Nejlepší VPN pro Nizozemsko v roce 2023: Going Dutch

Nizozemsko je rovinatá země, z velké části pod hladinou moře, a domov tulipánů, dřevěných bot a polo legální marihuany. Ale není to všechno dobré. Kromě pylu a špatného počasí se musí Nizozemci potýkat s tím, že jsou nejbohatší zemí v Evropě, a proto jsme sestavili tento seznam nejlepších VPN pro Nizozemsko.

Naším nejlepším výběrem je ExpressVPN, a to díky mnoha holandským serverům, fantastickým rychlostem a velké celosvětové síti, ale žádný z našich čtyř dalších uchazečů není žádnými prostředky.

Koneckonců, pokud vláda naslouchá vašim rozhovorům, máte pouze dvě možnosti: podat nebo se bránit. Ačkoli málokdo z nás je ochoten začít převracet kamiony v centru Haagu, jednoduše se přihlásit k jednomu z našich nejlepších výběrů VPN je skvělá forma tichého protestu a obtěžuje síly, které jsou dostatečné k tomu, abyste se cítili v teple, když si myslíte o tom.

V tomto článku projdeme některé nizozemské nejnepříznivější právní předpisy týkající se soukromí a bez dozoru, než vám ukážeme funkce, které je musí virtuální privátní síť porazit. Poté projdeme naše výběry podrobně, abyste mohli provést informovaný nákup. Začněme.

Nejlepší VPN pro Holland 2023

Dohled v Nizozemsku

Holanďané jsou v Evropě nejobdivovanější lidé v Evropě. Populace zhruba 17 milionů se nemusí zdát jako moc, ale dokonce i ve Velké Británii, která má radost z dohledu, že mnozí lidé nezachycují své soukromé hovory (více o britských trápeních v naší nejlepší síti VPN pro část Spojeného království).

Není to žádná Čína, ale stále je to spousta hovorů, které poslouchá obecná zpravodajská a bezpečnostní služba (AIVD nebo Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst) a její sourozenec, MIVD. Zda nizozemské agentury tyto rozhovory podávají Echelonu, monitorovací síti Five Eyes, je na debatu, ale je to stále děsivé, co nám připomíná PRISM.

Kromě toho je dohled nad nizozemskou komunitou dohledu přinejmenším laxní. V prvním návrhu posledního zákona, který měl regulovat zpravodajskou komunitu, Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten 2023 nebo zákon o zpravodajských a bezpečnostních službách, neexistoval vestavěný mechanismus dohledu.

Ve skutečnosti muselo být její provádění odloženo z počátku roku 2023 na květen 2023 z důvodu protestů proti špatným kontrolám a rovnováhám a kvůli šílenému poslání, které v něm dostaly AIVD a MIVD. Ve vzácném příkladu místních aktivistů, kteří mění myšlení nizozemských zákonodárců, byl zákon zpožděn kvůli lepšímu dohledu.

Stručně řečeno, zpravodajské služby by se mohly dotknout internetového připojení sousedství kohokoli podezřelého z protiprávního jednání (široká definice v Nizozemsku), což znamená, že byste mohli být podrobeni dohledu, protože váš soused jednou okouzlil vládu na online fóru.

Sleepwet: Party Like It’s 1984

Aktivisté označili nový zákon za „sleepwet“, což je hra o slovech pro typ dragnetu, který používají rybářské trawlery, přičemž slovo pro „slovo“ bylo nahrazeno slovem „net“. Byl to výstižný popis nového pravidla, které umožnilo bezpečnostním službám shromažďovat veškeré informace, které mohly při masivním vyhledávání v internetovém protokolu.

Přestože nezávidíme kohokoli, kdo by musel procházet všemi těmito údaji – lidé dělají na internetu divné věci – připomíná nám to postupy, které používají despotičtější režimy k udržení jejich populace pod kontrolou. Příklady si můžete přečíst v našich nejlepších článcích VPN pro Írán a nejlepších článcích o síti VPN pro Vietnam.

Protesty byly do nového zákona zabudovány více, ale pravomoci, které získaly AIVD a MIVD, zůstaly nezměněny. Dohled řídí výbor TIB, který se z velké části skládá z politických jmenovatelů. Očekává se, že výbor bude pod velkým tlakem a přemění se v stroj na výrobu gumových známek, který projde všemi opatřeními, která jsou před nimi.

  ExpressVPN vs PIA: Dva rychlé VPN VPN se odehrají v roce 2023

Svoboda projevu v Nizozemsku

Díky tomu se nizozemský dozorový stát stane silnějším. Zvláštní je však, že Nizozemsko má téměř úplnou svobodu slova, jak je zakotveno v článku 7 jeho ústavy. Zdá se, že nizozemská vláda chce kontrolu kvůli tomu, že ji má, ne proto, že chce cenzurovat lidi.

Jedinými omezeními nizozemské svobody projevu jsou podněcování k nenávisti nebo násilí, ačkoli státní zástupci občas hledali omezení tohoto omezení (příkladem je případ Gregoria Nekschota, karikaturista pochybného vkusu), obecně řečeno, vy můžete říct, co chcete v Nizozemsku, aniž byste se obávali vládního odvetného opatření.

Je torrenting legální v Nizozemsku?

Můžete však očekávat vážné důsledky pro nelegální stahování nebo torrentování materiálů chráněných autorskými právy. Pokud vás chytí a budete pravděpodobně díky veškerému dohledu, můžete očekávat dopis od distributora filmu Dutch FilmWorks, ve kterém vám bude vyhrožováno soudní cestou, pokud nezaplatíte pokutu ve výši několika set eur.

Pokud jste v Nizozemsku a chcete torrent, musíte pro torrenting použít jednu z nejlepších VPN, nebo dostanete jedno z těchto písmen. Budete potřebovat pouze přístup k Pirate Bay nebo alternativní torrent stránky, protože weby, o nichž je známo, že obsahují pirátský obsah, jsou blokovány při použití nizozemské IP adresy.

Co dělá VPN nejlepší pro Nizozemsko

Mezi vládním dohledem, skutečností, že torrenting je nezákonný (dobře, víceméně) a že v Nizozemsku roste kybernetická kriminalita, se domníváme, že při používání VPN v Holandsku je vaše bezpečnost největším problémem. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vaše data jsou při procházení bezpečná.

To znamená, že zabezpečení je zbytečné, pokud nemůžete procházet svým obvyklým tempem, takže jsme se rozhodli, že rychlost je druhým faktorem, který musíme vzít v úvahu. Když sledujete velké odhalení na konci sezóny, nic není horší než ukládání do vyrovnávací paměti Netflix.

Třetí je přítomnost velkého množství serverů v Nizozemsku a v zemích kolem něj. Protože Nizozemsko je masivním serverovým rozbočovačem, není to velký problém, ale stále chcete spoustu kvalitních a rychlých serverů.

Budeme hovořit také o dalších kritériích, která jsme použili, ale tyto tři faktory jsou hlavní. Pokud si přejete malé shrnutí, které služby VPN zaznamenaly nejlepší místo, podívejte se na níže uvedený seznam:

  • Bezpečnostní: ExpressVPN, NordVPN, TorGuard
  • Rychlost: ExpressVPN, Goose VPN, TorGuard
  • Síť: CyberGhost, ExpressVPN, Goose VPN

Nejlepší VPN pro Holandsko: ExpressVPN

ExpressVPN vyhrává v tomto článku, protože zaškrtne všechny políčka. Koneckonců, existuje důvod, proč ji hodnotíme jako nejlepší mezi všemi VPN. Je to bezpečné (přečtěte si náš článek o zabezpečení VPN, abyste zjistili, jak to určíme), nabízející přísné zabezpečení přímo z brány. Ve skutečnosti pravděpodobně nebudete muset měnit nastavení zabezpečení.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Kromě toho je ExpressVPN nejrychlejší VPN zdaleka nejrychlejší. Během našich rychlostních zkoušek to překonalo konkurenci o jednu míli daleko za téměř všech okolností. Přiblížil se pouze soukromý přístup k internetu, a to proto, že používá nižší šifrování (další informace naleznete v článku PIA recenze nebo článku ExpressVPN vs. PIA).

Navíc, jak si můžete přečíst v naší recenzi ExpressVPN, nabízí několik vysokorychlostních serverů v Nizozemsku (obvykle mezi dvěma a čtyřmi), stejně jako ve všech sousedních zemích, včetně Velké Británie (také získala naši nejlepší VPN pro UK Roundup). Vzhledem k tomu, že skóre je ve všech třech našich kritériích tak dobré, doporučujeme ExpressVPN pro vaše nizozemské potřeby procházení.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Kromě toho je ExpressVPN snadno použitelný. Zapnutí je jednoduchá záležitost klepnutí na masivní tlačítko ve středu rozhraní a změna serverů vyžaduje pouze kliknutí na nabídku a posouvání, dokud nenajdete ten, který chcete. ExpressVPN je také nejlepší VPN pro Netflix, takže budete moci zachytit jakoukoli show, kterou chcete, kdekoli na světě.

Existuje však jedna nevýhoda pro ExpressVPN, a to je jeho cena. Stojí to jeden rok 99 $, což z něj dělá nejdražší VPN službu, i když faktorem je, že pokud se zaregistrujete pomocí tohoto odkazu, dostanete tři měsíce navíc k původním 12. To znamená, že přichází s 30denní lhůtou pro vrácení peněz, takže i když se vám nelíbí, neztratíte nic.

  Nejlepší ochrana před krádeží identity zdarma do roku 2023

Husí VPN

Druhou na tomto seznamu je Goose VPN, nizozemská VPN služba, která v posledních letech tvrdě pracuje na tom, aby se stala lídrem na trhu. Předpovídáme, že to není daleko od tohoto cíle, protože nabízí zajímavou kombinaci funkcí za rozumnou cenu. Pokud však chce dále stoupat, musí své rychlosti opravit, protože když jsme je testovali pro naši Goose VPN recenzi, byli špatní.

Goose-VPN-Slider1

Goose-VPN-Slider2

Goose-VPN-Slider3

Goose-VPN-Slider4

GooseVPN-Slider5

Předchozí

další

To znamená, že pokud používáte Goose VPN čistě jako způsob, jak obejít sleepwet, rychlost by neměla být příliš problém. Vzhledem k tomu, že se hodí k domácímu poskytovateli VPN, má v Nizozemsku obrovské množství serverů, takže se budete moci připojit k serveru v blízkém dosahu. V mezinárodním měřítku to není ani jedno, s množstvím možností v okolních zemích.

Pokud jde o zabezpečení, Goose VPN je solidní, nabízí AES 256-bit jako standard (přečtěte si náš popis šifrování, pokud je to pro vás jen gobbledygook) a mnoho VPN protokolů. Ve výchozím nastavení je však IKE, o které tady na Cloudwards.net nejsme blázni, proto doporučujeme přepnout na OpenVPN v nabídce nastavení.

Další důvody, které se nám líbí Goose VPN

Kromě výše uvedených důvodů je další skvělou vlastností Goose VPN to, že umožňuje připojení neomezeného počtu zařízení k vašemu účtu. To znamená, že můžete připojit jedno tolik počítačů, tabletů a smartphonů, kolik chcete k jednomu předplatnému, aniž byste museli platit navíc. ExpressVPN například umožňuje pouze tři, takže Goose VPN byla bota-in pro nejlepší VPN pro více zařízení.

Goose VPN stojí kolem 60 $ ročně za celý plán, nebo 3 $ měsíčně za omezený plán, který nabízí 50 GB šířky pásma za měsíc. To je dobrá cena, ale omezený plán by měli používat pouze lidé, kteří jsou o bezpečnosti selektivní. Ať tak či onak, všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz, takže zkusit to nebude stát desetník.

NordVPN

NordVPN získává třetí místo v tomto seznamu díky své skvělé bezpečnosti a fantastické síti serverů, ale kvůli své nekonzistentní rychlosti ztrácí body ve srovnání s prvními dvěma. Jak popisujeme v naší recenzi společnosti NordVPN, nalezení serveru, který vám zajistí dobré rychlosti, je záležitost pokusů a omylů, která může být nepříjemná.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Jakmile se to však podaří, budete se smát díky neuvěřitelnému snadnému použití NordVPN. Jeho bezpečnost je vysoce konfigurovatelná. Je to jen otázka otočení několika posuvníků a zaškrtnutí několika políček a budete tak anonymní, jak jen můžete. Má servery DoubleVPN pro vyšší bezpečnost a také torrentovací servery, takže se můžete vyhnout porušení autorských práv.

Pokud jde o síť serverů, má NordVPN stovky serverů v západní Evropě, epicentry jsou Amsterdam a Haag. Nebudete muset dlouho hledat server v Nizozemsku, Belgii nebo Německu (je to také jedna z našich nejlepších VPN pro Německo).

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Další hlavní tah NordVPN spočívá v tom, že je to jedna z nejlepších VPN pro streamování, která vám umožní přístup k Netflixu, Hulu, Amazon Prime Video, jak si jen pojmenujete. Jediným problémem je problém s rychlostí, ale zkuste to dost krát a žádná chyba proxy vás nebude schopna odolat.

Jednou z nejlepších funkcí společnosti NordVPN je její cena. Ačkoli jsou jeho roční náklady rozumné, můžete se zaregistrovat na tři roky a platit jen 108 USD, což stojí v ostrém kontrastu s ExpressVPN (podívejte se, jak se tyto dvě porovnávají v našem článku ExpressVPN vs. NordVPN). Doporučujeme vyzkoušet NordVPN. Dodává se s 30denní zárukou vrácení peněz, takže to není velké riziko.

CyberGhost

Začtvrté je CyberGhost, což je skvělá služba bez ohledu na to, jak jste ji snížili, ale zaostává za prvními třemi. To znamená, že pokud je Nizozemsko na krátkém evropském turné jen krátkou a mlhavou zastávkou, budete chtít zkontrolovat CyberGhost, protože má nejlepší pokrytí v Evropě některé z našich špičkových služeb VPN, což z něj dělá jednu z našich nejlepších VPN pro Evropu.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Pokud jde o bezpečnost, CyberGhost je stejně silný jako kterýkoli z našich seznamů. Je vybaven stejnými šifrovacími protokoly jako ExpressVPN a NordVPN, používá jako výchozí výchozí nastavení 256bitový AES a OpenVPN a má skvělý přepínací modul, který přeruší vaše připojení v případě selhání serveru. Více o jeho zabezpečení si můžete přečíst v naší recenzi CyberGhost.

  Jak získat IP adresu Qatari v roce 2023: Delving to Doha

Rychlost je místo, kde CyberGhost zaostává. Ačkoli je spolehlivý, ve srovnání s ExpressVPN je pomalý (podrobnosti najdete v našem kusu ExpressVPN vs. CyberGhost). Přestože je to dobré pro streamování a tak dále, CyberGhost musí v tomto kole sedět.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Pokud jde o snadné použití, CyberGhost je skvělým poskytovatelem pomocí rozhraní založeného na dlaždicích, které usnadňuje navigaci lidem neznatelným s nabídkami nebo s averzí k nim. Není to tak příjemné jako u NordVPN (pro úplné srovnání si přečtěte článek NordVPN vs CyberGhost), ale může to pro vás prostě zasáhnout sladké místo..

Největším prodejním místem CyberGhost je však jeho cena. Jedná se o nejlevnější top-tier VPN kolem, nabízí tři roky služby za pouhých 99 dolarů. Dodává se také s masivní 45denní zárukou vrácení peněz, takže si s ní můžete hrát až do konce, než bude prodej dokončen. Pokusit se. Pravděpodobně se vám bude líbit.

TorGuard

Seznam dokončíme pomocí TorGuard, což je skvělá služba, která nabízí vše, co od VPN můžete chtít, ale přichází s cenou. Je obtížné jej používat, což z něj dělá špatnou kondici pro mnoho lidí, kteří chtějí pouze službu VPN typu set-it-and-forget-it. Přečtěte si naši recenzi TorGuard, kde najdete další podrobnosti.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Předchozí

další

Jakmile se vám to podaří, TorGuard je skvělá služba. Je to bezpečné (z nějakého důvodu se řadí mezi naše nejlepší VPN pro Čínu) a rychlé, ale pro dosažení nejvyšší rychlosti budete potřebovat vyhrazenou IP adresu. To vás vrátí o pár dolarů více za měsíc, ale mohlo by to stát za to, pokud je výkon nejvyšší prioritou.

Pokud jde o síť, TorGuard’s je malý, ale má několik serverů v Nizozemsku a okolních zemích. Kromě toho pokrývá obrovský kus zeměkoule, což z něj dělá jednu z našich nejlepších VPN pro cestovatele. Pokud jste na jaře pro vyhrazenou IP adresu nebo dvě, tento rozsah se zvyšuje ještě více, takže TorGuard je dobrá volba, pokud se hodně pohybujete.

Další důvody, proč se nám líbí TorGuard

Použití TorGuardu může být obtížné, ale kontroluje všechny políčka v každém jiném oddělení. Je to skvělé pro streamování (podívejte se na náš nejlepší článek VPN pro HBO Now pro jeden příklad) a většinu času se dostanete na většinu webových stránek..

Náklady na TorGuard jsou v pořádku, ale mohlo by to být lepší, zejména pokud zohledníte cenu vyhrazené IP adresy. Základní balíček VPN vám vrátí 60 USD ročně a přichází s krátkou sedmidenní zkušební verzí, takže se musíte rychle rozhodnout, zda je to pro vás VPN. Tech hlavy si to zamilují, takže pokud si myslíte, že jste jeden, může to být způsob, jak jít.

Čestné uznání: Nejlepší bezplatná VPN pro Nizozemsko

Přestože jsme přesvědčeni, že výše uvedených pět služeb VPN je vaše nejlepší sázka, uvědomujeme si, že ne každý má po ruce hotovost, aby si mohl koupit plnohodnotnou VPN, zejména ne pokud jste batohem vázaným na hotovost. Pokud jsou peníze problémem, Windscribe je dobrý poskytovatel, pokud nepotřebujete příliš velkou šířku pásma.

rozhraní Windscribe

preference na windscribe

rozšíření prohlížeče windscribe

windscribe možnosti ochrany osobních údajů

zkoušky těsnosti proti větru

Předchozí

další

Jak si můžete přečíst v naší recenzi Windscribe, nabízí až 10 GB měsíčně zdarma, což znamená, že můžete bezpečně procházet, dokud nepřestáváte streamovat video na YouTube nebo Netflix. V Nizozemsku má také čtyři servery, takže rychlost by neměla být příliš velkým problémem.

Celkově se nám líbí Windscribe, takže pokud máte rádi bezplatný plán, můžete upgradovat na jeho placené plány. Pokud potřebujete větší šířku pásma, stačí přepnout z jedné bezplatné VPN na druhou. Další návrhy naleznete v našem článku o nejlepších bezplatných službách VPN.

Závěrečné myšlenky

Nizozemsko je hustě zabalená, přátelská země se spoustou co dělat a vidět. To znamená, že s hrozbou počítačové kriminality a očima velkého bratra na vás není použití VPN nic jiného než zdravý rozum, když jste tam. Výše uvedené sítě VPN vám poskytnou rychlost a zabezpečení, které potřebujete v Holandsku, a všechny přicházejí s určitým druhem refundace, takže neztratíte nic.

Co si myslíte o dohledu nizozemského státu? Je to dobrá nebo špatná věc? Máte zkušenosti s některou z VPN, které jsme zmínili? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me