, nebo pokud je zabezpečení vyšší.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Předchozí

další

Má neomezenou šířku pásma, ale nemůže se do Netflixu dostat, pokud si nekoupíte vyhrazenou IP adresu. V zásadě se prodávají podle zemí a pomocí jedné budete moci přistupovat k požadovaným streamovacím službám. 

TorGuard můžete používat ve Windows, MacOS, Android a iOS. Snadno se používá, ale mobilní nastavení může být bolest. Má sedmidenní záruku vrácení peněz, takže si můžete být jisti, že se vám bude líbit. Podívejte se na naši recenzi TorGuard, kde získáte další informace o poskytovateli.

Nebezpečí používání turecké adresy IP

Změna adresy IP nehrozí, ale před připojením k tureckému serveru byste měli vědět. Zákony každé země jsou odlišné a to, co může být v současné zemi v pořádku, by vás mohlo přivést do hromady problémů v jiné. 

Mnoho vlád se podílí na online dohledu a Turecko není výjimkou. Od pokusu o převrat v roce 2016 byly sledovány tisíce účtů sociálních médií. Unikající e-maily odhalily, že generální ředitelství pro bezpečnost zaplatilo 600 000 dolarů společnosti pro sledování softwaru Hacking Team. 

Úřady mohou přistupovat k komunikačním datům i bez soudního příkazu, jak si můžete přečíst v našem nejlepším díle VPN pro Turecko. Torrentové weby mohou být blokovány, ale autorský zákon je zaměřen více na ty, kteří sdílejí obsah chráněný autorskými právy. Vláda navíc zakázala některé sítě VPN a mnoho webových stránek je blokováno.

  Jak získat chilskou IP adresu v roce 2023: Swinging by Santiago

Některé kategorie řeči, jako je pomluvy, mohou být potrestány pokutami, uvězněním nebo obojím, takže byste měli být opatrní při zveřejňování příspěvků online. 

Počítačové zločiny jsou dalším rizikem, které byste měli vzít v úvahu. Bez ohledu na to, kde jste, nikdy nevíte, jaká nebezpečí se skrývají na veřejných WiFi. Hackeři, ransomware a další nebezpečí mohli čekat na další nezajištěného uživatele, aby se mohl na něj vrhnout. Zprávy ukazují, že k kybernetickým hrozbám stále dochází. Vaše nejlepší sázka je zajistit, že jste v bezpečí pomocí VPN a antiviru.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, jak bezpečně získat tureckou IP adresu. Nejbezpečnější způsob, jak to udělat, je s VPN, protože to vás ochrání a skryje vaši pravou identitu. 

Všechna naše doporučení vám poskytnou to, co potřebujete, ale ExpressVPN je nejlepší volbou, protože má skvělé zabezpečení, soukromí a funkce streamování. Navíc s 30denní zárukou vrácení peněz nemáte co ztratit. 

Pokud máte zkušenosti se získáním turecké IP adresy, řekněte nám o tom v sekci komentáře. Rádi bychom o tom slyšeli. Podívejte se do naší knihovny VPN, kde najdete další články, které by vás také mohly zajímat. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me